Board index Život van sporta Umetnost i kultura

Kvizovi

Re: Kvizovi

Postby Skafi » 04 Apr 2020, 18:12

Volim Kosjerinu, mada mislim da greši (verovarno ne svojom voljom) što je toliko ima na TV-u. Vodi 3 ili 4 emisije. Previše je to. Poješće je televizija, ako to potraje.

Na Sport Klubu je bila bombona.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Kvizovi

Postby Cvele » 04 Apr 2020, 18:15

Withnail wrote:pa koja je to veza? :biggrin:

Kristina Radenkovic je bas ocajna bila, pre toga i u nekoj seriji tinejdz na rts bila, voimja oca

Bila je u "Ono kao ljubav".Ne znam da li si mislio na nešto drugo.

Inače omiljena serija dok sam išao u osnovnu,uz "Našu malu kliniku". :biggrin:

I podrška za novu voditeljku Slagalice,svaki početak je težak. :biggrin:
User avatar
Cvele
 
Posts: 18537
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Kvizovi

Postby Tegi » 04 Apr 2020, 18:23

"Priđi bliže", dezorijentisana njanjava Beba koja se loži na tinejdžerske picovane i brat gitarista Zeka koji herojski prevazilazi tanku, ali teško probojnu granicu između klasičnog friend zone-a i stavljanja među guzove. U svoju korist naravno.

Kika igrala neku pijanu nastavnicu biologije beznadežno zaljubljenu u naočitog profesora srpskog, kog igra tada široj publici potpuno nepoznati Nebojša Dugalić.

Odokativno prikazivana u vreme TNT dominacije, znam da mi srednja škola još nije bila ni na vidiku.
Last edited by Tegi on 04 Apr 2020, 18:25, edited 1 time in total.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20800
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kvizovi

Postby ИлићКапитен22 » 04 Apr 2020, 18:23

Tegi wrote:Što ne znači da si loš sa ženama.



Брате, искрено, свака девојка кад ме упозна, помисли да сам супер и одушеве се. Временом схвате колико сам болестан и одјебу ме.

Кад поменусте Дугалића. Пре једно месец дана га сретох у једним маркету ту у насељу, пошто је Краљевчанин и често је овде. И купује нешто са децом и ја прођем поред њега и кажем ,,Поштовање Анто''. Он се окрену, погледа ме чудно и насмеја се и каже ,,Чудо неко по тој улози да ме препозна''. Пријатан човек.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Kvizovi

Postby Cvele » 04 Apr 2020, 18:28

Kod mene obrnuto.Oduševe se tek kad vremenom shvate koliko sam bolestan.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18537
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Kvizovi

Postby ИлићКапитен22 » 04 Apr 2020, 18:35

А господин који је сада у Слагалици у спојници успео да споји Цркву рођења Христовог и Меку. Сунце ти пољубим, па како човече?
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Kvizovi

Postby fabricio » 04 Apr 2020, 18:40

Tegi wrote:
fabricio wrote:Veza preko koje je zaposljena nova voditeljka slagalice je veza koju ni Vucic ne moze da potegne fazon. :blue:

Veruj mi na reč. Bez trunke preterivanja, istina je to što si napisao.

Mada pamtim početke Kike Radenković, Kosjerine, Marije Veljković... nisu ni one bile bolje u prvim mesecima.

Radenkoviceva je i dan danas ocaj, ne znam zenu, ali sto bi moja baba rekla, zlo. Ona radi predstave za Djordje DAvidom. Show.
Kosjerin (a) ne znam ko je, prvi put cujem
Za Mariju se ne secam, a sad mi je bas prijatna. Mada mislim da je zbog frizure.

Ali ova nova dize lestvicu na visi nivo krvarenja iz usiju.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Kvizovi

Postby rabesandratana » 04 Apr 2020, 18:46

fabricio wrote:Kosjerin (a) ne znam ko je, prvi put cujem.


Kapitenu, hoces ti ili ja ?
Vucicu pederu ne damo ti titulu !

Dacha
Deda
NBG
Cuburac i cerka
Dexi
Angus Young
Don i kum
Jedno ime
Chinaski
User avatar
rabesandratana
 
Posts: 10866
Joined: 27 Nov 2011, 15:43

Re: Kvizovi

Postby Tegi » 04 Apr 2020, 18:58

Cvele wrote:Kod mene obrnuto.Oduševe se tek kad vremenom shvate koliko sam bolestan.

Tvoji te poslali na stomatologiju, a ti završio na laringologiji.

Iliću, brat Anta, i meni je bio najbolji lik u Obrenovićima, podilazila me jeza od tih zaverenika, ali Ante sam se onako crnpurastog najviše plašio.
Gledah pre neko veče tv dramu iz 1990ih, "Proleće u Limasolu", živo sranje, ali utisak mi je da je šteta što produkcija krimi-serija nije bila ni blizu razvijena kao danas. Mladi Dugalić bi se tu daleko bolje snašao nego db-Biković i nvo-Marić. Drugi utisak- kakva je milfača bila Dana Maksimović. :okk:
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20800
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kvizovi

Postby ИлићКапитен22 » 04 Apr 2020, 18:58

rabesandratana wrote:
fabricio wrote:Kosjerin (a) ne znam ko je, prvi put cujem.


Kapitenu, hoces ti ili ja ?


За овакве ствари бих активирао Голи оток...
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Kvizovi

Postby Withnail » 04 Apr 2020, 19:01

Tegi wrote:"Priđi bliže", dezorijentisana njanjava Beba koja se loži na tinejdžerske picovane i brat gitarista Zeka koji herojski prevazilazi tanku, ali teško probojnu granicu između klasičnog friend zone-a i stavljanja među guzove. U svoju korist naravno.

Kika igrala neku pijanu nastavnicu biologije beznadežno zaljubljenu u naočitog profesora srpskog, kog igra tada široj publici potpuno nepoznati Nebojša Dugalić.

Odokativno prikazivana u vreme TNT dominacije, znam da mi srednja škola još nije bila ni na vidiku.



haha sjajno opisano :laugh: ali ja sam navijao za tinejdz picovana, antiheroja, visokog, kosatog :laugh:
boze sta sam sve gledao :laugh:


u moje vreme su bili Packe, Kecina, Njutn i Bojance :laugh:
User avatar
Withnail
 
Posts: 6078
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: Kvizovi

Postby Pit Bull » 04 Apr 2020, 19:02

Da stavim i ovde.

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58252
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kvizovi

Postby ИлићКапитен22 » 04 Apr 2020, 19:05

Withnail wrote:
Tegi wrote:"Priđi bliže", dezorijentisana njanjava Beba koja se loži na tinejdžerske picovane i brat gitarista Zeka koji herojski prevazilazi tanku, ali teško probojnu granicu između klasičnog friend zone-a i stavljanja među guzove. U svoju korist naravno.

Kika igrala neku pijanu nastavnicu biologije beznadežno zaljubljenu u naočitog profesora srpskog, kog igra tada široj publici potpuno nepoznati Nebojša Dugalić.

Odokativno prikazivana u vreme TNT dominacije, znam da mi srednja škola još nije bila ni na vidiku.



haha sjajno opisano :laugh: ali ja sam navijao za tinejdz picovana, antiheroja, visokog, kosatog :laugh:
boze sta sam sve gledao :laugh:


u moje vreme su bili Packe, Kecina, Njutn i Bojance :laugh:


Брате, ако ти је лакше, ја сам то гледао пре једно 2,3 месеца...
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Kvizovi

Postby Withnail » 04 Apr 2020, 19:09

ok, pobedio si :laugh:
User avatar
Withnail
 
Posts: 6078
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: Kvizovi

Postby fabricio » 04 Apr 2020, 19:16

Tegi brate mislio sam da imas 50 godina :blue: A ti si "moj".
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

PreviousNext

Return to Umetnost i kultura

Who is online

Users browsing this forum: Tegi, Withnail and 57 guests