Board index Život van sporta Umetnost i kultura

Avangardini blogeri

Re: Avangardini blogeri

Postby Crazy Soul » 25 Oct 2014, 16:42

gogo23 wrote:Tebe muci onaj jedan X kod nas ali nas ipak definise Y.

Vi ste ipak samo X a mi smo mix :biggrin:

Da banalizujem:

Kod nas je 2+2 uvek =4, prosto, jednostavno i predvidivo, kod vas je saldo najcesce 3 i 5 (i jos ste ubedjene da ste u pravu :biggrin: )

Ovo je neobjasnjivo posebno kada se uzme da u ozbir da su vasi hromozomi uvek u paru a vi gotovo uvek izbacujete nepar
...cuci neki "djavo" u vama koji remeti sklad :biggrin:

p.s.
Ja bi se ubio kad bi bio 2X :biggrin:

Ma muci me Y a ne X Image
Znala sam da ste komplikovani sa tim vasim mixom .
E u tom zecu cuci grm... dokazi da kod nas nije uvek 2+2= 4 Image
p.s. Stoooo? Image
ImageWherever you go, go with all your heart...
User avatar
Crazy Soul
 
Posts: 6459
Joined: 05 Apr 2011, 09:19
Location: Beograd

Re: Avangardini blogeri

Postby gogo23 » 26 Oct 2014, 00:59

Crazy Soul wrote:Ma muci me Y a ne X Image

tacno, ti bi htela da Y bude X a ne moze :biggrin:

Crazy Soul wrote:... dokazi da kod nas nije uvek 2+2= 4 [/img]

Eto vidis u cemu je problem...dokazi...kako da dokazem kada mislite da su 3 i 5 ustvari 4 a nisu :biggrin:
Crazy Soul wrote:p.s. Stoooo?

Iz milion razloga, cak i ako izuzmemo da smo voljom prirode postedjeni drugog stanja, u patrijarhatu je mnogo lakse biti Y
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Avangardini blogeri

Postby gogo23 » 01 Nov 2014, 20:46

Svecano dajem casnu:

Titovu
Kraljevsku
KnezMilosevsku
Karadjordjevu
Sulejmanovu
Cardusanovu
Cezarevu
Kleopatrinu

Ramzesovu

pionirsku rec

da necu komentarisati sledeci blog.
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Avangardini blogeri

Postby Crazy Soul » 02 Nov 2014, 00:22

gogo23 wrote:Svecano dajem casnu:

Titovu
Kraljevsku
KnezMilosevsku
Karadjordjevu
Sulejmanovu
Cardusanovu
Cezarevu
Kleopatrinu

Ramzesovu

pionirsku rec

da necu komentarisati sledeci blog.

Pa sto onda da pisemo? Image
Spoiler: pokaži
Ma, samo ti komentarisi . Treba odrzati neki kontinuitet Image
ImageWherever you go, go with all your heart...
User avatar
Crazy Soul
 
Posts: 6459
Joined: 05 Apr 2011, 09:19
Location: Beograd

Re: Avangardini blogeri

Postby gogo23 » 02 Nov 2014, 02:22

Crazy Soul wrote:Pa sto onda da pisemo?

Pa ne pise se blog da bi ja komentarisao. Moze i neko drugi malo.

A i Starsisa mi se, zbog moje lenjosti (da turim kafu smajlija) uvredila toliko da ne da ne pise blog vec ne pise vise na forumu.

Pa reko, aj malo da je ohrabrim i opustim. Mozda ne sto i napise.

Vec sam objasnjavao, kada citas ono sto napisem na kraj recenice sam, po slobodnom izboru, metnes :biggrin: ili :laugh: ili :D ili :lol: i sve dobija ispravan smisao.

Osim kada napisem da sam smrtno ozbiljan, sto se desilo jedno 2x do sada.
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Avangardini blogeri

Postby Starsica » 02 Nov 2014, 03:00

Starsica je samo u strašnoj gužvi, ne stiže da prdne a kamoli da piše. A i u toku su joj pripreme za rođendan (čitaj, radim kao konj onda kad bih trebala da imam slobodno vreme) pa jedino što stvarno stižem da uradim jeste da se skljokam u krevet i spavam :D

Ja tek sad vidim da si me prekrstio :D
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Avangardini blogeri

Postby gogo23 » 02 Nov 2014, 03:07

Starsica wrote:Ja tek sad vidim da si me prekrstio :D

Nije prvi put, dopuna instrukcija, ponekad potrebno ubaciti smajlija i u sred recenice.
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Avangardini blogeri

Postby Crazy Soul » 02 Nov 2014, 08:20

gogo23 wrote:Pa ne pise se blog da bi ja komentarisao. Moze i neko drugi malo.


Dragi Gogo23 b.c. (p.x.) Image
Naravno da se pise da bi ti komentarisao. Image
Spoiler: pokaži
Kako nam ga nema Harper ostao si samo ti, da povuces malo ostale. Image
ImageWherever you go, go with all your heart...
User avatar
Crazy Soul
 
Posts: 6459
Joined: 05 Apr 2011, 09:19
Location: Beograd

Re: Avangardini blogeri

Postby gogo23 » 18 Feb 2015, 20:31

Starsica se zaljubila pa nas otkačila. (kako to obično biva)

Ili nije već nas više ne volE.

:question:
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Avangardini blogeri

Postby Panta » 19 Feb 2015, 00:46

gogo23 wrote:Starsica se zaljubila pa nas otkačila. (kako to obično biva)

Ili nije već nas više ne volE.

:question:

Napisi ti neki blog, slobodno :laugh:
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Avangardini blogeri

Postby gogo23 » 19 Feb 2015, 01:08

:laugh:

Pa to što si kvotovao jeste blog.

Nestanak Starsice mi je samo dao ideju. Nije tema ona već ono što se vrlo često dešava.

Zaljubiš se i zaboraviš na sve (friends).

Zaboravili da te pozovu na tekmu, koncert, žurku, bioskop i ti zaboraviš na njih. (nećeš više da se družiš)

Bilo je puno ovakvih slučajeva u mom okruženju. Meni su to uvek bile nenormalne reakcije.

Kako se vi ponašate u ovakvim slučajevima - kada se dešava vama.

Kako se odnosite kada se desi nekome iz vaše okoline pa reaguje na goreopisani način.
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Avangardini blogeri

Postby Panta » 19 Feb 2015, 01:53

gogo23 wrote::laugh:

Pa to što si kvotovao jeste blog.

Nestanak Starsice mi je samo dao ideju. Nije tema ona već ono što se vrlo često dešava.

Zaljubiš se i zaboraviš na sve (friends).

Zaboravili da te pozovu na tekmu, koncert, žurku, bioskop i ti zaboraviš na njih. (nećeš više da se družiš)

Bilo je puno ovakvih slučajeva u mom okruženju. Meni su to uvek bile nenormalne reakcije.

Kako se vi ponašate u ovakvim slučajevima - kada se dešava vama.

Kako se odnosite kada se desi nekome iz vaše okoline pa reaguje na goreopisani način.

:laugh: :laugh: :laugh:

Sta vise volis da citas, Bravo ili Huper? Koji bend slusas, Backstreet boyse ili N sync? Kako postupiti kada joj se svidja neki seljak iz VII-3? Sta kupiti devojci koja ti se svidja za rodjendan? Da ne bude previse jadno, ali i da ne vristi ZELIM TE? Hitno :crybaby:

Najboljem drugu i tebi se svidja ista devojka? Resenje?

Prvi poljubac. Do sada ste se prilicno strasno drzali za ruke, zaljubljeno setali pored reke i pricali satima o svim i mogucim temea, ali sada osecas da je dosao TAJ trenutak. Pored pranja zuba, i orbit zvaka, na koje detalje treba obratiti paznju. Da li treba zatvoriti oci? Koji je pravi trenutak da uhvatis devojku za sisu...Ne, ne brisi ovo poslednje, zaleteo sam se :biggrin:

Blizi se kraj osmog razreda, i spremas se za najvazniji dogadjaj u zivotu - maturu. Sta obuci za tako svecani event? Pretpostavljam da je tresa out of question :beyond: Koji je najbolji nacin da pozoves Milicu iz VIII-2? Kada to treba uraditi, ne sme biti mnogo prerano (da ne ispadnes Zeljko), ali ni prekasno (Da ne uleti Miodrag, koji se ionako lozi na nju, a ima 2 metra, brije se svaki dan,a uz to je talentovani kosarkas)...

Ah, toliko pitanja, a tako malo odgovora, mladosti pusta...
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Avangardini blogeri

Postby gogo23 » 19 Feb 2015, 02:27

:laugh:

Upropasti mi blog :colera: , ili se omladina generalno promenila ili imaš sreće da ti je okruženje pametnije nego što je bilo moje.

Ovakvi idiotluci su se dešavali oko mene baš u tvojim godinama i uopšte nisu bili retki. Verovao ili ne.

Meni drago da čujem da danas nije tako. Mada se opet ne bi menjao :biggrin:
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Avangardini blogeri

Postby Panta » 19 Feb 2015, 02:37

gogo23 wrote::laugh:

Upropasti mi blog :colera: , ili se omladina generalno promenila ili imaš sreće da ti je okruženje pametnije nego što je bilo moje.

Ovakvi idiotluci su se dešavali oko mene baš u tvojim godinama i uopšte nisu bili retki. Verovao ili ne.

Meni drago da čujem da danas nije tako. Mada se opet ne bi menjao :biggrin:

Koji idiotluci, ovi iz tvog prethodnog, ozbiljnog posta ili moji vapaji za resenje problema danasnje omladine?

Ako mislis na svoje, sto se tice dela oko zaljubljivanja, to se stalno desava, cak mislim i da je nevezano za godine, i donekle su razumljivi. S tim sto to vrlo brzo splasne, pa se vratis kao pokisao kod ortaka :biggrin: A ako ne splasne, ako nastavis da budes debilko (uvek sam "mrzeo" takve parove, tipa sve, ali sve radimo zajedno) onda jebiga...

Sto se tice ljutnje na ortake, ne znam, nisam se nikada ljutio ako neko propusti da me zove bilo gde, s jedne strane jer me za vecinu tih manifestacija zabole, a sa druge strane, obicno ljudi, i ja medju njima, imaju vise drustava iz razlicith sfera, pa balansiraju izmedju toga...

Ako mislis na moj ozbiljni post (i primecujem, tvoje izbegavanje odgovora), valjda znas da sam malo mator za takve muke, ali su to realno problemi koje su klnici imali, bar kada sam ja imao 13-14 godina. S tim sto sam samo karikirao, inace su to "ozbiljne" zivotne dileme...

BTW, ako sad ne privucemo neku macku na blog, nikad necemo...Prva zedj :biggrin:
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Avangardini blogeri

Postby gogo23 » 19 Feb 2015, 03:39

Panta wrote:Koji idiotluci, ovi iz tvog prethodnog

Da, na njih sam mislio. Idiotluk je da zbog bilo koga nestaneš sa lica zemlje, makar to bila Sindi Kraford nekoć ili Aptonka danas.

Panta wrote: (uvek sam "mrzeo" takve parove, tipa sve, ali sve radimo zajedno) ..

Iako možda bez jasno definisanog razloga potpuno si u pravu. Iz mog iskustva veoma često je dolazilo do pucanja sistema nakon 20 godina, prenapregnuto je to. Mada znam i jedne koji su opstali :biggrin: a verovatno ima i nekih koji su se toliko povukli da sam zaboravio da uopšte postoje.

Panta wrote:moji vapaji za resenje problema danasnje omladine
(i primecujem, tvoje izbegavanje odgovora)

Nije izbegavanje već nemam odgovor.

Napisah jednom na frižiderskom topingu, majko moja, šta ćete i koga vi da ženite... (što je najgore, isto važi i za suprotnu stranu :biggrin: )

Panta wrote:BTW, ako sad ne privucemo neku macku na blog, nikad necemo...Prva zedj :biggrin:

:laugh: Aha, evo čeka iza ugla, samo prethodno da pritisne Enter za konačnu registraciju...
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

PreviousNext

Return to Umetnost i kultura

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests