Board index Život van sporta Lifestyle

SHOPPING MANIA

Re: SHOPPING MANIA

Postby ima 1 tim » 13 May 2011, 23:42

Kantona wrote:Ja imam neku cudnu "bolest" da u Bgd ne mogu sam sebe da nateram ni carape da kupim, sve me smara, a cim predjem granicu prvo gledam ima li negde shoping mall, pa u njemu H&M i tako redom. Sam sebi se cudim.


onda sam i ja bolesna :D ne pamtim kada sam nesto kupila u Bg ali zato cim izadjem iz Srbije...totalno gubim kontrolu :blush:

jedina razlika je sto mi H&M bas i nije omiljen :)
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: SHOPPING MANIA

Postby irriducibili » 13 May 2011, 23:55

ima 1 tim wrote:
irriducibili wrote:Zar nije i onaj o strucnjakutm, koji obozavas da punis tudjim postovima? :bleh:


uspeo si da spomenes VJ i na temi o shoppingu :wacko: :shock: ? onda nije ni cudno sto si top poster na njegovom topiku :njanja:

Pa zar nije kupio odelo i kosulju ove sezone? Po 1 kom...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: SHOPPING MANIA

Postby Riquelme » 13 May 2011, 23:57

U Nemackoj je definitivno najjeftinija garderoba(shto se tice evrope) i stvarno se moze (ako imash vremena) svashta kvalitetno naci za male pare (posebno za klince) ... Shto se tice ostalih zemalja imam utisak da nije mnogo jeftinija sezonska firmirana garderoba osim kada su popusti ... E tu se pravi velika razlika jer oni imaju BASH popuste dok mi imamo lazne popuste(cast izuzecima) ... Priznajem da sam manijak za kupovinu kada odem preko i naletim na neku zescu rasprodaju neke dobre firme ... o radnjama sa igrackama da ne pricam (kao da ih kupujem sebi a ne klincu :unsure: ) ... E da , obavezno overim i shopove zanimljivih fudbalskih klubova (posebno ako su mu crno-bele boje)...
p.s. Jel imate neku omiljenu robnu marku , koju recimo najradije uzimate (podrazumeva se da vam se prevashodno svidi odevni predmet) ?
User avatar
Riquelme
 
Posts: 1974
Joined: 15 Mar 2011, 14:19
Location: Dorcol

Re: SHOPPING MANIA

Postby Panta » 14 May 2011, 00:02

Don Quijote wrote:U Nemackoj je definitivno najjeftinija garderoba i stvarno se moze ako imash vremena svashta kvalitetno naci za male pare (posebno za klince) ... Shto se tice ostalih zemalja imam utisak da nije mnogo jeftinija sezonska firmirana garderoba osim kada su popusti ... E tu se pravi velika razlika jer oni imaju BASH popuste dok mi imamo lazne popuste(cast izuzecima) ... Priznajem da sam manijak za kupovinu kada odem preko i naletim na neku zescu rasprodaju neke dobre firme ... o radnjama sa igrackama da ne pricam (kao da ih kupujem sebi a ne klincu :unsure: ) ... E da , obavezno overim i shopove zanimljivih fudbalskih klubova (posebno ako su mu crno-bele boje)...
p.s. Jel imate neku omiljenu robnu marku , koju recimo najradije uzimate (podrazumeva se da vam se prevashodno svidi odevni predmet) ?


ZEKSTRA :D

Bez zezanja, super odela.
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: SHOPPING MANIA

Postby Riquelme » 14 May 2011, 00:06

Jel to beshe od Djure mutavog firma ? Shto se tice odela znam da sigurno imam dva (1 sa mature ,drugo sa svadbe) ali pojma nemam gde sam ih stavio ... ne bi cudilo da vise na nekom hemijskom ciscenju ... :confused:
User avatar
Riquelme
 
Posts: 1974
Joined: 15 Mar 2011, 14:19
Location: Dorcol

Re: SHOPPING MANIA

Postby Panta » 14 May 2011, 00:12

Don Quijote wrote:Jel to beshe od Djure mutavog firma ? Shto se tice odela znam da sigurno imam dva (1 sa mature ,drugo sa svadbe) ali pojma nemam gde sam ih stavio ... ne bi cudilo da vise na nekom hemijskom ciscenju ... :confused:


Nego sta :D

Zbog prirode posla, moram da nosim odelo, kupio sam jedno u meksu i nije ni za q , dok je Djurino do jaja.

Naravno da zavisi od sastava, 100 % pamucna su prava stvar.

Definitivno moja preporuka, bar za one koji kao ja, ne mogu da kupuju Zenjina ili Bosova.
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: SHOPPING MANIA

Postby gogo23 » 14 May 2011, 00:14

irriducibili wrote:
ima 1 tim wrote:
irriducibili wrote:Zar nije i onaj o strucnjakutm, koji obozavas da punis tudjim postovima? :bleh:


uspeo si da spomenes VJ i na temi o shoppingu :wacko: :shock: ? onda nije ni cudno sto si top poster na njegovom topiku :njanja:

Pa zar nije kupio odelo i kosulju ove sezone? Po 1 kom...

Mala mu plata. A kako je ove sezone osvojio sve moguce, sa sledecesezonskom tripliranom platom eto i nove garderobe. :bliss:
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: SHOPPING MANIA

Postby ima 1 tim » 14 May 2011, 00:21

irriducibili wrote:Pa zar nije kupio odelo i kosulju ove sezone? Po 1 kom...


naravno da nije,to mu je uniforma-i kao i nasi prvotimci,dobio je po 1 komplet

inace,ako vec nisam spominjala :D u casual varijanti bas extra izgleda :inlove:
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: SHOPPING MANIA

Postby gogo23 » 14 May 2011, 00:23

ima 1 tim wrote:
Kantona wrote:Ja imam neku cudnu "bolest" da u Bgd ne mogu sam sebe da nateram ni carape da kupim, sve me smara, a cim predjem granicu prvo gledam ima li negde shoping mall, pa u njemu H&M i tako redom. Sam sebi se cudim.


onda sam i ja bolesna :D ne pamtim kada sam nesto kupila u Bg ali zato cim izadjem iz Srbije...totalno gubim kontrolu :blush:

jedina razlika je sto mi H&M bas i nije omiljen :)

Takodje bolestan, s tom razlikom sto organski ne posnosim shopimg molove.
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: SHOPPING MANIA

Postby Riquelme » 14 May 2011, 00:25

Panta wrote:
Don Quijote wrote:Jel to beshe od Djure mutavog firma ? Shto se tice odela znam da sigurno imam dva (1 sa mature ,drugo sa svadbe) ali pojma nemam gde sam ih stavio ... ne bi cudilo da vise na nekom hemijskom ciscenju ... :confused:


Nego sta :D

Zbog prirode posla, moram da nosim odelo, kupio sam jedno u meksu i nije ni za q , dok je Djurino do jaja.

Naravno da zavisi od sastava, 100 % pamucna su prava stvar.

Definitivno moja preporuka, bar za one koji kao ja, ne mogu da kupuju Zenjina ili Bosova.

Air ... trazi Djuri pare za server ... ovakvu reklamu nigde nije imao :D

Shto se tice firmiranih odela ne moraju da budu preskupa , posebno ako ih kupujesh od shanera ... kod mene u kraju ih imash koliko hocesh ... KAd sam u jednoj gajbi birao to odelo za svadbu , ladno u isti stan ushao pokojni Vladan Batic(u to vreme ministar pravde :shock: ) da pazari ... :lol:
User avatar
Riquelme
 
Posts: 1974
Joined: 15 Mar 2011, 14:19
Location: Dorcol

Re: SHOPPING MANIA

Postby gogo23 » 14 May 2011, 00:25

ima 1 tim wrote:
irriducibili wrote:Pa zar nije kupio odelo i kosulju ove sezone? Po 1 kom...


naravno da nije,to mu je uniforma-i kao i nasi prvotimci,dobio je po 1 komplet

inace,ako vec nisam spominjala :D u casual varijanti bas extra izgleda :inlove:

Naci ce irr i za ovo neku zamerku.
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: SHOPPING MANIA

Postby ima 1 tim » 14 May 2011, 00:35

gogo23 wrote:Naci ce irr i za ovo neku zamerku.


:thumbup:

Image

:D
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: SHOPPING MANIA

Postby irriducibili » 14 May 2011, 00:40

ima 1 tim wrote:
irriducibili wrote:Pa zar nije kupio odelo i kosulju ove sezone? Po 1 kom...


naravno da nije,to mu je uniforma-i kao i nasi prvotimci,dobio je po 1 komplet

inace,ako vec nisam spominjala :D u casual varijanti bas extra izgleda :inlove:

Onda samo da primetim da su nasi vodili racuna o svom strucnjakutm, sa proslogodisnje severno korejske, presli su na kinesku uniformu :blue:

Sva sreca pa nisi pominjala... :lol:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: SHOPPING MANIA

Postby gogo23 » 14 May 2011, 00:48

irriducibili wrote:
ima 1 tim wrote:
irriducibili wrote:Pa zar nije kupio odelo i kosulju ove sezone? Po 1 kom...


naravno da nije,to mu je uniforma-i kao i nasi prvotimci,dobio je po 1 komplet

inace,ako vec nisam spominjala :D u casual varijanti bas extra izgleda :inlove:

Onda samo da primetim da su nasi vodili racuna o svom strucnjakutm, sa proslogodisnje severno korejske, presli su na kinesku uniformu :blue:

Pa i tu se vidi napredak, nije to mali skok. :algabacaju:
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: SHOPPING MANIA

Postby Panta » 14 May 2011, 00:50

Don Quijote wrote:
Panta wrote:
Don Quijote wrote:Jel to beshe od Djure mutavog firma ? Shto se tice odela znam da sigurno imam dva (1 sa mature ,drugo sa svadbe) ali pojma nemam gde sam ih stavio ... ne bi cudilo da vise na nekom hemijskom ciscenju ... :confused:


Nego sta :D

Zbog prirode posla, moram da nosim odelo, kupio sam jedno u meksu i nije ni za q , dok je Djurino do jaja.

Naravno da zavisi od sastava, 100 % pamucna su prava stvar.

Definitivno moja preporuka, bar za one koji kao ja, ne mogu da kupuju Zenjina ili Bosova.

Air ... trazi Djuri pare za server ... ovakvu reklamu nigde nije imao :D

Shto se tice firmiranih odela ne moraju da budu preskupa , posebno ako ih kupujesh od shanera ... kod mene u kraju ih imash koliko hocesh ... KAd sam u jednoj gajbi birao to odelo za svadbu , ladno u isti stan ushao pokojni Vladan Batic(u to vreme ministar pravde :shock: ) da pazari ... :lol:



b1 Zasluzio je :ojha:

(salim se, naravno)
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

PreviousNext

Return to Lifestyle

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests