Board index Život van sporta Umetnost i kultura

Serije

Najbolja domaca serija?

Porodicno blago
13
17%
Bolji zivot
13
17%
Otvorena vrata
3
4%
Slozna braca
3
4%
Vruc Vetar
11
15%
Srecni ljudi
4
5%
Grlom u jagode
2
3%
Otpisani
3
4%
Vratice se rode
22
29%
Kamiondzije
1
1%
 
Total votes : 75

Re: Serije

Postby White Mamba » 30 Mar 2018, 22:41

Radoznalost ubi Mambu..
Sad moram da procitam.. :D
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43107
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Serije

Postby Pit Bull » 31 Mar 2018, 01:02

Homeland se fino raspetljava 7. sezona, verujem da je ishod predvidljiv, ali dobra sezona. Finalna scena 7. epizode :biggrin: :biggrin:


Skida se Teror, da vidimo na sta to lici, dugo nisam gledao pravu horor seriju :D AHS mi nije legla, mada sam gledao 4 sezone, druga mi je bila bas bljutava.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58253
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Serije

Postby Kreanga » 31 Mar 2018, 11:19

Tileoleo wrote:Odgledao drugu sezonu Egzorciste. Po meni je bolja od prve, a narocito mi je drago sto se pojavljuje i Dzon Co, ostao mi je upecatljiv jos u Flashforward-u. Odlicna serija sve u svemu. Bice i treca sezona, najavili su da izlazi tokom jeseni.

Meni nije bolja.Prepisuju sad svi od ST sa klincima kao glavnim protagonistima.Jos je gej lobi morao da se ukljuci i u jebeno isterivanje djavola,pa jbt promasite makar jednu seriju.
Pit,meni je druga sezona najbolja.A sto se tice bljutavosti,ona sa Gagom je stvarno uprskala.Pogledaj sestu sezonu.Meni se svidela.
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7680
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: Serije

Postby B13 » 31 Mar 2018, 12:55

Druga sezona AHS, ubedljivo najbolja.
B13
 
Posts: 4942
Joined: 19 Jan 2014, 16:22

Re: Serije

Postby baketa96 » 31 Mar 2018, 15:16

Gotham :blue: :blue: :blue:

Je li 4.-a zadnja sezona?

Bas bi mi zao bilo da ne nastave :beyond:

Razvaljuju bas, bolja je od svih Marvelovih serija

Spoiler: pokaži
Ja ne mogu da skapiram kako to da Jerome nije Joker, kida kako glumi ludilo :blue:
Sloboda je zena...uzmi je-Dzony Stulic
User avatar
baketa96
 
Posts: 5571
Joined: 06 Jun 2011, 13:36

Re: Serije

Postby fabricio » 31 Mar 2018, 20:03

Westworld Season 2, 22.April release date
Neka se ludnica nastavi :wacko:
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Serije

Postby Malterego » 02 Apr 2018, 16:21

Ako neko još prati TWD...

Spoiler: pokaži
WTF epizoda :D Helikopter? Vjerovatno ona Georgie iz prošle epizode dolazi iz te zajednice? Ili je to možda neka spona sa spin off serijom koju doduše nisam završio nikad jer je smeće, ali imaju helikoptere tamo. Rick i Morgan pobiše one ljude, nisam to očekivao iskreno. Kako je Jadis znala za helikopter koji je očigledno došao u dogovoreno vrijeme i čekao signal? Koga je Negan sreo kada se vraćao u Sanctuary? Zadnje 2-3 epizode su mi baš dobre, za razliku od perioda prije njih kada sam se iskreno smarao.
Nos. 8 & 24 retired by Los Angeles Lakers
Spoiler: pokaži
5× NBA champion
2× NBA Finals MVP
NBA Most Valuable Player
18× NBA All-Star
11× All-NBA First Team
9× NBA All-Defensive First Team
2× NBA scoring champion
NBA Slam Dunk Contest champion
...
User avatar
Malterego
 
Posts: 7954
Joined: 03 Jul 2015, 10:06

Re: Serije

Postby Angus Young » 02 Apr 2018, 16:46

Kad izlazi blacklist?
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19611
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Serije

Postby Djalminja » 02 Apr 2018, 17:10

Teror za sada odlican

vrhunska glumacka ekipa

jedva cekam da vidim kako ce dalje da se odvija
Ovaj tim još uvek ne može da se poredi sa onim iz Partizanovih slavnih dana. Ali, ako ih potcenite, platićete".
User avatar
Djalminja
 
Posts: 5943
Joined: 31 Jul 2015, 12:09
Location: NBG

Re: Serije

Postby Pit Bull » 02 Apr 2018, 17:11

Glumacka ekipa je sjajna.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58253
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Serije

Postby Disident™ » 02 Apr 2018, 18:23

Angus Young wrote:Kad izlazi blacklist?

Noćas.
Ja ću da sačekam da se nakupe sve epizode do kraja, jer koliko vidim nema 6. sezone.
Stao sam kod epizode ''The Invisible Hand''.
Angus, je l' se nazire kraj serije?
Mogao si da vidiš i da procitaš da ti pastiri nisu gubili ovce, da srpski narod sa njima nije bio stado ovaca sto blejeći ide na klanje. Da su pred njima uzmicali i lavovi.
User avatar
Disident™
 
Posts: 14394
Joined: 08 Aug 2014, 21:13

Re: Serije

Postby White Mamba » 02 Apr 2018, 18:27

Djalminja, Pit, preporuka i za knjizurinu :okk:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43107
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Serije

Postby Angus Young » 02 Apr 2018, 18:40

Disident™ wrote:
Angus Young wrote:Kad izlazi blacklist?

Noćas.

Angus, je l' se nazire kraj serije?


Ja nisam odgledao poslednju jos uvek, ali ne nazirem kraj. Videcu posle te kad odgledam, i posle ove nove koja nocas izlazi, sta ce se izdesavati.
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19611
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Serije

Postby Poison and Remedy » 02 Apr 2018, 19:09

Sto se tice Blacklist-e, ja mislim da se tek zakuvava.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: Serije

Postby wiper » 03 Apr 2018, 02:59

Malterego wrote:Ako neko još prati TWD...

Spoiler: pokaži
WTF epizoda :D Helikopter? Vjerovatno ona Georgie iz prošle epizode dolazi iz te zajednice? Ili je to možda neka spona sa spin off serijom koju doduše nisam završio nikad jer je smeće, ali imaju helikoptere tamo. Rick i Morgan pobiše one ljude, nisam to očekivao iskreno. Kako je Jadis znala za helikopter koji je očigledno došao u dogovoreno vrijeme i čekao signal? Koga je Negan sreo kada se vraćao u Sanctuary? Zadnje 2-3 epizode su mi baš dobre, za razliku od perioda prije njih kada sam se iskreno smarao.


Spoiler: pokaži
Maltere brate moj, nisam znao da i ti pratiš ovo smeće od serije. Helikopter, misteriozna pojava :D To je verovatno otpočinjanje novog poglavlja u seriji kojeg će rastaviti na još 3 sezone, ako se ne završi ovom (ne znam, stvarno nisam upućen u to niti me iskreno zanima, posle osmogodišnje torture, gledam iz razonode). Ne verujem da je spona sa Fear the Walking dead, ta serija je sama za sebe kao priča, ne bi trebala da ima veze sa ovom, barem mi tako deluje. Rick i Morgan i ubistvo onih ljudi, ništa što me čudi. Udavili su sa Morganovom šizofrenijom pa što da ne pobiju desetak Spasitelja, not a big deal. Jadis je očigledno znala da će se pojaviti letelica, e sada otkud i kako, ne znam niti me boli ona stvar da mozgam, jer serija odavno nema smisla. Negan je, prema mom mišljenju, sreo Lauru, onu istetoviranu po vratu. Ona bi trebala da mu kaže da je Dwight pička i da im radi iza ledja, dakle Lucille u sledećoj epizodi čeka ili Simona ili Dwighta, videćemo. Ne znam šta je tebi ovde dobro, konstantno presipanje iz šupljeg u prazno, zabava za široke narodne mase bez ikakve koncepcije i ideje. To be continued..unfortunately
JEL' TI FRKA DA PLIVAŠ KAD' JE VODA MUTNA?
User avatar
wiper
 
Posts: 1715
Joined: 08 Feb 2014, 01:36
Location: Novi Sad

PreviousNext

Return to Umetnost i kultura

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests