Politicke teme, unutrasnja politika

Re: Politicke teme, unutrasnja politika

Postby neza » 11 Feb 2019, 12:31

Имаш ти Дода па те баш заболе, он и овако као мечка Божана игра ма ко ударао у таламбас у Србији. :beyond:
Image
neza

Postby stihl » 11 Feb 2019, 12:53

Изгледа да Милораду једино преостаје да се на наредним изборима кандидује за предсједника Србије. :biggrin:
Иначе оде све у чабар.
Миле би помео метлом све то нво-либреално смеће.
:mop:
stihl

Postby Горан » 11 Feb 2019, 14:05

https://serbianfbreporterjournal.wordpr ... 83-%D0%B1/

Stranac o steti ulaska Srbije u EU i jos po necemu
bwa wrote:Crnogorci jesu Srbi u sirem smislu.
Горан

Postby treci » 11 Feb 2019, 14:48

Pit Bull wrote:Pa izmedju Vucica i ovih bednika...

Ne pamtim da se u istoriji Srbije pojavila dva bloka gde ne znas koji su ogavniji. A mislio sam da od Vucica ogavnije ne moze biti...

E upravo tako, imamo ovog merkelovca na čelu drzave i lidere SZS koji idu u Brisel na konferenciju kod budućih porazenih snaga a to su eu liberali-ALDE.
Čitajući ovo što napisa Ron da je narod na protestima najviše zeleo da se slika sa Nogom, da gotive Raduleta pa i Vidojkovića da negoduje na zastavu EU(većina) čini mi se da narod upravo želi ono što ne sme da se čuje na tim protestima.
treci

Postby Dr Arslanagic » 11 Feb 2019, 17:05

''Увек као људи, а као нељуди, не дај Боже, ни да живимо, а камоли мремо''.
Dr Arslanagic

Postby Pit Bull » 11 Feb 2019, 17:08

neza wrote:Имаш ти Дода па те баш заболе, он и овако као мечка Божана игра ма ко ударао у таламбас у Србији. :beyond:

:D

A jbg. ja sam ti razbacan na sve strane :lol2:

Tacno cu kad budu izbori napisati neku budalastinu na listu i uslikati, to do sada nisam nikada radio, a dati glas ovim blokovima je smejurija. Mozda opet Bosku, najmanje je ogavan :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ

NFL Fantasy Champion(2014)
Pit Bull

Postby b@Ta maRe » 11 Feb 2019, 17:12

Ron Swanson wrote:Uglavnom, očigledno je da je nezadovoljstvo ogromno i da su na protestima ljudi svih političkih opredeljenja, osim onih koji žive u oblacima (draaaga) ili podržavaju ovu nakaradnu vlast. Takođe je jasno i da se ništa neće desiti bez rušenja, lomljenja i paljenja, ali niko od protestanata ne izgleda kao neko ko bi bio spreman na to.

Istu stvar sam prokomentarisao sa ortakom. Definitivno će morati da dođe do radikalizacije protesta, da li kroz blokadu institucija ili nečeg drugog, jer će se u suprotnom samo (ponovo) potrošiti ova silna energija... I nervira me ta šatro korektnost, kad mu skandiraju "Vučiću lopove!", jer svi znamo koji mu epitet najviše ide na živce. :roll:

P.S. Verovatno smo se i videli, bio sam na istom mestu sa kog si fotkao dole kod Vlade :biggrin:
Gde si brate Srbine, evo brate sendvič
b@Ta maRe

Postby fontaneros » 11 Feb 2019, 17:19

A cekajte, kada padne vucic, sta onda?
Гробари Маја Беровић
fontaneros

Postby Pit Bull » 11 Feb 2019, 17:22

Nema sta onda jer nece pasti...

A kada bi se nekim cudom desilo, sve sto je radio on, pokusao bi Djilas.

Mada vladanje Djilasa ne bi dugo potrajalo. Nije on taj lik.

Mislim sve je ovo vec vidjeno, ovo ti je kao DOS 2. Dejavu.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ

NFL Fantasy Champion(2014)
Pit Bull

Postby neza » 11 Feb 2019, 17:40

fontaneros wrote:A cekajte, kada padne vucic, sta onda?

Крај света, јебо га! :crybaby:
Ето као тај смрад може да води државу и Жика Обретковкћ, нека ми опрости Жика што га ставих у исту реченицу са овом креатуром. :krsti:
Image
neza

Postby fontaneros » 11 Feb 2019, 17:49

Nisi me razumeo cone.

Postavio sam pitanje ovim ljudima sto idu na proteste i podrzavaju djilasa.
Гробари Маја Беровић
fontaneros

Postby Poison and Remedy » 11 Feb 2019, 18:01

Ne znam za vas, ali meni deluje da mi kao narod, a i kao pojedinci nekako gubimo sebe. Price radi, prosle nedelje sam isao na pivo sa kumom, gde mi on u jednom momentu kaze "Pazi kako se niko ne smeje". I stvarno, setas se gradom i koga god pogledas, svi namrgodjeni, zgureni, u nekoj zurbi da pobegnu od mase...Zato se nadam da ce ovi protesti nekako proizvesti mnogo dublje promene od same smene vlasti. Jer mi deluje da necemo jos mnogo izdrzati kao narod, ako se nastavi konstantno pisanje po nama od strane politicara. Kad se setim 90tih, pored sve bede i nemastine, ljudi su se vise druzili, mame i bake su isle kuci kod prijateljica/komsinica, tate u kafane ili sa komsijama npr. popravljali stojdze, Yuga..., dede na bocanje, sah, karte... Sad, nista od toga ili bas retko. Sa svim komsijama i komsinicama ne vezano od statusa u drustvu si pricao, svakog je interesovalo kakav si u skoli, da li imas "devojcicu", kako su ti roditelji, nikom od komsija nije bilo iznenadjenje ako im pokucas na vrata, uvek su ih otvarali. Danas toga nema. Jednostavno ljudi su se distancirali jedni od drugih, zatvorili u svoja cetiri zida i samim tim prestali da brinu za druge ljude. Ne znam, mozda gresim, ali ne mogu da se otmem utisku da je ljudima vise pun ku*ac borbe.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
Poison and Remedy

Postby grobar_Zvornik » 11 Feb 2019, 19:53

Поисоне

Степен заједништва, осјећај припадности, осјећај среће и осјећај задовољства није везан за материјализам. Још мање за либерализам. Ту требаш тражити одговор. Ми што "тупимо" да је породица кључ свега, а чување традиционалног један од најважнијих детаља, не причамо то да би држали некоме моралне придике... Штавише, на овом форуму је сигуран сам 80% вас старије од мене... Изгубило се. Испирање мозга, нека врста сатанизације идентитета, напуштања традиционалног зарад материјалног... Имаш то што имаш. Тужно.

Што би мој један колега рекао, најсрећнији сам био кад нисам имао марку у џепу. Данас када имам доста више, нисам срећан. Немам са ким да подјелим...

Ми смо дјетињство деведесетих (кад стаде рат) проводили на игралиштима са лоптом. Данашње генерације проводе у кафићима, кладионицама уз телефон или таблет, што је још горе у четири зида...
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

26 ГОДИНА ПОНОСНА И СЛАВНА!
grobar_Zvornik

Postby Sani » 11 Feb 2019, 19:59

fontaneros wrote:A cekajte, kada padne vucic, sta onda?

Spoiler: pokaži
1. Ray Allen
2. Reggie Miller
3. Stephen Curry
4. Kyle Korver
5. Jason Terry
6. Jamal Crawford
7. Paul Pierce
8. Vince Carter
9. Jason Kidd
10. Joe Johnson
Sani

Postby Dr Arslanagic » 11 Feb 2019, 20:42

Ово ни тито није радио.
Невероватно докле су спремни да иду.
Да им се омогући, има ли би ми данас 14 голих отока.

''Увек као људи, а као нељуди, не дај Боже, ни да живимо, а камоли мремо''.
Dr Arslanagic

PreviousNext

Return to Svet oko nas