Board index Život van sporta Lifestyle

Shta duvanite?

Re: Shta duvanite?

Postby Jorgovan » 08 Oct 2015, 18:24

lockdown wrote:Valjda kod tih takodje dobijas nikotin u obliku aerosola tako sto se zagreje ta tecnost unutra...Samo sto sve vise istrazivanja pokazuje da su isto tako otrovne posto unutra moze biti i formaldehid i etanal itd... Ima puno razlicitih i ko zna sta sve stavljaju


brate otrovne jesu, ali isprzis kobasicu u tiganju i tu imas otrova... msm obicna cigareta ima preko 100 otrova. o cemu dalje da pricamo.

meni dovoljno sto recimo odmah kad prestanes sa obicnim nema vise onog kasljanja ujutro kolko god da popusis, pritisak se stabilizuje, puls...

kako god, elektronska sadrzi cak i vise nikotina nego obicna, ako uzmes tecnost od 24mg, i jaka je, i imas apsolutno zadovoljstvo dok ih cuclas. barem je meni tako, a evo ubedio sam i burazera i vec nedelju dana samo to bez problema pusi.
Krenemo ti mi tako iz Zeleznika u Maderu, a ono daleko u picku materinu... Ljuba Tadic
User avatar
Jorgovan
 
Posts: 2905
Joined: 13 Jan 2014, 17:49

Re: Shta duvanite?

Postby Starsica » 09 Oct 2015, 15:13

A koja je poenta električne cigare onda ako će da bude jača nego obična? Pitam bez zezanja, ne razumem se.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Shta duvanite?

Postby lockdown » 09 Oct 2015, 15:34

Pa nije bas tako ... Jedna klasicna cigareta kao npr. crveni Marlboro sadrzi otprilike 1.2 mg nikotina, sto bi znacilo da kutija od 20 cigareta sadrzava cca 24 mg nikotina... Sad ne znam kakve su te kolicine koje prodaju ... Kako kaze Jorgovan da ima 24 mg to je kao jedna kutija dnevno, sad ne znam koliko je pusio, koliko je ml i koliko mu traje ... Mislim da je point u tome sto mozes da doziras i sto nema ostalih sranja unutra kao kod obicne cigarete ...
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: Shta duvanite?

Postby Jorgovan » 10 Oct 2015, 00:09

bas tako. nije nikotin najstetnija supstanca kod cigarete, ima milion drugih, ali upravo ona stvara najvecu zavisnost. ovako unosis u sebe nikotin koliko zelis, a uz to imas i onaj osecaj pusenja kad uvlacis dim (tj paru), osecas onu jacinu u grlu, pravis kolutice itd :)

a prvo i osnovno, nemas katrana, nemas ugljen monoksida, dakle nema kaslja kao kod cigareta.

a sto se tice doze nikotina, msm da nisi u pravu. jer znam za davidoff klasik koji je jaci od marlbora, ima 0.9mg po cigareti. dakle cca 18mg
Krenemo ti mi tako iz Zeleznika u Maderu, a ono daleko u picku materinu... Ljuba Tadic
User avatar
Jorgovan
 
Posts: 2905
Joined: 13 Jan 2014, 17:49

Re: Shta duvanite?

Postby Dylam Dop » 04 Jul 2021, 11:30

Nepopravljivo navucen na 'lemax' - pusim svaki klip

User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7160
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Shta duvanite?

Postby Cvele » 04 Jul 2021, 11:37

Kitu isključivo.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18209
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Shta duvanite?

Postby Angus Young » 04 Jul 2021, 18:22

:lol2:
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19490
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Shta duvanite?

Postby Ron Swanson » 04 Jul 2021, 22:30

Onaj IQS smrdi kao zapaljena palačka, ne znam kako neko može to da puši.
User avatar
Ron Swanson
 
Posts: 4723
Joined: 11 Apr 2018, 22:31

Re: Shta duvanite?

Postby yobara » 05 Jul 2021, 13:23

Pre neko leto bili kod ortaka u njegovoj kuci (Vrnjacka Banja) ono nedje pred love fest...bas gomila 5 muskaraca i 4 devojke

I ovaj jedan zbog male dece krenuo da se skida od duvana sa tim IQS...ja sam se jedno 4 dana u sebi razmisljao ko prdi ovoliko po kuci...kad ono se ispostavilo to sranje :lollol:

Uzas jebeni
User avatar
yobara
 
Posts: 2569
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Shta duvanite?

Postby Mikisha » 22 Aug 2022, 16:01

Vinston xs dugacki tamno plavi, vec sigurno 3 godine.

Pre toga godinama marlboro crveni dugacki, pa sam probao sa slabijim cigarama, touch tamno i svetlo plavi ali su mi bili slatki nekako.
Posle toga krace vreme Sobrani zlatni i sad picim ovaj vinston, skroz mi odgovara a nije ni skup.

Nego zajebem se letos odem u Crnu Goru, planirano 2 dana, ponesem 3 kutije cigara i jednu koju sam otvorio usput.
Ostao 5 dana, znam da su im cigare uzasne, kupim vinston reko ajde mozda se cudo desilo, a on gori nego Bond crveni.
Pogledam njihovu kutiju, pise proizvodjac Senta Srbija.
A na Vinstonu u Srbiji pise LLC Petro, Ruska Federacija.

Nista mi nije jasno, osim ako Milo i Bokan ne pakuju cigare iza Volija.
Pomiluj mi muda Ostoja
User avatar
Mikisha
 
Posts: 6353
Joined: 26 Jun 2021, 18:51
Location: Петровград

Re: Shta duvanite?

Postby balkanski spijun » 22 Aug 2022, 16:07

daavidoff clasic

ponekad Cohiba uz konjak u letnjem periodu na terasici,basti.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13168
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Shta duvanite?

Postby ExEr » 22 Aug 2022, 17:31

Deda, sad uzeh na fri sopu , grcka, davidofce...
Nekad je 39e 2 boksa, nekad ima za 51e 3 komada.
Duplo jeftinije
Uzo sam 4x2, jebu me slike na njima :biggrin:
Pre metar dana na fri sopu turskom ista cena, samo nema slika, samo upozorenje, a u turskoj po prodavnicama 90% pakle sa slikama i sranjima, ni ime cigarete ne vidis :biggrin:

Btw pored davidof, koristim i karelia tabakeru tamno zutu, top su, probaj , malo izvorniji ukus

I kao treca davidof reshape crni, za nijansu slabiji, ali sa nekim dobrim smekom


Pusio sam skoro sve vrste cigareta, ali najjace ikad su bile lucky strike 100s meko pakovanje, nema toga vise
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7228
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Shta duvanite?

Postby Mikisha » 22 Aug 2022, 17:41

:biggrin: Exere tabakera karelia vrhunska cigare nego me jebe sto ja u dzepovima nosim novcanik, 2 sveznja kljuceva, telefon i 2 kutije cigara.
Ta tabakera mi nikako nije prakticna
Pomiluj mi muda Ostoja
User avatar
Mikisha
 
Posts: 6353
Joined: 26 Jun 2021, 18:51
Location: Петровград

Re: Shta duvanite?

Postby ExEr » 23 Aug 2022, 09:58

Kad je leto jbg, iako ne volim, nosim neku torbicu, kad je zima dzepova kolko volis.
Bas zbog tih kljuceva i telefona cigla, stavim u bermude sorc,i spadnu mi od tezine :biggrin:
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7228
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Shta duvanite?

Postby killchrome » 23 Aug 2022, 18:22

Image
User avatar
killchrome
 
Posts: 3310
Joined: 25 Mar 2014, 16:24

PreviousNext

Return to Lifestyle

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests