Board index Život van sporta Lifestyle

Teretana, kardio, fitnes, proteini i ugljeni hidrati

Re: Teretana, kardio, fitnes, proteini i ugljeni hidrati

Postby jevta92 » 24 Apr 2015, 15:22

Zemunac wrote:
jevta92 wrote:Zanima me takodje da li neko zna da li ima neka dobra a ne previse skupa teretana blizu Ju biznis centra?

Što se tiče ovoga, imaš nekoliko tu u blizini. Najjeftinija ti je u 33. bloku, zove se Godzila - ta je soma kinti ceo mesec, za te pare odlična. Imaš i u Hali sportova teretanu i u starom Merkatoru. Sve je u principu u blizini.

Što se tiče stomaka to ti je sve do ishrane. I mnogo kardija. Ja sam najbolje rezultate imao kad sam trčao na prazan stomak ujutru. Tad bukvalno pržiš sve.


Meni je u sustini bitno za teretanu da je sto blize YUBC, nije mi cena toliko bitna (ali da ne bude tipa 5000-6000 mesecno), samo da ima kardio, TUS i neke osnovne spravice..

Ma znam, izbacio sam svasta nesto iz ishrane i tako to i bas pratim sve zdravo ali slabo ide :D Valjda ce poceti :)
User avatar
jevta92
 
Posts: 175
Joined: 04 Oct 2013, 14:56

Re: Teretana, kardio, fitnes, proteini i ugljeni hidrati

Postby Zemunac » 25 Apr 2015, 09:27

Imas teretanu zove se La Strada, u blizini Studenjaka. Cena je oko 2.000 - 3.000. To ti je na 10 minuta od YUBC, 15 minuta setnje.
User avatar
Zemunac
 
Posts: 420
Joined: 13 Apr 2011, 15:16

Re: Teretana, kardio, fitnes, proteini i ugljeni hidrati

Postby jevta92 » 26 Apr 2015, 21:57

E cuo sam za to, ali reci mi ako znas da li ima guzve tamo? Neko mi je rekao da je uvece haos
User avatar
jevta92
 
Posts: 175
Joined: 04 Oct 2013, 14:56

Re: Teretana, kardio, fitnes, proteini i ugljeni hidrati

Postby Zemunac » 30 Apr 2015, 08:26

jevta92 wrote:E cuo sam za to, ali reci mi ako znas da li ima guzve tamo? Neko mi je rekao da je uvece haos

Onako, ima.
User avatar
Zemunac
 
Posts: 420
Joined: 13 Apr 2011, 15:16

Re: Teretana, kardio, fitnes, proteini i ugljeni hidrati

Postby DuskoPopov » 12 May 2015, 21:40

Jel uzimao neko istovremeno bcaa i no reaktor?
User avatar
DuskoPopov
 
Posts: 2503
Joined: 04 Jan 2015, 13:19

Re: Teretana, kardio, fitnes, proteini i ugljeni hidrati

Postby lockdown » 13 May 2015, 04:52

DuskoPopov wrote:Jel uzimao neko istovremeno bcaa i no reaktor?

Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: Teretana, kardio, fitnes, proteini i ugljeni hidrati

Postby Dare » 01 Aug 2015, 15:13

Od ponedeljka ponovo krećemo sa vježbanjem. :D

Nikad deblji nisam bio , trenutno sam neka kombinacija Duleta iz '08. , Karmela Entonija i Rejmonda Feltona.

Prvo ću da puknem dva mjeseca Insenitija , pa posle idemo lagano teretana i ugrađivanje pločica da ribice lože se moj životni moto je ima se može se
https://youtu.be/LI4u63mvQ-Q
User avatar
Dare
 
Posts: 13822
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

Re: Teretana, kardio, fitnes, proteini i ugljeni hidrati

Postby dupli_vinjak » 10 Aug 2015, 13:48

nisam mislio da cu ikad pisati na ovoj temi... ali posto sam se konacno docepao slobodnog vremena... odlucio sam da krenem u teretanu s' obzirom da sam u mogucnosti da izdvojim vreme i da se ozbiljinije posvetim vezbanju...

ima te li kakav koristan savet... postoji li neke trening sa kojim bi mogao da krenem... odnosno kojim bi mogao da se vodim u pocetku?..
od izvora vode dva putića, Pop-e se opet odlučio za teži...
User avatar
dupli_vinjak
 
Posts: 417
Joined: 07 Dec 2014, 20:31
Location: Crno-Beli Svet

Re: Teretana, kardio, fitnes, proteini i ugljeni hidrati

Postby Eddie Brock » 10 Aug 2015, 17:18

dupli_vinjak wrote:nisam mislio da cu ikad pisati na ovoj temi... ali posto sam se konacno docepao slobodnog vremena... odlucio sam da krenem u teretanu s' obzirom da sam u mogucnosti da izdvojim vreme i da se ozbiljinije posvetim vezbanju...

ima te li kakav koristan savet... postoji li neke trening sa kojim bi mogao da krenem... odnosno kojim bi mogao da se vodim u pocetku?..


Zagrevanje pre i istezanje opd obavezno nakon treninga :okk: Nadji neki program koji ti odgovara i pridrzavaj ga se :okk:
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18483
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: Teretana, kardio, fitnes, proteini i ugljeni hidrati

Postby Zemunac » 10 Aug 2015, 18:37

dupli_vinjak wrote:nisam mislio da cu ikad pisati na ovoj temi... ali posto sam se konacno docepao slobodnog vremena... odlucio sam da krenem u teretanu s' obzirom da sam u mogucnosti da izdvojim vreme i da se ozbiljinije posvetim vezbanju...

ima te li kakav koristan savet... postoji li neke trening sa kojim bi mogao da krenem... odnosno kojim bi mogao da se vodim u pocetku?..


http://www.muscleandfitness.com/workout ... ng-guide-0

Ja bih ti preporucio ovaj program. Dugo vremena nisam trenirao i trazio sam program koji bi mogao da me vrati na stare staze. Odradio sam ga i mogu ti reci da sam zadovoljan. Sve ti je objasnjeno, nadam se da razumes engleski. Imas cak i klipove vezbi, sve detaljno objasnjeno. Za one vezbe za koje nemas uputstvo kucaj na youtub-u i izbacice ti vezbu. Izvoli probaj :roll:
User avatar
Zemunac
 
Posts: 420
Joined: 13 Apr 2011, 15:16

Re: Teretana, kardio, fitnes, proteini i ugljeni hidrati

Postby dupli_vinjak » 10 Aug 2015, 19:51

hvala... :hathello:

mislim da ce mi biti korisno... kao sto rekoh volje imam... a kad je tako onda sam spreman da se maksimalno posvetim necemu... i treninzi, ishrana, alkohola bez (hm moram pormeniti nick :biggrin: )...

ali o vezbama odnosno o tome kako bi mogao da izgleda trening... znanja sam bez... tako da verujem da ce mi ovo biti itekako od pomoci...
od izvora vode dva putića, Pop-e se opet odlučio za teži...
User avatar
dupli_vinjak
 
Posts: 417
Joined: 07 Dec 2014, 20:31
Location: Crno-Beli Svet

Re: Teretana, kardio, fitnes, proteini i ugljeni hidrati

Postby gambino » 10 Aug 2015, 22:22

Pre nedelju dana krenuo sam u teretanju i cilj mi je da smrsam i da malo izdefinisem misice (biceps,triceps,ramena,grudi)visok sam 170 cm tezak 80 kg.Sta da jedem i koji suplement da koristim za brze skidanje sala i brze sagoravanje masti?
User avatar
gambino
 
Posts: 1750
Joined: 02 Nov 2014, 01:18

Re: Teretana, kardio, fitnes, proteini i ugljeni hidrati

Postby Zemunac » 11 Aug 2015, 12:51

gambino wrote:Pre nedelju dana krenuo sam u teretanju i cilj mi je da smrsam i da malo izdefinisem misice (biceps,triceps,ramena,grudi)visok sam 170 cm tezak 80 kg.Sta da jedem i koji suplement da koristim za brze skidanje sala i brze sagoravanje masti?


Ja ti ne bih preporucio nijedan suplement u tako ranoj fazi. Poceo si trenirati pre nedelju dana i vec ti treba suplement?! :roll: Tebi je sada najbitnije da upoznas svoje telo. Kako reaguje na trening, kako podnosis napore, koliko snage imas i da naravno upoznas vezbe. Sto se tice treninga, imam 1 savet za tebe. Radi intenzivne treninge, sa dosta trcanja, sa super serijama (da radis po 2, 3 vezbe istovremeno) i tako ces skinuti masti. Pij dosta tecnosti (po mogucstvu zeleni caj i kafu ujutru pij jer oni su dobri antioksidansi i prirodni sagorevaci masti) i jedi proteinsku hranu (ribu, piletinu, jaja, kikiriki itd.). Rezultat ce ti biti zagarantovan, a kad upoznas sebe i svoje telo i dostignes neki maksimum tada razmisljaj o suplementima i kako da unapredis trening i svoje telo.
User avatar
Zemunac
 
Posts: 420
Joined: 13 Apr 2011, 15:16

Re: Teretana, kardio, fitnes, proteini i ugljeni hidrati

Postby gambino » 11 Aug 2015, 14:28

Evo ovako,sto se tice ishrane za dorucak uglavnom jedem: ovsane pahuljice i musli sa mlekom,jaja(omlet od 3 jaja)tunjevinu u paradajiz sosu.Uzina:jedna jabuka ili banana.Rucak:pirinac,belo meso,sataras, punjena paprika,supa ili corba,paprikas i uz svaki rucak ide salata(paradajiz,krastavac,paprika)posle rucka ide uzina opet banana ili jabuka i veceru uglavnom preskocim ili jedem isto sto i za rucak.Od kad sam krenuo u teretanu dnevno popijem oko 3,5 do 4 L vode.


U teretanu idem 4 puta nedeljno sva 4 dana radim kardio (trcanje na traci 3,5 km za sad vise ne mogu jer mi je kondicija nikakva)3 dana nedeljno radim ruke,ramena i grudi sa bucicama tezina 7,5 do 10 kg i to radim 3 serije po 10–12 ponavljanja.Juce sam poceo da pijem el karnitin 20 minuta pre treninga jedna kapsula.
User avatar
gambino
 
Posts: 1750
Joined: 02 Nov 2014, 01:18

Re: Teretana, kardio, fitnes, proteini i ugljeni hidrati

Postby Doktor Mo » 11 Aug 2015, 19:47

Ima li nešto što može da zameni trčanje kad je skidanje sala sa stomaka u pitanju? Na 180cm imam 77kg, ostali delovi tela mi izgledaju normalno, al stomak nikako da skinem do kraja. :biggrin:
User avatar
Doktor Mo
 
Posts: 4633
Joined: 27 Dec 2012, 11:42

PreviousNext

Return to Lifestyle

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests