Board index Život van sporta Lifestyle

SHOPPING MANIA

Re: SHOPPING MANIA

Postby Withnail » 14 May 2011, 02:06

ima 1 tim wrote:
Kantona wrote:pa u njemu H&M i tako redom.


jedina razlika je sto mi H&M bas i nije omiljen :)


naravno sad prvi put cuh za ovu firmu jer je nema kod nas(a kao propali student nemam jos tu mogunost da putujem po Evropi i sopingujem :D), odem na sajt i neverovatno kako ima dobrih stvari za smesne pare...kad uporedim sa ovim ovde :facepalm:
User avatar
Withnail
 
Posts: 6078
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: SHOPPING MANIA

Postby Tumbas » 14 May 2011, 06:55

Ja sam digao ruke od H&M, NewYorkera i ostalih sranja! Tamo muskarac od preko 70 kg nema sta da trazi! Nisam bio shopping manijak do prosle godine i odlaska u Italiju. E onda sam odlepio! Doneo sam punu putnu torbu dzempera, kosulja, pantalona, suskavaca, majica a sve ukupno me kostalo malo preko 150 evra! Jedna od kosulja iz tog Oviesse-a u Bgd kosta oko 40 evra. Ja sam ih placao od 10-15 evra! Kakav crni shopping night u Srbiji... Prosle nedelje su prelepljivali cene, stavljali po 10-20 % vise, a sinoc su ih spustili za isto toliko i ludilo!
Moj tata je vaš kolega!
User avatar
Tumbas
 
Posts: 1764
Joined: 17 Mar 2011, 11:34

Re: SHOPPING MANIA

Postby 71:70 » 14 May 2011, 09:33

Dobar dan! Ja sam 71:70 i ja sam shopping maniac!

Kada god sam u ds ili ušću, kupujem gluposti i to dosta često neplanirano.
Kada god odem u inostranstvo drugari koji su sa mnom se hvataju za glavu i mole me da se odvojim od butika i proklinju dan kada su krenli sa mnom.
Pre par godina u barseloni, jedna osoba sa foruma i ja smo nakupovali toliko stvari, da smo 50tak ljudi(uglavnom devojke koje su pošle sa namerom da kupuju) ostavili u čudu kako smo sve doneli.
Nemam omiljenu marku, kupujem sve što mi se dopadne u datom trenutku,ne vezano za stil, boju...
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: SHOPPING MANIA

Postby ima 1 tim » 14 May 2011, 11:24

Withnail wrote:
ima 1 tim wrote:
Kantona wrote:pa u njemu H&M i tako redom.


jedina razlika je sto mi H&M bas i nije omiljen :)


naravno sad prvi put cuh za ovu firmu jer je nema kod nas(a kao propali student nemam jos tu mogunost da putujem po Evropi i sopingujem :D), odem na sajt i neverovatno kako ima dobrih stvari za smesne pare...kad uporedim sa ovim ovde :facepalm:


kako nema :unsure: ?ja znam da sam cula da je H&M stigao i kod nas,i to,neces verovati :D
zahvaljujuci Djuricu :D

evo,nasla sam text iz 2008.,tu imas vise detalja

Spoiler: pokaži
sreda 17.12.2008 | 15:08
Brend H&M od ponedeljka u Beogradu
Izvor: B92
Beograd -- Modna kuća Zekstra u ponedeljak 22. decembra otvara radnju u kojoj će prodavati isključivo robu švedskog modnog brenda Henes i Moric (H&M).

Za predstojeću sezonu za dizajn odeće angažovan je modni kreator Roberto Kavali U prodavnici Zekstre, u ulici Kralja Milana 23, biće izložen celokupan asortiman te modne kuće, potvrdila je Bojana Roljić, predstavnica za medije kompanije Zekstra i dodala da će u ponudi biti i proizvodi za kuću.

Prema njenim rečima, politika H&M je da sami otvaraju svoja prodajna mesta, ali da ponekad rade i ovakav način prodaje. Ona je istakla da će cene biti prihvatljive za naše uslove i da će biti jeftinije oko 30 odsto nego u modnoj kući Zara.

Roljićeva je navela i da je plan vlasnika Zekstre, Dragana Đurića, dalje povećanje proizvodnje i širenje prodajne mreže.

Inače, Zekstra je uzela značajno učešće u privatizaciji srpskih preduzeća kupovinom novosadskog "Novitet-a" za 2,6 miliona evra, beogradskih knjižarska preduzeća "Šumadija" i "Savremena", kao i izdavačkog preduzeća "Nolit".

"Zekstra Grupa" je kupila i Veterinarski zavod "Zemun", kao i fabrika jestivog ulja u Gradištu i zapošljava tri hiljade radnika.

Kompanija je, pored proizvodnje robne marke Zekstra, i generalni zastupnik renomiranih italijanskih brendova “Dizel” (Diesel), “Maks Mara” (Max Mara), Maks&Co (MAX&Co) i "Vikend“ (Weekend).

Švedski lanac robnih kuća H&M, osnovan je 1947. godine i ima čak 1420 filijala širom sveta. Važi za proizvođača jeftine, a moderne garderobe, koja je naročito popularna među mladima.
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: SHOPPING MANIA

Postby Withnail » 14 May 2011, 12:32

:blush:
nisam primetio
User avatar
Withnail
 
Posts: 6078
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: SHOPPING MANIA

Postby HariHaler » 14 May 2011, 12:35

71:70 wrote:Dobar dan! Ja sam 71:70 i ja sam shopping maniac!

Kada god sam u ds ili ušću, kupujem gluposti i to dosta često neplanirano.
Kada god odem u inostranstvo drugari koji su sa mnom se hvataju za glavu i mole me da se odvojim od butika i proklinju dan kada su krenli sa mnom.
Pre par godina u barseloni, jedna osoba sa foruma i ja smo nakupovali toliko stvari, da smo 50tak ljudi(uglavnom devojke koje su pošle sa namerom da kupuju) ostavili u čudu kako smo sve doneli.
Nemam omiljenu marku, kupujem sve što mi se dopadne u datom trenutku,ne vezano za stil, boju...

:blue:

nesto u South Park fazonu - Hello, my name is Randy and I am an alcoholic.

Sto se tice kupovine, idem samo kada moram. Jedino prema cemu imam strast prilikom kupovine su kosulje, patike za basket(mogao bih do sutra da gledam!) i knjige. Sve ostalo manje vise.

Apropo original robe, cene su slicne kada su u pitanju novi modeli. Ali, kada su demode(NBA patike pre dve godine!) onda su cene neuporedivo jeftinije u inostranstvu.

Jos nesto, jako bitno - uzmite u obzir da se kod nas isporucuje manje kvalitetna roba u odnosu na jace evropske zemlje, pocev od milke pa do tehnike, tako da je uvek bolje pazariti vani. I veci izbor, i bolja cena i bolji kvalitet.
The mind is everything. What you think you become.
User avatar
HariHaler
 
Posts: 1264
Joined: 15 Mar 2011, 01:48

Re: SHOPPING MANIA

Postby Southern Comfort » 14 May 2011, 15:01

ima 1 tim wrote:
Withnail wrote:
ima 1 tim wrote:
Kantona wrote:pa u njemu H&M i tako redom.


jedina razlika je sto mi H&M bas i nije omiljen :)


naravno sad prvi put cuh za ovu firmu jer je nema kod nas(a kao propali student nemam jos tu mogunost da putujem po Evropi i sopingujem :D), odem na sajt i neverovatno kako ima dobrih stvari za smesne pare...kad uporedim sa ovim ovde :facepalm:


kako nema :unsure: ?ja znam da sam cula da je H&M stigao i kod nas,i to,neces verovati :D
zahvaljujuci Djuricu :D

evo,nasla sam text iz 2008.,tu imas vise detalja


Ta mutna akcija je (kao i većina Đurinih grandioznih projekata) vrlo brzo neslavno propala. H&M roba koja je na ko zna koje načine završila u Beogradu je izlagana u Zekstrinoj prodavnici (ex knjižari) na uglu Resavske i Kralja Milana. Neupućenom prolazniku ništa nije moglo da ukazuje na divlju kombinaciju, ali priča se da su Šveđani intervenisali zbog nepostojanja bilo kakvog ugovora o saradnji...

Inače bih ljubiteljima Delte i Ušća saopštio tužnu istinu da im se više isplati da se popakuju vikendom i odu kolima u Parndorf . Tamo ozbiljne brendove mogu da pazare za maltene iste pare za koje ovde Mišković & co. plasiraju prošlosezonski škart.
"FK Partizan je dobrovoljna, nevladina, nepolitična i neprofitna sportska organizacija, osnovana radi organizovanog bavljenja fudbalom."
User avatar
Southern Comfort
 
Posts: 1253
Joined: 08 Apr 2011, 17:31
Location: Jugoslovensko sportsko društvo

Re: SHOPPING MANIA

Postby ima 1 tim » 15 May 2011, 21:55

Southern Comfort wrote:Ta mutna akcija je (kao i većina Đurinih grandioznih projekata) vrlo brzo neslavno propala. H&M roba koja je na ko zna koje načine završila u Beogradu je izlagana u Zekstrinoj prodavnici (ex knjižari) na uglu Resavske i Kralja Milana. Neupućenom prolazniku ništa nije moglo da ukazuje na divlju kombinaciju, ali priča se da su Šveđani intervenisali zbog nepostojanja bilo kakvog ugovora o saradnji...



:thankyou:

sad mi je jasno zasto vise nista nisam cula o H&M u Bg :D a bas mi bilo cudno da se nigde ne spominje :facepalm:

cula sam da je i Misko izgubio ugovor sa Zarom (na srecu ovdasnjih kupoholicara :D ),kazu da nije ispostovao dogovor oko otvaranja novih objekata
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: SHOPPING MANIA

Postby 71:70 » 15 May 2011, 23:40

Koliko znam misku su istekli ugovori sa svim spanskim brendovima koje je doveo u srbiju, i sada planira da nas obraduje novim
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: SHOPPING MANIA

Postby AirBall » 15 May 2011, 23:50

Kupovao sam neke majce i neverovatno je koliko je Nike skup... Adidas i Puma su znatno pristupacniji...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: SHOPPING MANIA

Postby ima 1 tim » 16 May 2011, 00:00

71:70 wrote:Koliko znam misku su istekli ugovori sa svim spanskim brendovima koje je doveo u srbiju, i sada planira da nas obraduje novim


moguce ali koliko ja znam svi ti ugovori se (bez problema) obnavljaju na godisnjem nivou ako je ispostovano ono sto je dogovoreno :dunno:
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: SHOPPING MANIA

Postby Riquelme » 16 May 2011, 00:32

Daj ne smarajte sa monopolisticko-tajkunskom mafijom :mad2: ... vec preporucite neko mesto za kupovinu ili se pohvalite sa cime ste sebe zadnje obradovali ...
E da , jel vidjate negde po Beogradu "Napapjiri" stvari ? Ranije ih uvozio Fashion ali ih vishe nema u njihovim prodavnicama ...
Inace to mi je omiljena marka , shto zbog kvaliteta i dizajna a verovatno i zato shto je ovde u pocetku bila dosta nepoznata i neizvikana ... (naravno preko kupovao pretezno autlet ... jer je nova kolekcija poprilicno skupa)
User avatar
Riquelme
 
Posts: 1974
Joined: 15 Mar 2011, 14:19
Location: Dorcol

Re: SHOPPING MANIA

Postby ima 1 tim » 16 May 2011, 00:39

pazi kada JA nisam nikad cula za njih :D daj neki link

sto se tice preporuka,na prostorima ex-Yu,moja def ide za BTC u Ljubljani...posebno u vreme rasprodaja :thumbup:
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: SHOPPING MANIA

Postby AirBall » 16 May 2011, 00:40

S obzirom da uglavnom kupujem casual stvari (one druge nemam gde da obucem :P) danas sam sebe obradovao sa jednom Puminom polo majcom... Kostala me koliko Burketa omlet... :P
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: SHOPPING MANIA

Postby Riquelme » 16 May 2011, 00:47

ima 1 tim wrote:pazi kada JA nisam nikad cula za njih :D daj neki link

sto se tice preporuka,na prostorima ex-Yu,moja def ide za BTC u Ljubljani...posebno u vreme rasprodaja :thumbup:

http://www.napapijri.com/navigation.asp?tskay=629ECC20#/homepage/landing/gender/U/ageRange/adult/season/main (kako se postavlja link normalno , josh nisam ukapirao ... :confused: )

Uhh Ljubljana ... to je dalje od Budimpeste + dve granice , ne isplati se ici samo zbog shopinga ...
Sticajem prilika bio sam pre par godina u jednom delu Ljubljane gde imah milion trznih centara na jednom mestu i za ceo jedan dan sam mozda obishao trecinu ...
User avatar
Riquelme
 
Posts: 1974
Joined: 15 Mar 2011, 14:19
Location: Dorcol

PreviousNext

Return to Lifestyle

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests