Board index Život van sporta Tehnika i tehnologija

Kablovska televizija i internet

Re: "GROBLJANSKA KASINA"

Postby Admiral » 03 Dec 2016, 11:27

Sto znaci da Arena sigurno nece ostati u njihovoj ponudi.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: "GROBLJANSKA KASINA"

Postby White Mamba » 03 Dec 2016, 11:31

Sbb ranije kupio i ikom ?
Koliko se sire a ne mogu arenu u ponudu da namaknu :facepalm:
Spoiler: pokaži
ko je bolji pavlovic ili kalinic :biggrin:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42981
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Skafi » 03 Dec 2016, 11:35

Otkud vam to da je SBB kupio Pošta net.

IKOM jesu, ali njih mislim da ne.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27824
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Kablovska televizija i internet

Postby hehule » 12 Dec 2016, 21:23

Iskreno, posle onih bahanalija sa Pošta netom, očigledno da im je dobrano oborena cena da ih kupi SBB. Ko god stoji od ovdašnjih iza SBB-a, nije ni malo mali igrač.
Samo za njega znam,
I sve ću da mu dam.
Žaliti neću ni život svoj,
PARTIZANE TI SI MOJ!
User avatar
hehule
 
Posts: 7219
Joined: 30 Dec 2012, 12:18

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Skafi » 30 Dec 2016, 15:37

Vidim da su u Radius Vektoru ubacili Sport Klub paket sa svim njihovim kanalima, od čega 5 HD kanala - SK HD, SK1 HD, SK2 HD, SK3 HD, SK4, SK5, SK6 i SK GOLF HD,
i iznosi 300 dinara. A od ranije imaju i HD Arene.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27824
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Kablovska televizija i internet

Postby White Mamba » 15 Feb 2017, 17:09

Ja sam narucio telekomov iptv onaj promo paket..
Kazu ljudi da je u sustini dobar..raspitao sam se ranije
Ima li ko iskustva, cisto jos ovde da pitam ?
Treba narednih dana da stignu ljudi da montiraju
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42981
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Skafi » 15 Feb 2017, 17:18

Za te pare nije loše. Osnovni paket sa preko 100 kanala je svega 567 dinara, a imaš i svih 5 Arena (sad što nemaju Sport Klubove, FOX-ove i još neke važne kanale, to je druga stvar), a i sve dodatne pakete su davali u pola cene (bar je tako bilo u onoj prvoj akciji, do kraja prošle godine). I ta akcija je produžena do kraja februara. Problem je što traje samo 12 meseci, i nakon tog perioda ako produžiš, plaćaćeš duplo veću (to jest standardnu cenu), ali je dobro što možeš i raskinuti ugovor nakon godinu dana.

https://www.mts.rs/privatni/vesti/1896/produzena-mts-tv-promo-ponuda

Inače meni pre neki dan ovi iz moje kablovske ubacili Sport Klub 3 HD, N1 HD, malo pre toga, nakon skoro tri godine vratili FOX Crime...
User avatar
Skafi
 
Posts: 27824
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Kablovska televizija i internet

Postby White Mamba » 15 Feb 2017, 17:22

Ma nije u koliziji sa kablovskom sto je sjajno, ja placam jedno, matorani drugo.. :beyond:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42981
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Starsica » 15 Feb 2017, 23:35

Koristi li ko Total tv?
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Kablovska televizija i internet

Postby B13 » 16 Feb 2017, 05:29

Koristio sam ja do pre 2 meseca, šta te interesuje, možda mogu da pomognem?
B13
 
Posts: 4942
Joined: 19 Jan 2014, 16:22

Re: Kablovska televizija i internet

Postby John Doe » 16 Feb 2017, 09:04

Skafi wrote:Otkud vam to da je SBB kupio Pošta net.

IKOM jesu, ali njih mislim da ne.


Ja sam na posti, nisam dobio nikakvo obavestenje da su ih kupili.. A hteo sam da predjem na SBB dok jos nije bilo SK na posti i procitao sam da je SBB kupio IKOM (koji ima kod mene u zgradi), medjutim ovi iz SBB-a su rekli da su kupili IKOM samo u Novom Sadu..
User avatar
John Doe
 
Posts: 12591
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Skafi » 16 Feb 2017, 12:59

Oni su i na svom sajtu objavili da su kupili 100% udela u toj kompaniji.

http://sbb.rs/a12285/podrska/vesti-i-informacije/SBB-kupio-IKOM.html
User avatar
Skafi
 
Posts: 27824
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Starsica » 26 Feb 2017, 14:56

B13 wrote:Koristio sam ja do pre 2 meseca, šta te interesuje, možda mogu da pomognem?

Koji sam kralj, pitam i zaboravim :laugh:
Moji kući hoće da uzmu onaj srednji paket, ali nisu sigurni kako funkcioniše. Ćale kupio neki nadrkani Sony a gledaju analogne kanale, pa me zanima da li uz Total odmah dobiješ digitalne kanale ili se to nešto doplaćuje? Plus, oni satelitski kanali, to dobiješ svakako ili samo uz doplate?
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Kablovska televizija i internet

Postby B13 » 28 Feb 2017, 04:50

Dobiješ uz taj srednji paket te HD kanale, koji idu uz njega, ne doplaćuje se ništa. Dobra stvar u odnosu na iptv je što sve ide preko satelita, i nezavisna je televizija od interneta, te možeš da budeš siguran da će ti raditi to što platiš.

Dobijaš jedan uređaj, za jedan televizor, dok uz neke doplate, možeš uzeti valjda do 3 komada.

Dobra stvar je i što dobijaš mogućnost d3go-a, odnosno televizije preko interneta. Možeš instalirati ovu opciju na 3 uređaja i gledati skoro sve kanale koje imaš i na risiveru, s tim što ovi SBB ekskluzivni (FOX kanali, SK kanali,...), rade samo na SBB/TotalTV internet konekciji.

Na koje satelitske kanale misliš? Ako misliš na satelite kao npr hot bird ili eutelsat, postoji mogućnost da ih sam skeniraš i da dobiješ te besplatne kanale koji nisu skremblovani.

Što se tiče signala i slike, imao sam probleme kada je nevreme, što ne znam da li je bilo samo do mene, i probleme sa internetom poslednjih nekoliko meseci korišćenja. I to je baš loše radio, jedva je bilo moguće surfovati. Ne znam da li su i ostali imali taj problem, i ako jesu da li su ga rešili, pošto od novembra imam kablovsku. Gledaj da tanjir stave na pristupačno mesto jer zimi kad pada sneg zatrpa i tanjir i LNB glavu, te nestane slika, pa mora da se očisti.

Godinama sam koristio TotalTV, i u principu sam jako zadovoljan. Mislim da je najbolja stvar, ukoliko ne postoji mogućnost SBB kablovske, daleko bolje od iptva.
B13
 
Posts: 4942
Joined: 19 Jan 2014, 16:22

Re: Kablovska televizija i internet

Postby vaterpolista » 28 Feb 2017, 10:54

Imao sam i ja slicnih problema dok sam koristip total tv.Isto tako kada je nevreme slika se gubila,kao i zimi kada zamrzne tanjir napolju..I to sam moras da odmrznes jer ovi dodju tek posle 15tog poziva..
User avatar
vaterpolista
 
Posts: 4023
Joined: 02 Sep 2016, 12:38

PreviousNext

Return to Tehnika i tehnologija

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests