Board index Život van sporta Tehnika i tehnologija

Kablovska televizija i internet


Re: Kablovska televizija i internet

Postby BlackPoint » 18 Jan 2020, 13:47

Ma drkace nas Supernova par dana pa ce biti i dozvole za emitovanje i nove cene.... :colera:
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
User avatar
BlackPoint
 
Posts: 4289
Joined: 20 Mar 2011, 23:21
Location: Jagodina

Re: Kablovska televizija i internet

Postby JNA » 18 Jan 2020, 13:50

Sto se kaze nikad ne reci nikad, ali mislim da nista od toga...
User avatar
JNA
 
Posts: 8822
Joined: 18 May 2017, 13:32

Re: Kablovska televizija i internet

Postby BlackPoint » 18 Jan 2020, 14:15

Citam od jutros saopstenja I jednih I drugi I sve vise Sam ubedjen da se tako dogovaraju o talu, ko ce koliko da zagrabi I koliki ce biti ciji deo love... Sve je u lovi..
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
User avatar
BlackPoint
 
Posts: 4289
Joined: 20 Mar 2011, 23:21
Location: Jagodina

Re: Kablovska televizija i internet

Postby markovl12 » 19 Jan 2020, 03:43

Meni se cini da je N1 tu kamen spoticanja. Jasno je ko drzi Telekom i da je njima u interesu da N1 dodje do sto manjeg broja korisnika, a UG sa druge strane ne daje SK bez N1. Pa po starom obicaju najvise ispastaju korisnici. Ne verujem da ce tu doci do dogovora.

U celoj prici UG gubi mnogo manje u odnosu na telekom. Usli su u borbu mnogo spremniji pa ce gubitke smanjiti na minimum. Pokrenuli su Eon van mreze, i ozbiljan deo ljudi ce preci na tu platformu, jer se televizija danas bas retko koristi za nesto van prenosa sportskih desavanja.
OSTOJA, OSTOJA, .... ..... OSTOJA
User avatar
markovl12
 
Posts: 7366
Joined: 11 Jul 2016, 20:28

Re: Kablovska televizija i internet

Postby BlackPoint » 19 Jan 2020, 09:58

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2020&mm=01&dd=19&nav_id=1643760

Mnogo tu ima politike. Interes je najvazniji, jebes plebs. Ionako je to stado ovaca.
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
User avatar
BlackPoint
 
Posts: 4289
Joined: 20 Mar 2011, 23:21
Location: Jagodina

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Cuburac » 19 Jan 2020, 14:24

Ja ne znam sta su ocekivali u Supernovoj, da dobiju iste uslove kao radijus vektor ? Pa naravno da ce se uslovi razlikovati za provajdera od 20000 i 200000 korisnika.
Interesuje me i da li je UM dobio ponudu za Arene ?
Jasno je o cemu se radi, zatvaranje svakog moguceg kanala kojim se moze cuti i neko drugacije misljenje. Ova mucka sa Prvom i O2, je sramna, ali se mora priznati da AV mudrije postupa. Toboze nema cenzure, ali ce se smanjiti uticaj ili ukinuti , na bilo koji nacin , sve sto hoce da razmislja svojom glavom.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 14146
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Inzaghi » 03 Feb 2020, 18:00

Kako radi supernova aplikacija za smart tv? Da li je to fazon kao eon?
Ako jeste, da li ima neko mogucnost da podeli potrebna mi je provera na mom tv da li ce raditi?
Hvala.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17325
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Raoul Duke » 04 Feb 2020, 15:19

Мислим да то ради само ако плаћаш њихову услугу ТВ по твом. Без тога не можеш уопште да је пробаш.

Ја сам је скинуо за мој Самсунг ТВ уредно, али даље од тога нисам могао. А не треба ми услуга, хтео сам само да видим апликацију.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Kablovska televizija i internet

Postby grobar_Zvornik » 04 Feb 2020, 15:29

markovl12 wrote:Meni se cini da je N1 tu kamen spoticanja. Jasno je ko drzi Telekom i da je njima u interesu da N1 dodje do sto manjeg broja korisnika, a UG sa druge strane ne daje SK bez N1. Pa po starom obicaju najvise ispastaju korisnici. Ne verujem da ce tu doci do dogovora.



Гријешиш.
Вучићу шећеру! :biggrin:
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31386
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Kablovska televizija i internet

Postby BorisKG21 » 06 Feb 2020, 23:41

Za moje afinitete Arena ima mnogo bolji sadržaj od SK. Jedino što bih na SK gledao jeste EC, što znači 10ak utakmica po sezoni, jer bih ostalo gledao uživo kad smo domaćini.

Ne zanima me ni F1 ni MotoGP, od fudbala LŠ i italijani su mi dovoljni. ABA liga isto na areni...

Otprilike sve što mi je potrebno, a NBA je samo još bonus...
User avatar
BorisKG21
 
Posts: 4334
Joined: 14 Dec 2013, 18:44

Re: Kablovska televizija i internet

Postby DM 12 » 07 Feb 2020, 16:42

Ne znam baš, sve zavisi od čoveka do čoveka.

Nba ponekad prenosi i O2, a i linkovi su za svaku utakmicu savršeni(za razliku od bilo kog drugog taknicnjea), tako da bih preziveo i da nemam arenu.

Na Sk sam uvrk gledao Evroligu, Ec, Tursku ligu, najzanimljivije i najkvalitetnije fudbalske lige na svetu verovatno Premijer i Primeru, mozda sam još nešto zaboravio.

Dok sa druge strane Arena mi mnogo znači isključivo zbog Aba i Ling long lige i ponekad Italijanske u fudbalu.

Naravno i Ls i Le, ali to se igra redje nego sve prethodno nabrojano, Acb ligu prenose 10x manje nego Sk tursku i za nba sam već napisao gore, naravno da znači, ali i linkovi su predobri.

Da mogu sad da biram Sk mi je malo ispred Arene, ali sve zavisi ko sta vise voli da gleda.
User avatar
DM 12
 
Posts: 6646
Joined: 09 Sep 2013, 19:37

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Withnail » 13 Feb 2020, 19:38

Je l uvodio neku mts optiku?
prvo zovu pre neki dan za moj boks paket (fiksni, net, tv, mob) da istice, da produzim, dva meseca dzabe, brzi net, prelazim na omoriku1...reko' ok
zovu danas opet, nude taj paket, jos brzi net, sest meseci dzabe, al sve opticki, novi kablovi, nova oprema, modemi

kakva su iskustva sa optikom?
User avatar
Withnail
 
Posts: 6077
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Cuburac » 13 Feb 2020, 20:48

Ne bi trebalo da bude razlike izmedju optike razlicitih provajdera.Ja sam u jdednom objektu uvodio SBB optiku ( za poslovne korisnike).
Ne znam sta bih ti rekao, situacija je delom specificna, nisam ni razocaran , ni impresioniran, mozda sam ocekivao malo vise. Ipak sve radi bez problema i zastoja.
@withnail
Kakve pakete nude, tj. specifikaciju i cene, kada prodje taj promo period ?
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 14146
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke


PreviousNext

Return to Tehnika i tehnologija

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests