Board index Sportske zanimacije Multimedija

Kutak za gejmere

Kutak za gejmere

Postby Bane » 11 Apr 2011, 19:51

Ovaj topik je posvecen igricama vezanim za kosarku. Igra li ko od vas neku? I jedno pitanje za sve. Koji je najbolji kosarkaski menadzer sa pravim igracima? Sve koje sam skinuo i igrao do sada bili sa izmisljenim timovima i igracima.
User avatar
Bane
 
Posts: 2705
Joined: 16 Mar 2011, 14:10
Location: Чачак

Re: Kosarkaske igrice

Postby ALCZ45 » 11 Apr 2011, 23:37

Ja vec skoro godinu dana igram BuzzerBeater.
Igrica nije sa pravim igracima, ali je kosarkaski menadzer tipa fudbalskog hattrick-a. Malo davi, ali nije losa da se ubije po kojih sat vremena nedeljno :oops:
ALCZ45
 
Posts: 266
Joined: 14 Mar 2011, 23:08
Location: Beograd

Re: Kosarkaske igrice

Postby 1n54jd3r » 14 Apr 2011, 12:23

Online manager Charazay...jako dobra igrica, Srbija je medju jacim nacijama u svetu
Inat koji je pretrpeo sve faze razvoja i došao do terminalnog stadijuma - negiranje i sopstvene inicijative.
User avatar
1n54jd3r
 
Posts: 1359
Joined: 15 Mar 2011, 01:28

Re: Kutak za gejmere(fudbalske simulacije FM,PES,FIFA i drug

Postby mali_buda » 03 Jun 2011, 21:03

Ljudi, ima li kakva dobra simulacija tenisa, za ne bas jaku konfiguraciju, sa integrisanom grafickom?
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Kutak za gejmere(fudbalske simulacije FM,PES,FIFA i drug

Postby Tumbas » 03 Jun 2011, 21:44

mali_buda wrote:Ljudi, ima li kakva dobra simulacija tenisa, za ne bas jaku konfiguraciju, sa integrisanom grafickom?

http://en.wikipedia.org/wiki/Virtua_Tennis_3
Ovo sam igrao ranije, nije losa uopste. Starija je, a posto imas slabiju konfiguraciju mislim da ce ti odgovarati.
Moj tata je vaš kolega!
User avatar
Tumbas
 
Posts: 1764
Joined: 17 Mar 2011, 11:34

Re: Kutak za gejmere(fudbalske simulacije FM,PES,FIFA i drug

Postby mali_buda » 03 Jun 2011, 22:14

Tumbas wrote:
mali_buda wrote:Ljudi, ima li kakva dobra simulacija tenisa, za ne bas jaku konfiguraciju, sa integrisanom grafickom?

http://en.wikipedia.org/wiki/Virtua_Tennis_3
Ovo sam igrao ranije, nije losa uopste. Starija je, a posto imas slabiju konfiguraciju mislim da ce ti odgovarati.

Hvala, druze. Stavio sam je na DL, pa kad je probam, javicu utiske. Nekada davno, na Commodore 64 sam igrao neku Tenis igricu i bio sam prilizno "zarazen" njome, a bila je prilicno korektno odradjena za tadasnje uslove.
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Kutak za gejmere(fudbalske simulacije FM,PES,FIFA i drug

Postby Nebojsa » 04 Jun 2011, 18:27

Tumbas wrote:
mali_buda wrote:Ljudi, ima li kakva dobra simulacija tenisa, za ne bas jaku konfiguraciju, sa integrisanom grafickom?

http://en.wikipedia.org/wiki/Virtua_Tennis_3
Ovo sam igrao ranije, nije losa uopste. Starija je, a posto imas slabiju konfiguraciju mislim da ce ti odgovarati.


Kada smo vec kod Virtua Tennis, cetvrti deo izlazi za 4 dana. Mislim da je Top Spin bolja igrica ali oni ne prave za PC. :cmizdr:
25.IV 2014 - 79:81

PG: Lowry, Paul
PG/SG: LaVine
SG: Redick
SG/SF: Butler, Ariza,
SF: Gallinari
SF/PF: Crowder
PF/C: Love, Thompson, Plumlee
C: B. Lopez
User avatar
Nebojsa
 
Posts: 4820
Joined: 29 Mar 2011, 14:13

Re: Kosarkaske igrice

Postby lord_slawe_ » 06 Jun 2011, 15:22

'ajmo sad svi, prijavljujte scores, i bez varanja :D

http://www.nlb.rs/nlbligra/nlbliga.php
lord_slawe_
 
Posts: 2044
Joined: 15 Mar 2011, 17:50

Re: Kosarkaske igrice

Postby bekrinjo » 09 Jun 2011, 14:56

Topić himnu nije pevao,nije pevao,nije pevao!!!
Jedan je Milenko Topić!


Váyase, señor Questa váyase!!!!
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Aleksandrovac-Beograd

Re: Kosarkaske igrice

Postby mortician » 09 Jun 2011, 22:45

Igrao sam ovu igru, sa KKP osvojio NLB ligu(bira se na početku srpska ili NLB) i evroligu, sa Popovićem i Bo-om na pleju,Mariće,Katićem i Džavom na cenrtu....ugllavnom mešavina ovogodišnjeg i prošlogodišnjeg tima.
Na kraju sezone sam popio otkaz, iako sam uzeo sve sa timom....razvalio Barsu u finalu...ali džaba :lol:
User avatar
mortician
 
Posts: 1504
Joined: 19 Mar 2011, 00:04

Re: Kutak za gejmere (sportske simulacije)

Postby dumagio19 » 10 Jun 2011, 17:33

Zna li neko gdje mogu na nadjem da skinem CHAMPIONSHIP MANAGER 2011!?
„Нека нас победи свако ко може, немамо ништа против” - Душко Радовић

"Ако желиш да победиш слабијег од себе, мораш да се бориш једнако добро колико и он!" - Душко Вујошевић.
User avatar
dumagio19
 
Posts: 1287
Joined: 18 May 2011, 20:27
Location: Republika Srpska

Re: Kutak za gejmere(fudbalske simulacije FM,PES,FIFA i drug

Postby mali_buda » 11 Jun 2011, 00:00

Tumbas wrote:
mali_buda wrote:Ljudi, ima li kakva dobra simulacija tenisa, za ne bas jaku konfiguraciju, sa integrisanom grafickom?

http://en.wikipedia.org/wiki/Virtua_Tennis_3
Ovo sam igrao ranije, nije losa uopste. Starija je, a posto imas slabiju konfiguraciju mislim da ce ti odgovarati.

Veoma interesantna igra. Dok par puta "manes" reketom, prodje vreme cas posla :)
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Kutak za gejmere(fudbalske simulacije FM,PES,FIFA i drug

Postby Tumbas » 11 Jun 2011, 05:00

mali_buda wrote:
Tumbas wrote:
mali_buda wrote:Ljudi, ima li kakva dobra simulacija tenisa, za ne bas jaku konfiguraciju, sa integrisanom grafickom?

http://en.wikipedia.org/wiki/Virtua_Tennis_3
Ovo sam igrao ranije, nije losa uopste. Starija je, a posto imas slabiju konfiguraciju mislim da ce ti odgovarati.

Veoma interesantna igra. Dok par puta "manes" reketom, prodje vreme cas posla :)

Drago mi je da sam pomogao! :cheers:
Sto se tice Brazilaca u FM2011, imam 3 mlada reprezentativca i pukao sam gomilu para za njih. Jedva sam se oporavio. Mnogo zahtevni menadzeri, kao sto kazete. Kasnije se 100% isplate, ali djavolski tesko ih je dovesti! :siroma:
Moj tata je vaš kolega!
User avatar
Tumbas
 
Posts: 1764
Joined: 17 Mar 2011, 11:34

Re: Kutak za gejmere (sportske simulacije)

Postby Kantona » 06 Aug 2011, 22:20

Igra li neko FM trenutno?
Posle 2 meseca neigranja, bilo mi dosadno pa uzeh pre neki dan Nots Kaunti. Posto se desilo milion transfera ovog leta, nije mi se vodio neko poznat, vec timovi i igraci gde nikog zivog ne znam. I upravo izbacih VBA, premijerligasa u 5. krugu FA kupa te sam mnogo srecan. :biggrin:
User avatar
Kantona
 
Posts: 2245
Joined: 31 Mar 2011, 17:58

Re: Kutak za gejmere (sportske simulacije)

Postby Napredpartizan » 14 Aug 2011, 21:35

Kantona wrote:Igra li neko FM trenutno?
Posle 2 meseca neigranja, bilo mi dosadno pa uzeh pre neki dan Nots Kaunti. Posto se desilo milion transfera ovog leta, nije mi se vodio neko poznat, vec timovi i igraci gde nikog zivog ne znam. I upravo izbacih VBA, premijerligasa u 5. krugu FA kupa te sam mnogo srecan. :biggrin:

Igram ja... Uzeo sam Fiorentinu,treca sezona konacno sam osvojio prvenstvo i kup... :biggrin: Frey-De Silvestri,Kjaer,Gamberini,Vargas-Montolivo,Afelaj,Pastore,Ljajic-Jovetic,Babakar Kakav tim :biggrin:
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23637
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Next

Return to Multimedija

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests