Vaš PC, mac, Amiga?

Re: Vaš PC, mac, Amiga?

Postby fabricio » 02 Dec 2018, 22:01

Rancesco wrote:Cuburac moze li i meni samo taj proces aktivacije, verzija win 10 i 7 imam nebrojeno :D

Inas ovde,da ne cekas cuburu

Spoiler: pokaži
T-City...
fabricio

Postby Rancesco » 02 Dec 2018, 22:10

fabricio wrote:
Rancesco wrote:Cuburac moze li i meni samo taj proces aktivacije, verzija win 10 i 7 imam nebrojeno :D

Inas ovde,da ne cekas cuburu

Svaka cast,lakse puno nego svi aktivatori koje sam koristio
Rancesco

Postby Cuburac » 03 Dec 2018, 07:50

Ron Swanson wrote:To bi bio spektakl, nadam se onda da će i meni da prođe.

Jednom insajder, uvek insajder.
Na kraju ce sve biti dobro, ako nije dobro, znaci da nije kraj.
Cuburac

Postby Ron Swanson » 03 Dec 2018, 13:49

Više smo diverzanti nego insajderi. :D
Ron Swanson

Postby Гроф Тинторето » 10 Dec 2018, 19:55

Ima neko iskustva sa ovim android box uredjajima? Neka preporuka ako moze
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:

Josep Pep Guardiola - GOAT
Гроф Тинторето

Postby Rancesco » 10 Dec 2018, 20:29

Гроф Тинторето wrote:Ima neko iskustva sa ovim android box uredjajima? Neka preporuka ako moze

Ono koliko sam ja upucen, a nisam nesto puno da Box može da baguje, no sa nekim pristojnim nece se desavati bas. Na android box-u možeš da koristiš i torente i live stream filmova i serija mada to vec znas. Trenutno je neki standard 2GB rama i Amlogic S905 ili S912 procesor. Sve ispod toga će sigurno da koci i zakuca...

Ovo je sa jednog pouzdanog foruma:
Treba da znas sledece:

- Android box zahteva dosta podesavanja. Ne moras da budes dipl ing, ali treba da se naoruzas strpljenjem i da pazljivo sledis uputstva sa YT ili foruma.
- Addon-i za gledanje serija, filmova i sporta ne rade vecno. dobra stvar je sto kad neki i nestane vrlo brzo se pojave alternative.
- IPTV liste su takodje kratkog veka, a znaju biti nepouzdane bas onda kad su najpotrebnije. To vazi i za one placene koje se prodaju na Ali-ju ali ima i nasih dzudza koje se time bave.
- Za gledanje televizije mislim da moze da se instalira i EON aplikacija, ne znam kako radi. Cini mi se da ima i MTS, a da Orion vise ne radi.
- Quassar addon za gledanje filmova i serija radi tako sto pretrazuje i skida torrente i na taj nacin strimuje, Filmovi sa malo seeder-a mogu predstavljati problem. Ali to je samo jedan od mnogo addon-a.
- Za hardver su ti vec objasnili. Gledaj i da ima podrsku za HEVC 265. Kada izaberes neki box, pogledaj review na YouTube ili guglaj utiske kupaca.
- Znam da je jedan od Beelink boxova imao malo tamniju sliku. Mislim da su to bili oni sa A912 procesorom.
- Ako ti padne na pamet da koristis android box za gejming, moze da potera samo verzije igrica za android i ne moze svaki joypad da radi na njemu.
- Racunaj i jos jedan trosak u vidu tastature sa touchpad-om ili mini tastature da bi sto jednostavnije i udobnije upravljao android boxom.

Mozda je najbolje da instaliras KODI na racunar (ako vec nemas) i da malo cackas i vidis kako to izgleda pre nego se odlucis da kupis box.
Rancesco

Postby Гроф Тинторето » 10 Dec 2018, 22:50

Instalirao Kodi jos kad je Dissident drobio o tome :biggrin:

Ali vrlo retko ukljucujem kompjuter i zgodnije mi je da gledam u tv nego u monitor. Listao malo i nasao neki x96 max 4/32 gb preko KP, uglavnom ga hvale. Ima neki s905x2 cip
Beelink gt1 ultimate je 10000. Ima s912 cip.

Razlika je 3000 dinara. Ne znam ima li svrhe davati jos 3k, a verovatno cu ga koristiti za filmove i serije, yt, kodi i tako nesto.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:

Josep Pep Guardiola - GOAT
Гроф Тинторето

Previous

Return to Tehnika i tehnologija