Board index Život van sporta Sve i svašta

Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamtite

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Raoul Duke » 15 Jan 2017, 15:11

ypolll wrote:Sve najvaznije ste vec ispisali, dodao bih nesto sto cini mi se nije bilo, a meni je sigurno u top 10:

- revans polufinala Kupa u fudbalu 1994. :dance3:

- revans finala Kupa u fudbalu 1993. :facepalm:

(jbg, kad si dovoljno mator da gledas to na stadionu, verovatno i nostalgija utice na top liste :biggrin: )




И ја сам те утакмице гледао на стадиону и остале су дубоко урезане у сећању, јер су уједно и прве велике.

Само код мене треба заменити места емотиконима.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Sezione » 26 Jan 2017, 22:41

Njukasl, Anderleht, Sahtjor

Nit je pobeda nit je poraz ali onaj gol Moreire u 95. na derbiju a ono se ne moze recima opisati verujte mi ljudi

I ona pobeda u Krusevcu za titulu 2008. kad ga je uterao Lamine za titulu.

Pobeda protiv Unikahe 2009 isto veoma draga ne znam zasto...

KKP ono gazenje Ritasa i ludilo na kraju kad se nije znalo koliko razlike jurimo :biggrin: I VIDIMO SE U BEOGRADU CUVENO

F4 u laktasima isto braca moja Bertans i Leo i Gagi najvece face ikada

Ma gomila pobeda PARTIZANE NAJVECI SI !
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13725
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby jevta92 » 03 Mar 2017, 11:22

Pobeda protiv Makabija, prva u seriji f4 sezone. :hatman:
Uz tu pobedu bih dodao i Barcu sa Vranesom :D , mozda preokret od -21 protiv Armanija i Andreleht :)

A poraz....da sam gledao Oly verovatno bi bio taj (imao sam utakmicu, koja se poklopila sa polufinalom i kada sam cuo sta je bilo nisam imao snage da gledam reprizu), a ovako Cedevita...............
User avatar
jevta92
 
Posts: 175
Joined: 04 Oct 2013, 14:56

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby markovl12 » 23 Jul 2017, 00:59

Da nisam Grobar, verovatno bih znao. Ovako ne mogu da izdvojim ni 3 najvece pobede i poraza, a kamoli po 1.
OSTOJA, OSTOJA, .... ..... OSTOJA
User avatar
markovl12
 
Posts: 7366
Joined: 11 Jul 2016, 20:28

Re: Najradosnije pobede i najteži sportski porazi koje pamti

Postby Stefanm992 » 23 Nov 2023, 11:25

Reprezentacija u kosarci najgore mi je bila turska 2010te i finale sa slovenijom 2017te a u fudbalu argentina 2006 i holandija 2000

Najbolje u kosarci finale sa argentinom 2002 i pobeda nad slovenijom mislim da je 2009te , polufinale je bilo , a u fudbalu najradosnija utakmica je bila rumunija 5-0 i lisabon i mitar u nadoknadi

Partizan - ufff najradosnije njukasl , derbi 4-2 na marakani , raca sa autokomande , onaj derbi kad je lukac skinuo 2 penala , a u kosarci kecman pa 10 mesta prazno

Najgore - petarde kad sam bio klinac ( rapid , slavija , tikva ) , mozda najgora trauma artmedija , pa fenerbahce i ona kradja , samrok i poslednje sto mi je bas tesko palo az alkmar , u kosarci nolan smit , cildres i prosle sezone kad je panter puko i kad sam znao da je to to iako sam od pobede u litvaniji bio ubedjen da uzimamo

Roma mi je najteze pala sampdorija 2010te kada je ispustena prednost 3-4 ( lagana ) kola pred kraj , plus je tada inter uzeo tu tripletu i loto sedmica protiv mancestera pre 15ak godina iako si dobio prvu utakmicu tog 1/4 finala
Stefanm992
 
Posts: 1655
Joined: 13 Nov 2017, 16:07

Previous

Return to Sve i svašta

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests