Shta duvanite?

Re: Shta duvanite?

Postby Jorgovan » 08 Oct 2015, 18:24

lockdown wrote:Valjda kod tih takodje dobijas nikotin u obliku aerosola tako sto se zagreje ta tecnost unutra...Samo sto sve vise istrazivanja pokazuje da su isto tako otrovne posto unutra moze biti i formaldehid i etanal itd... Ima puno razlicitih i ko zna sta sve stavljaju

brate otrovne jesu, ali isprzis kobasicu u tiganju i tu imas otrova... msm obicna cigareta ima preko 100 otrova. o cemu dalje da pricamo.

meni dovoljno sto recimo odmah kad prestanes sa obicnim nema vise onog kasljanja ujutro kolko god da popusis, pritisak se stabilizuje, puls...

kako god, elektronska sadrzi cak i vise nikotina nego obicna, ako uzmes tecnost od 24mg, i jaka je, i imas apsolutno zadovoljstvo dok ih cuclas. barem je meni tako, a evo ubedio sam i burazera i vec nedelju dana samo to bez problema pusi.
Krenemo ti mi tako iz Zeleznika u Maderu, a ono daleko u picku materinu... Ljuba Tadic
Jorgovan

Postby Starsica » 09 Oct 2015, 15:13

A koja je poenta električne cigare onda ako će da bude jača nego obična? Pitam bez zezanja, ne razumem se.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
Starsica

Postby lockdown » 09 Oct 2015, 15:34

Pa nije bas tako ... Jedna klasicna cigareta kao npr. crveni Marlboro sadrzi otprilike 1.2 mg nikotina, sto bi znacilo da kutija od 20 cigareta sadrzava cca 24 mg nikotina... Sad ne znam kakve su te kolicine koje prodaju ... Kako kaze Jorgovan da ima 24 mg to je kao jedna kutija dnevno, sad ne znam koliko je pusio, koliko je ml i koliko mu traje ... Mislim da je point u tome sto mozes da doziras i sto nema ostalih sranja unutra kao kod obicne cigarete ...
Danju fin, noću Čarli Šin.
lockdown

Postby Jorgovan » 10 Oct 2015, 00:09

bas tako. nije nikotin najstetnija supstanca kod cigarete, ima milion drugih, ali upravo ona stvara najvecu zavisnost. ovako unosis u sebe nikotin koliko zelis, a uz to imas i onaj osecaj pusenja kad uvlacis dim (tj paru), osecas onu jacinu u grlu, pravis kolutice itd :)

a prvo i osnovno, nemas katrana, nemas ugljen monoksida, dakle nema kaslja kao kod cigareta.

a sto se tice doze nikotina, msm da nisi u pravu. jer znam za davidoff klasik koji je jaci od marlbora, ima 0.9mg po cigareti. dakle cca 18mg
Krenemo ti mi tako iz Zeleznika u Maderu, a ono daleko u picku materinu... Ljuba Tadic
Jorgovan

Previous

Return to Lifestyle