Board index Život van sporta Umetnost i kultura

Anime

Re: Anime

Postby ОГИ » 02 Nov 2014, 20:10

Ima li negdje da se gledaju/skinu sve epizode?
Полети високо птицо бијела
огласи свима својим криком
нека те чује Европа цијела
да земљу своју не дамо ником!
User avatar
ОГИ
 
Posts: 10111
Joined: 05 Oct 2011, 23:29
Location: преко Дрине

Re: Anime

Postby NJS » 11 Feb 2015, 00:17

Choda wrote:
NJS wrote:Gleda li neko One Piece? Predpostavljam ti Choda :D

Kako si to zakljucio? :lollol:
Kako komentarises poslednje dogadjaje?(spoiler otvori samo ako si pogledao poslednju epizodu)
Spoiler: pokaži
povratak Sabo-a iz mrtvih


Ma uvek sam ti up to date, citam strip, svake srede izlazi novih 20 strana :D

Ja sad samo čekam da se završi ova Dresrossa ili kako se već zove, mnogo dugo traje, recimo, u stripu Sandzi, Nami itd. se nisu pojavili preko godinu dana... A u One piece vremenu je obradjeno samo dva dana... Mnogo se oteglo...

Ali sad ce epilog i najzanimljiviji deo, koliko je proslo od Marineforda a oni usli u New World samo tri cela dana(FIsh Island Arc je trajao samo jedan dan cini mi se)... Ovaj sto crta OP je rekao da ce strip imati oko 1200 chaptera, a trenutno smo na 770+...

Izvini sto dugo nisam odgovorio...
User avatar
NJS
 
Posts: 402
Joined: 23 Jan 2014, 01:10

Re: Anime

Postby Poison and Remedy » 16 Sep 2015, 17:13

Da se i ja upisem na ovoj temi. Za pocetak par preporuka sa moje strane i pozdrav ljubiteljima anime.

Poceo bi od mesta na kojima se mogu gledati anime. Ja licno preferiram KissAnime, jer su im sve anime HD rezolucije. Tu su jos i Animejoy, Animefreak, Animeshow, Soul-anime...

Sto se tice moje neke preporuke sta gledati, pocecu od "mainstream"anime, za tako reci svaciji ukus i anime-a,koje se obicno vrte po svim Top 10 listama.

Prva na toj listi su svakako Fullmetal Alchemist i Fullmetal Alchemist: Brotherhood, a potom slede Bleach, DBZ, Hunter x Hunter, Steins Gate, Naruto, Death Note, One Piece, Rurouni Kenshin... Posto ova lista moze bas da potraje, zadrzacu se na ovome za sada.

Sada, da predjem na anime koje nisu toliko "mainstream", a meni su licno zanimljive i nekako odskacu iz klise-a. Za pocetak cu navesti dve u kojima sam uzivao, a to su Mushishi i Katanagatari.

Nisam hteo da davim na prvom postu, sa objasnjenjima o svakoj seriji pojedinacno, ali ako neko ima pitanja, neka ih slobodno postavi.

Toliko za sada. Pozz
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: Anime

Postby Poison and Remedy » 24 Sep 2015, 13:50

Mislim da ce vas ovo drzati neko vreme :biggrin:

Spoiler: pokaži
Image
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: Anime

Postby fabricio » 15 Oct 2022, 01:20

Najskuplja animacija.

A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Anime

Postby ExEr » 15 Oct 2022, 21:41

fabricio wrote:Najgluplja animacija.


Popravio sam ti ovo
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7228
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Anime

Postby fabricio » 15 Oct 2022, 21:49

Da, Nazalost ni meni se Super serijal ne svidja.
Ovo je oficijalno najskuplja animacija u istoriji animea, sinoc procitah negde. Lepo izgleda, al scena i nije nesto.

Ali zato Kao dete sam Zmajevu kuglu Zed vise voleo od mojih staratelja. :crybaby: bas lepa vremena, mada ne mogu da se setim na kom sam kanalu gledao. Mislim Avala i Pink.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Anime

Postby ExEr » 15 Oct 2022, 22:50

Ja te anime nikad nisam mogao da svarim... uvek deluju nedopravljeno, i kao da u njima stave teletabise koji vriste i nista drugo... jednostavno mislim da su glupost neprevaziđena :wacko:
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7228
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Previous

Return to Umetnost i kultura

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests