Board index Život van sporta Sve i svašta

Forumasi van terena - kako sam odabrao nick i slicno..

Re: Forumasi van terena - kako sam odabrao nick i slicno..

Postby Nebojsa » 02 Sep 2013, 21:54

Oglala wrote:Od pocetka :D.


Pa prica nije duga. :biggrin: Zovem se Nebojsa, nesto bolje mi nije palo na pamet i tako je ostalo :D
25.IV 2014 - 79:81

PG: Lowry, Paul
PG/SG: LaVine
SG: Redick
SG/SF: Butler, Ariza,
SF: Gallinari
SF/PF: Crowder
PF/C: Love, Thompson, Plumlee
C: B. Lopez
User avatar
Nebojsa
 
Posts: 4820
Joined: 29 Mar 2011, 14:13

Re: Forumasi van terena - kako sam odabrao nick i slicno..

Postby civor » 02 Sep 2013, 21:54

Aleksandar wrote:Imao sam pogrešna mišljenja o imenima forumaša.
Houdini - mislio sam po mađioničaru
Lawrence - po Robertsu
laki21-po Bati Stojkoviću iz Maratonaca ,21 broj godina
civor -nešto jako kiselo

Ej brate nisam ja tako mastovit :biggrin: .
Baron je najveci kralj
civor
 
Posts: 4300
Joined: 22 Mar 2013, 19:20

Re: Forumasi van terena - kako sam odabrao nick i slicno..

Postby AirBall » 02 Sep 2013, 21:57

Nebojsa je uzeo nadimak u cast kuma... :D
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Forumasi van terena - kako sam odabrao nick i slicno..

Postby Zlaja » 02 Sep 2013, 22:00

Khm, khm :roll: :biggrin:
Spoiler: pokaži
I avatar, gazda :biggrin:
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46964
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Forumasi van terena - kako sam odabrao nick i slicno..

Postby kotrljko » 02 Sep 2013, 23:27

ja sam imao cesto jedan san koji je isao ovako :

krecem ka autobuskoj stanici koja se nalazi na uzbrdici gde zivim,i negde na pola padnem i krenem da se kotrljam ka raskrsnici dok kola zuje oko mene...kad sam to pricao drugovim ,neko je lupio "kotrljko" :biggrin:

s obzirom da je nik po kome sam "poznat" zauzet odlucio sam da stavim "kotrljko" jos na b92 jer nisam ni planirao nesto puno da cu biti aktivan ...
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Forumasi van terena - kako sam odabrao nick i slicno..

Postby Starsica » 03 Sep 2013, 13:10

Nem'pojma. Rodio se bas davno, ima oko 10 godina, manje - vise. Nisam mogla nicega konstruktivnog da se setim, this one just came into my mind and I'm using it ever since. Retko kad koristim neki drugi, koristim bas ovaj da bi me neki net prolaznik koji me zna sa drugog mesta prepoznao i tamo gde me sretne. Nema neko znacenje, uglavnom ga povezuju sa zvezdama (sto je logicno) ili sa Zvezdom (sto nije logicno, jer navijam za Partizan :biggrin: ). Forumasi ga cesto ne pisu pravilno, pa tu onda bude Starshica, ili Strasica, ili Starica :biggrin:
Po ovom nicku me znaju i osecam ga kao da je moj i samo moj, iako sam vidjala moj nick da ga koriste i drugi po netu. Mislim da je prilicno autentican :D
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Forumasi van terena - kako sam odabrao nick i slicno..

Postby Unexpected » 03 Sep 2013, 13:29

Starsica wrote:jer navijam za Partizan :biggrin:

Znao sam da si na pravoj strani... :biggrin:
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Forumasi van terena - kako sam odabrao nick i slicno..

Postby Starsica » 03 Sep 2013, 16:08

Takva sam po celom telu :sigh:
Jedina sam u familiji koja je klupski opredeljena, iako to nema veze sa temom :laugh:
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Forumasi van terena - kako sam odabrao nick i slicno..

Postby harmonica » 03 Sep 2013, 16:57

Moje ime je vezano za glavnog lika iz najboljeg filma svih vremena

http://www.imdb.com/title/tt0064116/

Kao i legendarni (pravi) Harmonica, covek bez pravog imena, porodice i istorije, bez (ocigledne) motivacije, ali vodjen nekom unutrasnjom vatrom, nekom strasnom motivacijom, i ja naocigled besciljno bazam po sirokim prostranstvima Divljeg zapada Avangarde...

Naravno, kao i (pravi) Harmonica, i ovaj forumaski ( trece lice Julije Cezar/Radomir Antic momenat :biggrin: ) plete mnogo vecu mrezu, kuje mnogo ozbiljnije planove, igra mnogo ozbiljniju igru! Kada dodje vreme, znace se koja je moja, ali i vasa funkcija na Avangardi, u zivotu i svetu, na planeti Zemlji, u galaksiji Mlecni put! Kada ste nespokojni i nervnozni, znajte da je Harmonika tu negde, i da vredno radi, komisiono, za sile dobra!

Spoiler: pokaži
Ajd da probam malo ozbiljno:

Omiljeni film, omiljeni lik, i neko ko (velikim zaslugama Sergio Leone-a i Ennio Morricone-a) cini sviranje usne harmonike veoma kul i zlokobnim! Inace, nikada nisam svirao harmoniku, ni usnu ni klasicnu! Moja (veoma slaba) veza sa harmonikom kao instrumentom jeste cinjenica da je moja tetka (u mladosti dakako) svirala harmoniku. Klasicnu.

Takodje, imam teoriju da su harmonikasi veoma srecni ljudi, posto cete ih uvek videti nasmejane, sa sirokim osmehom, od uveta do uveta. Naravno, govorim o klasicnim harmonikasima posto bi za usne harmonikase teoriju bilo veoma tesko empirijski potvrditi (eventualno, ako bi u pauzi od sviranja usnu harmoniku odmakli dovoljno daleko od usana, sto bi mozda dovelo da muzickog promasaja ili ispadanja iz takta). Naravno, i ovu teoriju o (obicnim) harmonikasima bih jako tesko dokazao, prventstveno zato sto se ne bazira na nauci per se, a i upitna je prakricna korist njenih eventualnih pozitivnih rezultata. Mozda u lecenju depresije, ali i to, avaj, otvara brojna pitanja.
A ipak je, samo za trenutak, u tom kriku svega nekoliko stotina grla, zazvučala takva strašna snaga! Kako to da nikad ne viču zbog drugih, važnijih stvari?
User avatar
harmonica
 
Posts: 3106
Joined: 13 Jan 2012, 15:29

Re: Forumasi van terena - kako sam odabrao nick i slicno..

Postby Batman » 03 Sep 2013, 20:28

Nisam hteo da koristim svoj inace nadimak iz stvarnog sveta, a u tom nekom periodu sam gledao treci deo, i pod utiskom filma uzeh.
A pritom je i Betmen moj omiljeni super heroj :D
User avatar
Batman
 
Posts: 2647
Joined: 28 Aug 2012, 22:49
Location: Novi Beograd

Re: Forumasi van terena - kako sam odabrao nick i slicno..

Postby laki21 » 03 Sep 2013, 20:43

Starsica wrote:Takva sam po cijelom tijelu :sigh:
Državno favorizovanje Partizana stvorilo je armiju do smrti odanih navijača Crvene zvezde.
User avatar
laki21
 
Posts: 6137
Joined: 11 Sep 2011, 02:25

Re: Forumasi van terena - kako sam odabrao nick i slicno..

Postby Zappa » 03 Sep 2013, 22:16

:laugh:
laki21 nešto si hteo napisati ?
Zappa
 
Posts: 7529
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

Re: Forumasi van terena - kako sam odabrao nick i slicno..

Postby Starsica » 03 Sep 2013, 23:07

Ne padam na provokacije :manikir:
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Forumasi van terena - kako sam odabrao nick i slicno..

Postby Petko019 » 03 Sep 2013, 23:43

Genijalna tema :okk:

Epa ovako, moj nick je nastao po prezimenu.Inace Petko mi je i nadimak iz fudbalerskih dana, a i najbolji drug iz srednje me je tako zvao...019 pozivni broj za Zajecar :D
"Spasa nam nema, propasti nećemo"
User avatar
Petko019
 
Posts: 1645
Joined: 09 Jun 2011, 21:58

Re: Forumasi van terena - kako sam odabrao nick i slicno..

Postby laki21 » 04 Sep 2013, 01:00

U stvari nije provokacija. Nego, serija "Dragi Džon" je puštana svojevremeno na HRT-u u noćnom programu (dok smo još bili SFRJ), i Dirk je izgovarao čuvenu doskočicu. Naravno, kao i u slučaju Alana Forda i prevoda Nenada Briksija, i ovo mnogo bolje zvuči na ijekavskom.

Mnogi uopšte i ne znaju odkle je ta sintagma :)

(I ja je često koristim ;) )

A da sam hteo da provociram, pomenuo bih svoj nick... ;)
Državno favorizovanje Partizana stvorilo je armiju do smrti odanih navijača Crvene zvezde.
User avatar
laki21
 
Posts: 6137
Joined: 11 Sep 2011, 02:25

PreviousNext

Return to Sve i svašta

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests