Board index Život van sporta Tehnika i tehnologija

Kablovska televizija i internet

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Baxter Stockman » 08 Feb 2021, 11:14

Ne bi trebalo.

Poprilično sam siguran da se svi loguju istim mejlom i passwordom, a da kroz moj sbb možeš da odstraniš nalog sa nekog uređaja.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34201
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Kablovska televizija i internet

Postby bhc_comp » 08 Feb 2021, 11:18

Baš tako, jedan nalog za sve uređaje. Ne mogu da verujem da ljudi to iznajmljuju.

@cuburac, pređi na EON, veoma dobro odrađena aplikacija, ne baguje, možeš da koristiš na više uređaja itd...
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15651
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Baxter Stockman » 08 Feb 2021, 11:26

Mene jedino kod eon boxa nervira što ne poseduje sat kao d3 :D
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34201
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Cuburac » 08 Feb 2021, 12:41

bhc_comp wrote:Baš tako, jedan nalog za sve uređaje. Ne mogu da verujem da ljudi to iznajmljuju.

@cuburac, pređi na EON, veoma dobro odrađena aplikacija, ne baguje, možeš da koristiš na više uređaja itd...


Nisi razumeo, ja koristim eon aplikaciju na kompu, telefonu, cak i na Tv , vec ne koristim EON hardverski uredjaj.

@BAxter
imas razlicite mailove i pasworde za EON i SBB moj nalog ?
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 14149
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Eddie Brock » 08 Feb 2021, 12:42

Baxter Stockman wrote:Mene jedino kod eon boxa nervira što ne poseduje sat kao d3 :D

Taj sat necu da prezalim nikad, fali mi kao da je ne znam sta na mts-u :laugh:
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18442
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: Kablovska televizija i internet

Postby pirat » 09 Feb 2021, 02:09

Baxter Stockman wrote:Mene jedino kod eon boxa nervira što ne poseduje sat kao d3 :D

A što ne možeš da vidiš dok premotavaš, šta premotavaš i dokle premotavaš? Na d3 je bilo 8/15/30 sec, ako se dobro sećam? Ovde posle jednog premotavanja, moram da menjam baterije u daljinskom.
Nema na novom daljinskom ni ono dugme (P ili R), da vratiš na prethodni kanal...
Fušerisali su na sitnicama, jbga :beyond:
Real eyes, realize, real lies.
User avatar
pirat
 
Posts: 368
Joined: 20 May 2011, 08:53

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Cuburac » 09 Feb 2021, 09:56

pirat wrote:
Baxter Stockman wrote:Mene jedino kod eon boxa nervira što ne poseduje sat kao d3 :D

A što ne možeš da vidiš dok premotavaš, šta premotavaš i dokle premotavaš? Na d3 je bilo 8/15/30 sec, ako se dobro sećam? Ovde posle jednog premotavanja, moram da menjam baterije u daljinskom.
Nema na novom daljinskom ni ono dugme (P ili R), da vratiš na prethodni kanal...
Fušerisali su na sitnicama, jbga :beyond:


Na D3 mozes tasterima levo i desno da premotas za po 15 minuta napred-nazad, uz napomenu da to radi kada se izgubi ona informacija o trenutnom kanalu u donjoj cetbrtini ekrana , znaci par sekundi posle ili da pozuris i uklonis tasterom EXIT.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 14149
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Skafi » 09 Mar 2021, 10:14

Juče uzeo EON i to Sport + Porodični paket. https://sr.eon.tv/paketi/eon-sport-i-porodicni-paket/

Moju kablovsku kupila Supernova, pa sam logićno ostao bez Sport Klubova, N1 i još nekih bitnih kanala.
Ko ima sličan problem, a želi sve Sport Klubove, moja preporuka. Slika preko smart TV-a na HD kanalima je odlična, u mom slučaju bolja nego na tim istim kanalima koje sam imao preko dosadašnje kablovske. I uz smart aplikaciju, možete još na tri dodatna uređaja (mobilni, komp, tablet, čak i istovremeno). A u sklopu ove cene od 999 dinara imate i opciju premotavanja kanala do 7 dana unazad, kao i pristup video klubu, gde doduše ima svega par serija koje možete odgledati. Što se tiče smart TV-a, bitno je samo da u onom spisku proverite da li imate neki od modela preko kojih može da se gleda, a to su za sad LG, Samsung, Sony Philips i Tesla. Ugovor traje mesec dana, a možete ga otkazati kad god želite, a ako ne želite, automatski se obnavlja i svakog meseca vam sa računa skida toliko. Radi preko bilo kog interneta.
Ako vaš smart televizor nije na onom spisku modela koji podržavaju EON aplikaciju, druga opcija je da iznajmite njihov STB uređaj i plaća se valjda 6500 jednokratno.

A ako vam ne trebaju N1, Nova S itd, već samo sportski kanali, imate i tu opciju za 799 dinara mesečno.

https://sr.eon.tv/paketi/eon-sport-paket/

Još jednom da podelim utiske. Sjajna stvar i vredi ovih para.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27824
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Angus Young » 26 Apr 2021, 21:05

Za one koji bi da gledaju arene (a i milijardu drugih kanala), a imaju eon kod kuće. Udjete na tvu na onaj početni korisnički meni, gde stoje aplikacije (eon itd..) odete u google play store, skinete aplikaciju rokkr i kada bude trebalo da se ukuca url ukucate huhu.to i to je to. Samo posle pronadjete kanal koji vas zanima. Full HD je arena, nisam siguran da su i ostali kanali takvi.

Pored tv kanala imate i filmove i serije u ovoj aplikaciji (nisu svi titlovani).

Ne treba vam eon za ovu aplikaciju, može i ako imate android tv.


Ako je neko pisao već o ovome praštajte, ne videh na prethodnih nekoliko strana.
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19575
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Cuburac » 26 Apr 2021, 21:17

ROKKR se par puta pominjao na sportskim temama i live temama.

ALi kad sam tu da pomenem i zone123.apk, nije sa play storea mada tamo ima aplikacija koja se isto tako zove ali ne radi sta nam treba,

Nije bas komforna za koriscenje, ali prednost je sto je manje poznata pa nije tolika navala na servere sem za bas super atraktivne utakmice. MOze da radi i na android emulatorima. Ima prenosa i iz nekih egzoticnih drzava.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 14149
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Kablovska televizija i internet

Postby soniko » 26 Apr 2021, 21:19

Samo da pohvalim aplikaciju.
Odlicna, masa kanala, arene, sportklubovi, strani sportski kanali, cudo jedno, serije, filmovi.

E sad, jedino je pitanje do kada ce da traje.
User avatar
soniko
 
Posts: 10313
Joined: 14 Mar 2013, 11:13

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Eddie Brock » 26 Apr 2021, 21:34

Moze link za zone123.apk na pm. Meni treba radi Formule i Sport kluba uopste, posto Arene imam
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18442
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Sezione » 26 Apr 2021, 21:37

Ja formulu gledam, preko kompa doduse, na buffstreams tipa na skyf1 itd, uvek bude zanimljivih gostiju i ne baguje zato sto to niko ne gleda
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13781
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Cuburac » 26 Apr 2021, 21:46

Eddie Brock wrote:Moze link za zone123.apk na pm. Meni treba radi Formule i Sport kluba uopste, posto Arene imam

https://apkcombo.com/sportzone/air.com.sportplanet.sportzone/

Ako ima problema, ima jos linkova samo ukucas zone123.apk u trazilici,ima ih jos. To sam koristio izmedju mobdroa i ROKKR, a i skoro sam odgledao neku LS. ZNa i tu zapne, ali redje nego na ovim prvim dvema. Prepoznaje po ovoj lopti, ona na play store ima drugaciju ikonicu. Nema komentatora uglavnom.
Nema arene ili nesto slicno, vec direktno prenos dogadjaja.
Poslednja sansa. :biggrin:
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 14149
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Eddie Brock » 27 Apr 2021, 08:54

Cuburac wrote:
Eddie Brock wrote:Moze link za zone123.apk na pm. Meni treba radi Formule i Sport kluba uopste, posto Arene imam

https://apkcombo.com/sportzone/air.com.sportplanet.sportzone/

Ako ima problema, ima jos linkova samo ukucas zone123.apk u trazilici,ima ih jos. To sam koristio izmedju mobdroa i ROKKR, a i skoro sam odgledao neku LS. ZNa i tu zapne, ali redje nego na ovim prvim dvema. Prepoznaje po ovoj lopti, ona na play store ima drugaciju ikonicu. Nema komentatora uglavnom.
Nema arene ili nesto slicno, vec direktno prenos dogadjaja.
Poslednja sansa. :biggrin:

Hvala :hatman:
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18442
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

PreviousNext

Return to Tehnika i tehnologija

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests