Board index Život van sporta Lifestyle

Kucni ljubimci

Re: Kucni ljubimci

Postby bhc_comp » 24 Jan 2021, 23:43

PERA wrote:
balkanski spijun wrote:Super.

Ja sam imao problem sa psom.Da nedavim,ali jedini koji mi je pomogao to je Magas.

Ako pas ima tezi problem,moj savet vam je on.Nema greske.

Gosn deda, jel ista preporuka za ovog profesora, mom psu, ženka šar peja, pojavili joj se neki tumori na nozi, prvo na jastučetu spala dlaka i ona tvrda koža, a posle se iznad toga pojavile dve kuglice. Jedna kao da puca pa se otvara rana. Rekao mi veterinar u va da je to tumor i da se teško šta može uraditi. Navodno samo amputacija ali pas ima 7 god i plus ta rasa teško podnosi anesteziju pa je onda i to vrlo teško. Nisam pametan šta da radim

Jesi sterilisao ženku? Ja sam imao ženku rota i u devetoj godini joj se pojave prvi tumori koje je veterinar na sreću uspešno odstranio, ali su bili posledica upaljene materice pa mi je veterinar objasnio da se ženkama obavezno odradi sterilizacija nakon što se odlučiš da nećeš više da je pariš itd zbog toga što to poprilično umanjuje rizik od tumora kod pasa.

Iskreno se nadam da će se naći neki način, mučne i teške su to stvari poprilično kada gledaš kako se muče a na tebi je da doneseš odluku šta i kako dalje.
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju
bhc_comp

Postby balkanski spijun » 24 Jan 2021, 23:59

Nisam je sterilisao.Prvo teranje koje bude imala,paricu je.
Nasao sam muzjaka u Novom Knezevcu.

Zenka se promeni u vecini slucajeva,kad je sterilises.To nije isti pas.
Bas pre 15 dana sam pricao sa jednim profesorom veterine I pozalio mi se da je napravio veliku gresku kad je sterilisao zenku.Kaze,izgubio je psa.
Posle parenja cu je sterilisati,ali me brine kako ce se na nju odraziti.

Nekad sam imao rotove.Mnogo rada,a ne mogu vise toliko da se posvecujem.Predivni psi.
balkanski spijun

Postby Џејси Керол » 03 Mar 2021, 19:56

Nadjemo proslo leto malo stene, svega par dana, mozda do 3 dana, spasimo je i krenemo da je hranimo mlekom bez laktoze na spric, kako se samo borila i na kraju izborila i porasla, nije se odvajala od od ukucana i mene, danas izadje na ulicu i pokupi je neka zivotinja sa kolima...

Kad joj se prekleto nije dalo, em je prvo neko bacio kao stene, sad joj nije bilo pomoci, ne pamtim da sam tako plakao kao danas..

https://postimg.cc/gallery/KmxqcZL
Partizane napadaj!
Џејси Керол

Postby PERA » 03 Mar 2021, 20:04

Џејси Керол wrote:Nadjemo proslo leto malo stene, svega par dana, mozda do 3 dana, spasimo je i krenemo da je hranimo mlekom bez laktoze na spric, kako se samo borila i na kraju izborila i porasla, nije se odvajala od od ukucana i mene, danas izadje na ulicu i pokupi je neka zivotinja sa kolima...

Kad joj se prekleto nije dalo, em je prvo neko bacio kao stene, sad joj nije bilo pomoci, ne pamtim da sam tako plakao kao danas..

https://postimg.cc/gallery/KmxqcZL

Potpuno te razumem. Jebi ga
Ako još jedan grom udari u Partizan, oboriće stablo sa kojeg godinama beremo najlepše plodove i od kojeg kalemimo sve ostalo što u našoj košarci valja.
PERA

Postby pick&roll » 29 Mar 2021, 12:10

Ljudi ima li neko iskustva sa labrador retriverima?

Planiram da uzmem jednog, pa rekoh da se raspitam :biggrin:

Spoiler: pokaži
Image
Nije uvek lako, al' je uvek lepo navijati za Partizan!
pick&roll

Previous

Return to Lifestyle