Board index Život van sporta Lifestyle

Styling

Re: Styling

Postby Panta » 14 Jun 2011, 17:01

Jel ja to dobro cujem ili je neko prozivao Djuru Zekstru ?

Najjaca odela, bar za moj volonterski dzep :jos:
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Styling

Postby vicharhcp » 14 Jun 2011, 17:45

Kantona wrote:
Satove ne nosim. Ima neka izreka, ne znam cija, da lepi ljudi ne nose satove. :laugh:


:+1: Izreka koju i ja stalno koristim kad pocnu da se iscudjavaju sto ne nosim satove. Dobila sam jedan sjajan sat na poklon, bas je prelep, a stavila sam ga, mozda dva puta.

Drago mi je sto na pocetku ove teme vise pise muski deo clanova. Nadam se da ce se i zenski deo prikljuciti (osim mene i i1t).
Vlada neko misljenje da zene vise vremena provode u lickanju i sredjivanju, ali ja iz licnog iskustva znam da nije tako. Prvo sam se sa bratom stalno tukla oko kupatila i, kada sam se selila, pomislila sam da se vise necu tuci oko kupatila, kad ono..... moje voljeno bice.... isti kao brat mi. Kunem vam se, kada se spremamo negde da idemo, njemu treba vise vremena da se spremi nego meni. Istina, ja frizuru zavrsim kod frizera, ali ja imam metar i po kose, a on 1-2 cm!
Kupovina sa njim ili sa bratom..... propast! I jedan i drugi su u stanju da sat vremena isprobavaju 3 para pantalona (nebitno o kojim pantalonama se radi). Obuku jedne, pogledaju, obuku druge, pogledaju, obuku trece, pogledaju, pa se vrate i opet obuku druge, nisu dobro videli, pa prve ..... i tako sat vremena. Ne moram da vam kazem da odlepim kada na kraju odluce da im se u stvari ni jedne ne dopadaju :banghead: ! Ja sam mnogo prakticnija, kad vidim npr. dva para cipela koje mi se svidjaju, probam i jedne i druge i ako ne mogu da odlucim, kupim oba para :biggrin: !
Problem kupovine sam resila tako sto njih dvojica idu zajedno u kupovinu - bez mene!

Ja obozavam cipele :inlove: ! Ni sama ne znam koliko pari cipela imam. Prednost imaju cipele sa stiklom - svih vrsta i boja. Cipela (i naravno tasni koje idu uz njih :smile: ) mi nikada nije dosta!
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan!" Duško Radović
SVE PROLAZI - PARTIZAN OSTAJE
Image :inlove:
They can take my last ticket at Hala Pionir.
User avatar
vicharhcp
 
Posts: 5260
Joined: 15 Mar 2011, 09:54
Location: Beograd

Re: Styling

Postby Tumbas » 14 Jun 2011, 20:23

Tajler wrote:
ima 1 tim wrote:@ Vucko

:stani: nikako kosulju sa kratkim rukavima :facepalm:


:hatman:
Apsolutno. Kao neko ko voli košulje moram reći da od ne-znam-koliko košulja nemam ni jednu kratkih rukava. To meni i nije košulja. Kratke košulje, kao i sandale, nose samo fratri.

Sta fali sandalama?? :stani: Naravno, sportske a ne neke kozne ili sl! :thumbdown: Ja nosim Rider sandale godinama, svakog leta. Bermude, hummel majica (15 godina rukometa ostavilo posledice) i sandale, to mi je omiljena letnja kombinacija. Inace, adidas gilje, polo majice, duksevi sa kapuljacama, jakne takodje sa kapuljacama... Kada kupujem, kupujem tako sto udjem u radnju znajuci sta necu, a ne sta hocu. I za mene postoje 3 boje: Crna, siva, tamno plava! Jadna moja verenica, izludjujem je... :harmonikas:
Moj tata je vaš kolega!
User avatar
Tumbas
 
Posts: 1764
Joined: 17 Mar 2011, 11:34

Re: Styling

Postby VMJunior » 14 Jun 2011, 22:42

Ajde da se i ja upisem na temu..

Stil oblacenja?Hm,pa ne neki odredjeni..Nit smrdim nit mirisem :biggrin:
Kad mi neko pomene stil ja ne znam sta da odgovorim. :laugh:

Omiljeni deo odece-svakako farmerice kojih imam mali milion..Tu sam rob jedne jedine robne marke -AJ,nosim njihove farmerice koje su iste takve bile i pre 20 godina,imam mnogo pari od njih,i 2 iz Springfilda..Naravno kao mladi nosio sam Levis :tambura:

Od malena, od osnovne skole, 80% skolovanja ja sam nosio farmerice,kratke pantalone,izbegavao sam trenerke,donje delove trenerki itd..

Volim kosulje(ne sa kratkim rukavima,imam samo jednu,staru 5 godina ali kvalitet vrhunski),majice sa kragnom,obicne majice sa interesantnim dezenom,slicicama..Cim vidim interesantnu majicu,iako nisam krenuo u kupovinu a imam para,odmah kupujem.
Volim dukseve sa kapuljacom,volim laganije dzempere(Springfild,Zara,PaB,Sorbino..),ima par kratkih pantalona bele i crne boje koje nosim sad leti..
Dresova?Dresova imam preko 30..Omiljeni dres Rome beli,koji lagano moze da se nosi u gradu. :biggrin:

Jbmlg,kao i vecina muskaraca,patike,farmerice,majica,duks,dzemper..Nista posebno..Tako sam navikao,tako mi je najugodnije i najprijatnije..Najvise stvari su mi u bojama crno,teget, plavo pa belo.
Uvece volim da obucem,naravno,farmerice,majicu,neki sako..
Imam i neku koznu jaknu,staru 7-8 godina,ali kao nova..

Sto se tice patika,trenutno imam 3 para,neke za kretanje po kraju- Nike pred raspadom,i 2 para elegantnih ,Nike,crne sa lakovanim prednjim delom,i takodje crne AJ a slovima na obe strane,takodje jako lepe i najudobnije koje sam nosio..
Kao mladji sam obozavao T-Mac-a pa sam nosio njegove modele...Drug sad treba da mi donese jedne Jordan-ke,pa cu njih da nosim po prvi put..
Sandale ne podnosim,nikad u zivotu ih nisam nosio,a interesantno da ne volim ni papuce,njih nosim samo kad sam na letovanju..Na +35 ja sam uvek u patikama..I nikad mi nije smetalo.
Cipele ne nosim,osim na svecanim prilikama.

Imam 2 odela,jedno sam nosio na maturi,sestrinom rodjenadanu,jedno na svadbi najbolje drugarice..

Ne volim nakit,nikad nisam nosio ni kajle ni narukvice,nemam mindjusu,ne nosim satove(imao sam ih svega 5-6 u zivotu),samo brojanicu.

Parfema takodje imam puno,da ne nabrajam..Najvise naravno AJ,jbg i tu su u vrhu.Omiljeni nemam..

Toliko za pocetak..lepa tema..
Inace,niti pratim modu,niti znam sta je u trendu,koje boje i tako to,kupujem ono sto mi se svidja..Ne eksperimentisem mnogo i to je to..
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Styling

Postby gogo23 » 15 Jun 2011, 00:04

ima 1 tim]
Cavalli [/quote]
Totalna avangarda. :smile:

[quote="VMJunior wrote:
-AJ,nosim njihove farmerice

Ne znam gde ih kupujes, ali u outletu San dona di Piave o kome smo pisali na shoppingu ima Armani shop a cene farmerica su izmedju 63 i 75 eura. NA sta naravno mozes ostvariti popust od 13% tax free-a.
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Styling

Postby ima 1 tim » 15 Jun 2011, 00:32

gogo23 wrote:Totalna avangarda. :smile:



grozan si :biggrin:
lepo sam napisala cime sam uslovljena kod izbora

VMJunior wrote: -AJ,nosim njihove farmerice


gogo23 wrote:Ne znam gde ih kupujes, ali u outletu San dona di Piave o kome smo pisali na shoppingu ima Armani shop a cene farmerica su izmedju 63 i 75 eura. NA sta naravno mozes ostvariti popust od 13% tax free-a.


mi smo u martu bili u VALDICHIANA outletu u blizini Siene (pozdrav Tegiju :biggrin: ) i svi ti italijanski brendovi su se mogli naci ispod 40e i jos tax free na tu cenu :thumbup:
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: Styling

Postby gogo23 » 15 Jun 2011, 00:43

ima 1 tim wrote:
gogo23 wrote:Totalna avangarda. :smile:

grozan si :biggrin:
lepo sam napisala cime sam uslovljena kod izbora

Ne,ne, nisam. Dugonogost je rogobatna reč, ali je divna za gledanje. :odlep:
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Styling

Postby loki » 15 Jun 2011, 20:14

VMJunior wrote:Naravno kao mladi nosio sam Levis :tambura:



Izdao si levi's? ccccc :mad2:
:bleh:

Ja sam ovde pravi intruder, ochekujem da me sad posle opisa stigne dozhivotno proterivanje sa teme :biggrin:

Mrzim shortseve, bermude, i sve ostale "ne dohvata mi stopala" varijante ukoliko nisu za bavljenje sportom/ili plazhu, tako da uspevam da se i na plus koliko god vucaram okolo u farmerkama.
Od istih dolaze u obzir jedino klasichne Levi's 501 (mogu klasichan plavi teksas,potpuno bele, i neshto tamniji i neshto svetliji plavi teksas), i pored njih potpuno crne farmerke (ok, nisu farmerke nego pantalone) od kepera.
Gore - ne podnosim koshulje, a ne volEm preterano ni trenerke ni majice kratkih rukava, ali za to povremeno pravim kompromise pa obuchem. Volim majice dugih rukava i za hladniju varijantu jednobojne dzhempere, pa tu kombinujem to dvoje. Slab sam za ljubichastu boju, pa najvishe pored chisto crne imam odece u ovoj varijanti. imam i nekoliko sharenih psajkodelik majci, koje nosim kada se osecam chudno i radosno ujutro.
Patike - starke (za zimske dane kada je gotovo nemoguce ih nositi - duboke magnumke) crne plitke, i eventualno plave poluduboke. Najbolje su kada se potpuno raspadaju, ali imam i chitavih.
Naochare - policajke, sa okvirom one srebrnkaste boje, i ponekad sa crnim. Nekada sam imao lenonke, ali sam skontao da se ne osecam prijatno sa njima.


Kada me neko uslovi ozbiljnijim i "uljudnijim" oblachenjem da bih negde bio/neshto dobio, kazhem mu da se nosi gde god pozheli i da se oko takvih stvari ne prave kompromisi, pa vishe nemam problema oko toga kao shto sam ranije imao, jer su vremenom ljudi prestali da me zovu :laugh:
Another thing. This idea of "I'm offended". Well I've got news for you. I'm offended by a lot of things too. Where do I send my list? Life is offensive. You know what I mean? Just get in touch with your outer adult. And grow up. And move on.
User avatar
loki
 
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2011, 18:37
Location: homeless

Re: Styling

Postby Liv » 15 Jun 2011, 21:14

loki wrote:Gore - ne podnosim koshulje, a ne volEm preterano ni trenerke ni majice kratkih rukava, ali za to povremeno pravim kompromise pa obuchem.

Pa kad ti nishta drugo ne ostane morash da napravish kompromis :D Taman htedoh da pitam jel' shetash okolo u pidzami Image
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Styling

Postby loki » 15 Jun 2011, 23:01

Liv wrote:
loki wrote:Gore - ne podnosim koshulje, a ne volEm preterano ni trenerke ni majice kratkih rukava, ali za to povremeno pravim kompromise pa obuchem.

Pa kad ti nishta drugo ne ostane morash da napravish kompromis :D Taman htedoh da pitam jel' shetash okolo u pidzami Image


:laugh: a, ne, ne, ni pidzhame ne podnosim, poslednju sam imao kad sam imao 4 :D
Another thing. This idea of "I'm offended". Well I've got news for you. I'm offended by a lot of things too. Where do I send my list? Life is offensive. You know what I mean? Just get in touch with your outer adult. And grow up. And move on.
User avatar
loki
 
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2011, 18:37
Location: homeless

Re: Styling

Postby Liv » 15 Jun 2011, 23:09

Koji si ti fashion mrgud.. Al' oprashtam ti zbog starki :jezik:
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Styling

Postby Clarissa » 22 Jul 2011, 09:33

Riquelme wrote:Najjace je tek kad stave kravatu na kratke rukave (by Voja Sh) :D

The Andy Sipowicz look - Bring back short sleeve shirts with ties...
http://www.facebook.com/group.php?gid=6987363337
Lik ima i stranicu na FB, ovo je srećom fiktivni lik, nažalost kod nas, na svadbama ćete videti muškarce, sa košuljama kratkih rukava i kravatama :triprsta: . Još žene misle da su ih spičile za svadbu :facepalm: .
Clarissa
 
Posts: 322
Joined: 07 Jun 2011, 21:34

Re: Styling

Postby Maki » 22 Jul 2011, 20:22

ima 1 tim wrote: kao i Replay i Cavalli :thumbup:


Moje omiljene farmerke. :thumbup: Pored njih nosim i Miss Sixty...

Moram da se pohvalim da sam ove godine pocela i haljinice da nosim. :jupi:
User avatar
Maki
 
Posts: 2552
Joined: 09 Jun 2011, 00:29

Re: Styling

Postby Riquelme » 01 Aug 2011, 17:41

Image
Dobih ga kao rodjendanski poklon i moram da priznam da sam odusevljen ovim meracem vremena ... topla preporuka za sve one koji vole satove (ne samo kao modni detalj)...
User avatar
Riquelme
 
Posts: 1974
Joined: 15 Mar 2011, 14:19
Location: Dorcol

Re: Styling

Postby Moebius » 30 Jun 2012, 22:39

Ma man - styling related...

Spoiler: pokaži
Image

Image

Image

Image

Image

Image


:music:
Moebius
 
Posts: 3159
Joined: 22 Mar 2011, 12:13

PreviousNext

Return to Lifestyle

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests