Mali oglasi

Re: Mali oglasi

Postby fabricio » 02 Mar 2018, 00:48

Uh, pa ne... Samo sve djuture jer su igre vezane za jedan nalog(ovaj moj iz potpisa)

I da dodam

Idu i Fifa 18, NBA 2k18 i UFC 2 i UFC 3, i Destiny 2
History has the name - Real Madrid !
fabricio

Postby yobara » 16 Jul 2018, 22:36

Jel postoje okupi u Beogradu, u fazonu kao kad se ljubitelji sporta i razonode skupe da menjaju slicice...samo u mom sadasnjem slucaju, treba da bude neka berzica, za razmenu/otkup udzbenika za fakultet

Da dodju studenti, jos bolje studentice brucoskinje, eventualno rodbina i prijatelji braca kumovi...a da ne vrvi od nakupaca, koji ce da gleaju da me ucenjuju i obore mi cenu kao prokleti celafuto Rik Harison iz Las Vegasa

Usput, ako nekome treba komplet udzbenika za prvu godinu ekonomije, moze slobodno u inboks...cimanje pozeljno :biggrin:
yobara

Postby Sezione » 16 Jul 2018, 23:08

Brate tih kompleta ima milion jer dobar deo ljudi odustane posle prve godine. Ja sam na kraju poklonio jednoj komsinici sto je upala na budzet jesenas :D
CURITE!

Sve lopove matore, cigane i zandare, teracemo svakog dana, mars iz PARTIZANA!
Sezione

Postby yobara » 17 Jul 2018, 02:19

Da znas da sam i ja odustao :biggrin:

Ali hvala sto si me spustio na zemlju, ja ocekivah sigurnih 40-50 evra :lollol:

Probacu nesto da izboksujem, imao sam neku wi-fi antenicu za koju sam bio siguran da ne treba nikom ni za dz, pa sam na kraju uzeo vise nego sto sam mislio :biggrin:

P.S. Iskusno to za komsinicu, nikad ne znas kace biti situacija pamti, pa vrati :fies:
yobara

Previous

Return to Sve i svašta