Crna Gora

Re: Crna Gora

Postby Dylam Dop » 08 Nov 2018, 22:57

inace je zanimljivo da imamo clanova na forumu koji ce imati lijepih rijeci za Ljotica naprimjer.

O meni govoris? Ako ne, ko je taj?

Ja sam mislio na one koji su bili druga strana u Bozicnoj pobuni...

Ne kapiram te, hoces da kazes da je ovaj gore Lj. Dimic Crnogorac koji sluzi stranoj zemlji (u ovom slucaju: Srbiji)?? O kakvoj "kuhinji" uopste govoris?
Dylam Dop

Postby bwa » 08 Nov 2018, 23:19

СрбинПодгорица wrote:@bwa Мени апсолутно не смета што пишеш овдје, нити би било коме то забранио било шта.
А какво се ти друштво сврставаш ,у оно што слави прогон пола милиона Срба, у оно што признаје ткз. Косово и тамо шаље војнике, оно што позива на рушење православних светиња, у што слави усташу Дрљевића. У оно друштво што подржава улазак НАТО који убијао народ, да те подјсетим нпр. Мурино. У оно друштво чији лидери отворено говоре да су Срби сметња. Воли слободно ти то нико ти не брани, али то није Црна Гора нити има било какве везе са Црном Гором. Ја волим Црну Гору, нажалост она не данас не постоји, уз Божју помоћ надам се да ће једног дана васкрснути.

Па ти који су побинули имали су макс 5000 људи од који већина борбе виђело није, и на Цетињу нису могли имати већину. По комунистичком гледању, а и тога са твог аватара Крсто је био издајник и сарадник окупатора једнако као Љотић.

Krsto Zrnov je u 2. Svjetskom ratu bio izdajnik, bez sumnje, da si cita sta sam napisao u postu iznad tvog to si moga da procitas. To sto se borio u Bozicnoj pobuni ga ne opravdava. Ljuba Cupica su tvoji cetnici uhvatili I predali Talijanima da ga strijeljaju ma ce zivjeti vjecno.

@Dylam, nijesam na tebe mislio. Ovo drugo je jasno, podmetacina Karadjordjevica da je Italija finansirala casnu Bozicnu pobunu.
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
bwa

Postby Niksicanin » 08 Nov 2018, 23:42

То да су Жабари били финансијери Гаеташа је толико ноторна чињеница да би је схватио неко ко је у нижим разредима основне школе без да је икада Чуо за било какву побуну. Побуна и све акције су одмах престале чим су престале паре. То је ваљда сваком јасно. Жабари су Имали своје интересе у Истри и Далмацији, Кад им се То отворило, са овима су завршили.
Niksicanin

Postby СрбинПодгорица » 08 Nov 2018, 23:58

Да ли је плаћање Италије било је чињеница. Опет ти зеленаши су били велики Срби, њихове породице су и дан данас, за разлику од неких четничких породица.
@bwa Како су добили Зеленаши име знаш ли?
Last edited by СрбинПодгорица on 09 Nov 2018, 00:08, edited 1 time in total.
Живио ПАРТИЗАН и мајка СРБИЈА
ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ,
КАО НЕКАДА ПРЕ...
СрбинПодгорица

Postby Dylam Dop » 09 Nov 2018, 00:03

Ovo drugo je jasno, podmetacina Karadjordjevica da je Italija finansirala casnu Bozicnu pobunu.

Siguran si u apsolutnom? Sta ako je doista tako bilo? Bwa, meni je 'sumnja' drugo ime, tako sam odgajan, nista ne prihvatam zdravo za gotovo.. To mi je i u (inzinjerskom) pozivu da svaku problematiku sagledavam kriticki i sa vise strana, visedimenzionalno.. U svakom slucaju, medjuratna Italija je imala sve razloge da na Kraljevinu SHS/YU gleda neprijateljski i da trazi nacine subverzivno da djeluje protiv iste (nisu se slucajno ni Ustase prvo utaborile u njoj).. (u Versaju 1919 je npr. najvise jadikovala kad su joj otudjili Rijeku/Fiume i dodijelili "nama" (pardon! - Hrvatima)). Stoga, najveci drzavotvorci Hrvatske u ovim okvirima danas su upravo kralj Aleksandar i JBT. A ovi se sad (cast izuzecima!) kunu u Pavelica i Tudjmana.. :krsti:
A bogami Aleks je bio blagonaklon i vama dole kada vam je udijelio Boku i dockan jedan Dubrovnik sa Peljescem vam strpao u Zetsku Banovinu (a i Metohiju na koju se toliko pozivas, sa sve Raskom)..

Nego, kakav je tvoj stav o ovom drugopomenutom?? Eno, tamo na b92-blogu se povela zustra polemika o najavljenom skorasnjem podizanju spomenika doticnom u Podgorici od strane establismenta kog podrzavas.. Pitao sam te vec nazad o tome, pa ili si previdjeo komentar ili si ga svjesno zaobisao..
Dylam Dop

Postby Niksicanin » 09 Nov 2018, 00:58

СрбинПодгорица wrote:Да ли је плаћање Италије било је чињеница. Опет ти зеленаши су били велики Срби, њихове породице су и дан данас, за разлику од неких четничких породица.
@bwa Како су добили Зеленаши име знаш ли?

Pa како није pobogu? Па ђе су они били смјештени? Нису на Куби него у Италији. Жабарима су требали, док су им требали и после тога adio
Niksicanin

Postby СрбинПодгорица » 09 Nov 2018, 01:16

Грешком написао ``да ли `` умјесто ``да је``. Тако да сматрам да је плаћање Италије чињеница.
ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ,
КАО НЕКАДА ПРЕ...
СрбинПодгорица

Postby Zappa » 09 Nov 2018, 17:56

Lepe slike sa srpskog mora.

Zappa

Postby Zappa » 10 Nov 2018, 20:24

Gledam ove slike iz Budve, Herceg Novog i puno mi srce ,pa pitam braću Crnogorce kao što su forumaši Srbin iz Podgorice, Niksicanin , .. šta je rešenje za ove Milogorce .
Da li da Milogorcima ponudimo 1000 evra da se vrate u srpstvo i da poštuju svoje pretke ili da ih vratimo u osnovnu školu na čas istorije ?
Zappa

Postby СрбинПодгорица » 10 Nov 2018, 21:38

Колико ми дамо дађе они више. Требало би се много тога промијенити када падне Ђукановић, али бојим се да ће владати док је жив, па и после тога.
ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ,
КАО НЕКАДА ПРЕ...
СрбинПодгорица

Postby Niksicanin » 10 Nov 2018, 22:01

Zappa wrote:Gledam ove slike iz Budve, Herceg Novog i puno mi srce ,pa pitam braću Crnogorce kao što su forumaši Srbin iz Podgorice, Niksicanin , .. šta je rešenje za ove Milogorce .
Da li da Milogorcima ponudimo 1000 evra da se vrate u srpstvo i da poštuju svoje pretke ili da ih vratimo u osnovnu školu na čas istorije ?

Паре много тога одлучују. Поготово код гласача власти. Превасходно код њихових гласача. Осиромашени смо и гурнути на маргину свугдје. Мислим на мјеста која држава даје. Промилима се мјеримо, Поготово последњих 10 година. Жилави смо, него се плашим да се попусти и падне. Зебем од пописа(на прошлом су покрали проценте Срба код националног изјашњавања и језика). Власт у Србији може много тога ријешити без и да је неки велики новац у питању. Само ако хоће.
Иначе, један високи функционер дпс је недавно једном мом пријатељу у скупштини рекао да су они Црногорци до 15 сати. после тога, како ко :) Поготово Кад се попије, проради из њих српство негдје сакривено :)
Niksicanin

Postby bwa » 10 Nov 2018, 22:44

Projektovanje sopstvenog mentalnog sklopa na druge osobe je odavno poznato u ljudskoj psihologiji. Postoje I narodne poslovice koje se tim bave npr 'Ko o cemu kurva o postenju'.
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
bwa

Postby Niksicanin » 10 Nov 2018, 23:35

bwa wrote:Projektovanje sopstvenog mentalnog sklopa na druge osobe je odavno poznato u ljudskoj psihologiji. Postoje I narodne poslovice koje se tim bave npr 'Ko o cemu kurva o postenju'.

не знам коме одговараш, само мора се признати да ви из дпс не користите ту синтагму, ви сте сви лупежи, а баш се нешто и не трудите да оповргавате. Добро, нисте сви лупежи, радиите кокаин, хероин, оружје, трафикинг, а последњих година дијаманте, и да не заборавимо цигарете.
Niksicanin

Postby Ron Swanson » 11 Nov 2018, 01:32

Image
Ron Swanson

Postby Niksicanin » 11 Nov 2018, 08:41

http://www.vijesti.me/vijesti/dukanovic ... bu-1012046
Шоу.
Црна Гора не прославља, али овај отишао тамо.
Niksicanin

PreviousNext

Return to Svet oko nas