Board index Život van sporta Sve i svašta

Investicije

Re: Investicije

Postby Sezione » 20 Sep 2023, 23:39

Pa Balkanski, u tome je i stvar

Zasto bi dao i tih 1,5 posto kad kupujes stan?

Agencija trazi? Na osnovu toga sto su oni oglasili stan ocekuju da im neko zune 1,5 posto na to sto znaju da okace oglas na internetu?

Trazi bato od ovog za koga prodajes stan. Sto bih ti ja dao 1500 evra za stan od 100k? On je oglasio stan, za njega radis, ne za mene

Na stranu sto ce da klepe i prodavca 1/1

Ma, mislim, "agenti", je l treba nesto vise da se kaze?
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13817
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Investicije

Postby balkanski spijun » 21 Sep 2023, 00:01

sve je jsano.

vrtimo se u krug.

svako odredjuje sebi kako ce da se postavi.To sto ljudi pristaju,ne moze da se osudjuje agnecija ili druga strana.

Zasto pristajes na nesto za sta smatras da nije ok.Meni to nije jasno.

Ako pristajem na nesto zasta smataram da za mene nije ok,kriv sam sam sebi a ne drugi, treci.

ides mostom naidjes na nekoga i kaze ti skoci,ti skocis.Kriv je taj sto ti rekao da skocis.

Nasa manija je da trazimo krivce u drugima,a ne u sebi samim.Valjda nam je tako lakse.To nije slucaj samo kod nekretnina,vec uopsteno ,zakorenjeno kad je sve u pitanju.

Ono sto je zabrinjavajuce,ljude je sramota da pitaju za savet,predlog.Polaze od primitivnog razmisljanja,pomislice da sam glup,nista ne znam.Ogroman broj ljudi tako razmislja,sto je pogresno.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13213
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Investicije

Postby ExEr » 22 Sep 2023, 13:39

Ja kad sam davao stan, dao sam minimalnu cenu koju hocu, oni su mogli da stave milion ..i na tu cenu je kupac placao proviziju, znao sam sta imam, i nisam zeleo da popustam...nikakve provizije s moje strane
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7235
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Investicije

Postby SemperIdem » 03 Oct 2023, 12:03

Da li je neko čuo za new sunshine pv?
Rasopolažem sledećim informacijama:

-solarna energija je u pitanju

- od vas traže da uložite novac u njihove projekte, a zaradu dobijate na dnevnom nivou.
Primer: izaberete investiciju od 500 eura, uplatite, projekat traje godinu dana, a vi svaki dan dobijate po 10-15 eura. Računica kaže da već posle mesec i po dana ulazite u plus

- na internetu ništa o njima ne postoji osim nekog vrlo sumnjivog sajta

- projekte birate preko njihove aplikacije, gde pratite i stanje na računu, a jedan čovek može istovremeno uložiti samo u jedan projekat

- navodno su otvorili kancelariju u NS

- jedan lik je zaista posle dva meseca podigao pare, ali pitanje je šta se od vas očekuje nakon određenog vremena

Siguran sam da je u pitanju prevara,ali me interesuje da li je neko upućen o čemu se tačno radi? Prvo što mi je na um palo je da su u pitanju neki piramidalni sektaši
Zar lutajuć mi otac tu je zemlju video? I njoj me mati dojila, od prvoga plača?
User avatar
SemperIdem
 
Posts: 390
Joined: 10 Jun 2020, 18:03

Re: Investicije

Postby Mikisha » 03 Oct 2023, 13:55

Zvuci kao i svaka piramida.
Pomiluj mi muda Ostoja
User avatar
Mikisha
 
Posts: 6379
Joined: 26 Jun 2021, 18:51
Location: Петровград

Re: Investicije

Postby Buzz » 03 Oct 2023, 21:49

Cim sam procitao da se ulozeni novac vraca za mesec i po dana sve mi je bilo jasno, pre va ra...
User avatar
Buzz
 
Posts: 9498
Joined: 10 Jun 2014, 16:17

Re: Investicije

Postby Гроф Тинторето » 03 Oct 2023, 22:25

Onom namestenom liku se vrati 5000 evra, a desetorici budala se vrati kurcina :biggrin:
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31908
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Investicije

Postby SemperIdem » 03 Oct 2023, 22:51

Ma ulete mi lik sav uzbuđen sa pričom da želi da proba.

Sasekao sam ga u pola rečenice sa komentarom ,,Ma, to su ti neki mormoni, sekta" :biggrin: . Čovek se zabezeknuo, kakvi sad mormoni?

A ustvari, par sati pre toga mi iskočio neki klip gde Duci Simonović priča kako su Krešimira Ćosića mormoni vrbovali i obećali mu kule i gradove,
kao i to da će postati svetac...
Slušam i ne verujem da je Ćosić naseo na tu budalaštinu. Zar je moguće da ozbiljnom čoveku prodaš takvu priču?
Kad ono mi o vuku, budala na vratima...

Jasno je da je neka mućka u pitanju, ali činjenica da baš ništa o njima ne mogu pronaći van tog zatvorenog kruga me je začudila.
Zar lutajuć mi otac tu je zemlju video? I njoj me mati dojila, od prvoga plača?
User avatar
SemperIdem
 
Posts: 390
Joined: 10 Jun 2020, 18:03

Re: Investicije

Postby Mikisha » 04 Oct 2023, 16:34

Bio neki softver koji sam radi trgovinub kriptovaluta, u sustini ulozis novac i ide ti kamata na kamatu dal 1 ili 1.5% na dan.

Lik koji je to nudio "prijateljski", kao odavao tajnu za bogacenje, pustao pricu kako on radi za Saudijce nesto u vezi projektovanja valjda metroa, kuraca, palaca i da mu je to pokazao neki od njihovih mudaša.
I svima je tu pokazivao svoj nalog na kojem je bilo preko 30 soma dolara.

Mislim da samo ja i jos jedan momak nismo ubacili pare, ovim ostalima sljakalo jedno 2-3 nedelje i jebiga, nestade i softver i nalozi i sve ode u pm.

A ima takvih bar 20 primera, kojekakvih aplikacija za lajkovanje po instagramu itd.
Pomiluj mi muda Ostoja
User avatar
Mikisha
 
Posts: 6379
Joined: 26 Jun 2021, 18:51
Location: Петровград

Re: Investicije

Postby bwa » 04 Oct 2023, 17:30

Te seme postoje otkako postoje i pare i i dalje se ljudi pecaju :krsti:
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11375
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Investicije

Postby Гроф Тинторето » 04 Oct 2023, 18:23

Ljudi se pecaju na Mara na 2 km od tebe i ceka da je jebes, a nece na te visoke tehnologije prefinjenih prodavaca magle :biggrin:
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31908
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Investicije

Postby ExEr » 04 Oct 2023, 19:55

A najjace pogledas broj telefona, otkucas ga u googlei prvo sto izbaci je prevara :biggrin: Ne trude se ni da promene br telefona

Pre 3-4 god, bila jedna sema, valjda trguju umesto tebe ili tako nesto, i naravno oni prvi sa sitnim ulozima do 50 jura, naplate kamaticu po 60-70-80 jura i ostave glavnicu, u medjuvremenu su vec stigli da rastrube...tu vec ulaze u igru srednji i sharp igraci sa 200+ jura uloga :biggrin:

Najjaca fora, izguglam ja za 5 minuta sve, i taj broj tel je vec bio vezan za jednu ponzi semu, a i tekstova koliko volis na upozorenje za ovu...i kazem ja drugaru, koji sto je najjace je skolovan, tehnicki pismen itd itd
Kad oces, baja za dva dana uso 200 jevreja, a za 4 dana ninprasina nije ostala od sajta i pomena na istu varijantu :biggrin: :pop:
Sto bi njegov striko reko, kakav skok u govna...al eto vole ljudi da ne slusaju
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7235
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Investicije

Postby Bojdo » 05 Oct 2023, 15:12

Koji je najbolji sajt sa oglasima sto se tiče nekretnina u Srbiji?
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8579
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Investicije

Postby Buzz » 05 Oct 2023, 20:40

4zida
User avatar
Buzz
 
Posts: 9498
Joined: 10 Jun 2014, 16:17

Re: Investicije

Postby Ralliart » 05 Oct 2023, 22:26

Iz mog iskustva sa pretragama dobri stari halooglasi i nekretnine.rs
Ralliart
 
Posts: 39
Joined: 04 Sep 2023, 16:04

PreviousNext

Return to Sve i svašta

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests