Board index Život van sporta Sve i svašta

Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamtite

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby White Mamba » 22 Nov 2016, 21:04

Bajkove carolije u "zaustavnom"? :roll:
Kakav cirkuzant majko..
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42742
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Tufi » 22 Nov 2016, 21:09

Jbt, komsije nemojte da se ljutite, ali koliko ste imali usjeha, najbolje pokazuje da vam je taj Bordo (kvalifikacije za LE) jedan od najvecih uspjeha
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Raoul Duke » 22 Nov 2016, 22:48

Хахахаха
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Tufi » 22 Nov 2016, 23:56

vidis da je svima najteze on pao :D
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Disident™ » 23 Nov 2016, 14:27

Meni nije toliko, ništa ne može da se meri sa Kijevom.
Ali Maksa i Bajko splash brothers :D
Mogao si da vidiš i da procitaš da ti pastiri nisu gubili ovce, da srpski narod sa njima nije bio stado ovaca sto blejeći ide na klanje. Da su pred njima uzmicali i lavovi.
User avatar
Disident™
 
Posts: 14394
Joined: 08 Aug 2014, 21:13

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Puta Tapar » 23 Nov 2016, 15:15

Strazbur, i gol u poslednjem minutu. Faul Kovačevića i najniži igrač daje gol mustafi.
User avatar
Puta Tapar
 
Posts: 3130
Joined: 05 Sep 2015, 14:44

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby soniko » 23 Nov 2016, 15:52

Nama partizanovcima je potrebna jedna citava strana da napisemo tragicne poraze ipak izdvojicu Kroaciju koja mi je upropastila deset dana mora I Peterzalku. Od pobjeda uz naravno Njukastl izdvojio bih pobjedu u Zagrebu 1986 3:2 fenomenalne partije Varge I Bogdanovica.
Ipak, porazi koji isto tako bole su kosarkaski u Seulu I za mene mozda I najtezi je bio Zeljo-Videoton polufinale kupa UEFA I gol koji zeljo prima u 87 minutu koji ga eliminise. Koliko sam tada plakao jbt I naravno poraz u penal seriji od Argentine u Italiji.

Od pobjeda reprezentacije je remi pobjeda u Zagrebu bez premca.
User avatar
soniko
 
Posts: 10175
Joined: 14 Mar 2013, 11:13

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Velja » 04 Dec 2016, 20:50

Raoul Duke wrote:Хахахаха

Realno je covek u pravu...starija generacija zvezdasa pamti Bajern,Bari,traumatican poraz od Kelna 1988...mnogo stariji Menhengladbah 1979...ali u ovom veku...

Ma daj ljudi smesno je...Bordo je bio mec za plasman u jebenu grupnu fazu Lige Evrope...Partizan je pre godinu dana bio na par minuta od proleca u Evropi...Cildres,Kecman,Njukastl,Artmedija,Bobadilja,Brisel,Smit,Scepanovic za titulu i jos mnooogo toga.

Vi imate Strazbur i taj Bordo i bukvalno osim toga nijednu uzbudljivu pobedu ili uzbudljiv poraz.To je realno ogroman hendikep u navijackom odrastanju...

Mada ste bili skenjani posle Jojicevog gola,ali i da je zavrsilo nereseno ne bi bili prvaci...to je kazem veliki hendikep za mladje zvezdase ja se smejem kad ih gledam po kaficima kako se tresu na mec sa Bambergom i sl.Pomislim u sebi "ovi nemaju pojma sta je stres"...
Lažem čim zinem,
Za braću Vučić i SNS-ov Partizan ginem!!!
Velja
 
Posts: 4765
Joined: 26 Sep 2013, 15:46

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Disident™ » 05 Dec 2016, 02:11

Veljo, nažalost ovi mlađi Zvezdaši nemaju pojma što kažeš šta je stres :D
Ja kažem, meni je i dalje Kijev ono rak - rana, a da, kad smo izbacili Bragu, au to je bila luda utakmica.
Mogao si da vidiš i da procitaš da ti pastiri nisu gubili ovce, da srpski narod sa njima nije bio stado ovaca sto blejeći ide na klanje. Da su pred njima uzmicali i lavovi.
User avatar
Disident™
 
Posts: 14394
Joined: 08 Aug 2014, 21:13

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby White Mamba » 05 Dec 2016, 13:44

To je bilo bese Kijev 0-0, ovde 1-1 ?
Boskovic pa Kaladze ?
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42742
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Disident™ » 05 Dec 2016, 18:14

White Mamba wrote:To je bilo bese Kijev 0-0, ovde 1-1 ?
Boskovic pa Kaladze ?

Aha, ali 1-1 Bjalkevič.
Bio na toj utakmici, klinac, nakon 1-0 ceo stadion u erupciji, ljudi se grle i ljube, ali sat je sporo tako odmicao da sam znao da primamo gol.
Ono posle toga mi je svaki poraz bio manje bolan,
Leverkuzen,
Lacio,
Rozenborg,
PSV,
Rendžers,
Bajern 2:3 u grupnoj fazi,
APOEL,
Slavija Prag,
Bordo,
Ludogorec,
baš duga lista,
ali ništa uporedno kao sa Kijevom.
Ima tu još poraza, Bolton na Marakani 0-1, a igrali smo odličnu tekmu, pa Bazel 1:2, itd, itd.
Mogao si da vidiš i da procitaš da ti pastiri nisu gubili ovce, da srpski narod sa njima nije bio stado ovaca sto blejeći ide na klanje. Da su pred njima uzmicali i lavovi.
User avatar
Disident™
 
Posts: 14394
Joined: 08 Aug 2014, 21:13

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Disident™ » 29 Dec 2016, 21:09

Upisujem i ovu pobedu kao jednu od najdražih na moju dugačku listu.
Mogao si da vidiš i da procitaš da ti pastiri nisu gubili ovce, da srpski narod sa njima nije bio stado ovaca sto blejeći ide na klanje. Da su pred njima uzmicali i lavovi.
User avatar
Disident™
 
Posts: 14394
Joined: 08 Aug 2014, 21:13

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Tegi » 31 Dec 2016, 06:50

Ja ću izdvojiti dve manje važne utakmice.

Reprezentacija, Španija-SCG 1-1, Keža ga umuvao za očuvanje prvog mesta, posle falio milimetar da se sve još na Visente Kalderonu reši.

I drugu je spomenuo Pit, gostovanje Cedekiti na Generalov 54. rođendan. -7 70 sekundi do kraja, Bertans iz očaja, Leo na brzinu i onda Gagi niotkuda ubacuje svoj jedini koš na utakmici.
Iz te dve sezone KKDVa (2012-2014) sam lično mnogo naučio, pogotovo što smo u isto vreme počeli da doživljavamo prve ozbiljne turbulencije i KKDV kao klub i ja kao navijač, ali na prvom mestu kao individualna egzistencija. To je bio naš Termopilski klanac, gde je KKDV uništen usled veličanstvenog poraza, a gde sam ja počeo polako da se rađam kao čovek svestan da živeti znači biti popišan i ponižen, ali da uprkos tome postoji određeni manevarski prostor da se pod mlazom te mokraće nešto i uradi.
Hvala ti, Generale, pomogao si mi da shvatim da je suština u porazu, a ne u pobedi, i kakav ćeš trag u toj graničnoj situaciji prihvatanja poraza ostaviti. Te lekcije više vrede od 10 fajnal forova, 50 titula i 550 euforičnih momenata. Te pobede nisu život. Život je kada te Peković smeni preko menadžera.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20670
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Admiral » 03 Jan 2017, 01:58

Disident™ wrote:
White Mamba wrote:To je bilo bese Kijev 0-0, ovde 1-1 ?
Boskovic pa Kaladze ?

Aha, ali 1-1 Bjalkevič.
Bio na toj utakmici, klinac, nakon 1-0 ceo stadion u erupciji, ljudi se grle i ljube, ali sat je sporo tako odmicao da sam znao da primamo gol.
Ono posle toga mi je svaki poraz bio manje bolan,
Leverkuzen,
Lacio,
Rozenborg,
PSV,
Rendžers,
Bajern 2:3 u grupnoj fazi,
APOEL,
Slavija Prag,
Bordo,
Ludogorec,
baš duga lista,
ali ništa uporedno kao sa Kijevom.
Ima tu još poraza, Bolton na Marakani 0-1, a igrali smo odličnu tekmu, pa Bazel 1:2, itd, itd.


Raspali Srdjan Bajcetic :tap: Slazem se, njajtezi poraz CZ.

Ipak, poraz kosarkasa i kradja u Turskoj su miljama iznad svih bolov koje sam doziveo prateci sport.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby jupol » 14 Jan 2017, 23:55

Sve najvaznije ste vec ispisali, dodao bih nesto sto cini mi se nije bilo, a meni je sigurno u top 10:

- revans polufinala Kupa u fudbalu 1994. :dance3:

- revans finala Kupa u fudbalu 1993. :facepalm:

(jbg, kad si dovoljno mator da gledas to na stadionu, verovatno i nostalgija utice na top liste :biggrin: )
Жељко Обрадовићу, не дајте се пасјим синовима
User avatar
jupol
 
Posts: 12045
Joined: 23 Mar 2015, 00:05

PreviousNext

Return to Sve i svašta

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests