Board index Život van sporta Lifestyle

SHOPPING MANIA

Re: SHOPPING MANIA

Postby Southern Comfort » 16 May 2011, 17:48

Don Quijote wrote:Daj ne smarajte sa monopolisticko-tajkunskom mafijom :mad2: ... vec preporucite neko mesto za kupovinu ili se pohvalite sa cime ste sebe zadnje obradovali ...


Napisao sam već vrlo konkretan i pristupačan predlog - Parndorf. Isplati se i kolima i avionom (Fly Niki) i u ponudi ima sve od dizajnerskih brendova, do 'ozbiljne' garderobe i sirotinjskih zamena (Springfield, Zara, MNG itd.), odnosno sportske opreme.

Inače, tačno je da je Delta Sport posle 5 godina 'prepustila' franšize koje je držala. Sada će Zaru, Pull & Bear itd. lokalno zastupati neka španska firma.
"FK Partizan je dobrovoljna, nevladina, nepolitična i neprofitna sportska organizacija, osnovana radi organizovanog bavljenja fudbalom."
User avatar
Southern Comfort
 
Posts: 1253
Joined: 08 Apr 2011, 17:31
Location: Jugoslovensko sportsko društvo

Re: SHOPPING MANIA

Postby Riquelme » 16 May 2011, 17:57

Ta preporuka ce mi super doci jer cu preko leta ici par dana bash do Beca kod shuraka .,.. i sad mogu konkretno da mu kazem gde da me vozi ... :fies: Jel znash mozda kada otprilike krecu ozbiljnije rasprodaje ove prolecno-letnje robe tamo ?
User avatar
Riquelme
 
Posts: 1974
Joined: 15 Mar 2011, 14:19
Location: Dorcol

Re: SHOPPING MANIA

Postby Southern Comfort » 16 May 2011, 20:08

Parndorf funkcioniše na principu outleta, ne znam da li postoje periodi tokom godine kada dodatno spuštaju cene.
"FK Partizan je dobrovoljna, nevladina, nepolitična i neprofitna sportska organizacija, osnovana radi organizovanog bavljenja fudbalom."
User avatar
Southern Comfort
 
Posts: 1253
Joined: 08 Apr 2011, 17:31
Location: Jugoslovensko sportsko društvo

Re: SHOPPING MANIA

Postby Riquelme » 17 May 2011, 07:58

Prvi Tom Tailor outlet centar otvoren je na Novom Beogradu, u ulici Đorđa Stanojevića 35. U Roda centru Tom Tailor outlet ponudiće vam kvalitetnu robu po vrlo povoljnim cenama, a povodom otvaranja do 22. maja iskoristite popust od 50 odsto.

Cene određenih artikala muške i ženske kolekcije snižene su i do 70 odsto!


Bila neka moja koleginica i kaze da su stvarno ozbiljni popusti ... ona kupila neku jaknu koja je koshtala 17k za 4 k ...
U svakom slucaju vredi pogledati , dok se nije bash sve shto vredi razgrabilo ....


p.s. E da , imaju i za klince garderobu ...
User avatar
Riquelme
 
Posts: 1974
Joined: 15 Mar 2011, 14:19
Location: Dorcol

Re: SHOPPING MANIA

Postby bekrinjo » 17 May 2011, 13:43

Don Quijote wrote:
Prvi Tom Tailor outlet centar otvoren je na Novom Beogradu, u ulici Đorđa Stanojevića 35. U Roda centru Tom Tailor outlet ponudiće vam kvalitetnu robu po vrlo povoljnim cenama, a povodom otvaranja do 22. maja iskoristite popust od 50 odsto.

Cene određenih artikala muške i ženske kolekcije snižene su i do 70 odsto!


Bila neka moja koleginica i kaze da su stvarno ozbiljni popusti ... ona kupila neku jaknu koja je koshtala 17k za 4 k ...
U svakom slucaju vredi pogledati , dok se nije bash sve shto vredi razgrabilo ....


p.s. E da , imaju i za klince garderobu ...



Idem kasnije,javicu veceras da li ima nesto interesantno...
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: SHOPPING MANIA

Postby bekrinjo » 17 May 2011, 21:25

Bio sam danas do Rodica tj. tog outleta i to je u stvari bivsi Sportina outlet koji je sada pretvoren u Tom Tailor.Popusto zaista jesu 50-70%:majice od 600 do 950 dinara,dzemprei(tanji) od 2000 do 3000,kosulje od 2500,jakne od 3300...

Btw prosetah se do Urban jungle outleta u Idei i mogu vam reci da ima lepih snizenja West coast brenda,ja sam inace prezadovljan kvalitettom njihove obuce.Kombinacija koznih patika-cipela je od 2900 pa na vise,ima i mokasina,dubokih cipela...
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: SHOPPING MANIA

Postby bekrinjo » 26 May 2011, 14:34

http://rs.kolektiva.net/regionalna-ponu ... on-tover-4

Ponuda se tice vec pominjanog Parndorfa,recite mi da li je povoljno i koliko bi otprilike kostao prevoz(avion/auto)?
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: SHOPPING MANIA

Postby gogo23 » 27 May 2011, 01:00

bekrinjo wrote:http://rs.kolektiva.net/regionalna-ponuda/360/62-popusta-na-3-nocenja-u-dvokrevetnoj-sobi-za-2-osobe-u-hotelu-pannon-tover-4

Ponuda se tice vec pominjanog Parndorfa,recite mi da li je povoljno i koliko bi otprilike kostao prevoz(avion/auto)?

Prvo sta ce ti 3 noci radi kupovine.

60 eura/noc za 4* u AU je OK, ali ako je razlog tolikog ostanka poseta Becu, bolje je spavati u gradu a odvojiti jedan dan za Parndorf.

Sto se tice aviona moze da se nadje karta za 150 eura ( sa FlyNiki mozda i jeftinija ako je mnogo unapred ) a sa kolima kosta oko tridesetak eura za putarine i vinjete + oko 1.300 km/potrosnja x 1,3 eura prosecno po litri.

Licno nisam odusevljen Parndorfom, isti operater ima centre u Italiji od kojih je ubedljivo najbolji Serravalle, ali je dosta daleko,
oko 1.100 km u jednom pravcu, a jos uvek nedovrsen ali odlican je u San dona di Piave do koje ima oko 750 km i samo putarine kostaju oko 75 eura + benzin.
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: SHOPPING MANIA

Postby bekrinjo » 27 May 2011, 13:10

gogo23 wrote:
bekrinjo wrote:http://rs.kolektiva.net/regionalna-ponuda/360/62-popusta-na-3-nocenja-u-dvokrevetnoj-sobi-za-2-osobe-u-hotelu-pannon-tover-4

Ponuda se tice vec pominjanog Parndorfa,recite mi da li je povoljno i koliko bi otprilike kostao prevoz(avion/auto)?

Prvo sta ce ti 3 noci radi kupovine.

60 eura/noc za 4* u AU je OK, ali ako je razlog tolikog ostanka poseta Becu, bolje je spavati u gradu a odvojiti jedan dan za Parndorf.

Sto se tice aviona moze da se nadje karta za 150 eura ( sa FlyNiki mozda i jeftinija ako je mnogo unapred ) a sa kolima kosta oko tridesetak eura za putarine i vinjete + oko 1.300 km/potrosnja x 1,3 eura prosecno po litri.

Licno nisam odusevljen Parndorfom, isti operater ima centre u Italiji od kojih je ubedljivo najbolji Serravalle, ali je dosta daleko,
oko 1.100 km u jednom pravcu, a jos uvek nedovrsen ali odlican je u San dona di Piave do koje ima oko 750 km i samo putarine kostaju oko 75 eura + benzin.



Zahvaljujem na odgovoru... :thankyou:
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: SHOPPING MANIA

Postby Kantona » 27 May 2011, 13:18

Iz Beca idu do Parndorfa oni satl-autobusi, cini mi se da je 40km i idu, ako sam dobro video u Parndorfu, dosta cesto. Sam outlet je meni bio ok, bio sam za Novu godinu, posto sam isao u Bec. Jedino sto je tad bila bas ozbiljna navala i outlet je izgledao kao da su termiti prosli kroz njega.
User avatar
Kantona
 
Posts: 2245
Joined: 31 Mar 2011, 17:58

Re: SHOPPING MANIA

Postby bekrinjo » 31 May 2011, 12:35

Zamolio bih da mi neko preporuci neku dobru i pouzdanu fotografsku radnju u BG,trebam da uradim veci broj slika?
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: SHOPPING MANIA

Postby ima 1 tim » 31 May 2011, 12:37

bekrinjo wrote:Zamolio bih da mi neko preporuci neku dobru i pouzdanu fotografsku radnju u BG,trebam da uradim veci broj slika?


http://rs.kolektiva.net/beograd/371/50- ... dium=email

:D
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: SHOPPING MANIA

Postby bekrinjo » 31 May 2011, 12:45

ima 1 tim wrote:
bekrinjo wrote:Zamolio bih da mi neko preporuci neku dobru i pouzdanu fotografsku radnju u BG,trebam da uradim veci broj slika?


http://rs.kolektiva.net/beograd/371/50- ... dium=email

:D



Video sam tu ponudu ali meni treba za veci broj slika,ne mogu me pokrpiti ni 3 kupona...
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: SHOPPING MANIA

Postby Riquelme » 31 May 2011, 13:27

ima 1 tim wrote:
bekrinjo wrote:Zamolio bih da mi neko preporuci neku dobru i pouzdanu fotografsku radnju u BG,trebam da uradim veci broj slika?


http://rs.kolektiva.net/beograd/371/50- ... dium=email

:D

:bravo: ... Ovo mi je trebalo (plus tu u kraju)... , nisam napravio slike josh od prvog rodjendana deteta :blush:

@Bekrinjo o kakvim kuponima pricash ?
User avatar
Riquelme
 
Posts: 1974
Joined: 15 Mar 2011, 14:19
Location: Dorcol

Re: SHOPPING MANIA

Postby bekrinjo » 31 May 2011, 13:34

Don Quijote wrote:
ima 1 tim wrote:
bekrinjo wrote:Zamolio bih da mi neko preporuci neku dobru i pouzdanu fotografsku radnju u BG,trebam da uradim veci broj slika?


http://rs.kolektiva.net/beograd/371/50- ... dium=email

:D

:bravo: ... Ovo mi je trebalo (plus tu u kraju)... , nisam napravio slike josh od prvog rodjendana deteta :blush:

@Bekrinjo o kakvim kuponima pricash ?



Pa svi ti sajtovi za kolektivnu kupovinu funkcionisu preko kupona koji ti nakon isteka ponude posalju na mail,odstampas ga i poneses sa sobom kada krenes da ostvaris placenu uslugu.Takodje sa sobom moras poneti i licnu kartu da bi se uverili u tvoj identitet.Uglavnom je dozvoljeno kupiti 2 kupona(1 za sebe i 1 nekome na poklon) a ja treba da uradim preko 350 slika sto sa ovom ponudom ne mogu...
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

PreviousNext

Return to Lifestyle

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 82 guests