Board index Život van sporta Umetnost i kultura

Avangardini blogeri

Re: Avangardini blogeri

Postby Crazy Soul » 19 Feb 2015, 09:21

Vidim lepo ste se ispricali Image
Spoiler: pokaži
Panta wrote:
gogo23 wrote:Starsica se zaljubila pa nas otkačila. (kako to obično biva)

Ili nije već nas više ne volE.

:question:

Napisi ti neki blog, slobodno :laugh:

Haiku blog Image
ImageWherever you go, go with all your heart...
User avatar
Crazy Soul
 
Posts: 6459
Joined: 05 Apr 2011, 09:19
Location: Beograd

Re: Avangardini blogeri

Postby Starsica » 19 Feb 2015, 12:19

:laugh:

Starsica se ODljubila, zato više ne piše blog :D
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Avangardini blogeri

Postby gogo23 » 20 Feb 2015, 01:30

Crazy Soul wrote:

Starsica wrote:

Panta wrote:BTW, ako sad ne privucemo neku macku na blog, nikad necemo...Prva zedj :biggrin:

Eto ti...na.
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Avangardini blogeri

Postby Starsica » 15 Aug 2015, 20:18

Da me ne proziva čika Gogo kako sam se zaljubila pa sam zaboravila na prijatelje :D

Pretpostavljam da svi znate šta je Freak show, ili šou nakaza. Nekada je to bilo popularno po cirkusima, pa se tako plaćalo da bi se videla bradata žena, sijamski blizanci, jako visoki ili jako debeli ljudi, patuljci, ljudi sa raznim deformitetima i slične stvari. Čak ni ne znam do kada se to radilo, mene to podseća na neki pretprošli vek (krenula da pišem prošli vek, još uvek živim u dvadesetom, iako smo odveć zagazili u dvadeset i prvi), ali uopšte nije isključeno da je bilo popularno dugo.

E sad, šta je meni palo na pamet. Sa popularizacijom svega i svačega, današnji freak show bi možda izgledao maaaaaalkice drugačije.

Žena koja ima dete sa smetnjama u razvoju. Ostavio ju je muž, svi pričaju o njoj, a ona to dete voli najviše na svetu. Svi je sažaljevaju, jer, eto, ona sad MORA da živi sa tim detetom. Apropo toga, najgore je što ju je muž ostavio. Ne briga koju ta žena ima za to dete, ne svesnost da svi 'lade jezike njome, ne stavljanje svog života u drugi plan. Ona je jadnica zbog svega. A valjda nikome nije pala na pamet njena snaga i svakodnevna borba, pa je sažaljevaju što će da ide u Freak show.
Muškarac koji je sada žena. To ne biraš, sa tim se rodiš. Neko ko se napokon oseća živo, odlično u svojoj koži žene, preporođeno, je odvratan zato što se napokon pronašao. Nije važna sreća tog nekog, niti je važno što je taj neko odlučio da napravi gargantaurski korak napred za sebe i kaže: "Ja sam to što sam!". NE! Važno je što nije ostao u telu koje mu je dodeljeno i što je prelomio. Pa dobro, i to je sve za ljude, nakaza više.

Devojka koja ima više od 20 godina a još uvek je nevina. HAHAHAHAHA. 'Ladno, pa šta jbt, niko je neće? Pa kad bi znala šta propušta, odmah bi sve nadoknadila. Nebitno je što ona možda ne oseća da je sad vreme i što bi to možda želela da uradi sa nekim do koga joj je zaista stalo, nebitno što je odlučila da u vreme "kad se klinke satiru od kurca" ostane dosledna sebi i onome u šta veruje, bitno je samo što nije probušena. Bitno je što ima a ne da. Kome bre ona u današnje vreme glumi čednost? Nakazo, vrata su ti otvorena, dobrodošla.

Žena koja ne želi decu. Booooože, kakva glupost. Pa valjda je žena i rođena da bi rodila. Jer, jeb'o ženu koja nema materinski instinkt i koja bi da se posveti karijeri, sebi i onome što zaista voli. Jer, bolje da rodi zato što je žensko, o tom detetu će da brine baba, deda, tetka, ko god (muž opciono) umesto nje, bitno da se dete rodi. Nebitno je što ga ta ista majka možda neće voleti pa će dete kroz ceo život da pati zbog toga. Bitno je što je ona sebično odlučila da o svojim jajnim ćelijama odlučuje ona. Plašim se za ovu osobu u šou nakaza, možda će morati da bude u posebnoj prostoriji da ne bude linčovana.

Neko ko je odlučio da neguje svoju seksualnost, umesto da je potura pod tepih. Jer, vrhunac seksa je misionarska poza. Šta ti tu meni oralni seksovi, BOŽE ME SAČUVAJ ANALNOG SEKSA, PA TAMO GOVNO IZLAZI, da ne zalazim u patologije tipa uniformisane osobe. Izvrni se na leđa k'o kornjača i uživaj, nema da kukaš (osim one nakaze koja je nevina, ona propušta). Tešimo nakazu da će seksa ipak biti, ali možda ne onakvog kakvog ona voli.

Ima tu još svačega. Recimo da je ovo prvi deo Freak show-a. Ako se setite dobre nakaze, javite joj da cirkus otvara nova radna mesta.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Previous

Return to Umetnost i kultura

Who is online

Users browsing this forum: SemperIdem, Џејси Керол and 10 guests