Board index Život van sporta Tehnika i tehnologija

Gedzeti

Re: Gedzeti

Postby dumagio19 » 01 Jul 2011, 16:12

Treba mi pomoc! Ako neko zna gdje mogu da nadjem drajvere za mp3 player, konkterno za Sony NWZB152F ?
„Нека нас победи свако ко може, немамо ништа против” - Душко Радовић

"Ако желиш да победиш слабијег од себе, мораш да се бориш једнако добро колико и он!" - Душко Вујошевић.
User avatar
dumagio19
 
Posts: 1287
Joined: 18 May 2011, 20:27
Location: Republika Srpska

Re: Gedzeti

Postby kikisp1 » 01 Jul 2011, 16:50

@ del
za koji os?win7?
Serbian AirForce <3
User avatar
kikisp1
 
Posts: 350
Joined: 15 Mar 2011, 18:15

Re: Gedzeti

Postby dumagio19 » 01 Jul 2011, 16:53

kikisp1 wrote:@ del
za koji os?win7?


WIN XP

na "sedmici" radi!
„Нека нас победи свако ко може, немамо ништа против” - Душко Радовић

"Ако желиш да победиш слабијег од себе, мораш да се бориш једнако добро колико и он!" - Душко Вујошевић.
User avatar
dumagio19
 
Posts: 1287
Joined: 18 May 2011, 20:27
Location: Republika Srpska

Re: Gedzeti

Postby kikisp1 » 01 Jul 2011, 16:56

aj bas cu pogledati...al ono sony je to..cudo da tako zeza..
Serbian AirForce <3
User avatar
kikisp1
 
Posts: 350
Joined: 15 Mar 2011, 18:15

Re: Gedzeti

Postby dumagio19 » 01 Jul 2011, 16:58

kikisp1 wrote:aj bas cu pogledati...al ono sony je to..cudo da tako zeza..


Ja sam pokusavao, ali ne mogu nista naci! Nece ni da se puni, ne mogu prebaciti nista na njega, nista.... Bas zeza!
„Нека нас победи свако ко може, немамо ништа против” - Душко Радовић

"Ако желиш да победиш слабијег од себе, мораш да се бориш једнако добро колико и он!" - Душко Вујошевић.
User avatar
dumagio19
 
Posts: 1287
Joined: 18 May 2011, 20:27
Location: Republika Srpska

Re: Gedzeti

Postby kikisp1 » 01 Jul 2011, 17:02

pa pazi sad sam bas gledao..drajveri kao takvi ne postoje... nesto je do xp..proveri usb sistemske drajvere..
Serbian AirForce <3
User avatar
kikisp1
 
Posts: 350
Joined: 15 Mar 2011, 18:15

Re: Gedzeti

Postby dumagio19 » 01 Jul 2011, 17:24

kikisp1 wrote:pa pazi sad sam bas gledao..drajveri kao takvi ne postoje... nesto je do xp..proveri usb sistemske drajvere..


OK! Hvala! Ma, nabacicemo Win7 i to je to!
„Нека нас победи свако ко може, немамо ништа против” - Душко Радовић

"Ако желиш да победиш слабијег од себе, мораш да се бориш једнако добро колико и он!" - Душко Вујошевић.
User avatar
dumagio19
 
Posts: 1287
Joined: 18 May 2011, 20:27
Location: Republika Srpska

Re: Gedzeti

Postby kikisp1 » 01 Jul 2011, 18:21

to je svakako najpametnije resenje...
Serbian AirForce <3
User avatar
kikisp1
 
Posts: 350
Joined: 15 Mar 2011, 18:15

Re: Gedzeti

Postby HariHaler » 06 Jul 2011, 19:52

danas sam kupio usb - Transcend JetFlash 700(8gb), za 1400 dinara. Evo detalja:

http://www.transcendusa.com/Products/Mo ... Func2No=76

@kikisp1, sta mislis?

Imao sam ranije Transcend, i nikada me nije izdao, za razliku od Kingstona.
The mind is everything. What you think you become.
User avatar
HariHaler
 
Posts: 1264
Joined: 15 Mar 2011, 01:48

Re: Gedzeti

Postby kikisp1 » 06 Jul 2011, 21:32

@Hari
pa sa Transcendom nema greske...samo ovo je usb 3.0...jel ga imas na pc?samo kompovi novije generacije ga imaju..
Serbian AirForce <3
User avatar
kikisp1
 
Posts: 350
Joined: 15 Mar 2011, 18:15

Re: Gedzeti

Postby HariHaler » 06 Jul 2011, 22:53

Znao sam da je 3.0.

Sad sam ga probao, radi, sve je ok. :)

Koliko sam shvatio, kompatibilan je sa USB 2.0. Tj. mogu da ga ubacim, iako razlicito izgledaju. Brzina ce biti redukovana na 2.0, ali nema veze, samo neka sljaka do novog kompa i nove tehnologije ;).

mogao sam da uzmem i JetFlash 600, jeftiniji je za 300 dinara, al' rekoh, daj 3.0 kad vec kupujem. Ko zna koliki ce biti hard diskovi za 3-4 godine, tako da ce me do tada pokriti.

...

Kao sto kazes, sa Transcendom nema greske. Imao sam ranije i TakeMs, evo i slike

takems-mem-drive-rubber-disco-usb-16gb-azul-lpi.jpg


radio je kao zmaj(emotivno se vezujem za gedzete :krsti: ), ali su mi i njega, i nakon njega(Transcend v60), izgubili. Kad sam glup, pa pozajmljujem.

Kingston sam kupio pre 2 godine, 8 gb, i posle nedelju dana vratio, jer je imao neku gresku. Mnogi su imali probleme sa njima, otprilike - jednom radi, petorici ne. Kasnije sam cuo da su kod nas uvezeni neki falsirani ili nesto slicno.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
The mind is everything. What you think you become.
User avatar
HariHaler
 
Posts: 1264
Joined: 15 Mar 2011, 01:48

Re: Gedzeti

Postby kikisp1 » 06 Jul 2011, 23:00

ma i to zavisi ja moj Kingston ljubicasti imam dostaa dugo,i nikakvih problema imao nisam..moguce da su bile kopije..
inace i ja imam obicaj da cesto gubim fleseve..tako da sam sadasnji vezao za privezak od kljuceva.. :)
Serbian AirForce <3
User avatar
kikisp1
 
Posts: 350
Joined: 15 Mar 2011, 18:15

Re: Gedzeti

Postby Clarissa » 22 Jul 2011, 07:59

Image
Image
Da li možete da me prosvetlite i objasnite mi kako da vidim ove priloge, kad kliknem nista se ne desava, probala sam i da ih ubacim u polje pretraživača i sl, ali ništa :huh: .
Imam 2 Kingstona i Transcend od 4 giga, poslednji kupih za 700 din pre pola godine, garancija godinu dana, radnja Interprom kod Kalenic pijace. Ranije sam uzimala kingston, jer je Pakom davao 5 godina garancije, jednom mi je crkao, otišla sam u servis na Severnom bulevaru, nisu ništa proveravali samo mi dali novi, odn. doplatila za veći. Ne znam šta je s Pakomom zatvorili su radnju kod Londona, vidim preorjentisali se na internet prodaju. Fleševi se stalno gube, pa sam onaj sa najmanje GB, 1 ili 2 sa važnim podacima, vezala debljim koncem za antenu od rutera, konac je toliko dug da može da dohvati do konektora.
Nek se sad izgubi, ako može :funbat:
Sto se gedžeta tiče, pre nekih mesec dana kupila sam mužu ovo
http://www.tehnomanija.rs/katalog/canyo ... p4d2g.html
Treba mu za učenje jezika, snima profesorku i sebe, pa onda preslušava kod kuće na kompjuteru. Ima i funkciju spikerfona, koja može da zadovolji minimalne potrebe ( u prevodu, čuje se ). Uzela sam ovaj sa AAA baterijama i kupila punjive. Slušala sam i mjuzu, dobro se čuje.
Imali smo mp3, isto mu je služio za učenje jezika, pre 2-3, meseca krečili, ja bacim u naletu izbacivanja stvari :facepalm: :vidbudale: , kao : Šta će nam, a verovatno mu je i baterija oslabila. U međuvremenu dobije novi posao, ali engleski mora da podigne na next level, tako da pukosmo 2 iljade + baterije, bez veze :dunno: .
Clarissa
 
Posts: 322
Joined: 07 Jun 2011, 21:34

Re: Gedzeti

Postby angler » 22 Jul 2011, 11:36

Clarissa wrote:Da li možete da me prosvetlite i objasnite mi kako da vidim ove priloge, kad kliknem nista se ne desava, probala sam i da ih ubacim u polje pretraživača i sl, ali ništa :huh: .

Obrisani su tako da ne mogu da se vide.
USB Flash memorije se ne isplati popravljati, čipovi su "egzotika" koja se tesko nabavlja a i masovna proizvodnja ih je ucinila jeftinim tako da se ne isplati.
Imam 3 Kingstona , najstariji od 1GB imam jedno 4-5 godina, unistio sam mu kuciste pa ga sam prepakovao u neko kozno od Prestigio-a i dan danas radi.
Jedan od 8 Gb,kupio ga kada mi 1GB postao malo, sticajem okolnosti imam i treci od 16GB.
We're all in the same game just different levels dealing with the same hell just different devils.
User avatar
angler
 
Posts: 364
Joined: 28 Mar 2011, 20:15

Re: Gedzeti

Postby Clarissa » 23 Jul 2011, 06:40

angler wrote:
Clarissa wrote:Da li možete da me prosvetlite i objasnite mi kako da vidim ove priloge, kad kliknem nista se ne desava, probala sam i da ih ubacim u polje pretraživača i sl, ali ništa :huh: .

Obrisani su tako da ne mogu da se vide.

Hvala ti na pojašnjenju :cheers: .
Clarissa
 
Posts: 322
Joined: 07 Jun 2011, 21:34

PreviousNext

Return to Tehnika i tehnologija

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests