Board index Razni Sportovi Vaterpolo

Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Kantona » 26 Jul 2011, 12:40

Igra li Gergelji Kish zvani Pegla i dalje za Madjarsku? :biggrin:
User avatar
Kantona
 
Posts: 2245
Joined: 31 Mar 2011, 17:58

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby why so serious? » 26 Jul 2011, 12:52

mislim da je pozvan nakon što nije sudjelovao neko vrijeme u igrama njihove repke pa su doživjeli debakl

sada su pozvali sve te starije igrače
why so serious?
 
Posts: 726
Joined: 15 Mar 2011, 14:57

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Stoxan » 26 Jul 2011, 13:00

Kantona wrote:Igra li Gergelji Kish zvani Pegla i dalje za Madjarsku? :biggrin:


Igra, kao mladić :biggrin:
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Niksicanin » 26 Jul 2011, 13:09

Stoxan wrote:
Kantona wrote:Igra li Gergelji Kish zvani Pegla i dalje za Madjarsku? :biggrin:


Igra, kao mladić :biggrin:

Primorac je jedan od rijetkih klubova koji ima organizovanu navijacku grupu. Ovaj Kis im je neprikosnoveni idol.
Kako su zavrsili zabari?
Kakve su nam sanse protiv Madjara? Odavno nismo igrali protiv njih...
Niksicanin
 
Posts: 5977
Joined: 23 Apr 2011, 08:09

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Stoxan » 26 Jul 2011, 13:28

Uvek je gusto sa Mađarima, ali mislim da su njih već stigle godine. Mi smo favoriti to je sigurno. Trenutno Srbija igra sigurno najbolji vaterpolo na svetu, mada ni Hrvati nisu loši.

Hrvatska izbacila Crnu Goru. Pobedili sa 9:6.
Ubiće Crnogorci Šefika kakve je golove primio danas. :facepalm:
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Niksicanin » 26 Jul 2011, 13:40

Stoxan wrote:Uvek je gusto sa Mađarima, ali mislim da su njih već stigle godine. Mi smo favoriti to je sigurno. Trenutno Srbija igra sigurno najbolji vaterpolo na svetu, mada ni Hrvati nisu loši.

Hrvatska izbacila Crnu Goru. Pobedili sa 9:6.
Ubiće Crnogorci Šefika kakve je golove primio danas. :facepalm:

Taman, ko ga jebe. A i njega zabole dokle god mu podmiruju dugove. Nije dovoljno fukari bilo "branjenje" u Malagi, nego je sad postao i clan GO DPS-a. MOzda i hrvati znaju za njegovu kocku, pa da nisu i oni igrali na tu kartu :biggrin:
Niksicanin
 
Posts: 5977
Joined: 23 Apr 2011, 08:09

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby B.B.B » 26 Jul 2011, 14:28

Mađarska - SAD 1


Srbija - Nemačka 1



Hrvatska - Crna Gora 1



Italija - Španija 2


Zasad 3 od 4 kao sto sam i predpostavio, ocekujem da cemo za finale igrati sa Spanjolcima i onda veliko finale sa Srbijom.

CRNA GORA je razbijena 9:6 i Hrvatska će u polufinalu SP-a igrati protiv boljeg iz susreta Italija - Španjolska! Plasman u polufinale donio je i vizu za OI u Londonu, što je bio glavni cilj Rudićeve reprezentacije u Šangaju.

Tri prvoplasirane ekipe iz Šangaja idu u London, no s obzirom da je Srbija ušla u polufinale (nakon neočekivanog mučenja s Njemačkom), i četvrta momčad sa SP-a čekira svoju olimpijsku kartu. Srbija se, naime, već plasirala zlatom u Svjetskoj ligi.

Pribojavali smo se pomalo Crne Gore, makar to definitivno nije ista momčad bez Zlokovića, Paskovića, M. Janovića, a posebno bez kapetana Gojkovića koji se oprostio prošle godine. Strahovali smo jer u nokaut fazi velikih natjecanja još nikada nismo pronašli recept u tim, tradicionalno, tvrdim, nervoznim utakmicama. Sve do danas, sve do utakmice istine koja vas diže ili utapa, utakmice koja male dijeli od velikih. I bilo je napeto do treće četvrtine.

Prve dvije dionice obilježila je izjednačena igra, izmjene u vodstvu i pogoci samo u slučaju brojčane prednosti. Prvo ime utakmice, Maro Joković, doveo je Hrvatsku u vodstvo, ali su Crnogorci preokrenuli pogocima Milana Tičića i Aleksandra Radovića. Prvi je dio igre ipak završio izjednačenim rezultatom nakon gola Paola Obradovića.

Novi pogoci Jokovića i Radovića održali su neizvjesnost, a da Hrvatska na poluvrijeme ode s prednošću 4:3 još se jednom pobrinuo nezaustavljivi Joković, ovaj put iz peterca.

Opustili ruku nakon fantastične treće četvrtine

Uslijedila je tada ta sjajna četvrtina (4:0 za Hrvatsku), a otvorio ju je Petar Muslim. Nije opustio ruku na prvenstvu, ali konačno je proradio i zabio super važan pogodak za dva razlike, koji je Hrvatskoj donio veliku sigurnost. Potop bivših europskih prvaka bio je neminovan, jer kvaliteta i posloženost na strani su Hrvatske koja je odigrala vrlo zrelo i smireno.

Sjajna obrana i Pavić, no Joković je igrač utakmice

Obrana i Josip Pavić na golu su bili briljantni (Pavić je susret zaključio s 11 obrana), a u napadu su nakon Muslima, prednost povećavali, Joković, Sandro Sukno i napokon Ivan Buljubašić za velikih 8:3 uoči zadnje četvrtine. Naši su se vaterpolisti tada malo opustili i dopustili Crnogorcima da smanje rezultat. Prave opasnosti za momčad Ratka Rudića ipak nije bilo. Bio je nepotreban, ipak, incident u posljednjoj minuti kada je Tičić razbio arkadu Andru Bušlji.

Prvi strijelac dvoboja bio Joković i to uz savršeni šut 4:4, dva je pogotka za Hrvatsku zabio Obradović, a po jedan Muslim, Sukno i Buljubašić. Za Crnu Goru je dvostruku strijelac bio Radović, a po jedan su gol dodali Danilović, Tičić, Petrović i Jokić.
User avatar
B.B.B
 
Posts: 589
Joined: 01 Jun 2011, 17:52
Location: Okolica Vukovara

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby bekrinjo » 26 Jul 2011, 14:30

GUŽVA ISPRED SVLAČIONICE

Porobić: Rudiću, sram te bilo, zar misliš da sam ja rekao da udare Bušlju?
"Sram te bilo, prijatelji smo 30 godina i ti možeš da pomisliš tako nešto? Neću ja tebi da objašnjavam zašto sam uzeo tajm-aut. Stidi se", u dahu je govorio Porobić
Uvecaj! Varnice nakon meča (Foto: Aleksandar Vučković)
Crnogorski vaterpolisti poraženi su u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva u Šangaju od reprezentacije Hrvatske rezultatom 9:6.

Poslije utakmice malo je nedostajalo da dođe do fizičkog obračuna između selektora Crne Gore Petra Porobića i hrvatskog izbornika Ratka Rudića.

Porobić je prvo reagovao na konstataciju novinara "Večernjeg lista" da je nakon tajm-auta Crne Gore, 14 sekundi prije kraja, Tičić udario Bušlju i pocijepao mu arkadu, da bi mu isto nekoliko trenutaka kasnije rekao Rudić:

"Poslije tvog tajm-auta, moj igrač je udaren", obratio se Rudić Porobiću. "Ali, što si tražio tajm-aut 14 sekundi prije kraja?", pitao je Rudić

"Pa ja sam sada novinaru svašta rekao zbog toga, a ti mi govoriš isto. Zar misliš da bih ja to uradio", planuo je Porobić.

"Ali, što si tražio tajm-aut 14 sekundi prije kraja?", pitao je Rudić.

Nakon toga potekla je bujica, Porobić nije birao riječi:

"Sram te bilo, prijatelji smo 30 godina i ti možeš da pomisliš tako nešto? Da ja to uradim igračima sa kojima sam prijatelj? Meni nije isto s kolikom razlikom ćemo izgubiti, uostalom, neću ja tebi da objašnjavam zašto sam uzeo tajm-aut. Stidi se", u dahu je govorio Porobić.

User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby why so serious? » 26 Jul 2011, 15:10

crnogorski igrač je imao glavu u vodi al ga je dobro bušlju potegnuo laktom

bezveze ova prepirka nakraju
why so serious?
 
Posts: 726
Joined: 15 Mar 2011, 14:57

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Milutinov Tata » 26 Jul 2011, 15:16

Italijani su poslednji polufinalsti. Za mene neocekivano lako su dobili 10 - 6 (2:1, 3:3, 3:1, 2:1). Vidim da se Filjoli raspucao, 4 pogotka danas.

Dakle u polufinalu repriza poslednjeg dana EP prosle godine.
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29747
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby B.B.B » 26 Jul 2011, 15:22

Eto promasio sam jedan par, ocekivao sam Spanjolce. Tezak protivnik jer igraju zbilja cvrstu obranu ali vjerujem u pobjedu, dok Srbija i Madjarska ce biti jako jako neizvjesno, ipak vjerujem da je Srbija kvalitetnija, ne znam, od pocetka me vuce na finale izmedju Hrvatske i Srbije
User avatar
B.B.B
 
Posts: 589
Joined: 01 Jun 2011, 17:52
Location: Okolica Vukovara

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Milutinov Tata » 26 Jul 2011, 15:26

Nasi momci su uz malo muke stigli do polufinala SP

Četvrtfinale SP: Srbija - Nemačka 9:4 (2:0, 0:1,4:3, 3:0)

Bazen Natatorijum. Gledalaca. Sudije: Koganov (Azerbejdžan) i Aleksandresku (Rumunija). Igrač više: Srbija 10 (4), Nemačka 9 (2). Peterci:Srbija 1 (1)

SRBIJA: Soro, Avramović, Gocić, Udovičić 2, Ćuk, D.Pijetlovć 3, Nikić, Aleksić, Radjen, Filipović 4, Prlainović, S.Mitrović, G.Pijetlović. Selektor: Udovičić.

NEMAČKA: Čigir, Naroska, Šreder, Ril 1, Štam, Police 1, Bukovski 1, Šojler 1, Krojcman, Ojler, Šloterbek, Ejdner, Kong. Selektor :Štam

Srbija je u polufinalu svetskog prvenstva. Za dva dana igraće protiv Madjarske.

Srbija je u susret četvrtfinala ušla bez bolesnog Stefana Mitrovića koji je tokom noći dobio temperaturu. Nemci imaju podršku velikog broja svojih sportista. Na golu će biti Čigir koji je bio povredjen i nije branio u duelu sa Japanom.

Prva četvrtina - Srbija vodi posle apsolutno bolje igre 2:0. Sjajni udarci iz daljine Filipovića i Udovičića. moglo je da bude više golova u mreži Čigira ali su propuštene tri prilike sa igračem više. Na drugoj strani Nemci su bili nemoćni pred golom Sora, bez ideje i dva puta sa igračem više. Posle prve četvrtine Čigira je zamenio Kong koji je imao odličnu statistiku.

Druga četvrtina - minimalno vodjstvo naše reprezentacije. Serija pogodjenih prečki i nedostatak rešenja u napadu. Na drugoj strani Nemci su 1,37 pre kraja smanili preko Rila. Imali su igrača više u poslednjem napadu ali bez uspeha.

Treća četvrtina - odmah posle velikog odmora Nemačka je preko Bukovskog izjednačila. Usledila je mini serija od dva gola sa igračem više za nepun minut Filipović i Udovičić. Smanjio je sa igračem više Šojler ali u sledećem napadu iz peterca Filipović vraća dva razlike. Do kraja četvrtine gol Policea i Pijetlovića sa igračem više na dodavanje Prlainovića šest sekundi pre kraja. Pre toga je Udovičić tražio tajm aut.

Četvrta četvrtina - Filipović briljantno igra pogadja odmah za 7:4. Posle toga se Srbija oslonila na odbranu. Soro je uhvatio "žvu" loptu sa udaljenosti od metra a u kontri Gocić proigrava Pijetlovića za 8:4. Isti igrač 2.07 pogadja sa igračem više. Još jedan igrač više za Srbiju, Nemci su se pogubili. Nema gola zbog dodavanja u dva metra.


Evo i izjava nasih igraca i selektora posle meca:

Srpski vaterpolisti su ostvarili još jednom plasman u polufinale svetskih prvenstava.Utakmica s Nemcima daleko od toga da je bila laka ali je presudio kvalitet našeg tima u odlučujućim trenutcima.

- Hvala na čestitkama. Tvrdi su, nikad se ne predaju.Uspeli su da se vrate posle 2: 0 imali sansu da preokrenu utakmicu. Završilo se kako smo želeli. Uspeli smo da odradimo kako treba.Madjari su vratili iskusne igrače, pokazali su da mogu da nas dobiju.- rekao je odlični Duško Pijetlović.

Selektor Dejan Udovičić je čestitao igračima:

- Videlo se da ekipe koje imaju tri dana pauze moraju da uhvate ritam kako bi se utakmica odvijala po njihovim željama, Drago mi je da smo se plasirali u polufinale. Sada nam ostaje prirpema za Madjare.

Andrija Prlainović:

- Videli ste, dobra utakmica. Mogli smo da se odlepimo u početku ali neki udarci nisu završavali gde teba. Uvek je teško u četvrtfinalu, Nemci nisu lak rival.Imali smo pritisak, veliku odgovornost i dobro je što se ovako završilo. Sa Madjarima nemamo šta da izgubimo,

Milan Aleksić:

- Jako teško. Hteli smo da ih ostavimo na malo golova i uspeli smo u tome.Bilo je i nervoze, imali smo meč pod kontrolom.Madjari su Madjari.

Igračima je čestitao predsednik Velibor Sovrović na licu mesta:

- Ponovo smo medju četiri najbolje ekipe na svetu.Jedini smo došli sa olimpijskom normom i vidljivim umorom.Momcima svaka čast i samo neka nastave da se bore ovako.
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29747
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Stoxan » 26 Jul 2011, 15:32

B.B.B wrote:Eto promasio sam jedan par, ocekivao sam Spanjolce. Tezak protivnik jer igraju zbilja cvrstu obranu ali vjerujem u pobjedu, dok Srbija i Madjarska ce biti jako jako neizvjesno, ipak vjerujem da je Srbija kvalitetnija, ne znam, od pocetka me vuce na finale izmedju Hrvatske i Srbije


Ja još hteo juče da ti napišem za Italijane. Oni su opasno u naletu posle svetske lige. Neće vama biti nimalo lako sa njima. Mislim da će biti mnogo neizvesniji meč nego Srbija - Mađarska.

Što se tiče priče oko Šefika i golmana u Crnoj Gori. Velika je nepravda prema Šćepanoviću i Radiću zbog toga. Problem je što Šefik ne samo da nije u opasnosti da izvisi iz tima, već je siguran i na golu. Crnogorci sa takvom politikom su mogli da idu na prvenstvo kao Hrvati samo sa jednim golmanom.
Porobiću se opasno drma stolica zbog ova dva vezana neuspeha. Ovo je za njih nacionalna katastrofa.
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby B.B.B » 26 Jul 2011, 15:36

Stoxan wrote:
B.B.B wrote:Eto promasio sam jedan par, ocekivao sam Spanjolce. Tezak protivnik jer igraju zbilja cvrstu obranu ali vjerujem u pobjedu, dok Srbija i Madjarska ce biti jako jako neizvjesno, ipak vjerujem da je Srbija kvalitetnija, ne znam, od pocetka me vuce na finale izmedju Hrvatske i Srbije


Ja još hteo juče da ti napišem za Italijane. Oni su opasno u naletu posle svetske lige. Neće vama biti nimalo lako sa njima. Mislim da će biti mnogo neizvesniji meč nego Srbija - Mađarska.

Što se tiče priče oko Šefika i golmana u Crnoj Gori. Velika je nepravda prema Šćepanoviću i Radiću zbog toga. Problem je što Šefik ne samo da nije u opasnosti da izvisi iz tima, već je siguran i na golu. Crnogorci sa takvom politikom su mogli da idu na prvenstvo kao Hrvati samo sa jednim golmanom.
Porobiću se opasno drma stolica zbog ova dva vezana neuspeha. Ovo je za njih nacionalna katastrofa.

Ne znam, cini mi se da ce protiv Talijana biti lakse nego protiv Crnogoraca, ma nije ni bitno, bitno da udjemo u finale.

Ovo da mislis da ce nasa tekma biti neizvjesnija, zelis li reci da mislis da ce Srbija lakse dobiti Madjare? Mislim znam da su Madjari vec pomalo i stari ali na cemu temeljis taj optimizan? Ja recimo mislim isto da ce Srbija pobijediti ali niti malo me ne bi iznenadilo da izgube, Madjari su Madjari..
User avatar
B.B.B
 
Posts: 589
Joined: 01 Jun 2011, 17:52
Location: Okolica Vukovara

Re: Vaterpolo - Reprezentativna takmicenja

Postby Milutinov Tata » 26 Jul 2011, 15:48

Evo kako je mec Hrvatska-Crna Gora izgledao iz crnogorskog ugla:

Crnogorska vaterpolo reprezentacija u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva igra protiv Hrvatske. Ukoliko slave, izabranici Petra Porobića izboriće vizu za Olimpijske igre u Londonu

Prva četvrtina

Prvi napad za Crnu Goru

Ivović u stativu

Sjajna blokada Aleksandra Ivovića

Napad za Crnu Goru

Igrač Više, ali Janović pogađa prečku

Igrač više za Hrvate

0:1 - Joković (5.55 do kraja četvrtine)

Igrač više za Crnu Goru

Jokić u stativu

1:1 - Tičić, sjajna reakcija, gol iz odbojke (5,12 do kraja četvrtine)

Kontrafaul Hrvata

Igrač više za Crnu Goru

Dva igrača više

2:1 - Radović, sjajan gol

Igrač više za Hrvate

Ništa, odbranili smo se

Nismo iskoristili napad

Nisu ni Hrvati

Igrač više za Ajkule

Ivović šutira, Pavić brani

Dva igrača više za Hrvate, konfuzija, naša tri krenula vani

2:2 - Obradović (1.12 do kraja četvrtine)

Nismo iskoristili napad

I Hrvatska gubi loptu

Igrač više za nas

Šteta, Danilović šutnuo u Pavića

Kraj prve četvrtine

Druga četvrtina

Lopta za Hrvatsku

Odbranili smo se

Jokić opet u stativu

2:3 - Drugi gol ljevorukog Jokovića, ovog puta iz igre

3:3 - Kakav gol Radovića iz igre, njegov drugi gol! (6.12 do kraja druge četvrtine)

Prečka Jokića

Kontra Draška Brguljana, prečka! Kakva šteta!

Šefik brani

Napad Crne Gore

Toni Petrović - stativa (pet puta smo šutirali u okvir gola)

Odbranili smo se

Ivović u Pavića

Odbranili smo se

Kontrafaul

Napad Hrvatske

Isključenje

Šefik odbranio sjajno, ali peterac za Hrvate

3:4 - Joković iz peterca, njegov treći gol (1.57 do kraja 2. četvrtine)

Danilović probao lob, slabo

Igrač više za Hrvate

Odbranili smo se, ali novi napad za njih, korner. Ništa

Igrač više za nas

Tulga svira dva metra! Prethodno je svirao peterac!

Poluvrijeme

Treća četvrtina

Napad za Hrvatsku (drugi put uzimaju loptu na startu)

Ništa, pogađaju spoljni dio mreže

Blokiran Draško Brguljan, naša lopta

Zaustavljen Klikovac na centru

Napad Hrvata

Kontrafaul

Pavić lagano brani šut Ivovića

3:5 - Muslim skida paučinu (5.27 do kraja četvrtine)

Nismo iskoristili napad

Igrač više za Hrvatsku

Dulga sudi dva metra

Ništa od faula za nas, Grk Stavridis se nije oglasio

Kontrafaul Hrvata

Tajm-aut Porobić

Igrač više za nas (Tulga pokazao kontrafaul)

Pavić brani šut Radovića

Radović, isključen, igrač više za Hrvate, tajm-aut Rudića - prelomni trenutak na utakmici

3:6 - Opet Joković, četvrti gol! Taman kad se vraćao Radović (2.44 do kraja)

Ajde igrajte! - čuje se Porobić

Opet ništa, možda je bio peterac nad Jokićem

Prečka Hrvata

Pavić brani šut Ivovića sa tri-četiri metra

Stavridis nije sudio kontrafaul nad Ivovićem

Ivović isključen do kraja sa pravom zamjene,

3:7 - Sukno, crno nam se piše (33 sekunde do kraja četvrtine)

3:8 - Buljubašić, sekund prije kraja četvrtine

Kraj treće četvrtine

Posljednja četvrtina

Nismo dali gol skoro 10 minuta

Lopta za Hrvatsku

Igrač više za Hrvate

Ništa od gola, konačno

Petrović sa istekom napada proba lob, Pavić lagano skida tu loptu

Bušlje u Šefika

Igrač više za Crnu Goru

4:8 - Jokić (4.59 do kraja meča)

Poslije više od 17 minuta dali smo gol!

Igrač više za nas

5:8 - Petrović, prekasnio (3,38 do kraja)

5:9 - Obradović iz igre i iz ogromne daljine

6:9 - Danilović (2,49) - Sjajno, zašto nije ranije?

Ništa od napada Hrvata

Fenomenalni Pavić opet brani, šutirao je Petrović, lukavo ali uzalud

Napad za Hrvatsku

Igrač više za Hrvatsku, štede vrijeme, Šefik brani

Posljednji napad za nas, 14 sekundi prije kraja

Porobić traži tajm-aut

Tuča

Bušlje je dobio po glavi, krvav izlazi iz bazena. Udario ga je Tičić! Jokić je bijesan, ali razdvajaju ga.

Jokić ima ogrebotinu, ali sve se sportski završava

Ništa od polufinala

#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29747
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

PreviousNext

Return to Vaterpolo

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests