Board index Život van sporta Umetnost i kultura

Filmovi

Re: Filmovi

Postby Zlaja » 26 Apr 2019, 14:35

Pa ništa posebno, meni se lično ne sviđaju, a i nisu nešto previše bitni za ovo finale.

Ti možeš svih 20 ako hoćeš.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46966
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Filmovi

Postby Withnail » 26 Apr 2019, 15:05

Pa mora i Blek Pantera da pogleda zbog proslogodisnjih Avendzera.
A i ovu novu Kapetanicu Marvel.
User avatar
Withnail
 
Posts: 6078
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: Filmovi

Postby Zlaja » 26 Apr 2019, 15:07

Teško mi je nekome da preporučim Pantera :D
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46966
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Filmovi

Postby Tufi » 26 Apr 2019, 15:16

Blek Panter je mozda i najbolji Marvelov film, po pitanju muzike.

ja sam pogledao sve filmove. Toliko su me iznervirali sa kapetanicom marvel da je to strasno.

Jbt gradis 10+ godina uneverzum, ona se prakticno nidje ne spominje i onda moras da napravis zenskog super heroja i to ona na kraju postaje najjace oruzej koje imaju u borbi sa Tanosom
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Filmovi

Postby Withnail » 26 Apr 2019, 15:31

Meni sve one boje, kostimi, muzika, ta cela afro kultura bila super i uzivao sam u BP.

Inace, kucaj te u guglu Thanos i kliknite na rukavicu
User avatar
Withnail
 
Posts: 6078
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: Filmovi

Postby Гроф Тинторето » 26 Apr 2019, 17:06

Nemojte da kliknete na rukavicu, virus je u pitanju.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31911
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Filmovi

Postby Poison and Remedy » 26 Apr 2019, 17:51

Upravo sam pogledao Endgame

Nije spojler, samo ocena filma...
Spoiler: pokaži
Cista 10ka. Meni ubedljivo najbolji Marvelov film.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: Filmovi

Postby Pit Bull » 26 Apr 2019, 18:23

Je li gledao neko Non stop sa Liamom Nisonom? Valja li?
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58254
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Filmovi

Postby Kreanga » 26 Apr 2019, 18:24

Klasican njegov film.Meni je dobar.
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7680
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: Filmovi

Postby Tufi » 26 Apr 2019, 18:27

Poison

Spoiler: pokaži
Ja sam gledao premijeru u PG u srijedu vece, i prvi put sam dozivio da publika aplaudira u filmu :D. Kad je Kapetan Amerika uzeo Mjolnir mislim da je aplauz trajao makar 15 sekundi.

Film je i meni odlican, mozda malo duzi nego sto bih ja volio, jedino sto mi se nije svidjelo je bilo ono "grupisanje" zena u jednom momentu borbe. Nervira me to vjestacko izigravanje ravnopravnosti
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Filmovi

Postby Poison and Remedy » 26 Apr 2019, 20:10

Tufi wrote:Poison

Spoiler: pokaži
Ja sam gledao premijeru u PG u srijedu vece, i prvi put sam dozivio da publika aplaudira u filmu :D. Kad je Kapetan Amerika uzeo Mjolnir mislim da je aplauz trajao makar 15 sekundi.

Film je i meni odlican, mozda malo duzi nego sto bih ja volio, jedino sto mi se nije svidjelo je bilo ono "grupisanje" zena u jednom momentu borbe. Nervira me to vjestacko izigravanje ravnopravnosti


Spoiler: pokaži
Potpuno bespotrbna sekvenca, ali je film stvarno toliko dobar da nisu uspeli da ga zaseru sa njom. Vrhunske role su izneli skoro svi, a pogotovo RDJ koji je glumacka elita. Bas me je odusevio.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: Filmovi

Postby Фантом » 26 Apr 2019, 22:51

A jbg stvarno treba skoro sve pogledati, Ant-Man isto treba zbog ovog kvantnog cuda, moze da se preskoci Ironman 3 kao Guardianse 2 jer nema previse veze sa Avengerima.

Krajnje subjektivno Infinity war bio bolji
Mnogima je smetalo u tom filmu sto se ide iz akcije u akciju, a mene ja bas to radilo, bukvalno nisi imao vremena da trepnes

Spoiler: pokaži
.
Endgame isto odlican ali za nijansu mi se vise svideo Infinity, dobri obrti koje nikako nisam ocekivao, ovo za Tonija na kraju jesam ocekivao al ponovo sam se smorio.
Na debelog Tora sam se lako navikao, ali profesor Hulk mi nije bas legao.
I naravno ona scena za zenama van bilo kog konteksta i smisla.
Ako nesto unisti marvel to ce biti to povladjivanje, kao ona scena na pocetku gde lik prica kako je izasao na sastanak sa muskarcem, totalno nepotrebna scena samo zarad lgbt-a.

Skk se na kraju dogadja sa Gamorom, jel i nju progutala prasina ili je prezivela pa ce je ovi traziti u trecim gardijansima?
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: Filmovi

Postby Pit Bull » 27 Apr 2019, 21:16

Non-Stop

Spoiler: pokaži
Nije los film, limunada solidna, onog prvog teroristu sam provalio u prvom pojavljivanju kad je prisao i rekao da leti za Amsterdam. Msm. bas previse ocito. Onog crnca vec nisam ocekivao, niti sam mislio da su dvojica :D


Sve u svemu, nista specijalno, ali ni lose, nekih 5/10 ocena.


Ironman

Zadovoljan sam sa prvim delom, videcemo kako ce se razvijati prica... Gvinet Peltrou je :srce: :srce:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58254
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Filmovi

Postby Max Manus » 27 Apr 2019, 23:26

Avengersi
Spoiler: pokaži
lično 6/10 imao sam velika očekivanja ali stavljanje u prvi plan kapetana amerike koji je jedini lik bez ikakve harizme mi je sumanoto usrali su film sa tim,Marvelova je trebala biti u centru pažnje jer je ona i najmoćnija od svih a i njoj se uputio poziv u pomoć ,cela ideja i priča je ok ali baš sam se razočarao sa forsiranjem ovog smarača,to je utisak i većine ljudi u bioskopu
infinity war dva koplja iznad
očekujem dobre nastavke čuvara galaksije sa torom i blek pantera
User avatar
Max Manus
 
Posts: 5722
Joined: 10 Sep 2012, 23:46
Location: 011

Re: Filmovi

Postby Pit Bull » 30 Apr 2019, 21:04

Odgledao dva Ironmana, Hulka, Thora i Kapetana Ameriku. Sad su Avengersi na redu da zakljucim prvi ciklus. :D

Generalno mi je Ironman prva dva dela sasvim okej, mada mi je prvi deo bolji za nijansu.

Hulk nista posebno, gledao sam ga i ranije, limunada... Kapetan Amerika mi je definitivno bolji od Thora. Thor mi je nekako ni tamo ni vamo, kao da mi se ne uklapa u koncepciju :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58254
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

PreviousNext

Return to Umetnost i kultura

Who is online

Users browsing this forum: PERA, Sezione, Trendiction2 [Bot], White Mamba and 63 guests