Vaterpolo - Srpski klubovi na evro-sceni, Evro lige i kupovi

Re: Vaterpolo - Srpski klubovi na evro-sceni, Evro lige i ku

Postby Milutinov Tata » 02 Oct 2018, 18:40

Jadran je u Herceg Novom maksimalnim ucinkom prosao u zavrsnu rundu kvalifikacija za LS. U mecu protiv Sinteza je bilo cak 4 direktna iskljucenja zbog grubih faulova. Pretpostavljam da je ovo i kraj sezone kupanja na moru i da ce u narednoj rundi igrati u zatvorenom bazenu.

JADRAN CARINE - SINTEZ 18:6 (4:3, 1:0, 8:2, 5:1)

Herceg Novi - Bazen na Škveru. Gledalaca: 1.000. Sudije: Radičević (Hrvatska), Gomes (Španija).

Jadran Carine: Kandić, D. Radović 1, Popadić, Obradović, Banićević, Averka 2, Mijušković 2, Gardašević 3, Đ. Radović 6, Spaić, Drašković 1, Petković 3, Đurović.

Sintez: Antonov, Zakirov, Salahov, Odincov 1, Bugajčuk, Nežinski 1, Fatahudinov, Vasiljev, Zinurov 1, Rižov-Alejničev 1, Manafov, Magomajev 2, Makas.


Kvalifikacije za LS:

Jadran HN - Jadran Split
Ferencvaros - Vuljagmeni
Sport Menadzment Verona - Strazbur
Bresa - Terasa
OI 2016
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 18679
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Toronto

Re: Vaterpolo - Srpski klubovi na evro-sceni, Evro lige i ku

Postby Milutinov Tata » 03 Oct 2018, 17:24

Vaterpolo Kup Evrope, druga runda kvalifikacija:

Grupa E (Sirakuza)

OSC
Mornar Split
Barselona
Ortiđa

Grupa F (Marselj)

Primorje
Marselj
BVSC
Primorac


Dalje idu prve dve iz svake grupe, njima se pridruzuju 4 ekipe porazen u kvalifikacijama za LS.

Odredjeno je da i u grupu sa CZV u LS budu pobednici meceva Ferencvaros - Vuljagmeni i Bresa - Terasa.
OI 2016
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 18679
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Toronto

Re: Vaterpolo - Srpski klubovi na evro-sceni, Evro lige i ku

Postby Milutinov Tata » 09 Oct 2018, 16:45

Odigrani su prvi susreti zavrsnih kvalifikacija za LS, izgleda da ce samo revans u Herceg Novom biti interesantan, posto su Splicani stekli 2 gola prednosti u mecu koji jeodigran za vikend. Ferencvaros i Verona su fakticki vec prosli, a ni Bresa nije daleko od toga.

Jadran Split – Jadran Herceg Novi 11:9 (2:3, 5:2, 4:3, 0:1)
Breša – Terasa 8:4 (2:2, 1:1, 3:0, 2:1)
Strazbur – Sport Menadžment 4:10 (0:4, 1:1, 1:3, 2:2)
Ferencvaroš – Vuljagmeni 10:4 (2:0, 3:2, 3:2, 2:0)


JADRAN SPLIT - JADRAN CARINE 11:9 (2:3, 5:2, 4:3, 0:1)

Zadar - Bazen SC "Višnjik". Sudije: Dervio (Francuska), Stavridis (Grčka).

Jadran Split: Anić, Bego, Zović, Popović 1, Butić 1, Pejković, Pauer, Kunac 1, Visković 1, Delić 4, Šetka 2, Kovačić 1, Podrug.

Jadran Carine: Kandić, D. Radović, Popadić 1, Banićević 1, Averka, Vučurović, Gardašević, Đ. Radović 3, Spaić 2, Drašković 1, Petković 1, Tešanović.
OI 2016
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 18679
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Toronto

Re: Vaterpolo - Srpski klubovi na evro-sceni, Evro lige i ku

Postby Milutinov Tata » 11 Oct 2018, 05:20

Jadran iz Splita bolji u dvomecu sa Novljanima, juce su kontrolisali mec vecim delom, domaci su proigrali tek u poslednjoj cetvrtini, ali su gosti zadrzali smirenost u zavrnici I golom minut i po pre kraja obezbedili plasman u LS. Novljani idu u Kup Evrope.

JADRAN CARINE - JADRAN SPLIT 6:6 (0:2, 1:1, 1:2, 4:1)

Herceg Novi - Bazen Instituta "Simo Milošević". Sudije: Kolombo (Italija), Korizna (Poljska). Igrač više: Jadran Carine 8 (3), Jadran split 4 (3).

Jadran Carine: Kandić, Brkić, D. Radović 1, Obradović 1, Banićević, Averka, Mijušković, Gardašević 2, Đ. Radović, Spaić 2, Vučurović, Petković, Tešanović.

Jadran Split: Anić, Kunac 1, Zović 1, Popović 1, Butić, Delić 1, Pauer 1, Bego, Visković, Milardović, Šetka 1, Kovačić, Podrug.
OI 2016
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 18679
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Toronto

Re: Vaterpolo - Srpski klubovi na evro-sceni, Evro lige i ku

Postby Milutinov Tata » 11 Oct 2018, 18:45

Juce su odigrani svi revans mecevi kvalifikacija za LS.

Jadran Herceg Novi – Jadran Split 6:6 (0:2, 1:1, 1:2, 4:1)
Terasa - Breša 9:8 (3:3, 3:3, 0:2, 3:0)
Sport Menadžment - Strazbur 16:6 (2:3, 4:2, 5:1, 5:0)
Vuljagmeni - Ferencvaroš 7:12 (2:4, 1:1, 3:4, 1:3)


Sastavi grupa:

A grupa:

Pro Reko, Barseloneta, Eger, Dinamo Moskva, Steaua, Crvena Zvezda, Ferencvaroš i Breša.

B grupa:

Olimpijakos, Jug, Solnok, Špandau, Hanover, Mladost, Jadran Split i Sport Menadžment iz Verone.

Prvo kolo se igra sledece srede, u Beograd dolazi Reko.

Kompletan raspored:

Spoiler: pokaži
1. kolo – 17.10.2018.

Barseloneta – Eger
Steaua – Breša
Crvena zvezda – Pro Reko
Ferencvaroš – Dinamo Moskva

Solnok – Jadran Split
HAVK Mladost – Hanover
Sport Menadžment – Olimpijakos
Špandau 04 – Jug

2. kolo – 03.11.2018.

Steaua – Ferencvaroš
Crvena zvezda – Barseloneta
Eger – Dinamo Moskva
Breša – Pro Reko

Sport Menadžment – Solnok
HAVK Mladost – Špandau 04
Jadran Split – Jug
Hanover – Olimpijakos

3. kolo – 21.11.2018.

Dinamo Moskva – Barseloneta
Pro Reko – Ferencvaroš
Breša – Crvena zvezda
Eger – Steaua

Jug – Solnok
Olimpijakos – Špandau 04
Hanover – Sport Menadžment
Jadran Split – HAVK Mladost

4. kolo – 05.12.2018.

Ferencvaroš – Barseloneta
Dinamo Moskva – Crvena zvezda
Pro Reko – Steaua
Eger – Breša

Špandau 04 – Solnok
Olimpijakos – HAVK Mladost
Jadran Split – Hanover
Jug – Sport Menadžment

5. kolo – 19.12.2018.

Barseloneta – Pro Reko
Breša – Dinamo Moskva
Ferencvaroš – Eger
Steaua – Crvena zvezda

Solnok – Olimpijakos
Hanover – Jug
Špandau 04 – Jadran Split
HAVK Mladost – Sport Menadžment

6. kolo – 09.01.2019.

Barseloneta – Breša
Pro Reko – Eger
Crvena zvezda – Ferencvaroš
Dinamo Moskva – Steaua

Solnok – Hanover
Olimpijakos – Jadran Split
Sport Menadžment – Špandau 04
Jug – HAVK Mladost

7. kolo – 23.01.2019.

Barseloneta – Steaua
Crvena zvezda – Eger
Ferencvaroš – Breša
Dinamo Moskva – Pro Reko

Solnok – HAVK Mladost
Sport Menadžment – Jadran Split
Špandau 04 – Hanover
Jug – Olimpijakos

8. kolo – 06.02.2019.

Steaua – Barseloneta
Eger – Crvena zvezda
Breša – Ferencvaroš
Pro Reko – Dinamo Moskva

HAVK Mladost – Solnok
Sport Menadžment – Jadran Split
Hanover – Špandau 04
Olimpijakos – Jug

9. kolo – 27.02.2019.

Breša – Barseloneta
Eger – Pro Reko
Ferencvaroš – Crvena zvezda
Steaua – Dinamo Moskva

Hanover – Solnok
Jadran Split – Olimpijakos
Špandau 04 – Sport Menadžment
HAVK Mladost – Jug

10. kolo – 16.03.2019.

Pro Reko – Barseloneta
Dinamo Moskva – Breša
Eger – Ferencvaroš
Crvena zvezda – Steaua

Olimpijakos – Solnok
Jug – Hanover
Jadran Split – Špandau 04
Sport Menadžment – HAVK Mladost

11. kolo – 27.03.2019.

Barseloneta – Ferencvaroš
Crvena zvezda – Dinamo Moskva
Steaua – Pro Reko
Breša – Eger

Solnok – Špandau 04
Sport Menadžment – Jug
HAVK Mladost – Olimpijakos
Hanover – Jadran Split

12. kolo – 13.04.2019.

Steaua – Eger
Barseloneta – Dinamo Moskva
Ferencvaroš – Pro Reko
Crvena zvezda – Breša

Špandau 04 – Olimpijakos
Sport Menadžment – Hanover
HAVK Mladost – Jadran Split
Solnok – Jug

13. kolo – 24.04.2019.

Barseloneta – Crvena zvezda
Ferencvaroš – Steaua
Dinamo Moskva – Eger
Pro Reko – Breša

Jug – Jadran Split
Solnok – Sport Menadžment
Špandau 04 – HAVK Mladost
Olimpijakos – Hanover

14. kolo – 15.05.2019.

Eger – Barseloneta
Breša – Steaua
Pro Reko – Crvena zvezda
Dinamo Moskva – Ferencvaroš

Jadran Split – Solnok
Hanover – HAVK Mladost
Olimpijakos – Sport Menadžment
Jug – Špandau 04
OI 2016
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 18679
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Toronto

Re: Vaterpolo - Srpski klubovi na evro-sceni, Evro lige i ku

Postby Milutinov Tata » 15 Oct 2018, 15:21

OSC, Ortidja, Marsej i Primorac su se plasirali u 1/4 finale Kupa Evrope. Kotorani su poslednjeg dana savladali Primorje i overili plasman u zavrsnicu ispred madjarskog BVSC-a.
OI 2016
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 18679
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Toronto

Previous

Return to Vaterpolo

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests