Board index Život van sporta Lifestyle

Body Art

Body Art

Postby vicharhcp » 20 Jun 2011, 14:01

Nekada su se tetovaže i rupice po telu vezivale za rokere i motoriste, a danas su sastavni deo imidža mnogih, kako poznatih, tako i nepoznatih ljudi. Možda su i deo vašeg imidža?

Ovde ćemo razmenjivati iskustva, mišljenja, želje .... vezano za tattoo i piercing.
Možemo da stavljamo slike nečega što nam se dopada ili nečega što nam se ne dopada i da o tome diskutujemo.
Ako imate neku tetovažu, možete vaše iskustvo podeliti sa nama. Kako ste se odlučili za tako nešto, ima li vaša tetovaža neko značenje.....
Ako želite da se tetovirate, možete ovde zatražiti savet. Ako se premišljate šta da istetovirate, potražite mišljenje vaših virtuelnih dugara na ovom mestu.
Isto važi i za piercing.......

Sadržaj i izgled ove teme najviše zavisi od svih nas.

piercing1.jpg

tatoo1.jpg

piercing2.jpg

tatoo2.jpg

piercing3.jpg

tatoo3.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan!" Duško Radović
SVE PROLAZI - PARTIZAN OSTAJE
Image :inlove:
They can take my last ticket at Hala Pionir.
User avatar
vicharhcp
 
Posts: 5260
Joined: 15 Mar 2011, 09:54
Location: Beograd

Re: Body Art

Postby bekrinjo » 20 Jun 2011, 15:31

Nemam ni piercing ni tatoo,hteo sam da istetoviram delfina iznad clanka na levoj nozi ali sam odustao jer mi je mama zapretila da ce mi licno istrugati kozu ukoliko to ucinim... :funbat:
Za sada sam odustao...
Topić himnu nije pevao,nije pevao,nije pevao!!!
Jedan je Milenko Topić!


Váyase, señor Questa váyase!!!!
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Aleksandrovac-Beograd

Re: Body Art

Postby vicharhcp » 20 Jun 2011, 15:50

Ajde da ja probijem led na ovoj temi :).
Već godinama imam piercing na stomaku. To je nešto što mi se mnogo svidelo čim sam videla na devojkama sa ravnim stomacima. Raspitala sam se, šta, kako, šta ako jednog dana prestane da mi se sviđa.... i kada sam dobila sve odgovore u skladu sa očekivanjima, uradila sam to. I dan danas sam oduševljena time. Posedujem mnogo nakita za stomak i menjam ga u skladu sa garderobom (ako nosim kratke majica), a na moru ga menjam i u skladu sa kupaćim kostimima :)! Piercing na stomaku, za mene, osim što mi je lep, ima još jednu funkciju. Pošto se meni piercing dopada na ravnim stomacima, ovaj na mom stomaku me tera da stalno imam ravan stomak. Bez obzira što spadam u grupu ljudi koja nikada nije imala problema sa viškom kilograma, piercing na stomaku mi je garancija da ću i ako počnem da imam tu vrstu problema, voditi računa da problem na vreme sprečim.
Tattoo nemam. U nekom trenutku sam razmišljala o tome, ali se nisam odlučila za tako nešto. Volim da vidim lepe tetovaže, pogotovo na zgodnim muškim telima. Kada sam ja razmišljala o tome, imala sam na umu tri mesta za tetovažu. Na nozi, odnosno na spoljnom delu članka, na leđima i to na ramenom delu leđa ili na donjem delu leđa, gde bi se tattoo video samo ako bi obukla plitke pantalone. Za nogu i rameni deo leđa je u igri bio kupidon, a za donji deo leđa tribal. Pošto nisam mogla da odlučim ni gde ni šta, jednostavno sam odustala od te namere.

ps Bekrinjo bio brži :)
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan!" Duško Radović
SVE PROLAZI - PARTIZAN OSTAJE
Image :inlove:
They can take my last ticket at Hala Pionir.
User avatar
vicharhcp
 
Posts: 5260
Joined: 15 Mar 2011, 09:54
Location: Beograd

Re: Body Art

Postby Unexpected » 20 Jun 2011, 16:09

Nemam ništa od navedenog, ali volima da vidim dobru tetovažu.
Mislim i da bi uradio neku kada bih bio siguran da mi jednog dana neće dosaditi.

Ova tetovaža me je oduševila, a i ne traži ravan stomak :biggrin: , mada je ne bih stavio na sebe.

Image
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Body Art

Postby vicharhcp » 20 Jun 2011, 17:25

Unexpected wrote: a i ne traži ravan stomak :biggrin:

U ovom slucaju je ravan stomak cak nepozeljan :D
Sjajne su mi ovakve tetovaze, kada se iskoristi deo tela kao sastavni deo slike koja je istetovirana.
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan!" Duško Radović
SVE PROLAZI - PARTIZAN OSTAJE
Image :inlove:
They can take my last ticket at Hala Pionir.
User avatar
vicharhcp
 
Posts: 5260
Joined: 15 Mar 2011, 09:54
Location: Beograd

Re: Body Art

Postby Bane » 20 Jun 2011, 17:36

Ja sam nesto razmisljao da za neku godinu uradim nesto sto ce biti vezano za tri grada meni jako bitna, Prizren -Pristina-Cacak na ledjima (kameni most je gotovo siguran, a za Cacak i Pristinu nisam siguran). Sad, to je tesko izvodljivo i verovatno dosta skupo, ali dobro cu razmisliti. Pirsinge i mindjuse ne volim uopste.
User avatar
Bane
 
Posts: 2705
Joined: 16 Mar 2011, 14:10
Location: Чачак

Re: Body Art

Postby Tumbas » 20 Jun 2011, 18:10

Bane wrote:Ja sam nesto razmisljao da za neku godinu uradim nesto sto ce biti vezano za tri grada meni jako bitna, Prizren -Pristina-Cacak na ledjima (kameni most je gotovo siguran, a za Cacak i Pristinu nisam siguran). Sad, to je tesko izvodljivo i verovatno dosta skupo, ali dobro cu razmisliti. Pirsinge i mindjuse ne volim uopste.

Peceno prase, a sta drugo?? :ajdejebote:
Mene ceka izrada jedne tetovaze, vezane za PFC (a kako drugacije)! Dugo sam se dvoumio, ali zelja je nadvladala zdravu pamet, po ko zna koji put! Mislim da cu za par meseci da je stavim, trenutno nemam bas puno vremena!
Nisam ljubitelj mindjusa i pirsinga, takodje!
Moj tata je vaš kolega!
User avatar
Tumbas
 
Posts: 1764
Joined: 17 Mar 2011, 11:34

Re: Body Art

Postby Kantona » 20 Jun 2011, 18:32

U poslednje 2 godine mi se stvorila zelja za tet, imam 2-3 ideje, samo se bojim da realizacija mozda ne bi ispala toliko dobra kako sam zamislio, a drugacije ne vredi.

Ove munje, gromove, tribale, kineska slova, zice ili ovo sto je istetovirao ovaj prvi rodjak na slici - to mi je odvratno.
Moje je neko razumevanja teta da je ta slika dovoljna da neko ko te ne zna, iz daleka moze "shvatiti" sta se krije u tebi, sta ti je vazno, cime si obelezen ili tako nesto. Da je to tvoj neki simbol. A ove munje, gromove, tribale... ne vidim cemu to.
User avatar
Kantona
 
Posts: 2245
Joined: 31 Mar 2011, 17:58

Re: Body Art

Postby VMJunior » 21 Jun 2011, 11:59

Nadam se da nece cale da me vidi da pisem na ovoj temi :laugh:

Imao sam zelju pre nekoliko godina da istetoviram (razmisljao sam se izmedju nekoliko stvari,neka od zivotnih misli koje mi znaci,bik,majcino ime)

Medjutim, kad sam pitao caleta... :duel:
A da se tetoviram,pa da krijem ko neki moji drugari,ne pada mi na pamet.

lavovi,tigrovi,zmajevi,sunce,mesecina i to..Ne razumem..
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Body Art

Postby dumagio19 » 23 Jun 2011, 17:54

Hocu da istetoviram nesto u vezi Partizana, ali da bude diskretno!? Neku rjec, recenicu, slogan.... tako nesto!
Ima li neko ideju?
„Нека нас победи свако ко може, немамо ништа против” - Душко Радовић

"Ако желиш да победиш слабијег од себе, мораш да се бориш једнако добро колико и он!" - Душко Вујошевић.
User avatar
dumagio19
 
Posts: 1287
Joined: 18 May 2011, 20:27
Location: Republika Srpska

Re: Body Art

Postby Riquelme » 23 Jun 2011, 21:56

Evo neshto diskretno (slogan + slika) ... Image
User avatar
Riquelme
 
Posts: 1974
Joined: 15 Mar 2011, 14:19
Location: Dorcol

Re: Body Art

Postby Kantona » 23 Jun 2011, 23:02

:lol: delboy, sad si pi..a ako ovo ne istetoviras! :D
User avatar
Kantona
 
Posts: 2245
Joined: 31 Mar 2011, 17:58

Re: Body Art

Postby dumagio19 » 24 Jun 2011, 07:56

Kantona wrote::lol: delboy, sad si pi..a ako ovo ne istetoviras! :D


:okk:

Ipak cu samo slogan, bez slike! :funbat:

Rekao sam da hocu recenicu/slogan, tako da slika ne dolazi u obzir!
„Нека нас победи свако ко може, немамо ништа против” - Душко Радовић

"Ако желиш да победиш слабијег од себе, мораш да се бориш једнако добро колико и он!" - Душко Вујошевић.
User avatar
dumagio19
 
Posts: 1287
Joined: 18 May 2011, 20:27
Location: Republika Srpska

Re: Body Art

Postby Kantona » 24 Jun 2011, 11:26

Nema nista efektnije od N.U.S.K.N.V.P. Ko zna sta je - zna, ko ne zna - ne treba ni da zna.
User avatar
Kantona
 
Posts: 2245
Joined: 31 Mar 2011, 17:58

Re: Body Art

Postby dumagio19 » 24 Jun 2011, 11:35

Razmisljao sam i ja o tome. Cekacu jos malo da bi nesto iskrslo!
Drugar mi ja odradio na ruci BAR CODE ali umejsto onih brojeva je napisao PARTIZAN PAOK ! Fino izlgeda!
„Нека нас победи свако ко може, немамо ништа против” - Душко Радовић

"Ако желиш да победиш слабијег од себе, мораш да се бориш једнако добро колико и он!" - Душко Вујошевић.
User avatar
dumagio19
 
Posts: 1287
Joined: 18 May 2011, 20:27
Location: Republika Srpska

Next

Return to Lifestyle

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests