Board index Život van sporta Tehnika i tehnologija

Kablovska televizija i internet

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Hajzenberg » 13 Sep 2023, 12:55

Ima jedno godina dana kako su ograničili gledanje iris aplikacije samo za onoga ko poseduje i njihov net, tako da... :biggrin:

E sad, imaš i opciju da baciš hotspot preko telefona gde ti mts kartica i gledaš iris aplikaciju na tv, ništa ti ne skida od neta osim par inicijalnim megabajta kad se nakačiš, jedino što se troši baterija na mobilnom tad kao luda :roll:
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kablovska televizija i internet

Postby drmisa » 13 Sep 2023, 12:58

Hvala puno na odgovoru
Zanima me sta je trenutno best buy za uzeti, yettel mts box 3 ili orion mozda ?
Sbb sam stari korisink tako da ne ocekujem nista od njih :D
Najbitnija mi je stabilnost interneta, a posto svi od ovih 3 imaju arene moglo bi i stabilnost arena kanala :D
User avatar
drmisa
 
Posts: 1508
Joined: 27 Jun 2014, 00:15

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Hajzenberg » 13 Sep 2023, 13:15

MTS net je odličan, ja imam VDSL 20/4 ali optika mi ulazi u zgradu ovih dana tako da može biti samo bolje. Kukaju ljudi na Yettel tv, ne znam da li je to tačno ali fakat je da Iris tv (klasična tv, ne aplikacija) radi jako dobro, ja imam Box 4. Za Orion ne znam ali izgleda da je bolji od bivšeg Telenora.

Pošto si na SBB dobro se raspitaj oko raznih promocija i beneficija, daje MTS sad šakom i kapom popuste, mesece po pola pretplate i šta sve ne da se pređe pod njihove skute. Samo traži i dobićeš :biggrin: znaš kako kažu, ''ne jebe lep nego uporan'' :lollol:
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Inzaghi » 13 Sep 2023, 16:52

Ja sam na kraju dobio supernovu.

Nedelju jebenih dana im je trebalo da dodju da uvedu. Dzabe im sve ostace amateri zauvek.

Uzeo sam paket 200/15 i TV sam morao zbog sobe. Inace furam njihovu app u dnevnoj + eon.

Brzina je vise nego dobra i za sada ovih par dana bez prekida. Gura do 186 download, sto je dobro za ovaj elitni deo grada oko aerodroma :D a kad predjes sa 30 i vise nego dobro.

Dobio sam neki move stb. Nije los, jako brzo menja kanale i vraca unazad. Ne znam sta ima moj burazer al kod njega ne radi tako dobro uredjaj. Jesu menjali to sta?
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17431
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Hajzenberg » 13 Sep 2023, 16:57

Znači digao si ruke od iptv listi :biggrin:
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Inzaghi » 13 Sep 2023, 17:00

Nisam. Imam i to :D imam neke besplatne znas vec od koga a i placenu.

Ne vredi, najbolje su. Vredi mi da placam samo za multiprenos LE/LK jer je to nesto najbolje sto sam ikada gledao. Plus Grci, Nova Prime, oni prosle sezone davali multi sve sto ide od 15.30 do 18 (na sta imaju prava na Nova Sport - Bundes, Premier, La Liga, Grcka i Francuska). Nerealno je dobro. A ovo mi ide za ne daj Boze.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17431
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Kablovska televizija i internet

Postby yobara » 25 Nov 2023, 20:07

Jel moze neko da mi objasni postojanje jebenog sport kluba?

Hoce li doveka da se vade na Novaka Djokovica i nase KK Evroligase?

Jedna jedina fudbalska liga koju imaju, bundes liga...termin 15:30...oni na ovim klasicnim kanalima stave snimke nekog Evrokupa i nekog golfa


Zivota mi da imam para, oduzeo bih im i tu bundes i bugarsku ligu...pa nek prenose fudbal iz balona, mater im jebem klosarsku
User avatar
yobara
 
Posts: 2575
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Hajzenberg » 25 Nov 2023, 20:12

Nisu hteli ljudi da idu u krajnosti i plaćaju jebenu PL 600 miliona evra. Čisto engleska liga kao primer pa onda tek ostalo.

Tone materijala smo ispisali o tome ovde. Da ima i njihovih grešaka, da, svakako ima ali niko neće da ulazi u tolike minuse i toliko ulaže u nešto što ne vredi toliko a usput da ima i neograničen budžet kao Telekom Srbija.

Uzeli su rukometnu BL koga zanima (mene ne), kod njih gledam tenis i EL, ne pratim auto-moto sportove i skoro ništa drugo što imaju u ponudi. Uzeli su i kompletan paket španske Endesa lige ali što se fudbala tiče to je što je.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kablovska televizija i internet

Postby yobara » 25 Nov 2023, 20:15

Ali ne kapiram, zar klosari ne mogu Djokovica i dejviskup da stave na onaj NOVA sport VIP kanala

Na 1 - Dortmund-Mehengladbah
na 2 Verder-Leverkuzen
na 3 nek stave sta hoce

Nego u 15:30 ide repriza Riga-Minsk na 1, na dvojku neka nebitna odbojka cak i Italijanima

A oni stave na one zakljucane kanale iole bitan sport...ne znam, ispizdeo sam...tesko klosarisanje, bukvalno ni tu bugarsku ligu nisu zasluzili da prenose, nego fudbal iz balona
User avatar
yobara
 
Posts: 2575
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Kablovska televizija i internet

Postby Hajzenberg » 25 Nov 2023, 20:18

To si u pravu, nemam ni ja sve SK kanale nego 5 njih uključujući i Nova Sport.

NS je trebala da bude ekskluziva kada je uvođena i da tu budu mečevi KKP i CZ u EL ali to je sve palo u vodu i nije ni zaživelo. A neretko imaju zaista nesrećan odabir rasporeda prenosa poput ovoga danas što si naveo.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kablovska televizija i internet

Postby yobara » 25 Nov 2023, 20:19

Apsolutno se razumemo

Svaka cast svima koji vole rukomet, formulu 1, bocanje, sta god...ali stvarno im je programska sema katastrofalna, da su bukvalno zasluzili da se
ugase
User avatar
yobara
 
Posts: 2575
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Previous

Return to Tehnika i tehnologija

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests