Board index Razni Sportovi Vaterpolo

Vaterpolo - Vesti, aktuelnosti...

Re: Vaterpolo - Vesti, aktuelnosti...

Postby KKP » 23 Jun 2011, 10:16

Stoxan wrote:
KKP wrote:A ko je Uroš Čučković?


Reprezentativac Crne Gore. Igra beka, ima čini mi se 21 godinu. Odlično pojačanje. Podjednako dobar i u odbrani i napadu.


Nisam čuo za njega, ali dovoljno mi je da pročitam da je reprezentativac Crne gore... :thumbup: Čučković, dva supertalentovana klinca Subotića i Vica, nadam se da ćemo još kvalitetnih igrača dovesti, sigurno će trebati, biće sigurno dosta odlazaka...
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Vaterpolo - Vesti, aktuelnosti...

Postby Stoxan » 23 Jun 2011, 22:42

KKP wrote:Nisam čuo za njega, ali dovoljno mi je da pročitam da je reprezentativac Crne gore... :thumbup: Čučković, dva supertalentovana klinca Subotića i Vica, nadam se da ćemo još kvalitetnih igrača dovesti, sigurno će trebati, biće sigurno dosta odlazaka...


Subotića nismo doveli, na žalost.

Pogrešno si me razumeo rekao sam da su u crnoj gori Gavril Subotić uz Mandića i Vica bili tri najveća talenta. On je možda i najveći. Bila bi velika stvar da ga dovedemo, ali sumnjam da bi ga Budva pustila. Bila je neka priča da bi on mogao da nastupa za Srbiju, pa bi samim tim i došao u Partizan (a gde bi drugo). Međutim od te priče nema ništa.

Nemanja Vico bez obzira što je kod nas igraće za Crnogorce. Njegov otac je trener u nekoj od njihovih mlađih selekcija.
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Vaterpolo - Vesti, aktuelnosti...

Postby KKP » 24 Jun 2011, 11:36

Dobro, nema veze, doveli smo jednog velikog talenta i jednog reprezentativca iz Crne Gore, i to je odlično! :) :thumbup:
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Vaterpolo - Vesti, aktuelnosti...

Postby AirBall » 26 Jun 2011, 10:08

Pro Recco sledece sezone igra u Jadranskoj ligi... Oni ce uplatiti 200k evra koji ce biti iskorisceni za putovanja i smestaj ostalih ekipa...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Vaterpolo - Vesti, aktuelnosti...

Postby Stoxan » 26 Jun 2011, 11:08

AirBall wrote:Pro Recco sledece sezone igra u Jadranskoj ligi... Oni ce uplatiti 200k evra koji ce biti iskorisceni za putovanja i smestaj ostalih ekipa...


Ovo je baš ekskluziva. Sa Partizanom i Rekom Jadranska liga postaje Evroliga u malom.
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Vaterpolo - Vesti, aktuelnosti...

Postby AirBall » 26 Jun 2011, 11:11

Stoxan wrote:Ovo je baš ekskluziva. Sa Partizanom i Rekom Jadranska liga postaje Evroliga u malom.


To je objavljeno u danasnjem Sportskom zurnalu... U vesti se dodaje da su procenili da ne mogu tokom citave sezone da odrze formu na zadovoljavajucem nivou, jer tim koji im igra EL ne moze da igra i italijansku i oni planiraju da sa tom ekipom igraju Jadransku...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Vaterpolo - Vesti, aktuelnosti...

Postby Stoxan » 26 Jun 2011, 11:34

Kontam da im treba neko jako takmičenje. Italijani prave dosta jaku ligu ove godine, ali oni imaju ograničnje stranaca, što ovima nikako ne odgovara.
Kažem sa ulaskom Partizana i Reka na Jadran, jedine ekipe van, koje znače nešto u vaterpolu ostaju u Mađarskoj, i to pre svih Vašaš.
Ja sam iznenađen jer nigde nisam čuo nikakvu najavu, a pratim dosta :trtmilojka:

Inače Nikić ostaje u Italiji (neki su ga želeli u Partizanu) Ide u Komolji, pošto nema mesta u Reku više, gde će centri biti Zloković i Pjetlović, možda dva najbolja centra na svetu trenutno.
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Vaterpolo - Vesti, aktuelnosti...

Postby KKP » 26 Jun 2011, 19:41

Stoxan wrote:
AirBall wrote:Pro Recco sledece sezone igra u Jadranskoj ligi... Oni ce uplatiti 200k evra koji ce biti iskorisceni za putovanja i smestaj ostalih ekipa...


Ovo je baš ekskluziva. Sa Partizanom i Rekom Jadranska liga postaje Evroliga u malom.


Jadranska liga će biti sada višestruko jača, zanimljivija, uzbudljivija. Prvak Evrope i vicešampion... :thumbup:
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Vaterpolo - Vesti, aktuelnosti...

Postby Unexpected » 27 Jun 2011, 21:34

ponedeljak 27.06.2011 | 21:45
Prlainović i Pijetlović u Pro Reku
Izvor: B92 | ČŽ

Vaterpolo klub Partizan mogao bi da ostane bez trojice bitnih igrača. U Pro Reko su prešli Prlainović i Duško Pijetlović, a prelazak u Ios najavio je Rađen.

Image

Prlainović i Pijetlović su slobodni igrači, a uprava Partizana je probala sve da ih zadrži. Za to su bila potrebna velika sredstva, koje klub nema.

"Mi smo pokušali sve, ali ne možemo da se nosimo sa ponudama koje daje Pro Reko. Oni jednostvano imaju mnogo novca i mi ne možemo da se borimo sa njima".

"Ja sam prošle nedelje razgovarao sa predsednikom kluba Šoštarom i odlučeno je da se igračima plate zaostala dugovanja i premije i da u narednu sezonu krenemo sa nekim manje zvučnim imenima, ali da bar ambicije ostanu iste, a to je plasman na F4", rekao je trener Partizan Rajfajzen Igor Milanović.

Šampion Evrope će ostati bez trojice reprezentativaca Srbije, ali je već počeo da traži zamene za njih.

"Pregovaramo sa jednim centrom, a dogovorili smo dolazak Uroša Čučkovića iz Primorca", rekao je Milanović za B92

Pro Reko je krenuo silno da se pojačava, a već su u vicešampiona Evrope stigli Sandro Sukno, reprezentativac Hrvatske, Italijani Fijorentini i Valentino.

Pored toga Pro Reko je za svoju hrvatsku filijalu, riječko Primorje, kupio reprezentativnog golmana Crne Gore Zdravka Radića i igrače Mladosti Petra Muslima i Buljubašića.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Vaterpolo - Vesti, aktuelnosti...

Postby Stoxan » 27 Jun 2011, 21:59

Prlainović nije slobodan. On ima još jednu godinu ugovora sa Partizanom.

Greška nema više ugovor sa Partizanom. On sada ima ugovor sa Pro rekom
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Vaterpolo - Vesti, aktuelnosti...

Postby VMJunior » 28 Jun 2011, 09:28

O hvala dragom Bogu sto smo uspeli da postanemo sampioni Evrope u poslednjem trenutku sa jakom ekipom ..

Sledece sezone ce biti mnogo,mnogo tesko dokopati se F4.

Ali nema veze,idemo dalje,ova generacija je usla u anale ,ostavila neizbrisiv trag,srecan put svima i hvala na velikoj radosti koju su nam pruzili. :blue:

Krece jedna nova era,neki novi Partizan,samo da ne cekamo jos 35 godina :tambura:
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Vaterpolo - Vesti, aktuelnosti...

Postby AirBall » 28 Jun 2011, 14:01

ANDRIJA PRLAINOVIĆ i Duško Pijetlović novi su članovi vaterpolskog giganta i viceprvaka Europe Pro Recca.

Samo mjesec dana nakon što je Partizan na iznenađenje svih osvojio vaterpolsku Euroligu, ostali su bez dvojice, a možda i trojice ključnih igrača. Po isteku ugovora klub su napustili Prlainović i Pijetlović, te potpisali za Recco, a isto bi mogao napraviti i Nikola Rađen.

"Pokušali smo sve, ali ne možemo se nositi s ponudama Pro Recca. Oni imaju previše novaca i mi im tu ne možemo parirati", rekao je trener Partizana Igor Milanović.

Partizan je već krenuo u potragu za zamjenama tako da je prvo pojačanje za iduću sezonu Uroš Čučković iz Primorca.

Pro Recco je silovito krenuo u pripreme za iduću sezonu za koju su, uz već spomenute igrače Partizana, već potpisali Sandro Sukno i talijanski reprezentativci Deni Fiorentini te Valentino Gallo. A, za svoju filijalu, riječko Primorje, priskrbili su golmana Crne Gore Zdravka Radića i dva "mladostaša": Petra Muslima te Ivana Buljubašića.


http://www.index.hr/sport/clanak/raspro ... 58569.aspx
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Vaterpolo - Vesti, aktuelnosti...

Postby KKP » 28 Jun 2011, 14:36

Previše se osipamo, nisam ovo očekivao. Hadžiteodoru, Prlainović, Pijetlović, Rađen...

Nema šanse da napravimo jak tim kao ove godine, bar mislim tako, realno...
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Vaterpolo - Vesti, aktuelnosti...

Postby Stoxan » 29 Jun 2011, 14:08

Pro Reko u Jadranskoj ligi!

Image
Uvecaj! (Foto: prorecco.it)

Italijanski gigant Pro Reko mogao bi od naredne sezone da nastupa u Jadranskoj ligi (JVL). Tačnije, stvar je praktično gotova, čeka se samo da Upravni odbor regionalne lige na sjednici da zeleno svijetlo.

- Velika je vjerojatnoća da Pro Reko uđe u Jadransku ligu. ITalijani su spremni da igraju i plate, odnosno, da prihvate finansijski dio učestvovanja. Ipak, treba sačekati odluku Upravnog odbora. Eventualnim ulaskom Pro Reka u Jadransku ligu puno bi dobili na kvaliteti i na imidžu lige - kazao je direktor JVL Milivoj Bebić.

http://www.vijesti.me/sport/pro-reko-ja ... anak-26424
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Vaterpolo - Vesti, aktuelnosti...

Postby Stoxan » 29 Jun 2011, 17:45

Neverovatno, ali izgleda da će nas Hrvati i Crnogorci ponovo ispaliti. Posle objave da će Reko učestvovati na Jadranu pojavila se informacija da je učešće Partizana neizvesno, iako je to bilo gotova stvar :facepalm:

Ne znam čemu sve ovo vodi, ali pare vrte. Prodali su nas za čokoladu. Prvobitni dogovor sa nama sada se uslovljava plaćanjem troškova učešća. :krsti:
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

PreviousNext

Return to Vaterpolo

Who is online

Users browsing this forum: Applebot [Bot] and 48 guests