Board index Život van sporta Lifestyle

SHOPPING MANIA

Re: SHOPPING MANIA

Postby Diktator » 07 Jan 2014, 22:48

Dva ipo sata?Druze,ti si srecan covek,Ozeni je.Ova moja toliko provede u dva butika...ne mozes zamisliti koliko je u stanju da boravi u buticima..secam se da smo u Solunu u Cosmu proveli ceo jebeni dan,a taj TC nije nista veci od beogradskih..na +40 ja u zgradurini..u Segedinu nista bolje ne prolazim.Cak se ni ovih BGD radnji TC zasitila :krsti: Boles' :krsti: Plasim se pomisli da odemo u Temisvar,mada je blizu.Ja bih popio kafu u centru koji je lepo sredjen ona bi u butike...rat.
Bolje ici u paketu sa jos nekim i spasiti se bede.. :truce:
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18504
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

Re: SHOPPING MANIA

Postby House » 07 Jan 2014, 23:43

Mislio sam na Temisvar :lollol: :lollol: trzni centar..jesi bio tamo... i kakvo je.... :biggrin: :biggrin:

Ma gde da je zenim imam 19 godina... verovatno kad zadje u godine tvoje devojke(zene) verovatno ce i ona sto sati,vec me hvata frka hoce da idemo posle ispitnog roka u USCE,sest sati spoingovanja,..... :wacko: :wacko: :wacko:

Na kraju mi dodje da prebijem sve tamo..koliko popizdim... :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Da je rekao ‘kroz zid!’, išli bi kroz zid, zajedno sa svom braćom na terenu!!- LOVERNJ <3
User avatar
House
 
Posts: 3577
Joined: 24 Dec 2012, 13:51
Location: Novi Sad

Re: SHOPPING MANIA

Postby Diktator » 08 Jan 2014, 00:10

Ja pisem zena kolokvijalno,devojka je :biggrin:
LM,u Temisvaru je bilo dosta mojih poznanika,misljenja su podeljena,neki su zadovoljni,neki ne..uglavnom svi kazu da je grad prelep,sa puno malih trgova,lepih starih crkava,kuca,zgrada...kazu da je dosta toga nesredjeno,da su fasade neuredjene..a da sam grad ima smek srednje Evrope..videcu da skoknem kad uhvatim vremena..
Sto se samog shopinga tice ponuda nije nista veca u odnosu na NS ali da ima povoljnijih stvarcica..
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18504
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

Re: SHOPPING MANIA

Postby House » 08 Jan 2014, 00:27

Realno sada u NS imas sve...jedinio je da su cene malo skuplje...a i eto pro forme da se ode do BG ,Temisvara,Segedina....

Steta sto samo nemamo mnogo outlet CENTARA......recimo secam se u Italiji kad sam se vracao sa Maturske...svratili u neki outlet centar..kupio sam jaknu koznu za 18 evra Zarina...a u Novom Sadu je kostala 6500...ista istacka...

Drugar bio letos u Nemackoj..i doneo mi neke Nike patike za 11 evra i Adidas jaknu za 8.5 evra...u Nike ovde kosta 7000...a u Adidasu 6500 dindzi,... :biggrin: :biggrin:

Ovaj Outlet centar u Indjiji je ono okej sto se tice cena..ali samo neke radnje...ostale radnje su manje vise isto kao i u trznim centrima....
Da je rekao ‘kroz zid!’, išli bi kroz zid, zajedno sa svom braćom na terenu!!- LOVERNJ <3
User avatar
House
 
Posts: 3577
Joined: 24 Dec 2012, 13:51
Location: Novi Sad

Re: SHOPPING MANIA

Postby 71:70 » 07 Mar 2014, 12:19

Dajte neki sajt sa koga se moze kupiti kvalitetna garderoba. Amater sam po tom pitanju.
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: SHOPPING MANIA

Postby Diktator » 07 Mar 2014, 12:45

71:70 wrote:Dajte neki sajt sa koga se moze kupiti kvalitetna garderoba. Amater sam po tom pitanju.


ima puno sajtova,ali ako se svidi cariniku mozda i ne dodje do tebe :biggrin:
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18504
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

Re: SHOPPING MANIA

Postby John Doe » 07 Mar 2014, 18:31

Imam neke vaučere za kupovinu u Nike prodavnicama, 35% popusta na novu kolekciju, ali moraju da se iskoriste do 31.03.2014. Ako je neko zainteresovan nek mi šibne PP...
User avatar
John Doe
 
Posts: 12508
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: SHOPPING MANIA

Postby Fred Perry » 13 Mar 2014, 02:59

Ja osim poneki put patika u Bg-u ne kupujem nista.Il narucujem preko neta,il kad odem negde preko sto nije cesto al kad odem poharam butike akpo su popusti, ili ortak carinik mi donose poklon :biggrin:

Kod nas je izbor ocajan,ja sam odavno odustao da ovde kupujem,cak i sto se tice najzastupljenijih marki tipa Adidas ili Najk bolji su izbori u selima po Sloveniji nego ovde.Da ne pricam o cenama,to je neverovatno koliko urnisu,i koliko je preko jeftinije.Inace sam manijak sto se tice sopinga,svaki dinar dam na odecu i obucu.

Evo nekih sajtova koje sam isprobao

http://www.sportsdirect.com/

http://www.mandmdirect.com/

http://www.asos.com/

Ovde ima sve sto hoces,na asosu ima od sirotinjskih do burzujskih marki,ova druga dva su umerenija,stvarno ima stvari za dzabe,a kvalitet je bukvalno kod svake stvari bio iznad cene.Sa uvodjenjem paypala jos je lakse kupovati,em izbor 5 puta veci em se i ustedi.
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6548
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: SHOPPING MANIA

Postby Desetka » 13 Mar 2014, 19:43

Moze mala pomoc,kako se narucuje na ovim sajtovima i koliko je dostava otprilike?
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3067
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: SHOPPING MANIA

Postby Fred Perry » 14 Mar 2014, 20:46

Zavisi od sajta do sajta.Na ovim uglavnom stize za 5-7 dana.Najvise sam narucivao preko ovog sportdirecta.Pre je isporuka bila besplatna sad se valjda placa desetak evra.Na to sto kupis ide i carina i porez,ortak je nama sredjivao pa nismo placali nista uglavnom,odnosno nismo carinu.U principu racunaj nekih dodatnih 20-30 % na ono sto pazaris.

E sad carinu ne placas ako je do 50 evra paket,mislim da je i dalje tako,pre je tako bilo,sad je mislim i veca granica.Sto je do jaja,na ovom sportdirectu narucis recimo uzmes par stvari i lagano uglavis do 50 evra.Ja sam jednom uzeo 2 majce,2 duksa i neke bermude i bilo je ispod 50.Ili vas vise ako uzima isto nije lose,podelite te dodatne troskove,narucite ko sta hoce i onda jedva placas preko cene,svi po koji evro za dodatne troskove i superiska.

Uzmes samo paypal karticu u banci,oni ti samo objasne kako da je aktiviras i to je to,ja sam uzeo u Erste banci,mozes u kojoj hoces.Uplatis kinte na karticu koliko ti treba i porucis na sajtu.
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6548
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: SHOPPING MANIA

Postby Desetka » 15 Mar 2014, 14:23

Hvala puno.Nasao sam ovom mandmdirectu mnogo dobrih stvari,al nemaju uopste velicine :crybaby:
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3067
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: SHOPPING MANIA

Postby 71:70 » 16 Mar 2014, 14:41

Velicina nije bitna :nisamja:
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: SHOPPING MANIA

Postby Angus Young » 13 Apr 2014, 02:57

Image

jel zna neko gde u Beogradu mogu kupiti ovakve patike?
konkretno trazim ove plave (dosle bi u obzir i crne), adidas gazelle je model, pretrazio sam skoro sve adidasove radnje, u trznim centrima nema, a u adidasu u knezu su bile samo neke braon model i nije imao broj odgovarajuci..
Pretrazio sam sve ostale sportske radnje pored adidasa (sportvision, planeta...) i nigde nema, ostalo mi je jos da pogledam na mestima na kojima su bas male sanse da ih nadjem, tipa tref prodavnice ili outlet..
Ako je neko kupovao ili zna gde ih ima, neka kaze..
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19500
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: SHOPPING MANIA

Postby Fred Perry » 17 Apr 2014, 01:08

Slabo,te plave su mislim bile nesto kratko pre koji mesec.Moras preko neta,ja mislim da su to dvojke,takve ja imam,samo crne sa svetloplavim linijama,65 evrica.

I bile su i ovde u outletu sport visiona iste te kao moje su bile su oko 6-7 soma al fazon jedan broj,imas trenutno i sive sa plavim linijama u delti i usci ali su oko 9,dobre su,imaju i braon sa narandazstim(odvratne su).

Adidas gazele kec koje su lepse nisam video kod nas uopste,i one su 80-90 evra,ja i ortak smo u becu uzeli,iako su prakticno iste on je platio mislim 90 evra a ja 65.

Iscekiraj uskoro outlet kod sajma,tamo su bile te crne,mislim da trenutno nemaju,ili cimaj nekog preko bare,ili ako hoces slicne tike uzmi Dragon.
User avatar
Fred Perry
 
Posts: 6548
Joined: 17 Dec 2012, 23:05

Re: SHOPPING MANIA

Postby Angus Young » 17 Apr 2014, 01:21

Fred Perry wrote:Slabo,te plave su mislim bile nesto kratko pre koji mesec.Moras preko neta,ja mislim da su to dvojke,takve ja imam,samo crne sa svetloplavim linijama,65 evrica.

I bile su i ovde u outletu sport visiona iste te kao moje su bile su oko 6-7 soma al fazon jedan broj,imas trenutno i sive sa plavim linijama u delti i usci ali su oko 9,dobre su,imaju i braon sa narandazstim(odvratne su).

Adidas gazele kec koje su lepse nisam video kod nas uopste,i one su 80-90 evra,ja i ortak smo u becu uzeli,iako su prakticno iste on je platio mislim 90 evra a ja 65.

Iscekiraj uskoro outlet kod sajma,tamo su bile te crne,mislim da trenutno nemaju,ili cimaj nekog preko bare,ili ako hoces slicne tike uzmi Dragon.


hvala puno :biggrin:

vidjao sam da ljudi nose te kao sto ti imas, crne sa svetloplavim linijama, al za sad jedino sto sam u prodavnici kod nas video su braon koje mi se ne svidjaju i sive neke sa debljim djonom (nije isti model kao ovaj na slici) ..

sve mi lici da cu morati da se cimam po netu ili da trazim po inostranstvu, 'bem ti drzavu :biggrin:
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19500
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

PreviousNext

Return to Lifestyle

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests