Republika Srpska

Re: Republika Srpska

Postby fighter » 15 Apr 2019, 11:37

Pas mater.

Spoiler: pokaži
Image
fighter

Postby Bojdo » 15 Apr 2019, 11:41

I Šiptari će. Jebe se njima ko kod njih trenutno vlada oni ne gledaju na "otadzbinu" kroz krugodvojkašku prizmu.
Nikola Jokić je slasni kosarkaski koktel sazdan od najboljih igračkih osobina Pau Gasola i Krešimira Ćosića. Jednom riječju-ČUDO! Bojdo 2018.
Bojdo

Postby stihl » 15 Apr 2019, 13:19

Мир, мир брате, мир.
Ја нећу да пуцам, хоћу да туцам.
Београд 1991-1995
Тако да ...
stihl

Postby ИлићКапитен22 » 15 Apr 2019, 13:54

Па највећи издајнички шљам живи у Београду. Све деца најгорих комуњара.
Јер ја мрзим Алкатраз нананана
ИлићКапитен22

Postby grobar_Zvornik » 17 Apr 2019, 17:35

Посланик у Парламентарној скупштини БиХ и бивши министар здравља Српске Драган Богданић нападнут је у Теслићу, гдје му је указана љекарска помоћ. Након вербалног, физички га је напао Илија Павловић, лице које, каже Богданић, припада теслићком криминалном миљеу.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

27 ГОДИНА ПОНОСНА И СЛАВНА!
grobar_Zvornik

Postby Dylam Dop » 23 Apr 2019, 11:21

Sine, postali smo balkanska Kolumbija izdijeljena na kartel-feude.. Brzo sustizemo Milovu prciju.. :pop:

https://www.blic.rs/vesti/republika-srpska/sacekusa-kod-banjaluke-ubijen-biznismen-slavisa-krunic/xyxfr7n

Neko iz BL?? Mozete li mi nesto detaljnije reci sta je ovde gore bilo posrijedi i kakav ugled je uzivao ovaj Slavisa kod obicnog naroda?
Tegi: 'Polako, tek ces propatiti zbog uspeha fudbalske reprezentacije Srbije.'
Dylam Dop

Postby Pit Bull » 23 Apr 2019, 14:15

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ
Pit Bull

Postby Bojdo » 23 Apr 2019, 14:29

Ma ove priče dijelio je sirotinji pare, Robin Hud i sl. su čisti populizam.

Zanima me kako je postao milioner, ko mu je stimao poslove? Zna se da se kod nas ne zgrcu milioni na čist način.
Nikola Jokić je slasni kosarkaski koktel sazdan od najboljih igračkih osobina Pau Gasola i Krešimira Ćosića. Jednom riječju-ČUDO! Bojdo 2018.
Bojdo

Postby grobar_Zvornik » 23 Apr 2019, 14:40

Фини неки људи...
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

27 ГОДИНА ПОНОСНА И СЛАВНА!
grobar_Zvornik

Postby Dylam Dop » 23 Apr 2019, 16:37

Hvala puno! Dakle, kao sto sam i pretpostavljao: - iver nije pao daleko od klade.

Bojdo wrote:Ma ove priče dijelio je sirotinji pare, Robin Hud i sl. su čisti populizam.

Zanima me kako je postao milioner, ko mu je stimao poslove? Zna se da se kod nas ne zgrcu milioni na čist način.

Sorry, ali pises ovde ciste idotizme. Evo jedan mali isjecak iz moje autobiografije: -U jesen 1995 godine kad smo izbjegli pod kisom granata i navalom HVO-a i regularne HR-vojske iz mog mjesta, Drago Krunic (otac pomenutog Slavise) nasoj i jos 3 porodice, u cijeloj toj nesreci, pruzio je utociste upravo u ovoj kuci ispred koje se sinoc i danas sve izdesavalo. Moja bliska komsinica bila je rodom iz istog sela, kasnije udata u moj grad, poznavala licno porodicu Krunic. Tom prilikom dovezao nam je nekoliko vreca brasna, litara ulja, soli i dr. namirnica potpuno gratis iz jedne od svojih 'Zitopeka'-pekara. U toj kuci proveo sam nekih ca. mjesec dana, prije nego sam se s porodicom otisnuo dalje ka Srbiji. Mladjahnog sina mu za to vrijeme nismo upoznali, tako da ne znam nista konkretno o njemu, ali nas je Drago redovno obilazio iz BL i pitao da li nam je jos nesto neophodno za zivot..

Eto toliko, s jos jednim vaznim dopunskim detaljem: -navod iz ovog gore teksta sto ga je okacio Pit koji kaze kako je doticni kupio 'Zitoprodukt' prije par godina i onda pokrenuo biznis sa 'Zitopeka' pekarama naprosto nije tacan. Otac mu je bio vlasnik tih pekara jos od mnogo vremena prije rata, dakle, garantujem da nije od onih koji su profitirali u krvavim godinama i smutnom vremenu s pocetka 90-ih. Moguce da mu je i djed bio osnivac tog preduzeca, jer te pekare, kako vidim, postoje jos od 1967 god:

http://www.zitopeka.net/index.html

Moja izuzetna zahvalnost ovom covjeku i njegovoj porodici!

R.I.P.
Tegi: 'Polako, tek ces propatiti zbog uspeha fudbalske reprezentacije Srbije.'
Dylam Dop

Postby Pit Bull » 23 Apr 2019, 16:48

Koliko sam video po Tviteru iz BL ljudi koji su pisali, uglavnom su svi sokirani i pisali su ovo sto sam kacio na Banjaluka portalu.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ
Pit Bull

Postby stihl » 23 Apr 2019, 18:23

Само да додам да је био неко ко свуда иде са два аутомобила наоружаних људи, нису ту чиста посла.
Што се тиче запослених у његовим фирмамс Сектору и Житопродукту, класично израбљивање радника гдје је "врх" плата била 250 еврића (технолог у Житопродукту 300).
Био је тетак Драшку С. док му се тетка није преудала за Црнатка.
А Пит по старом, као и о ПЗД
Диламе,
Знаш ли ти када је приватизован Житопродукт?
Или си помијешао нешто?
stihl

Postby Bojdo » 23 Apr 2019, 18:31

Randy
Govorio sam generalno o principu poliranja biografije kroz "na daleko se čuje" humanitaran rad. To je manir koji je masovna pojava kod nasih novopečenih tajkuna, pa često "davanje vreće brašina sirotinji" ne mora da govori nista konkretno i suštinski o čovjeku. Naravno postoje nekarakteristični primjeri, nisu baš svi isti.
Vise volim da čujem kako je neko stekao famozni "prvi milion" pa cu onda da ga uzdižem u mučenika, ili ravnodušno da okrenem stranicu novina i nastavim da čitam druge vijesti. kad kažem ravnosušno, to ne znači doslovno.
Last edited by Bojdo on 23 Apr 2019, 18:59, edited 5 times in total.
Bojdo

Postby stihl » 23 Apr 2019, 18:36

Полицајци су одрадили што је до њих.
Еmilio Baldo uhapšen u blizini mjesta ubistva Slaviše Krunića

https://www.nezavisne.com/novosti/hronika/Emilio-Baldo-uhapsen-u-blizini-mjesta-ubistva-Slavise-Krunica/534992

Uhapšena braća Armin i Nermin Ćulum

https://www.nezavisne.com/novosti/hronika/Zbog-ubistva-Krunica-u-Sanskom-Mostu-uhapsena-braca-Culum/535015
stihl

Postby Bojdo » 23 Apr 2019, 18:36

Stihl, daj malo vise info o privatizaciji?
Bojdo

PreviousNext

Return to Svet oko nas