Board index Život van sporta Tehnika i tehnologija

Kablovska televizija i internet

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Inzaghi » 25 Nov 2020, 12:25

HD arene?
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17330
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Baxter Stockman » 25 Nov 2020, 12:26

Aha, čak i u ovom najnižem paketu
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34201
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Inzaghi » 25 Nov 2020, 12:28

Meni trazi da platim 900 kinti za silver.
Ipak greska, radi u app to je vrvtn promo period.

Cekam za smart tv. Ovo povezivanje nece na eon preko casta.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17330
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Kablovska televizija i internet

Postby fontaneros » 25 Nov 2020, 12:32

Inzaghi wrote:HD arene?


imas u mtsu hd
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44158
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Inzaghi » 25 Nov 2020, 12:35

Ma necu uvodim. Vec placam sbb.
Imam mts antenu, slika je kriminalno losa pa cu preci na app kad bude za tv. 5e je ok. Ne treba mi nista sem arene.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17330
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Kablovska televizija i internet

Postby baketa96 » 25 Nov 2020, 13:10

Hajzenberg wrote:Može samo na prostoru bivše Juge, promo do 1.3.2021. posle toga kreće naplata...za sada samo za telefone a kažu uskoro i za smart tv i za windows.


A nas obicne smrtnike sa macOS-om nista :colera:

Sranje je sto mozes jedino na prostoru bivse juge da gledas. Drzim se ja piratskog iptv-a

Spoiler: pokaži
Prije nego sto pocnete da me prozivate macbook su mi obezbijedili na poslu, ne sjecam se kad sam stari windows lap top upalio :biggrin:
Sloboda je zena...uzmi je-Dzony Stulic
User avatar
baketa96
 
Posts: 5570
Joined: 06 Jun 2011, 13:36

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Hajzenberg » 25 Nov 2020, 14:03

Inzaghi wrote:Ma necu uvodim. Vec placam sbb.
Imam mts antenu, slika je kriminalno losa pa cu preci na app kad bude za tv. 5e je ok. Ne treba mi nista sem arene.


Mislio za vikendicu da uzmem MTS Antenu, čujem sa više strana da loša slika, samo nacionalni kanali u hd, ostali u sd, je li arena baš toliko loša u sd rezoluciji, npr. na 32 inča tv ? Što se tiče MTS IPTV Arene su odlične u HD rezoluciji a sasvim su ok i u SD formatu ali u MTS Anteni je to sasvim druga priča izgleda,
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7825
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kablovska televizija i internet

Postby fontaneros » 25 Nov 2020, 14:09

Pa na iptv sam i mislio
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44158
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Kablovska televizija i internet

Postby grobar_Zvornik » 25 Nov 2020, 14:16

Не бих да се правим паметан, али да ли је неко од вас размишљао о кориштењу листи?
Рођак користи. Морао је купити рисивер, чини ми се 70 евра (140 марака) и мјесечно плаћа 20 марака (10 евра). У понуди има 800 канала. Од тога више од 500 регионалних. А од тога и 200 спортских. И то у ХД-у, ФХД-у. Нема затамљивања, ауторских права и свега што уз то иде. Само стабилан нет и гледај шта желиш. Дакле све могуће верзије Арена, СК (српски, хрватски, словеначки)ЕС-а, Дазна, ПланетЕрта, Скаја, Раиа... Чак ми је помињао да постоји могућност и да нађе све исто за мању цифру на мјесечном нивоу. Једина мана јесте да све наведено подразумијева један телевизор.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31397
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Hajzenberg » 25 Nov 2020, 14:21

fontaneros wrote:Pa na iptv sam i mislio


Znam da je dobar kvalitet na iptv, imam u stanu nego pitam inzagija ovo za mts antenu, to je posebna usluga...ne treba telefon kao što mora za iptv nego ide direktno na antenu, to dobro za poneti, za vikendice ali kvalitet slike nije dobar izgleda.

grobar_Zvornik wrote:Не бих да се правим паметан, али да ли је неко од вас размишљао о кориштењу листи?
Рођак користи. Морао је купити рисивер, чини ми се 70 евра (140 марака) и мјесечно плаћа 20 марака (10 евра). У понуди има 800 канала. Од тога више од 500 регионалних. А од тога и 200 спортских. И то у ХД-у, ФХД-у. Нема затамљивања, ауторских права и свега што уз то иде. Само стабилан нет и гледај шта желиш. Дакле све могуће верзије Арена, СК (српски, хрватски, словеначки)ЕС-а, Дазна, ПланетЕрта, Скаја, Раиа... Чак ми је помињао да постоји могућност и да нађе све исто за мању цифру на мјесечном нивоу. Једина мана јесте да све наведено подразумијева један телевизор.


Ne mora risiver generalno, te liste mogu da se gledaju i preko VLC plejera na kompu, ima ih raznih na netu, od 3-10 evra mesečno. Mnogi to koriste ali naravno mora net da bude prisutan, ništa bez njega.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7825
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kablovska televizija i internet

Postby grobar_Zvornik » 25 Nov 2020, 14:35

Не мора.
Међутим, моје писање се односило на ТВ. На сигуран и квалитетан сигнал. Подразумијева се, захтијева осим рисивера и квалитетан нет.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31397
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Kablovska televizija i internet

Postby baketa96 » 25 Nov 2020, 14:57

Ne treba ti risiver, vec ti treba smart TV, ili neki android box. Na tv-u ili box-u tada instaliras neki iptv player i ubacis tu IPTV listu. Imam ja jednu i sasvim sam zadovoljan. Ali opet treba da znas da kvalitet slike i zvuka, kao i stabilnost iste nije jednak onome koji ti nudi neki legalni operater.

EDIT:

Je li moguce da ovaj arena sport cloud nece raditi na android televizorima :krsti:
Sloboda je zena...uzmi je-Dzony Stulic
User avatar
baketa96
 
Posts: 5570
Joined: 06 Jun 2011, 13:36

Re: Kablovska televizija i internet

Postby grobar_Zvornik » 25 Nov 2020, 15:04

Ако немаш смарт тв, рисивер је неминовност за квалитет који , у конкретном случају, потенцирам. А ако говоримо искључиво о телевизору.
Користио сам ја некада давно неку листу (6 евра) на компу... али није то то.. Једноставно деси се да почне баговати кад иду преноси уживо... Ово код рођака беспријекорно ради. Буквално све и један регионални, локални канал је у листи. Плус гомила спорта.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31397
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Hajzenberg » 25 Nov 2020, 16:03

baketa96 wrote:
Je li moguce da ovaj arena sport cloud nece raditi na android televizorima :krsti:


Izgleda da android verzija za tv nije podržana ili nije još barem planirana ali može da se cast-uje, tako pročitah na nekim specijalizovanim forumima da su ljudi probali i većini radi.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7825
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kablovska televizija i internet

Postby baketa96 » 25 Nov 2020, 17:13

Pa radi cast sigurno, ali predpostavljam da ti je onda telefon osudjen da tih sat i po, dva koliko traje utakmica ostavis sa strane. Plus ako neko ima slabiju bateriju mora i punjac da radi

Edit: moja greska na android telefonu moze cast u pozadini da radi, ne znam kako je za ios
Sloboda je zena...uzmi je-Dzony Stulic
User avatar
baketa96
 
Posts: 5570
Joined: 06 Jun 2011, 13:36

PreviousNext

Return to Tehnika i tehnologija

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests