Izleti

Re: Izleti

Postby Dylam Dop » 29 Jul 2017, 11:14

Hvala AY, nažalost nije nam se pružila prilika da odemo na Gardoš, izgubili smo dosta vremena na putu, ogromne gužve na granici, čekali 2-3h. Ipak, nadam se drugom prilikom, uskoro možda bude još jedna svadba, ako me jedan bratanac ne bude slagao. :biggrin:

Ovo gore bez sumnje izgleda super, thx još jednom ;)

Stigli smo sutradan obići samo kalemegdan i popiti piće na brzinu u Skadarliji. Ako nađem vremena i nešto volje, ostaviću svojih par utisaka o BG, možda tamo na kafenisanju.
"Ja sam Srbin po rođenju i vaspitanju, ali nisam Srbin po zanimanju.” - Ljuba Tadić
Dylam Dop

Postby Starsica » 18 Dec 2017, 15:48

Čovek i ja planiramo da zapalimo "negde" u Srbiju, nebitno je gde samo da nije neki veliki grad. Seoski turizam i te fore. Bukvalno svaka lokacija dolazi u obzir, nebitno koji je deo Srbije. Poželjno da smeštaj nije preskup i da je planina. Ne idemo zbog skijanja, idemo da odmaramo. Mene me zanima DI da idemo? :D Šorajte predloge, jako 'oću da pobegnem iz grada na nekoliko dana.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
Starsica

Postby Rancesco » 18 Dec 2017, 17:36

Starsica wrote:Čovek i ja planiramo da zapalimo "negde" u Srbiju, nebitno je gde samo da nije neki veliki grad. Seoski turizam i te fore. Bukvalno svaka lokacija dolazi u obzir, nebitno koji je deo Srbije. Poželjno da smeštaj nije preskup i da je planina. Ne idemo zbog skijanja, idemo da odmaramo. Mene me zanima DI da idemo? :D Šorajte predloge, jako 'oću da pobegnem iz grada na nekoliko dana.

Aj da preporucim moj kraj, Bajina Basta, reka Drina odmah tu, jezero Perucac 13 km od grada, planina Tara, Mitrovac na Tari takodje, Zlatibor nije daleko ako vec planiras i tamo da obidjes. Smestaj je jeftin, 10 e je apartman u centru grada, po osobi naravno.Hrana da biras... domaci sir, kajmak, prsute, slanine, komplet lepinje....
A ni za praznike nije lose,ima dosta turista, dosta desavanja ako se predomislis i odlucis za provod.

EDIT: Gde da zaboravim BB Klekovacu, Staru pesmu,Sokolovu rakiju :D
Rancesco

Postby Dylam Dop » 19 Dec 2017, 15:19

http://www.selo.rs/ molim lijepo..
"Ja sam Srbin po rođenju i vaspitanju, ali nisam Srbin po zanimanju.” - Ljuba Tadić
Dylam Dop

Previous

Return to Putovanja