Board index Život van sporta Lifestyle

Shta duvanite?

Re: Shta duvanite?

Postby irriducibili » 25 Jan 2012, 02:54

gogo23 wrote:sto se tice Pariza i Barselone, prosle godine ih je bilo

Ako ima mesta za pusenje, onda su ih uspesno sakrili od mene... :mad2:

Inace je Pariz totalno u lovu na vestice pusace. Uzasava saznanje da nigde u zatvorenom prostoru ne mozes zapaliti cigaretu. Jebes i francusku kuhinju, kada posle jela ides ispred restorana da zapalis. U pojedinim klubovima, postoje prostorije nalik na akvarijume, obavezno pozicionirane na gorem mestu od toaleta, gde se u tudjem dimu, okruzen pogledima punim razumevanja sapatnika, mozes prepustiti imitiranju 1 prsuta. Iskreno, osecao sam se kao idiot. Zato su baste pune prakticno tokom cele godine, improvizacija je na visini zadatka, domicilno stanovnistvo se naviklo na teror, dok turisti halapljivo vuku dimove, kao da im je poslednja cigareta pred predstojece vezivanje zute trake oko ruke. Isterivaci djavola pusaca su smislili jos jednu inovaciju, uveli su novcanu kaznu za bacanje opusaka na ulici. Jos samo da dodam da je na f4 u Parizu, oduzimano to opasno zapaljivo sredstvo jos na ulazu u halu. Tacnije, nije oduzimano, ipak se postovalo da je to tvoje vlasnistvo, vec si na cistom srpskom vracan niz stepenice do kontejnera, gde si dobijao najlon kesicu da svoje blago zapakujes u nju, predas i dobijes broj, te uredno preuzmes po izlasku iz hale. Uvidevsi opasnost, shvativsi sta se desava prethodnici, ugrozeni srpski um je reagovao brzo. Vratio sam se na sigurno, dragoceni tovar spakovao na jos dragocenije mesto, te nonsalntno prosao kroz spalir Kerbera, nameracenih da mi oduzmu identitet. Srecom te ima mesta gde se ne pipa pristojan svet. Al' se purnjalo u pauzama po hodnicima Bersija... :P
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Shta duvanite?

Postby loki » 25 Jan 2012, 06:24

Starsica wrote:ako se kartam npr. zdeljem kutiju za dva - tri dana


Ja u ovim situacijama shto kazhe Bill Hicks ne brojim koliko paklica potroshim, nego koliko upaljacha potroshim. (rekord mi je za 50 sati sesiju online pokera 5 paklica, kada sam pocheo da trokiram shto od nespavanja, shto od dima u stanu :laugh: )

Shto me dovodi do:

irriducibili wrote:Inace je Pariz totalno u lovu na vestice pusace. Uzasava saznanje da nigde u zatvorenom prostoru ne mozes zapaliti cigaretu.



Jedini grad u kom sam bio, a da ni u najgoroj rupi od poker kluba koja se mozhe naci nije dozvoljeno pushenje. Probao sam dva sata da igram tako, i otperjao u tri lepe iz Pariza, jebala ih i svetslucavost i vina i glamur njihov.
Another thing. This idea of "I'm offended". Well I've got news for you. I'm offended by a lot of things too. Where do I send my list? Life is offensive. You know what I mean? Just get in touch with your outer adult. And grow up. And move on.
User avatar
loki
 
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2011, 18:37
Location: homeless

Re: Shta duvanite?

Postby FreddyHouse » 25 Jan 2012, 09:44

Poslednjih 5 god pusim:
Image

Nema sta nisam stavio u pluca za ovo "malo" svog zivota i uopste ne prezam da zapalim cigaretu gde god se nalazim, pa makar me to kostalo i slobode :D
Zakon o nepusacima me je pogodio koliko i gradjanski rat u Somaliji. Uopste ne prezam i ne postujem zakon kako ovde, tako i preko. U Becu su hteli da me hapse jer nisam hteo da ugasim cigaretu na ulici, a pritom sam policajcu duvao dim u lice (istina bio sam i pripit). To i ne treba da cudi, jer ranije dok sam konzumirao i "smesne" cigare isto se nisam obazirao i samo me je luda sreca spasila da ne zavrsim "za klavirom". Ja izuzetno cenim svoju slobodu i nijedan zakon, niti individua me nece spreciti da uzivam u stvarima koje me ubijaju, skracuju zivot, tj. volim :D
User avatar
FreddyHouse
 
Posts: 1484
Joined: 16 Mar 2011, 11:28

Re: Shta duvanite?

Postby Liv » 25 Jan 2012, 14:55

Inace je Pariz totalno u lovu na vestice pusace.

Ja stvarno ne znam o cemu vi to, ako se negde pusi pusi se tamo. Toliko da se cigareta po restoranima trese na patos (da ne bi prali pepeljare). Tj. tako je bilo 2004-5 kad sam bila tamo. Nisam upoznala Francuza koji ne dimi posteno.

Inace, adekvatna tema za sportski forum :laugh: E profesore, profesore... cigare, poker, jedva cekam da cujem sta je sledece. :lollol:

On topic: :biggrin:
Meni sve to smrdi. I toliko sam se odvikla od mirisa duvana da mi jako smeta kad sam u Srbiji gde svi jos uvek (u mojoj okolini) pushe :sakaosto:

Odo' sad, da vam kao nepushach ne kvarim zabavu :lollol:
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Shta duvanite?

Postby gogo23 » 25 Jan 2012, 15:17

FreddyHouse wrote: U Becu su hteli da me hapse jer nisam hteo da ugasim cigaretu na ulici, a pritom sam policajcu duvao dim u lice (istina bio sam i pripit).


Mora da si bio mnogo uradjen i pravio sranja, nema sanse da su te maltretirali samo zbog pusenja jer je Bec po tom pitanju najliberalniji grad u EU. Ne samo kafici, barovi i diskoteke vec i dosta restorana dozvoljava pusenje.
irriducibili wrote:Srecom te ima mesta gde se ne pipa pristojan svet. Al' se purnjalo u pauzama po hodnicima Bersija... :P

Jedna od retkih prilika kada su me slovenci odusevili je bilo finale prosle godine u Stozicama. poucen mnogim iskustvima sa sportskim halama, sve je bilo zapakovano "tamo gde se ne pipa", na ulazu nit' pitaju niti pipaju, na poluvremenu izlazim u hodnik i razmisljam gde da se sakrijem kad vidim otvorene kapije i gomila ljudi ispred hale. Cuvari su dozvoljavali izlazak iz hale zbog pusenja, a na izlazu su delili su odsecke od karata koje se cepali na ulazu. :hatman:
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Shta duvanite?

Postby Panta » 25 Jan 2012, 22:53

Davidoff gold prakticno od kad sam poceo da pusim na prvoj godini faksa, ako ne racunam izlet u 4-om osnovne kada sam sa dva druga kupio i probao formulu :laugh:

Probao sam i Marlboro light poslednji dan na moru, u nedostatku finansija za Davidoff ( razlika je bila 20 centi, pa vam je jasno koliko sam bio dekintiran), ali mi nije to to...
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Shta duvanite?

Postby FreddyHouse » 26 Jan 2012, 12:43

gogo23 wrote:
FreddyHouse wrote: U Becu su hteli da me hapse jer nisam hteo da ugasim cigaretu na ulici, a pritom sam policajcu duvao dim u lice (istina bio sam i pripit).


Mora da si bio mnogo uradjen i pravio sranja, nema sanse da su te maltretirali samo zbog pusenja jer je Bec po tom pitanju najliberalniji grad u EU. Ne samo kafici, barovi i diskoteke vec i dosta restorana dozvoljava pusenje.
irriducibili wrote:Srecom te ima mesta gde se ne pipa pristojan svet. Al' se purnjalo u pauzama po hodnicima Bersija... :P

Rekao mi je na engleskom da bacim cigaretu kada pricam sa njim i da prestanem da se derem :D To je bilo za vreme SP u fudbalu kad smo pobedili Nemce sa 1:0, posle je bila festa u gradu :triprsta:
User avatar
FreddyHouse
 
Posts: 1484
Joined: 16 Mar 2011, 11:28

Re: Shta duvanite?

Postby dumagio19 » 26 Jan 2012, 13:38

Ne duvanim. Cak naprotiv, puno mi smeta kad neko pored mene zapali.
„Нека нас победи свако ко може, немамо ништа против” - Душко Радовић

"Ако желиш да победиш слабијег од себе, мораш да се бориш једнако добро колико и он!" - Душко Вујошевић.
User avatar
dumagio19
 
Posts: 1287
Joined: 18 May 2011, 20:27
Location: Republika Srpska

Re: Shta duvanite?

Postby gogo23 » 26 Jan 2012, 13:53

FreddyHouse wrote:Rekao mi je na engleskom da bacim cigaretu kada pricam sa njim i da prestanem da se derem :D To je bilo za vreme SP u fudbalu kad smo pobedili Nemce sa 1:0, posle je bila festa u gradu :triprsta:

E onda ti je sve oprosteno :biggrin:
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Shta duvanite?

Postby Riquelme » 26 Jan 2012, 14:01

Uhh kakva nesportska tema i ako su mnogi vrhunski sportisti dobro duvanili ... :nargile:
I ja sam korektni duvanadzija josh o srednje shkole i u medjuvremenu promenio ne znam ni sam koliko vrsta istih ... ALi najvishe se zadrzao na Davidof Gold-u ... Trenutno konzumiram Marlboro gold touch ... nekako mi odgovaraju te malo manje cigarete ,kad izjurim na par dimova a i ukus nije toliko losh ...
dumagio19 wrote:Ne duvanim. Cak naprotiv, puno mi smeta kad neko pored mene zapali.

Ovo kao da si otishao na recimo Zvezdin topic i napisao cisto onako ... "Ne navijam za Zvezdu , shta vishe mrzim je" i to je to ... :biggrin:
User avatar
Riquelme
 
Posts: 1974
Joined: 15 Mar 2011, 14:19
Location: Dorcol

Re: Shta duvanite?

Postby dumagio19 » 26 Jan 2012, 14:40

Riquelme wrote:
dumagio19 wrote:Ne duvanim. Cak naprotiv, puno mi smeta kad neko pored mene zapali.

Ovo kao da si otishao na recimo Zvezdin topic i napisao cisto onako ... "Ne navijam za Zvezdu , shta vishe mrzim je" i to je to ... :biggrin:


:D

To mi ranije nije palo na pamet, mada moram priznati da je dobra ideja!
„Нека нас победи свако ко може, немамо ништа против” - Душко Радовић

"Ако желиш да победиш слабијег од себе, мораш да се бориш једнако добро колико и он!" - Душко Вујошевић.
User avatar
dumagio19
 
Posts: 1287
Joined: 18 May 2011, 20:27
Location: Republika Srpska

Re: Shta duvanite?

Postby irriducibili » 26 Jan 2012, 16:01

dumagio19 wrote:Ne duvanim. Cak naprotiv, puno mi smeta kad neko pored mene zapali.

Pa sta ces onda ovde u ovom dimu? :krsti:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Shta duvanite?

Postby 71:70 » 26 Jan 2012, 19:54

Ne navijam za zvezdu, sta vise, mrzim je...
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Shta duvanite?

Postby dumagio19 » 26 Jan 2012, 19:56

irriducibili wrote:
dumagio19 wrote:Ne duvanim. Cak naprotiv, puno mi smeta kad neko pored mene zapali.

Pa sta ces onda ovde u ovom dimu? :krsti:


Neka onda svi forumasi pusaci nabroje sta duvane i zakljucajte temu! :D
„Нека нас победи свако ко може, немамо ништа против” - Душко Радовић

"Ако желиш да победиш слабијег од себе, мораш да се бориш једнако добро колико и он!" - Душко Вујошевић.
User avatar
dumagio19
 
Posts: 1287
Joined: 18 May 2011, 20:27
Location: Republika Srpska

Re: Shta duvanite?

Postby Unexpected » 26 Jan 2012, 20:03

Napiš bar koji ti dim najmanje smeta. Moj kolega, nepušač, se navukao na Davidoff Gold/Blue, sve ostalo mu smeta. Čak je počeo da krizira među nepušačima, a i dalje nije ni jednu zapalio. :laugh:
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

PreviousNext

Return to Lifestyle

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests