Board index Život van sporta Sve i svašta

Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamtite

Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamtite

Postby lockdown » 08 Oct 2013, 18:42

Tema o pobedima i porazima reprezentacija,sportskih klubova i sportista za koje ste navijali i kako ste ih doziveli ...

Pobede :

Definitivno prva koja mi padne na pamet je trojka Saleta Djordjevica protiv Hrvatske ... Secam se da je cela familija gledala i bili smo ubedjeni da je gotovo kad ono, medjutim ... Skocili smo od srece svi u stanu ..

Pobeda protiv Dream teama .. Ustao rano a morao sam na voz u srednju skolu, koji i i tako isao u 6 ... Ali sam se toliko radovao, nikad mi lepse na vozu i skoli nije bilo.. Nisam skidao osmeh sa lica ceo dan ....

Izbacivanje Maccabija i Newcastla ..

Novakova pobeda protiv Nadala posle onog Maratona u Australiji ... Secam se da smo imali slavu ili tako nesto i da je bila puna kuca ... Kakva euforija i pijanka je to bila, jos mislim da se poklopilo sa vaterpolom posle ...

Pobeda protiv Slovenije i Teodosiceve trojke .. Gledao medju samim Slovencima .. Priceless :biggrin:


Porazi :

Ona Mijatova precka :colera: Jos kao klinac gledao utakmicu i nosio njegov dres ... Kakvo razocarenje .. Otac je samo ugasio televizor iznerviran i otisao da spava nesto gundjao :lollol:

Zigicevo demoliranje ... Kako me je drug zezao ... A i covek nas je bukvalno ponizio ...

A najgora od svih ... Olympiakos ... Sedeo sam deset minuta, ni rec progovorio, glava mi je pucala, tresao sam se, cak sam i suzu pustio ....

Toliko za sada ... Mozda se jos setim nekih detalja ..

Nastavite :biggrin: :okk:
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Hezonja » 08 Oct 2013, 19:05

Strava tema Lock

Ovako iz prve ruke nesto...

Radosti

Pobeda protiv Vose '98, kao klinac od 3 godine kada sam bio na Marakani...Secam se da smo bili na zapadu ili istoku i da sam tatu pitao a sta rade ovi sa druge strane :biggrin:

2002. i Indianapolis pobeda protiv Amera i uopste celo prvenstvo...Budio me cale svaku noc da gledamo...

Onaj dan koji je Lock naveo...Prvo Novak onaj maraton nenormalni u Melburnu, ja isao na neki pregled kicme, morao da krenem sredinom 5.seta, kasnio sam na pregled pola sata...Onda trcanje iz centra do kuce da bi odgledao sto vise od vaterpola i tu zlato i onda sam sav isrpljen gledao nazalost poraz rukometasa...Jako lep dan...

Novakova titulu na Vimbldonu, kao i sve ostale GS titule...

Titula u Dejvis kupu...

Milica Mandic na OI...

Svetsko prvenstvo i titula 2006. Italijana...Jos kao klinac sam zavoleo Italiju, najvise zbog Totija...Kao mali mi je san bio da zivim u RImu...

Jos mnogo toga, ali sada ne mogu da se setim...

Tuga

2000. finale prvenstva Evrope Francuska Italija...Gledao kod tetke u Srebrenici, bio nalozen na Totija, Romu i Italiju...VOdili 1:0 celu tekmu, a onda gol u nadoknadi i onda u produzecima poraz....Koja tuga...

Sve poraze Novaka na Gren Slemovima dozivljam bas tesko i skenjan sam narednih nekoliko dana...

Poraz Tipsarevica od Ferera prosle godine sam isto tesko preboleo...

Poraz Zvezde od Bajerna(Randja retard), pa onaj gol Strazbura u nadoknadi, pa remi protiv Bordoa, ispadanje od Rendzersa...

Poraz kosarkasa nakon one kradje u Turskoj od domacina...To je mozda najtezi poraz ikad koji sam ja gledao...Takvu kolicinu besa i tuge nikad nisam osetio...

Ima jos mnogo poraza, ali tesko se setiti sada...
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Cuburac » 08 Oct 2013, 19:18

Ima i ovoga, najradosniji poraz !!!. Mislim,kada sam prvi put gledao Kicu i Praju protiv C.Zvezde, izgubili smo, a ja sam to tako lako primio, da o tome moj otac kome sam raportirao o utamici i dan danas prica, jer sam rekao : Neka smo izgublili, ali sledecih 10 godina je nase. Vise se i ne secam, i verovatno smo i izgubili koju, ali sledece godine su stvarno bile nase.
Ovo mi stvarno prvo pade na pamet, kada se malo saberem , mozda napisem nesto i na zadatu temu.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 13980
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Grba » 08 Oct 2013, 19:22

Najomiljenija pobeda je ona u Zagrebu i Kecmanova trojka protiv Cibone, ne mogu to opisati, tri dana pijancenja, jedno dve nedelje citanja komentara na Index.hr (secam se i danas Tomasove izjave i jednog komentara, parafraziracu: "Ne mozes za 0,6 sekudni uhvatiti loptu, spustiti je na jaja i odapeti trojku sa pola terena" i komentara ispod: "zavisi kolika su ti jaja"), ma mesec dana sam se bavio samo tom pobedom, iako bih i tad i sad uvek izabrao domacicu umesto titule u ABA ligi (kad bih morao da biram naravno :D)

Svakako i Saletova trojka protiv Hrvata (imao sam 8-9 godina tad, pa mi mozda zato nije najomiljenija i najradosnija), pobeda vaterpolista protiv Crnogoraca i bronzana medalja, pobeda protiv drim tima su mi jedne od najdrazih pobeda, ali ipak Kecman je broj jedan, legenda!


Poraza je bilo svakakvih...Onaj poraz u Beogradu od Bamberga mi je bas tesko pao, mozda i teze nego Olimpijakos, poraz kosarkaske reprezentacije u Turskoj, i mozda najtezi od svih ono Cavicevo srebro protiv Felpsa, malo je reci da sam tad dobrano ispizdeo...
User avatar
Grba
 
Posts: 11181
Joined: 24 Feb 2013, 00:27

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Zappa » 08 Oct 2013, 19:25

Meni su ovo teška pitanja.
Emotivan sam i svaki poraz teško doživljavam,a svakoj pobedi se isto radujem.Brzo zaboravim i pobede i poraze.
Brzim zaboravljanjem se vidi koliko je sport beznačajan za naš život.Kratkotrajna zabava,koja ne ostavlja previše uticaja u životu.Barem meni.
Ako moram podeliti uspehe.

Radosne pobede

Pobeda protiv Rome i gol Žigića
Pobeda protiv Drim tima u Indianapolisu.
Pešićeva prva sezona u Zvezda,ta sezona dala je neku nadu o boljoj Zvezdi,šlag na torti su bile one dve pobede u finalu plej ofa.
Pobeda protiv Hrvata u Kranju.
Pobeda fudbalera protiv Nemačke na SP.

Najteži sportski porazi

Strazbur i gol Gamineira .Plakao sam kao beba.
Poraz od Zadra u prvoj sezoni ABA lige.
Krađa od strane Turaka na SP u polufinalu.
Zappa
 
Posts: 7471
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Hezonja » 08 Oct 2013, 19:26

Aleksandar wrote:Meni su ovo teška pitanja.
Emotivan sam i svaki poraz teško doživljavam,a svakoj pobedi se isto radujem.Brzo zaboravim i pobede i poraze.
Brzim zaboravljanjem se vidi koliko je sport beznačajan za naš život.Kratkotrajna zabava,koja ne ostavlja previše uticaja u životu.Barem meni.
Ako moram podeliti uspehe.

Radosne pobede

Pobeda protiv Rome i gol Žigića
Pobeda protiv Drim tima u Indianapolisu.
Pešićeva prva sezona u Zvezda,ta sezona dala je neku nadu o boljoj Zvezdi,šlag na torti su bile one dve pobede u finalu plej ofa.
Pobeda protiv Hrvata u Kranju.
Pobeda fudbalera protiv Nemačke na SP.

Najteži sportski porazi

Strazbur i gol Gamineira .Plakao sam kao beba.
Poraz od Zadra u prvoj sezoni ABA lige.
Krađa od strane Turaka na SP u polufinalu.


Ja bas suprotno mislim.
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby civor » 08 Oct 2013, 19:41

Najradosnije pobede:
Trojka Djordjevica u Istanbulu,bio sam mali ali cu to pamtiti ceo zivot.Ovo kazem i zbog Aleksandrovog posta nija svaka utakmica istoriska ali neke jesu i pamtis ih ceo zivot.
Atina 1995 iz hiljadu razloga od sportskih do politickih.
Njukasl 2003 ovaj mi je jedan od omiljenih iz privatnih razloga.
Indijanapolis 2002,mozda najveci uspeh naseg ekipnog sporta ikad od rastanka sa "bracom".
Kecman u Zagrebu za kraj.

Najtezi porazi:
Olimpijakos u Parizu,najsveziji i najbolniji trenutno.
Petrzalka 2005,nisam se nikad oko fudbala toliko iznervirao.
Svi porazi Novaka na Bilo kojem GS od bilo koga.
Baron je najveci kralj
civor
 
Posts: 4300
Joined: 22 Mar 2013, 19:20

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Doktor Mo » 08 Oct 2013, 20:34

Pobede:
Prva, i miljama isped svih ostalih, magična noć na Sent-Džejms parku. :biggrin:
To mi je ubedljivo najlepša noć u životu, nikada pre toga, a ni posle toga mi se ništa slično nije ponovilo. Jednostavno, Anderleht i Brisel ne mogu ni da se porede sa Njukaslom. Pored ovoga tu je još i Kecmanova trojka.

Porazi:
Olimpijakos, bio na ekskurziji. Svi đuskaju, ja se zabio uz tv. :laugh: Petržalka, Tikva, Šamrok i Kaduov gol u 93. Totalno nebitna utakmica, a ja se mnogo potresao. :truce:
User avatar
Doktor Mo
 
Posts: 4633
Joined: 27 Dec 2012, 11:42

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Oglala » 08 Oct 2013, 20:38

Pobede:
Saletova trojka Hrvatima; Kecmanova "sedmica" Ciboni; pobeda nad USA u Indijanapolisu.

Porazi:
Turci 2010; Turci 2010; Turci 2010; itd. Poraze Partizana na F4 nisam doziveo tragicno; sta vise, bio sam ponosan.
veni, vidi, Kecman
Ay, Carmela
Paint i black

Dok ste živi, bićete mi krivi
User avatar
Oglala
 
Posts: 5258
Joined: 24 Aug 2011, 17:04

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby civor » 08 Oct 2013, 20:49

Oglala wrote:Pobede:
Saletova trojka Hrvatima; Kecmanova "sedmica" Ciboni; pobeda nad USA u Indijanapolisu.

Porazi:
Turci 2010; Turci 2010; Turci 2010; itd. Poraze Partizana na F4 nisam doziveo tragicno; sta vise, bio sam ponosan.

Oglala brate Pariz ti nije tesko pao,svaka ti cast.Bili smo na korak od finala i ispali kosem igraca sa najprecenjenijim ugovorom u istoriji evropske kosarke,ona budala od Cildersa nije nista uradio u evropi osim sto je nas sjebao.
Baron je najveci kralj
civor
 
Posts: 4300
Joined: 22 Mar 2013, 19:20

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Oglala » 08 Oct 2013, 20:53

civor wrote:
Oglala wrote:Pobede:
Saletova trojka Hrvatima; Kecmanova "sedmica" Ciboni; pobeda nad USA u Indijanapolisu.

Porazi:
Turci 2010; Turci 2010; Turci 2010; itd. Poraze Partizana na F4 nisam doziveo tragicno; sta vise, bio sam ponosan.

Oglala brate Pariz ti nije tesko pao,svaka ti cast.Bili smo na korak od finala i ispali kosem igraca sa najprecenjenijim ugovorom u istoriji evropske kosarke,ona budala od Cildersa nije nista uradio u evropi osim sto je nas sjebao.

Sta da ti kazem, nisam ocekivao da cemo doci do toga da igramo na jednu loptu. Sad kad pogledam, ni meni nije jasno; danas bih u takvoj situaciji vrisnuo kao kutija osiguraca na udar groma :D
veni, vidi, Kecman
Ay, Carmela
Paint i black

Dok ste živi, bićete mi krivi
User avatar
Oglala
 
Posts: 5258
Joined: 24 Aug 2011, 17:04

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby civor » 08 Oct 2013, 21:04

Oglala wrote:
civor wrote:
Oglala wrote:Pobede:
Saletova trojka Hrvatima; Kecmanova "sedmica" Ciboni; pobeda nad USA u Indijanapolisu.

Porazi:
Turci 2010; Turci 2010; Turci 2010; itd. Poraze Partizana na F4 nisam doziveo tragicno; sta vise, bio sam ponosan.

Oglala brate Pariz ti nije tesko pao,svaka ti cast.Bili smo na korak od finala i ispali kosem igraca sa najprecenjenijim ugovorom u istoriji evropske kosarke,ona budala od Cildersa nije nista uradio u evropi osim sto je nas sjebao.

Sta da ti kazem, nisam ocekivao da cemo doci do toga da igramo na jednu loptu. Sad kad pogledam, ni meni nije jasno; danas bih u takvoj situaciji vrisnuo kao kutija osiguraca na udar groma :D

Mene je jedan drug zvezdas jedanput pitao da li bih menjao trojku Kecmana cibosima za titulu u Parizu i veruj mi dobro me je bio zamislio.To je prava DILEMA :colera: .
Baron je najveci kralj
civor
 
Posts: 4300
Joined: 22 Mar 2013, 19:20

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Unexpected » 08 Oct 2013, 21:04

Pobede:
Sale za 71:70, Kecman 006, Aris u Hali sportova, finale EP 95. Što se fudbala tiče QPR.

Porazi:
Gan, Pariz.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Keimaak » 09 Oct 2013, 00:56

Срећа, срећа, радост:

Истанбул 2001 - присутан и Индијанаполис 2002.
Победа у 100.дербију.
и наравно Бари и Токио :biggrin:
Први Новаков АО

ТУга:
Пораз од Меша у финау Купа Кораћа 98. након победе од 8 разлике у Италији, губимо у Пиониру 9. :wacko:
Динамо Кијев и јефтино примљен гол за ЛШ.
Мијатова пречка
Тројка Роберта Орија у мајсторици финала Запада.
Јебеш живот без идеологије!

Од рођења мог.. није прошло без имена твог.....
User avatar
Keimaak
 
Posts: 1800
Joined: 17 Mar 2011, 22:23
Location: Карановац

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby BlackPoint » 09 Oct 2013, 08:53

Pobede: sve protiv Zvezde i Njukasl
Porazi : nikad prežaljeni Fljamurtari ( i danas se sećam da je pola juga plakalo posle utakmice...)
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
User avatar
BlackPoint
 
Posts: 4289
Joined: 20 Mar 2011, 23:21
Location: Jagodina

Next

Return to Sve i svašta

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests