Board index Život van sporta Tehnika i tehnologija

Mobilni telefoni

Omiljena marka mobilnog telefona ?

iPhone
18
12%
Nokia
36
24%
Samsung
34
22%
HTC
15
10%
Sony Ericsson
11
7%
Motorola
2
1%
LG
12
8%
Neka druga ...
16
10%
Nemam omiljenu marku
9
6%
 
Total votes : 153

Mobilni telefoni

Postby Riquelme » 05 Jun 2011, 00:25

Uredjaj koji smo u detinjstvu gledali samo u filmovima naucne fantastike , sada je postao deo nas odnosno neshto bez cega se ne moze ziveti u savremenom drushtvu (na zalost :D )... Ovaj topic neka posluzi za razmenjivanje utisaka oko istih ili za predstavljanje svojih ljubimaca(omiljenih marki) ... kao i putokaz za sve one koji nameravaju da kupe sebi neki novi telefon ...
Shto se mene tice , mislim da godisnje menjam barem jedan aparat i to najcesce iz razloga shto izgubim predhodni :banghead:
Mislim da ne postoji (normalna) marka koju nisam imao ali isto tako sa svakom sam imao i dobrih i loshih iskustava , tako da nisam postao neshto vezan da odredjenog proizvodjaca ... Trenutno imam slajder Soni Ericson w-705 i prezadovoljan sam sa njim ( svashta preziveo , i dalje emituje super zvuk a i oseti se kada ispadne iz dzepa :D )
User avatar
Riquelme
 
Posts: 1974
Joined: 15 Mar 2011, 14:19
Location: Dorcol

Re: Mobilni telefoni

Postby Felipao » 05 Jun 2011, 00:32

Imam HTC smart.I bash je smart al zamalo :stani:

Prvo platforma nije android kao na ostalim HTC vec tzv Brew.Neko njesra koje je HTC krenuo da razvija i naravno kad sam ja kupio fon(tj nisam ga kupio tehnicki al da ne zamaram sa tim) oni prestali da razvijaju platformu.Pa tako sada ni budjavi youtube ne mogu da gledam izmedju ostalog,net se svodi na citanje teksta.Dalje baguje strasno,restartuje se sam od sebe,nece da zvoni iako je zvono upaljeno,radio prijem je ocajan(jbt na ovom proslom samsungu sto sam imao prijem izuvao,ovom signal katastrofa).Sluske koje se dobijaju su loshe,slab zvuk,ma telefon sta reci,samo bezite od njega ko djavo od krsta.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Mobilni telefoni

Postby Panta » 05 Jun 2011, 00:37

Bravo za uvod.

Da i ja prozborim koju.

Produzio sam ugovor pre koji dan, i dobio( odnosno, dobio cale posto je mene mrzelo da idem) telefon marke Huawei.

Sad, em` zvuci kineski, em` verovatno i jeste kineski, em` je meni dozlaboga komplikovan, tako da debelo razmisljam sta da radim.Da ga prodam, sumnjam da mogu za neku cenu, jedino da ga poklonim.

Trenutno imam htc herald, i zadovoljan sam, samo me ubi sto pored toliko nebitnih stvari, nema radio.

Inace, nisam neki fan redovnog menjanja telefona, obavis razgovor, napises poruku i to je to.

Najpametnije bi mi bilo da i dalje setam Nokiu 3310 :D
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Mobilni telefoni

Postby Burke » 05 Jun 2011, 01:14

Који телефон користи Чак Норис?
- Нокију 3310 тач скрин :D
Burke
 
Posts: 7024
Joined: 18 Mar 2011, 22:06
Location: Na zadatku

Re: Mobilni telefoni

Postby DON » 05 Jun 2011, 01:19

Prvo sam imao Simens C55, pa Samsung E720, potom Nokiu 6500.

Svi su mi jos "zivi", imali su mnogo mana ali sta smo sve preziveli, uf, volim ih sve :D

Uzeo sam nedavno Nokiu E72, sta da vam kazem telefon je brutalan, nikada nisam bio zadovoljan nekom kupovinom u zivotu kao ovom.

Svaki dan se trudim da mu nadjem manu ali ne ide.

Forum se odlicno cita ;) najvise volim kada sam u busu, u putu, proleti mi isti. Kao na primer sad :)
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Mobilni telefoni

Postby VMJunior » 05 Jun 2011, 01:32

Armani farmerice cu nositi zauvek,voziti BMW-a,citati Zurnal,navijati za Partizan,spavati na SIMPO-vom krevetu i koristiti Nokiu kao mobilni :D

Ne odstupan od svojih omiljenih brendova niti cu ..

Nokiu imam otkad sam kupio prvi telefon,dosta sam ih promenio i mogu samo da kazem:"Klasa bila,klasa ostala"
Nikad nisam imao nikakvih problema,nikad mi se nije pokvario telefon(osim kad sam u more usao sa telefonom u dzepu od sortsa)..

Inace,nisam neki ljubitelj skupih telefona,trenutno imam X3,uzeo sam je uz telenor paket za 1di,imam je vec godinu dana,radi perfektno,kamera ok 3.2mpx,radio,klipove gledam normalno,zvuk odlican,imam veliku listu,slusam po ceo dan,avangadru i net citam kao na kompu nema problema.

I da se pohvalim da sam jedan telefon izgubio na stadionu,sa jednim usao u vodu a jedan su mi ukrali. :tap:
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Mobilni telefoni

Postby gogo23 » 05 Jun 2011, 02:24

VMJunior wrote: I da se pohvalim da sam jedan telefon izgubio na stadionu,sa jednim usao u vodu a jedan su mi ukrali. :tap:

Kako bi ja bio srecan da je moj Junior tako nisko produktivan. :sad2:

Za 8-9 godina rezultat mu je 10 izgubljenih, 3 potpuno unistena, 1 cudnim cudom preziveo i jos uvek radi(5310), i 15-ti koji sada koristi.
Prethodni smo u kesi odneli u servis ne bi li izvukli brojeve, ali im i pored velikog truda nije uspelo. :D

Ja popravljam prosek, za 14+ godina koristim tek peti telefon. Prvi, najgori i najskuplji Motorola Startac, Nokia 3210, 8800, 6300 i C5 trenutno. Da, imao sam i Iphone koji sam nakon cela dva dana koriscenja odlozio u kutiju i kasnije ga poklonio. Tach necu vise ni da taknem.
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Mobilni telefoni

Postby Felipao » 05 Jun 2011, 02:28

Ja sam promenio gomilu telefona ali nijedan jedini nisam ni unistio ni izgubio.Al tu je zato cale da vadi prosek,taj unistava telefone na mesecnom nivou.Evo neki dan je smrskao ekran telefona dok mu je ovaj stajao u dzepu.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Mobilni telefoni

Postby bekrinjo » 05 Jun 2011, 11:46

Najpre sam koristio Siemens A35 pa Nokia 3410 i zatim Nokia 3510i koga imam vec punih 8 godina i pre 2 godine sam kupio SE C702i pa ova 2 poslednja i danas aktivno koristim jer imam 2 broja...
NOKIA 3510i radi kao prvog dana a prezivo je sve i svasta,samo sam mu tastaturu menjao 2 puta jer se izlizala.Obozavam taj telefon!
Planiram da do kraja godine kupim neki telefon sa Android platformom,najverovatnije HTC...
Topić himnu nije pevao,nije pevao,nije pevao!!!
Jedan je Milenko Topić!


Váyase, señor Questa váyase!!!!
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Aleksandrovac-Beograd

Re: Mobilni telefoni

Postby Tumbas » 05 Jun 2011, 14:01

bekrinjo wrote:Najpre sam koristio Siemens A35 pa Nokia 3410 i zatim Nokia 3510i koga imam vec punih 8 godina i pre 2 godine sam kupio SE C702i pa ova 2 poslednja i danas aktivno koristim jer imam 2 broja...
NOKIA 3510i radi kao prvog dana a prezivo je sve i svasta,samo sam mu tastaturu menjao 2 puta jer se izlizala.Obozavam taj telefon!
Planiram da do kraja godine kupim neki telefon sa Android platformom,najverovatnije HTC...

Ha! Ista prica! SE je solidan, ali je spor kada se nakacis na net. I pre C702 sam imao SE, koristim ih 7-8 god. Tri sam promenio, jos su svi u zivotu i rade kao sat. Poklanjao matorima kako sam kupovao nove. Vec sam izabrao HTC, lomim se izmedju par modela. Verovatno cu da se pocastim nakon povratka sa godisnjeg.
Moj tata je vaš kolega!
User avatar
Tumbas
 
Posts: 1764
Joined: 17 Mar 2011, 11:34

Re: Mobilni telefoni

Postby Hamilkar » 05 Jun 2011, 17:10

Izmedju androida i Symbiana uvek biram ovo drugo... Trenutno koristim x6, 16 gb fabricka memorija, 3g radi fenomenalno...
Smej se i obrazovaćeš mnogo ljudi...
User avatar
Hamilkar
 
Posts: 1535
Joined: 27 Mar 2011, 12:08
Location: Titovo Uzice

Re: Mobilni telefoni

Postby Keimaak » 05 Jun 2011, 19:57

ЕкстрА увод! :goodpost:

Променио солидан број телефона..не тако импресиван али довољан за закључак да су Финци без премца!
Ево сада ће пуна друга година како користим Н97, а то је невероватно како тако нежан телефон још у мојима рукама ради! :tap:
И да ...телефон је врхунски и поред свих критика!
Јебеш живот без идеологије!

Од рођења мог.. није прошло без имена твог.....
User avatar
Keimaak
 
Posts: 1800
Joined: 17 Mar 2011, 22:23
Location: Карановац

Re: Mobilni telefoni

Postby 71:70 » 06 Jun 2011, 06:51

S obzirom da za nekoliko dana menjam fon, a planiram da uzmem c7, zanimaju me iskustva forumaša ukoliko neko poseduje ovaj model!
Unapred zahvalan!
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Mobilni telefoni

Postby gogo23 » 06 Jun 2011, 15:20

71:70 wrote:S obzirom da za nekoliko dana menjam fon, a planiram da uzmem c7, zanimaju me iskustva forumaša ukoliko neko poseduje ovaj model!
Unapred zahvalan!

Moj Junior ga ima od januara i za sada je izuzetno zadovoljan, kao i ja jer jos uvek nije bio u servisu.

Vidim po racunu da ga dosta koristi za svasta-nesto sa neta, a ima i gomilu nekih precica.

Nesto vise ne bi znao sada da ti odgovorim, ali ako imas neka konkretna pitanja, pasce :hammer: i sve ce da prizna.
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Mobilni telefoni

Postby 71:70 » 06 Jun 2011, 16:00

Ne hvala.
Nisam previse aktivan korisnik telefona, poziv,sms,net, ponekad neks slika ili video i obavezno wi fi i gps zbog prirode posla!
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Next

Return to Tehnika i tehnologija

Who is online

Users browsing this forum: Trendiction2 [Bot] and 7 guests