Kafenisanje

Amerika je za vas

1. demokratski uredjena i primerena drzava
35
32%
2. genocidno neofasisticka/nacisticka imperija
76
68%

Total votes : 111

Re: Kafenisanje

Postby Juancho » 13 Mar 2018, 18:56

Radonjaa wrote:I Slobo je Marku. :D

Hahahaha dobar si Rudonja brate :biggrin:
Oligarhstars wrote: Sine sad ti najozbiljnije kazem za ovaj post da te nadjem ne bi ti cela teretana pomogla u koju ides...
Juancho

Postby DON » 13 Mar 2018, 18:57

Sakota, nisi me razumeo, ali nema veze, upravo je ovo sto ti pises moja poenta od pocetka... Koliko god to zvucalo cudno. Sta bre ima za 100 godina ovi da dizu spomenike, kad smo vec krenuli davaj odmah sve, da se mi takmicimo u raspravi oko toga treba li ili ne, dobar ili los, Sloba ili Djindjic, Zrenjanin, Petrovgrad ili Beckerek, a ovamo plata 200 evra i nedostojan zivot, vataj priliku za preko i cepaj :biggrin: Mislim lako je Airu i meni da kakimo odje, ja sam od 00,00 sinoc do 18,53 zaradio 137 evra, a bukvalno nista radio nisam, malo nadgledam i cao, totalna banja... Dobro ne bas kao Gogo i Tegi bleja otimanje, ali ono :D

Kapitenu, da vidis koji je to spektakl od spomenika i cela tamo ona manifestacija. Onaj ludak kad je resetao uz lipe cvatu bili drugari tu, jednog metak okrznuo malo, devojka mu u bolnici zavrsila sa prostrelnom, a drugog nista, a oko njega devet pokosenih. Lik je jedan od glavnih u crkvi, ne znam kako se kaze to, aktivista, lupam, bas se cima. I pitam ga brate kako ti tako prodje, kaze stit vere : :biggrin:
DON

Postby fontaneros » 13 Mar 2018, 19:04

Done koja si agentura jbt :D
Гробари Маја Беровић
fontaneros

Postby Горан » 13 Mar 2018, 19:09

Kad ste kod spomenika, ovaj covjek je odavno zasluzio sjecanje i da nesto o njemu naucimo

Esad Paša Toptani

Premijer Albanije u doba Prvog svjetskog rata, omogucio prelazak srpske vojske do mora preko teritorije Albanije, pustio da se placa u dinarima, hranu koja je bila namjenjena albanskoj vojsci podjelio srpskoj...

Nije posustao pod pritiscima da dozvoli Centralnim silama da bombarduju srpsku vojsku i mostove na Belom Drimu koji se moraju preci da bi se doslo na jug. Ubijen je u Parizu i sahranjen na nasem groblju.
Last edited by Milutinov Tata on 13 Mar 2018, 20:40, edited 1 time in total.
Reason: Link
bwa wrote:Crnogorci jesu Srbi u sirem smislu.
Горан

Postby shakota » 13 Mar 2018, 19:17

done drugim recima sustina je u poenti..to i ja stalno pricam..

a sustina poente je da cemo povratiti sve nase na ovaj ili onaj nacin... :yes3:

inferiorni like this
Last edited by shakota on 13 Mar 2018, 19:19, edited 1 time in total.
The wolf on the hill is never as hungry as the wolf climbing the hill
shakota

Postby Dr Arslanagic » 13 Mar 2018, 19:19

Тако је Горане.
9/10 Србије не зна за њега.

https://www.juznasrbija.info/?view=cir& ... ry=drustvo
''Увек као људи, а као нељуди, не дај Боже, ни да живимо, а камоли мремо''.
Dr Arslanagic

Postby DON » 13 Mar 2018, 19:23

shakota wrote:done drugim recima sustina je u poenti..to i ja stalno pricam..

a sustina poente je da cemo povratiti sve nase na ovaj ili onaj nacin... :yes3:

inferiorni like this

Poenta je u sustini :okk: :biggrin:

Evo divan spomenik!

DON

Postby Фантом » 13 Mar 2018, 19:27

Image
Фантом

Postby gogo23 » 13 Mar 2018, 19:43

Houdini wrote:
gogo23 wrote:Negde ove godine je Wanda trebalo svečano da otvara hotele po Evropi i Amerikama. Kolko vidim nigde ni kamen temeljac nije zaboden, pitam se samo da li znaju koga su angažovali.

nije ove, nego sledece godine, planovi su bili septembar 2019. Madrid, London, Gold Coast i 2020. Sydney, Chicago i LA.. gradilo se, ali se to sada prodaje, London su prodali, Gold Coast takodje, a Chicago Vista i LA je na prodaju.. zbog radi
The company’s sudden selling spree isn’t a case of cold feet but rather the a result of Chinese government regulators cracking down on what they viewed as excessive (and risky) offshore spending by its largest conglomerates—including Wanda. Beijing had also pressured banks to curb lending for big overseas investments.

jedino su valjda u Istanbulu zadrzali hotel, koji bi trebalo ove godine da se otvori, a to nije bilo u planovima kada sam ja bio tamo..

sta je gosn Xi uradio ne znam, ali eno kuka i drugar sto se bavi prodajom igraca u Kinu, kaze nema bahacenja vise. ne sme mnogo da se trosi na transfere inace gosn Xi uzme isto toliko mnogo. valjda je sve to stopirano zbog pranja novca ko ce mu ga znati...

Nije šija nego vrat. Reko najverovatnije Si bankarima da ne daju više para na reč i propade Vanda.

Ali to nije toliko bitno već

Ko god da je zavrnuo slavinu to se desilo nakon što si ti uleteo u sistem :laugh:

Verovatno mi ne bi poverovao da sam ovo odradio na šesto čulo. Ili bi poučen prethodnim iskustvima.

Ubuduće više nisi HakerHudini već HP pa kako kome volja.

Dal tumačio i čitao kao HoudiniPropast ili НоуриелРоубини

piši Propalo.

:blue:
gogo23

Postby AirBall » 13 Mar 2018, 22:50

Paranoja je majka opstanka!
AirBall

Postby rabesandratana » 13 Mar 2018, 23:07

Houdini wrote:@dr Arsla
Šta bi bilo da nije bilo Dejtona? Slušao sam Momu Bulatovića i on kaže da su taj mir morali da potpišu jer su Trebinje i Banja Luka bili pred padom. Jel to istina?:

Odbrana Banja Luke je bila slomljena i grad je bio spreman za evakuaciju, armiji BIH je ostalo prakticno da umarsira u grad, pad Banja Luke je sprecen po direktivi Amerikanaca, cenim da su procenili da Srbija ne bi mogla da primi toliku kolicinu izbeglih ljudi i da bi se bukvalno raspala i kao takva posatla ozbiljan izvor nestabilnosti u regionu.
Vucicu pederu ne damo ti titulu !
rabesandratana

Postby lazpop » 13 Mar 2018, 23:20

Ма армија БиХ је небитна. Њихови успјеси у Крајини су шлепање уз регуларну хрватску војску.
Република Српска воли Партизан
lazpop

Postby Radonjaa » 13 Mar 2018, 23:36

Nije postojala regularna hrvatska vojska.
bwa wrote:Micko Talijan
Radonjaa

Postby lazpop » 13 Mar 2018, 23:39

Зови је како хоћеш. Ако ти је драже Туђманова/усташка војска.
Република Српска воли Партизан
lazpop

Postby ZmajODSemberije » 13 Mar 2018, 23:39

Bog te mazo koliko ljudi lupaju o padu Banja Luke, Banja Luka jeste bila u nezgodnoj poziciji ali daleko od toga da je bila pred padom, Manjaca nije osvojena, u samom gradu je bilo 20.000 vojnika VRS sa dobrom vojnom tehnikom sto od VRS sto od RSK poslije pada Krajine.. Hrvati su samo u desantu na Uni imali 70 mrtvih u jednom danu.. I ovo sto Lazpop kaze ARBiH i 5. korpus ofanzivno je bio smjesna formacija i svi uspjesi su se temeljili na ucescu HV i dezorganizaciji usljed izdaje ali onda se sa VMA vratio general Mladic i druga se pjesma pjevala...
ZmajODSemberije

PreviousNext

Return to Podrum