Board index Život van sporta Umetnost i kultura

Kvizovi

Re: Kvizovi

Postby Hajzenberg » 25 Dec 2020, 19:46

Odlučio je pauk u Korak po korak i u Ko zna zna neverovatna greška Goljovića gde je umesto Jadranka Stojaković rekao Bisera Veletanlić, to je 25 poena minusa na tom jednom pitanju samo, kao da je unapred znao ili nije verovao u preokret do kraja.

Botina koja ne gleda očima pravo, sa pogledom u patos nije mogao bez mimike da odgovori odmah ni u brojevima, 892, u ponudi 9,100 i 8 i on se krevelji i prevrće očima.

Džabe ti znanje dečko kad si psiho, mrak nećeš skinuti do 30 i neke, samo bi neka luda ili neka kurava mogla sa tobom u krevet.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kvizovi

Postby NEDJA » 25 Dec 2020, 19:50

Meni Karna isti Vuk Kostic iz Male nocne muzike.
Od prvog casa zivota svog
od trena kada sam ugled'o dan
u glavi se mojoj misao radja
da zivim za Partizan

Na kraju sveta da igra Partizan
on nece nikada ostati sam
i svako ce od nas ponosno reci
za njega zivot cu da dam
racunajte na nas
User avatar
NEDJA
 
Posts: 6115
Joined: 15 Dec 2013, 16:41
Location: Krusevac

Re: Kvizovi

Postby Bogun » 25 Dec 2020, 20:27

Hajzenberg wrote:Odlučio je pauk u Korak po korak i u Ko zna zna neverovatna greška Goljovića gde je umesto Jadranka Stojaković rekao Bisera Veletanlić, to je 25 poena minusa na tom jednom pitanju samo, kao da je unapred znao ili nije verovao u preokret do kraja.

Botina koja ne gleda očima pravo, sa pogledom u patos nije mogao bez mimike da odgovori odmah ni u brojevima, 892, u ponudi 9,100 i 8 i on se krevelji i prevrće očima.

Džabe ti znanje dečko kad si psiho, mrak nećeš skinuti do 30 i neke, samo bi neka luda ili neka kurava mogla sa tobom u krevet.


:laugh:

Kapiram da ti je antipatičan (i meni je), ali ovo već ide u krajnost.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32879
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kvizovi

Postby Milan L. » 25 Dec 2020, 20:41

Ma da, takva ostrašćenost kao da sa Karnom ima neraščišćene račune iz prošlosti. Baš me interesuje kako se ponaša i izgleda onaj koji najviše kritikuje. I zašto ne vidimo njegove "normalne" reakcije na TV-u umesto što se hvali da je u prvih 20 na internetu. Već je jednom bio opomenut zbog pominjanja politike, ali uvek će naći neki drugi razlog za napad, a šta je povod sigurno neće javno priznati.
Milan L.
 
Posts: 416
Joined: 25 Nov 2014, 00:41

Re: Kvizovi

Postby Noodles » 25 Dec 2020, 20:48

Ostavite dete na miru. Decko je dobar igrac, decko je pouzdan igrac. :biggrin: Cestitke Karni na pobedi, onaj Stefan je daleko antipaticniji tip. Nazivati ga dzukelom, karneksom, botom nije ok.
TRI POENA, TRI POENA... NEMOJTE SE LJUTITI ŠTO SAM ZAĆUTAO ZA TRENUTAK...
User avatar
Noodles
 
Posts: 1177
Joined: 06 Jan 2014, 13:29

Re: Kvizovi

Postby Sezione » 25 Dec 2020, 20:51

Sto se tice pobednika slagalice

U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13821
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Kvizovi

Postby H. Chinaski » 25 Dec 2020, 22:57

Hajzenberg wrote:
Džabe ti znanje dečko kad si psiho, mrak nećeš skinuti do 30 i neke, samo bi neka luda ili neka kurava mogla sa tobom u krevet.

Uh, šta ti bi? Da li shvataš, koliko je ovo ružno i bedno? Nisam ovo očekivao.
Sloboda je stanje duha i splet srećnih okolnosti.
User avatar
H. Chinaski
 
Posts: 2070
Joined: 22 Apr 2020, 15:06

Re: Kvizovi

Postby Iluzionista » 25 Dec 2020, 23:34

Decko od samo 23 godine, a ovakvo znanje, genije! Svaka cast momak!
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2555
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: Kvizovi

Postby -Lepi- » 26 Dec 2020, 13:14

Ahaha Hajzenberg ga bas ne voli.
Jbt decko moze da zivi samo od kvizova, uzeo ciklus, sad milionce, uzima u onom kvizu na Novoj S.Libo ga racku.
User avatar
-Lepi-
 
Posts: 2257
Joined: 17 Dec 2012, 22:04
Location: BGD

Re: Kvizovi

Postby Milan L. » 26 Dec 2020, 16:49

Ne da ga ne voli nego ga patološki mrzi. Čak i da dečko stvarno ima neku urođenu manu (što je samo laička pretpostavka), niko ne zaslužuje da bude ponižavan. Onda zaista nije za čuđenje otkud toliko nasilja u društvu, na svim nivoima. Svaka različitost je postala razlog da se neko provuče kroz blato. Nije baš za poređenje, ali mogu da zamislim šta bi pričali o Tesli i njegovim navikama da je kojim slučajem naš savremenik.
Još jednom ponavljam, ako misli da je televizičniji, spontaniji i više zna neka se prijavi junak.
Milan L.
 
Posts: 416
Joined: 25 Nov 2014, 00:41

Re: Kvizovi

Postby Ron Swanson » 26 Dec 2020, 19:13

Verovatno mu je skinuo ribu :D
User avatar
Ron Swanson
 
Posts: 4729
Joined: 11 Apr 2018, 22:31

Re: Kvizovi

Postby Hajzenberg » 26 Dec 2020, 19:43

Jesam ja otišao predaleko ali i vi ste sa vašim pretpostavkama :lollol: Otišlo je ovo predaleko...

Niti znam čoveka, niti me je nečim lično uvredio, ne znam, nešto me nervirao sa onim prenemaganjem, gestikulacijama, mimikom, sa mrmljanjem sebi u bradu gde ga često ne razumeš, previše kurtoaznim izjavama i tako to. Ne samo da ga patološki ne mrzim, nego ga ne mrzim uopšte, niti bilo koga mrzim ni ovde na forumu među imaginarnim svetom niti u realnom životu, mogu nekoga da ne volim ali mržnja je nešto drugo, nije isto ni približno kada nekoga ne volite ili ne podnosite. Ej bre, ''patološka mržnja''.

Neću pisati više ni o Slagalici niti o bilo kakvim drugim kvizovima, uopšteno na ovoj temi. Samobanujem se. Zbogom i prijatno :laugh:
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kvizovi

Postby H. Chinaski » 26 Dec 2020, 20:03

Popizdeo si, kao svi što to uradimo. Nemoj, Hajzenberže, da zajebavaš! Iskren si, a to je zaboravljena vrlina.

Izvini, nije mi teško reći, ako sam te svojim trabunjanjem povredio.
Sloboda je stanje duha i splet srećnih okolnosti.
User avatar
H. Chinaski
 
Posts: 2070
Joined: 22 Apr 2020, 15:06

Re: Kvizovi

Postby Milan L. » 26 Dec 2020, 21:08

Šta drugo da se pomisli, mržnja je najadekvatniji termin na osnovu napisanog, ja ne gatam u pasulj da bih znao ko se tu folira. Kao da je bio primoran da gleda Slagalicu i sluša to, kako je nazvao, prenemaganje. Meni nije jasno ni kad ljudi to isto pišu za ove koji nam svakodnevno iskaču iz frižidera - ugasite TV, internet i prodišite. Ili se skoncentrišite na sadržaj pitanja, igru, a učesnike i rezultate zanemarite.
Inače, ovde češće srećem navijačke elemente nego što su članovi spremni da analiziraju. Kvizovi jesu takmičenje ali nikada ih ne doživljavam u tom smislu.
Milan L.
 
Posts: 416
Joined: 25 Nov 2014, 00:41

Re: Kvizovi

Postby Noodles » 26 Dec 2020, 21:18

Udari te kompleks, jer je decko masina realno. Tek kad vidis nekog kao Karna shvatis koliko ne znas a mislis da si neko mudo. Te facebook Slagalice, triviadori i slicno nisu merilo znanja nego pracenje sablona.
TRI POENA, TRI POENA... NEMOJTE SE LJUTITI ŠTO SAM ZAĆUTAO ZA TRENUTAK...
User avatar
Noodles
 
Posts: 1177
Joined: 06 Jan 2014, 13:29

PreviousNext

Return to Umetnost i kultura

Who is online

Users browsing this forum: Noodles and 69 guests