Board index Život van sporta Lifestyle

SHOPPING MANIA

Re: SHOPPING MANIA

Postby DON » 26 Apr 2020, 19:10

Uzmi er fors klasicni, beli, crni ili teget, nemas frke sa kisom i zimom. Sad jbg oko belih je cimanje da da ostanu bele, ja imam njih i teget, njih nosim kad pada kisa ili sneg, kad je suvo bele, crne mi se ne svidjaju. Uzimas ih broj ili pola broja manje jer se sire i formiraju uz nogu.
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: SHOPPING MANIA

Postby ExEr » 26 Apr 2020, 20:35

Lepo kaze don, evo ti jedne nase grobarske :biggrin:
Image
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7235
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: SHOPPING MANIA

Postby Ron Swanson » 26 Apr 2020, 21:27

Tomasz Rzasa wrote:Не постоји одурнија ствар од кошаркашких патика. :biggrin:
Капирам да овде има доста баскеташа и да се неће сложити и да су укуси различити и то све али оно реално баш су гадне онако у глобалу. :biggrin:


Meni to najlepše patike koje postoje. :D Sad imam PG3, nosim ih i po gradu, al' su bele i neviđeno se prljaju, pa moram da uzmem i crne. :D
User avatar
Ron Swanson
 
Posts: 4729
Joined: 11 Apr 2018, 22:31

Re: SHOPPING MANIA

Postby Dr. Thomas » 26 Apr 2020, 21:40

Pa nećeš ih sigurno oblačiti na košulju. :biggrin:
Ukusi su različiti, eto ja nikako ne mogu da svarim La Kosta patike ili čak pumine neke.
Живот је кратак, уметност лепа, а Партизан вечан...
User avatar
Dr. Thomas
 
Posts: 17408
Joined: 27 Apr 2017, 13:52

Re: SHOPPING MANIA

Postby Angus Young » 26 Apr 2020, 21:52

Lacostine patike, bar ona dva para sto sam imao pre desetak godina su sinonim neudobnosti i nekvaliteta.

Vec neko vreme sam team adidas, gazele i sten smit i maksimalno zadovoljan. Pre njih sam ribok klasik belo plavi model i sa njima sama bio prezadovoljan i sa rokom trajanja i sa udobnoscu.
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19611
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: SHOPPING MANIA

Postby Skafi » 26 Apr 2020, 22:01

DON wrote:Uzimas ih broj ili pola broja manje jer se sire i formiraju uz nogu.


Ok, kad bih uzeo recimo pola broja manje, koliko dugo bih trpeo tu malu neudobnost, to jest koliko bi vremena trebalo da se taman koliko treba rašire i formiraju
uz nogu? Jer ko zna da li za sve Air Force modele važi to pravilo. I te Air Force se bez problema mogu nositi cele godine, tipa neće ti biti vruće u njima leti i slično.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: SHOPPING MANIA

Postby fabricio » 26 Apr 2020, 22:03

Angus Young wrote:Lacostine patike, bar ona dva para sto sam imao pre desetak godina su sinonim neudobnosti i nekvaliteta

Te casual patike mnogo bolje radi Tomi Hilfiger od Lakosta. Doduse, skoro sve su lepljene, ja sam ljubitelj sivenih patika.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: SHOPPING MANIA

Postby Dr. Thomas » 26 Apr 2020, 22:13

Tomi ima jako moderne patike i mnogo udobne ali patike koje su malo više za izlaske u grad ili tako nešto, za trenerku je ipak adidas, najk ribok.
Ja sam imao ribok pump i mnogo mi je bio fin model ali to sam slučajno našao u jednom butiku i više nikad nisam video taj model.
Живот је кратак, уметност лепа, а Партизан вечан...
User avatar
Dr. Thomas
 
Posts: 17408
Joined: 27 Apr 2017, 13:52

Re: SHOPPING MANIA

Postby Tomasz Rzasa » 26 Apr 2020, 22:14

Ron Swanson wrote:
Tomasz Rzasa wrote:Не постоји одурнија ствар од кошаркашких патика. :biggrin:
Капирам да овде има доста баскеташа и да се неће сложити и да су укуси различити и то све али оно реално баш су гадне онако у глобалу. :biggrin:


Meni to najlepše patike koje postoje. :D Sad imam PG3, nosim ih i po gradu, al' su bele i neviđeno se prljaju, pa moram da uzmem i crne. :D


Генерално било које дубоке патике су ми катастрофа, плус оне неке шабанске ер макс са огромним ваздушним ђончинама. А баскеташке ван баскета су ми баш но но.
Ал то сам само ја, нисам неки модни гуру. :biggrin:

У одсуству нормалног Адидаса само НБ и Сокони.
So if you walk away
Who is gonna stay
Tomasz Rzasa
 
Posts: 2648
Joined: 19 Dec 2012, 18:59
Location: НБГ

Re: SHOPPING MANIA

Postby enbidzi » 26 Apr 2020, 22:51

Kome smeta vazdušni djon, uvek ima Nike Air Pegasus 89, nema vazdušnog, sličnog izgleda kao nju balans, samo udobnije i laganije naravno :biggrin:
User avatar
enbidzi
 
Posts: 6498
Joined: 25 Oct 2012, 14:32

Re: SHOPPING MANIA

Postby Ron Swanson » 26 Apr 2020, 23:07

Air Max, Adidas boost i slično su kul, nosio sam sve to, ali kad uđeš u Asics patiku sa celim đonom od gela, otvore ti se potpuno nove dimenzije.



Tomasz Rzasa wrote:
Ron Swanson wrote:
Meni to najlepše patike koje postoje. :D Sad imam PG3, nosim ih i po gradu, al' su bele i neviđeno se prljaju, pa moram da uzmem i crne. :D


Генерално било које дубоке патике су ми катастрофа, плус оне неке шабанске ер макс са огромним ваздушним ђончинама. А баскеташке ван баскета су ми баш но но.
Ал то сам само ја, нисам неки модни гуру. :biggrin:

У одсуству нормалног Адидаса само НБ и Сокони.



Ali vidi ih :D

Image


Poslednih godina su za košarku najpopularnije plitke i srednje duboke patike, sve je više takvih modela.
User avatar
Ron Swanson
 
Posts: 4729
Joined: 11 Apr 2018, 22:31

Re: SHOPPING MANIA

Postby DON » 26 Apr 2020, 23:25

Skafi wrote:
DON wrote:Uzimas ih broj ili pola broja manje jer se sire i formiraju uz nogu.


Ok, kad bih uzeo recimo pola broja manje, koliko dugo bih trpeo tu malu neudobnost, to jest koliko bi vremena trebalo da se taman koliko treba rašire i formiraju
uz nogu? Jer ko zna da li za sve Air Force modele važi to pravilo. I te Air Force se bez problema mogu nositi cele godine, tipa neće ti biti vruće u njima leti i slično.


Ja sam sve modele uzimao tako, bilo da su klasicni ili tipa oni flajknajt za leto. I da znas da i u njima imas vazduh, pogledaj na yt kako im se djon pravi. Ma ja sam tu neudobnost osetio samo u tih prvih par nosenja, slicno kao starke, al vrlo brzo se formira. Pitaj prodavca ako budes uzimao npr u Bazu, oni ce ti objasniti najbolje.

Pazi, ja ih leti samo uvece nosim, bele uglavmnom te klasicne kozne, zatvorene su i meni se noga mnogo znoji, tako da kad dodje toplije vreme furam nesto drugo, tipa one adidas sto sam okacio, u njih sam se zaljubio pre koju godinu, eqt, starke, keca, 270 itd itd.


Eo ti link za teget, sad nznm jesu li istog materijala kao klasicne (gde znak nije beo). Imas tu dole i bele i crne. https://www.buzzsneakers.com/SRB_rs/pat ... -1-07-an20

Ovo ti je klasicni model, imaju bele i crne, ne znam ima li tegent negde jos, ja ih uzeh u n fashion jesenas https://www.buzzsneakers.com/SRB_rs/pat ... force-1-07

Rone, ma kakav Gel, ne moze da pridje Bust djonu.

Ja sam bas frik sto se tice patika, nema odakle ne nabavljam i nema patike koje nisam nosio. Hocete za stadion i giljanje, hocete neku opustenu i ozbiljnu varijantu, zima leto, sport (trcanje, rukomet, basket), verujte mi, nema sta nisam nosio. Jos sam imao i zajebanu povredu, plantar, kao Teo ono, tako da sam i zbog toga sad posebno osetljiv.

Sad sam hteo da uzmem one ribok kinetika crno narandzaste, Konor ih reklamira, al ovo sranje pocelo i ne mogu da ih narucim jer nisam osetio na nozi.
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: SHOPPING MANIA

Postby Ron Swanson » 27 Apr 2020, 00:45

Gel Quantum 360, na primer, je mama za sve ostalo. Ja baš gledam jedne Adidas Ultra Boost Waterproof za trčanje, drugar ih neviđeno nahvalio, al' nije to tako dobro kao Asics.

Ja u svakom momentu imam 12-13 pari patika, al' uvek se hvatam za Asics.
User avatar
Ron Swanson
 
Posts: 4729
Joined: 11 Apr 2018, 22:31

Re: SHOPPING MANIA

Postby DON » 27 Apr 2020, 08:58

Bolje da ne kazem koliko patika imam :biggrin:

Ma ja sam se povredio u Asiksu, jos sam u tom momentu imao jedne za trcanje, jedne za teretanu i u jednima sam igrao. Kvalitet i udobnost, meni to ne moze da se meri sa Adidasom, mada nisam nikada uzimao Asiks preko. Najk i Asiks su generalno kurton jer uvek nesto sa njima, slab lepak il materijal, nema sanse da se ne odlepe il ne puknu. Al ono ima bas lepih tako da moram da imam.

I da, ne postoje udobne patike za trcanje. To je najveca glupost koju poturaju preko reklama. Bitno je da je udobna, al jos bitnije je kvalitet i kako prenosi tezinu i sve na tetitve i nogu. Asisks jeste dobar, ali za sport nista kao Adidas. Ako imate love uzmite stabil X i mozete u njima sve, trcanje basket napolju teretanu rukomet, tvrd kuvan djon plus bust na peti, tako sklopljenu patiku nikad nisam video.
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: SHOPPING MANIA

Postby Cvele » 27 Apr 2020, 09:15

DON wrote:Uzmi er fors klasicni, beli, crni ili teget, nemas frke sa kisom i zimom. Sad jbg oko belih je cimanje da da ostanu bele, ja imam njih i teget, njih nosim kad pada kisa ili sneg, kad je suvo bele, crne mi se ne svidjaju. Uzimas ih broj ili pola broja manje jer se sire i formiraju uz nogu.

Ovo je obavezno kada su forsice u pitanju.Ja sam se dva puta zajebao kada sam uzeo moj broj forsica,posle nekoliko meseci se deformišu.

@fabrico

Imam ja takve CAT za zimu.Na oko su lepše od Timberland,ali što se kvaliteta i udobnosti tiče,mislim da su mi bile bolje Timberland,u istom cenovnom rangu.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18539
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

PreviousNext

Return to Lifestyle

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 78 guests