Board index Život van sporta Sve i svašta

Мушко женски односи

Re: Мушко женски односи

Postby fighter » 13 Feb 2023, 11:23

Ma nisam klinac a bavim se ovim stvarima

A bilo bi navalentno sutra bilo sta

Prekosutra moram klizeci ala Simon Vukcevic pa sta Bog da
User avatar
fighter
 
Posts: 2484
Joined: 31 Mar 2016, 11:00

Re: Мушко женски односи

Postby Eddie Brock » 15 Feb 2023, 18:47

Fajteru, sta bi s simpatijom koja voli Bekutu i Nadu Topčagić?
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18911
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: Мушко женски односи

Postby enbidzi » 15 Feb 2023, 18:51

Riknuo forum otkako je otvorena ova tema
User avatar
enbidzi
 
Posts: 6746
Joined: 25 Oct 2012, 14:32

Re: Мушко женски односи

Postby grobar_Zvornik » 15 Feb 2023, 18:54

:laugh:
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32025
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Мушко женски односи

Postby balkanski spijun » 15 Feb 2023, 19:03

Au,Zvornik.

Šta nam uradi?
Znaš da to ne ide sad tako,vec osoba 1 i osoba 2. :biggrin: Predstavite se :biggrin:

Van svih tokova si :biggrin:
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13253
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Мушко женски односи

Postby kajblo » 15 Feb 2023, 19:18

E lepo. Imam da izjavim nesto.
Imam jako dobrog druga, bas smo bliski, iz detinjstva smo, koji je dobrica nevidjena, svi ga volimo jer je neposredan, spretan u ruke pa uvek doleti da popravi nesto kome god treba, da ne nabrajam sad osobine, dobar covek 1/1. Ali je nekako... kad je zena njegova u pitanju... on je kao u fazonu, ja i moja zena nemamo tajni i pricamo o svemu. OK. Kad neko da takav stav, mislim kao jedan normalan stav, porodican covek i tacka.
Medjutim, pre pola god mene zena nesto krene da napada jedno vece bez razloga a vidim dopisuje se s nekiom. Sledeci dan ona nagovesti da je kuckala sa zenom od ovog drugara onako slucajno mi nabaci to. Ja kao aha, sto posto je pricao ovaj ortak svojoj zeni neke moje gluposti (jbg cirka se, bleji se, komentarise se, napravi se nekad neka glupost u zivotu) al iskuliram ja to, jer realno boli me uvo sta zena tupi osim ako nije bas neki skandal.
I desi mi se da zablejim s tim ortakom prosli vikend od 3 popodne do 3 ujutru, obisli smo par kafana. I on izgovori nesto za mene (opise me).. i ja skapiram... da je to rekla meni zena pre pola godine ono vece kad je kuckala s njegovom zenom.. Da olaksam u pitanju je moj odnos prema drugim zenama kako se ponasam i to.. I skapiram da lik prosto trtlja svojoj zeni bukvalno SVE. Brate.. ortacki/muski kodeks neki.. nemoj da ukanalis svog ortaka... Posle pomenem to nasem zajednickom ortaku on kaze ne pitaj, ja sam to davno izvalio, zato cutim pred njim..
Eto drugari..Ima nas raznih..
UPRAVA NAPOLJE!

.. I da kupis kanavara..
.. I da dodje materaci..
kajblo
 
Posts: 823
Joined: 18 Jun 2014, 11:37

Re: Мушко женски односи

Postby grobar_Zvornik » 15 Feb 2023, 20:11

Нисам у браку, па нисам толико компетентан, али мени то безвезе.

Тајне најбољих другара чувам и вјерујем они моје такође. Ако се нешто каже у повјерењу, остаје међу нама и тако се ваљда гради пријатељство, мајке му га. Мислим нисмо масовне убице, али те неке о женама, свакако. И кодекс постоји, нема мувања другарове симпатије, дјевојке и бивше дјевојке. :biggrin:

Кад се оженим, можда и мене промјени... ал не би требало.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32025
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Мушко женски односи

Postby S73F4N » 17 Feb 2023, 00:17

Tek sad videh zbog koje teme je pao forum.

Sto kajblo napisa,takvog ja drugara imam u drustvu.Dok je bio sa jednom devojkom,sve nase provale i sramote je prenosio devojci,bukvalno je znala svaki nas korak,bio to uspon ili pad.Neke stvari se devojci ne pricaju.Verujem da se ni sad nije nista promenilo,srecom ozenio je neku drugu,koja nam je kao ortak tako da vecinu stvari i pred njom mozemo lagano da pricamo.
User avatar
S73F4N
 
Posts: 4209
Joined: 30 Jun 2016, 21:36

Re: Мушко женски односи

Postby MrGarrison » 17 Feb 2023, 00:34

Izgleda je preziveo forum konverziju u ana.rs . :biggrin:

Da se razumemo, takvi ljudi su zenetine najgore. Zna se gde se, sta, i kome prica. Tvoja devojka/zena ne mora da zna tajne tvojih prijatelja/drugara koje je se ne ticu ... No nazalost poznajem takve papucare, svojevremeno sam se "opekao", pa sam kod tadasnje buduce ( danas bivse ) drage morao da peglam neke gluposti koje je mogla da sazna samo jedan nacin ...

A bratu iz teme - tesko ti je jer si se zatelebasao. No sto rekose ljudi - udri, napadaj, ona se sad samo femka reda radi. :biggrin:
User avatar
MrGarrison
 
Posts: 617
Joined: 09 Jan 2020, 10:12

Re: Мушко женски односи

Postby fighter » 18 Feb 2023, 13:54

Eddie Brock wrote:Fajteru, sta bi s simpatijom koja voli Bekutu i Nadu Topčagić?


Dogovoren dejting. Htjela sinoc, rekoh ne mogu moram utakmicu gledat. Pa u nedjelju.
User avatar
fighter
 
Posts: 2484
Joined: 31 Mar 2016, 11:00

Re: Svakodnevica

Postby Mikisha » 18 Feb 2023, 15:04

fighter wrote:
Mikisha wrote:Ma jok, kakvo pevanje, glumi pokojnog Mrku.

A ono jest zasluzujem sprdnju



Ne ljuti se, nisam mislio da te jebavam, sprdao sam se ovako bezveze, krivo si protumacio.
Pomiluj mi muda Ostoja
User avatar
Mikisha
 
Posts: 6467
Joined: 26 Jun 2021, 18:51
Location: Петровград

Re: Мушко женски односи

Postby Eddie Brock » 18 Feb 2023, 15:44

Fajteru nemoj da nas obrukas tamo, samo načural :biggrin:
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18911
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: Мушко женски односи

Postby PERA » 18 Feb 2023, 16:32

fighter wrote:
Eddie Brock wrote:Fajteru, sta bi s simpatijom koja voli Bekutu i Nadu Topčagić?


Dogovoren dejting. Htjela sinoc, rekoh ne mogu moram utakmicu gledat. Pa u nedjelju.

Takozvano udaranje čežnje. :blue:
Ako još jedan grom udari u Partizan, oboriće stablo sa kojeg godinama beremo najlepše plodove i od kojeg kalemimo sve ostalo što u našoj košarci valja.
User avatar
PERA
 
Posts: 9043
Joined: 08 Feb 2016, 13:52
Location: VALJEVO

Re: Мушко женски односи

Postby grobar_Zvornik » 18 Feb 2023, 16:34

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Принцип звани нећеш кад хоћеш, већ кад могу.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32025
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Мушко женски односи

Postby fighter » 18 Feb 2023, 22:25

Pero, ako je prava cekace. :okk:
User avatar
fighter
 
Posts: 2484
Joined: 31 Mar 2016, 11:00

PreviousNext

Return to Sve i svašta

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest