Board index Život van sporta Putovanja

Izleti

Re: Izleti

Postby kajblo » 22 Mar 2021, 20:11

Jeste Fruška gora raj, i ceo taj kraj, ne sporim. Ali mene zanima ovaj deo od Novog Sada na istok, sve što je iznad Dunava, dakle potez Kovilj, Krčedinska ada, cela Tisa, ta neka okolina. Kupio sam vikendicu ispod Zrenjanina i pokušavam da upoznam taj kraj koji mi je da kažem blizu, do 45 min vožnje recimo. Pa sam mislio ako ima neko ko baš poznaje taj kraj a ko zna za neka izletišta gde se mogu brčkati klinci, ili neko uređeno igralište u prirodi ili neki ugost objekat sa time, dakle zablejati porodično na pola dana i to. Već sam pitao neke forumaše za koje sam saznao da su iz tog kraja pa čekam neke info a evo i javno da priupitam. Korona i kiša se smenjuju, moje je da se pripremam za leto.
Dylam Dop, hvala za info, dobro izgleda stvarno, volim takve info. Salaš/čarda - takođe uvek vredne info.
UPRAVA NAPOLJE!

.. I da kupis kanavara..
.. I da dodje materaci..
kajblo

Postby Rodni Troter » 27 Mar 2021, 11:46

kajblo wrote:Jeste Fruška gora raj, i ceo taj kraj, ne sporim. Ali mene zanima ovaj deo od Novog Sada na istok, sve što je iznad Dunava, dakle potez Kovilj, Krčedinska ada, cela Tisa, ta neka okolina. Kupio sam vikendicu ispod Zrenjanina i pokušavam da upoznam taj kraj koji mi je da kažem blizu, do 45 min vožnje recimo. Pa sam mislio ako ima neko ko baš poznaje taj kraj a ko zna za neka izletišta gde se mogu brčkati klinci, ili neko uređeno igralište u prirodi ili neki ugost objekat sa time, dakle zablejati porodično na pola dana i to. Već sam pitao neke forumaše za koje sam saznao da su iz tog kraja pa čekam neke info a evo i javno da priupitam. Korona i kiša se smenjuju, moje je da se pripremam za leto.
Dylam Dop, hvala za info, dobro izgleda stvarno, volim takve info. Salaš/čarda - takođe uvek vredne info.

Potez Novi Bečej - Bačko Gradište - Čurug. Biserno ostrvo, Mrtva Tisa u Čurugu, ima i čardi. Bio sam jednom u Čurugu, pa ne mogu nešto mnogo da kažem, ali ima po Guglu dosta tekstova koji lepo opisuju taj deo bolje nego što bih ja mogao :biggrin:
Rodni Troter

Postby kajblo » 30 Mar 2021, 17:10

To sam i pikirao, tiha ili mrtva tisa kako vec, u curugu, pogledah slike cini mi se odlicno mesto..
UPRAVA NAPOLJE!

.. I da kupis kanavara..
.. I da dodje materaci..
kajblo

Previous

Return to Putovanja