Board index Život van sporta Lifestyle

Kucni ljubimci

Re: Kucni ljubimci

Postby Grande Alessandro » 11 Jan 2012, 23:52

:thankyou:

E da, ime mu je Ahil.
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Kucni ljubimci

Postby Starsica » 12 Jan 2012, 00:20

Prvo, ovo je moja Lepica :biggrin: Rasu nema, ako se ne racuna to sto je DODZ. Rep nema od rodjenja, moze da podigne samo jedno uvo, i zna da prica :D Tacnije, nas dvoje smo razvili nas jezik, ja mu lajem, kevcem i zavijam na Mesec, Bog zna sta mu kazem, a on mi uzvraca isto merom.

Image

Image

A ovo je Kmeka :biggrin: Prvo je bio Tigar, ali smo ustanovili da je pekmez i da mauce k'o da ga teraju a mauce svako malo i.. Pa, kmeci :D

Image

I njih dvoje tugedr:

Image

Inace, sve moje zivotinjice obozavaju moj krevet. Da imam konja, i on bi garant spavao sa mnom :lollol:
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Kucni ljubimci

Postby Liv » 12 Jan 2012, 00:28

^bas ste lepi Star :)

A Ahil je predivan. Slaba sam na vucjake.
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Kucni ljubimci

Postby Grande Alessandro » 12 Jan 2012, 00:32

:thankyou:

Živnula je tema ponovo! :jupi:

Elem, pošto vidim da Starsica ima psa i mačku čisto da pomenem da imam još dva ljubimca, tj. još jednog psa (isto rase DODŽ :biggrin: ) koji se zove Mališa i jednog poprilično divljeg mačora Ciki koji se mota po dvorištu samo kad je vreme obroka :laugh: ...nema šanse da ti da ga pomaziš i uhvatiš. Inače, Ciki i Mališa su zajedno odrasli...pa se i sad dešava da zajedno spavaju u istoj kućici, naravno sve dok Ahil ne nanjuši Cikija a onda sledi jurnjava po dvorištu :laugh:
Doduše, Mališa i Ciki su ljubimci mog dede...pošto ih je on očvao, dok je Ahil baš moj moj :biggrin:
Videću ako imam neku sliku Cikija i Mališe, pa možda nabacim sutra...
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Kucni ljubimci

Postby Starsica » 12 Jan 2012, 02:13

Di si ti vid'o mog kera? :D Nemoj da pomislim da mi se smucas po komsiluku :biggrin:

Moj Lepica ima svoj album na Fejsu :D Htela sam i profil da mu otvorim, ali sam mislila da ce biti too much :D
Mi kuci, inace, imamo 9 macaka, imena su im urnebesna :D Dzozi (ima jedno oko), Cmolja, Kukunka, Roki, Conka, Prcana ( :lollol: ), Michoka, Ugljesa (koji je skroz beo btw) i Kmeka (koga je od milja zove Cme i to mu jos i kazem u visokom, kreveljecem tonu).
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Kucni ljubimci

Postby anantaram » 21 May 2012, 00:02

Par slika moje kuce. Ima 5 godina sad, a slike su od pre 2-3 godine.

Image
Image
anantaram
 
Posts: 726
Joined: 02 Feb 2012, 12:37

Re: Kucni ljubimci

Postby Fića » 17 Jul 2012, 09:20

Evo par slika mog novog drugara...

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
Fića
 
Posts: 673
Joined: 18 Mar 2011, 11:05

Re: Kucni ljubimci

Postby Remi » 17 Jul 2012, 10:25

@Fico, jel to BIGL?
Sad imam Labradora, caletov izbor, pre nje isto imao Labradora i Setera...
A Bigl mi je velika zelja, uzecu ga sigurno samo ne znam kad. Koja je cena?
User avatar
Remi
 
Posts: 3274
Joined: 24 Feb 2012, 19:50

Re: Kucni ljubimci

Postby Fića » 17 Jul 2012, 11:59

Bigl, bigl :)

Ja sam se razmisljao izmedju labradora i bigla, ali mi je ipak labrador delovao malo prevelik za stan.

Cene ti se krecu negde od, recimo, 250-300 do 400 evra (sa papirima, naravno). Ne znam za bez papira.

Ako te zanima nesto oko njih, slobodno pitaj!
User avatar
Fića
 
Posts: 673
Joined: 18 Mar 2011, 11:05

Re: Kucni ljubimci

Postby Remi » 17 Jul 2012, 14:34

Ma ja imam veliko dvoriste tako da nije problem sto se drzanja tice...
Kazem imao u isto vreme setera i labradora, oba muzjaka bili zajedno godinama bez problema...
E sad ovu zenku sto imam kad je setam kul je, pustam je i bez povodca, ali u kuci ne daj boze, cim se neki pas
priblizi dvoristu, jos sam i dovodio od drugara neke ma nema sanse iskidace ih, to me brine....

Osim po internetu sto sam video, ovde kod mene niko nema bigla, jednom bas kad bio u Bg, video devojka seta bigla jos ja
ko manijak :laugh: joj prisao u parku, cimao se malo sa psom i zaljubio se u rasu...

Ono sto znam da imaju dosta energije, da im bas treba dosta setnje, jos mi ova devojka rekla da su ovako malo
plasljivi, tako od nepoznatih zvukova i slicno mogu da budu bas smesni kad se uplase...

Kad poraste jos malo, da ga upoznas dobro, pa cemo videti sta i kako...Mislim uzimam ga verovatno sigurno, pitanje je kad...

Tako da ako za koji mesec ili sledece godine budem blizu toga, trazicu ti savete i naravno kontakt preko koga da ga
uzmem... :okk:
User avatar
Remi
 
Posts: 3274
Joined: 24 Feb 2012, 19:50

Re: Kucni ljubimci

Postby GravediggerZMN » 19 Sep 2012, 05:01

Razvojni put mog ljubimca Teddy-ja.Da ga malo ovde izreklamiram,mozda mu nadjem neku cicu :)

Image

Image

Image

Image
User avatar
GravediggerZMN
 
Posts: 998
Joined: 13 Mar 2012, 01:43
Location: Zemun

Re: Kucni ljubimci

Postby Delester » 19 Sep 2012, 08:29

ijao, pa on je kao iz crtanih filmova!
presladak!
da li znas kojih je rasa mesanac? i zasto nema rep?
.......................................................................................
http://www.pic4ever.com/images/snapoutofit.gif
User avatar
Delester
 
Posts: 3732
Joined: 05 Jun 2011, 13:45

Re: Kucni ljubimci

Postby GravediggerZMN » 19 Sep 2012, 15:36

Nemam pojma.

Video sam mu samo majku(cupava crna,mesanka takodje),sumnjam da mu je otac staford sto zbog stava,sto zbog brace njegove od kojih je jedan tigrast sa belim stomakom,a drugi crn sa belim stomakom.

Ostenila pre 2 godine njih trojicu u blizini mog dvorista i mi poceli da je hranimo kako bi imala mleka da odhrani njih,medjutim 4og dana dok sam cekao bus na stanici vidim na svoje oci kako je udaraju kola.Ceo dan nismo bili kuci ni ja ni moji,dosli uvece a oni mucenici jos nisu ni progledali,nepokretni gladni cvile,.I mi sta cemo pravac u dezurnu apoteku kupuj cucle,flasice,spricere itd i resimo da ih odhranimo.
Tako naredna 2 meseca ustajanje nocu,danju hrani ih na svaka 2 sata,brisi guzice,brisi pod za njima itd i kad su napunili 2 meseca vakcinisali ih,ocistili od glista,izvadili papire....dvojicu poklonili,a ovog belca zadrzali :)
Lud je kao struja,preterano razmazen :)

PS. Rodjen je bez repa,nije kupiran.
User avatar
GravediggerZMN
 
Posts: 998
Joined: 13 Mar 2012, 01:43
Location: Zemun

Re: Kucni ljubimci

Postby Sony » 26 Sep 2012, 00:07

U novembru ce moj vucijak napuniti tri godine. Prezadovoljan sam njime, sve ekstra..

Nazalost, prije par dana je pod jos nerazjasnjenim okolnostima uginuo njegov sin kojeg smo dobili prije 2 mjeseca, sa 3 mjeseca zivota se razbolio i za 3 dana uginuo. Bukvalno, od hiper aktivnog steneta, do tuznih scena, bjezao je od ljudi da zadnja 3 dana, nije nista pio ni jeo..

Sumnjamo da je steneca bolest, ali ona duze traje, mozda je nesto usput pojeo, mozda ga je neko od komsija otrovao, sve je moguce..
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Kucni ljubimci

Postby kikisp1 » 05 Oct 2012, 01:11

Serbian AirForce <3
User avatar
kikisp1
 
Posts: 350
Joined: 15 Mar 2011, 18:15

PreviousNext

Return to Lifestyle

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 81 guests