Board index Život van sporta Putovanja

Izleti

Re: Izleti

Postby Withnail » 01 Aug 2020, 11:51

Џејси Керол wrote:
Sve preporuke, al bez kola nemoguce doci, ja sam dusu ispovracao dok smo dosli, ortak na Debelom brdu ide izmedju 80 i 100 na sat, do Bajine Baste sam izdrzao a posle prso totalno :D

meni je uzivanje da vozim po debelom brdu, a izbegavam i treba izbegavati da se vozi brzo tuda
ali ne bih smeo da se usudim kad krene da ledi i sneg da pada
Withnail

Postby Џејси Керол » 03 Aug 2020, 12:23

Svratih na Zlatibor u povratku sa Tare i pojedoh govno, raskopan ceo, uzasno
Џејси Керол

Postby ИлићКапитен22 » 03 Aug 2020, 13:54

Џејси Керол wrote:Svratih na Zlatibor u povratku sa Tare i pojedoh govno, raskopan ceo, uzasno

Какво је говно на Златибору? Препоручи неко место где спремају најбоље.
Јер ја мрзим Алкатраз нананана
ИлићКапитен22

Postby Domingoo » 12 Aug 2020, 12:23

E ljudi treba mi pomoc .. Zobg ove situqcije sa Koronom isao bih sredinom Septembra u neku banju ovde u Srbiji (more sam definitivno otpisao ) pa me zanima da li imate neku preporuku ? Gde ici sta vredi videti ..
U banjama sam poslednji put bio na ekskurziju u osnovnoj skoli tako da pojma nemam .
Domingoo

Postby balkanski spijun » 18 Aug 2020, 11:13

Isao sam do Zlatara.Putovao sam od BG do NV 6 sati.Pravio sam jednu pauzu u Ovcar banji.

Pre Pozege radovi,a od Uzica prema Zlatiboru 3 I po sata sam putovao do NV.Katastrofa.

U povratku promenim marsutu I krenem za Ivanjicu,pa manastir Studenicu.Obnavljaju ga,skele unutra.Na Kraljevo,Cacak I BG.
Pola sata sam duze putovao s obilaskom manastira i ruckom.

Na dobrom su putu I Zlatar da useru kao Zlatibor.
balkanski spijun

Postby Hajzenberg » 18 Aug 2020, 11:27

ИлићКапитен22 wrote:
Џејси Керол wrote:Svratih na Zlatibor u povratku sa Tare i pojedoh govno, raskopan ceo, uzasno

Какво је говно на Златибору? Препоручи неко место где спремају најбоље.

To ''pojedoh govno'' verovatno se odnosi da je pogrešio što otišao na Zlatibor a ne na hranu koju je konzumirao :lollol:

Elem, ako ikako znate izbegavajte put UE-Zlatibor u periodu od 7-16 časova, strašno je. Već godinu dana oni rade put, trenutno na relaciji Užice-Bela Zemlja (lepo i pitomo mesto, prvo naseljeno kad se krene iz UE prema Zlatiboru), a do sada je rađeno Bela Zemlja-Zlatibor. Ko je prolazio zna o čemu se radi, put, asfalt, tuneli, ograde, prošle godine mrežama obezbeđivane one stene što se stalno urušavaju i tako redom. Semafori najmanje na 3 mesta trenutno. Ima zaobilazni put čim izađete iz Užica skrene se levo, prema naselju Zabučje i onda izlazite na Belu Zemlju i pičite prema Zlatiboru, jedino što malo duži i što ima krivina i odatle vidite Užice u rupi ali ili to ili se spremite da ciguljate sat-dva od UE-ZL.
Hajzenberg

Postby balkanski spijun » 18 Aug 2020, 11:51

Od Ivanjice prema Studenici,na vise mesta bujica odnelea deo puta.10 km pred manastir nema puta.Pomislih koje Sam jebene srece,sad natrag.Izadjem da pogledam,kad.majstor u rupi pokazuje rukom da prolazim.

Kaubojstina.Nije obelezeno,da ljude upozore.Malo brza voznja I skakaonica,pravo u reku.
Nocu zavrsavas u reci.
balkanski spijun

Previous

Return to Putovanja