Board index Život van sporta Lifestyle

Hobi

Hobi

Postby kizami88 » 27 Jan 2016, 00:42

Primetio sam i nadam se da sam u pravu, da ne postoji tema na forumu na kojoj clanovi mogu napisati da li imaju neki hobi i ako ga imaju koji je. Naravno mogu i ne moraju po koju rec zasto bas taj hobi.

Evo, posto sam otvorio temu, prvi cu se upisati. :biggrin:

Moj hobi koji obozavam je pecanje. Odmor za dusu i telo. Tu covek ne moze lose da prodje i ako ne upeca nista, jer se jednostavno odmori i napuni baterije. Jos ako je u dobrom drustvu, uzivanje zagarantovano. :okk:
User avatar
kizami88
 
Posts: 4514
Joined: 28 May 2013, 10:39

Re: Hobi

Postby Rorsh » 29 Jan 2016, 01:54

Slabo nailazim na ove donje forume, ali čisto da te ispoštujem.

Pecanje je najjača stvar na svetu! Odeš kad je lepo vreme, zabaciš 1 2 štapa, čisto da imaš u šta da gledaš, sedneš i iskuliraš 4, 5h. Ma bruka, bolje stvari nema. Još kad je društvo, što kažeš,.. I tada uglavnom ćutimo i svako prazni svoju glavu, ali s vremena na vreme bude i neka zajebancija. San snova. Ribu generalno ne jedem, nikada nisam voleo i verujem da nikad neću.. Ali, da sedim i gledam u plovak mi je omiljena razonoda. Za nedelju prepodne dušu dalo.
User avatar
Rorsh
 
Posts: 900
Joined: 02 Oct 2013, 12:02
Location: Novi Sad

Re: Hobi

Postby gogo23 » 29 Jan 2016, 02:05

Rorsh wrote:Ribu generalno ne jedem, nikada nisam voleo i verujem da nikad neću...

Nisi jedini, stavise od gomile zaludnih pecarosa koje znam vise je onih kao ti nego suprotno.
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Hobi

Postby Sani » 29 Jan 2016, 02:07

Kad smo kod pecanja...

Milion puta sam bio sa drugarima, ne znam da li sam dva puta zabacio a obožavam da gledam dok oni to rade. Uvek me zovu kad idu, nas 5-6 krene, obično drugar i ja koji nikad ne pecamo (mada i oni retko kad uzimaju ribu, mnogo više se takmiče ko će više da ih upeca pa ih vraćaju u vodu), ponesemo 10-ak piva za nas dvojicu, iskuliramo 3-4h, pričamo, zezamo ove što pecaju, ma uživanje. Često i padne neki roštilj... :biggrin:

Stvarno bih se složio da je mnogo moćno, bilo kakve brige da imaš nekako ti sve izbriše, ne pomisliš na to. :okk:
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: Hobi

Postby Rorsh » 29 Jan 2016, 02:45

gogo23 wrote:
Rorsh wrote:Ribu generalno ne jedem, nikada nisam voleo i verujem da nikad neću...

Nisi jedini, stavise od gomile zaludnih pecarosa koje znam vise je onih kao ti nego suprotno.

Ovi drugari nekad ponesu tanjiraču pa sve što upecaju odmah peku i klopaju, ali retko. Najčešće to pojedu mačke i kerovi :laugh:

Ono, treba voleti, i biti nekako sklopljen za to.. Ima ljudi koji ne mogu da podnesu ideju da sede i gledaju u jednu tačku toliko vremena. Ali meni je to raj.

Sani wrote:ponesemo 10-ak piva za nas dvojicu, iskuliramo 3-4h, pričamo, zezamo ove što pecaju, ma uživanje. Često i padne neki roštilj... :biggrin:

Stvarno bih se složio da je mnogo moćno, bilo kakve brige da imaš nekako ti sve izbriše, ne pomisliš na to. :okk:

Cela poenta :okk: Sediš na svežem vazduhu i blejiš.
User avatar
Rorsh
 
Posts: 900
Joined: 02 Oct 2013, 12:02
Location: Novi Sad

Re: Hobi

Postby kizami88 » 29 Jan 2016, 21:18

Ja obozavam i da jedem ribu, tako da je to za mene duplo zadovoljstvo.

Sta vise nije mi mrsko da ustanem u tipa pola 4 ujutru, niti da ostanem do 3 ujutru kada idemo na nocno pecanje.

Jos kada odemo kod kuma na splav, pa kada leti ugreje, ako ne ide riba, malo se ispliva, da ne bude da se dolazilo za dzabe. :biggrin:
User avatar
kizami88
 
Posts: 4514
Joined: 28 May 2013, 10:39

Re: Hobi

Postby Dylam Dop » 21 Oct 2018, 09:29

Pecanje nije hobi, pecanje je MEDITACIJA.. :wink3: ..pogled na vodu "prociscava", pegla zguzvane i odnosi nagomilane neg./crne misli.. Odlazak na pecanje je ustvari homeopatski ritual.. Velika preporuka za sve depresivce i podlozne nekom obliku psihosomatskih tegoba.. Najbolje je u drustvu psa, i ako se nesto vec ulovi i propece na vatri, ostacima nahraniti najboljeg vjernog druga..


Nego, naletih maloprije na ovo, pa dodjoh da okacim:



9000 kermi za 2 kristala = od alkosa na tomosu, do kljuceva od dzipa u dzepu.. :clapping:


User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7160
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Hobi

Postby Jorgovan 2 » 21 Nov 2018, 14:14

evo da se pohvalim malo dosao sam u posed Gibson lp custom shop gitare.

Image

slika je s neta, ali to je ta
Spoiler: pokaži
https://www.recepti.com/img/recipe/6031-starinski-dorucakprzenice.jpg
User avatar
Jorgovan 2
 
Posts: 556
Joined: 24 Jun 2018, 15:39


Re: Hobi

Postby Jorgovan 2 » 22 Nov 2018, 18:56

hvala :)

jes znam da je hamet pazario tu `59, mnogo je mocna. jesi li i ti gitardzija?
Spoiler: pokaži
https://www.recepti.com/img/recipe/6031-starinski-dorucakprzenice.jpg
User avatar
Jorgovan 2
 
Posts: 556
Joined: 24 Jun 2018, 15:39

Re: Hobi

Postby Gale » 23 Nov 2018, 23:57

NIsam, probao neko vreme ali ne ide, dve leve... :)
User avatar
Gale
 
Posts: 285
Joined: 25 Apr 2012, 23:22

Re: Hobi

Postby Buzz » 03 Dec 2018, 12:11

Moj hobi bas gitara i amatersko pecanje :biggrin:
User avatar
Buzz
 
Posts: 9427
Joined: 10 Jun 2014, 16:17


Return to Lifestyle

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests