Kutak za gejmere

Re: Kutak za gejmere

Postby Pit Bull » 07 Feb 2019, 21:13

Ocito ih ima dosta da igraju :D

Ja sam u prvom mandatu kad sam igrao pre tih 10ak dana dobacio do prve lige, bez ikakvog PROa i gluposti. Moze da olaksa kad dovodis igrace sa ovim agentom da sam salje ponude i slicno, ali to je sve ispomoc, nista sto pravi konkretnu razliku.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ

NFL Fantasy Champion(2014)
Pit Bull

Postby Гроф Тинторето » 07 Feb 2019, 22:41

Isto kao nordeus fm. Tamo su se neki tokeni skupljali za dovodjenje igraca, odnosno za licitaciju. Onaj ko ima najvise tokena, odnosno pokusaja - pobedjuje u trci za igraca.
Na kraju se svede na to da bez pravih para ne mozes biti u vrhu.
Plus ovo razvijanje stadiona, oml skole, klozeta, parkinga i ostalih gluposti ubija u pojam.

Na kraju te smori i cao.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:

Josep Pep Guardiola - GOAT
Гроф Тинторето

Postby Pit Bull » 07 Feb 2019, 22:58

Pa nema sta da te smori, jedan level se dize po mesec dana, kliknes i cekas mesec dana da se unapredi. Svaki level duze traje... Nema cimanja oko toga, nego sam samo naveo kako se dolazi do vecih prihoda.

Imas novac kao i profesionalni klub u milionima. Potpuno je realno i gotivna igrica za razbibrigu :D

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ

Pit Bull

Postby Гроф Тинторето » 07 Feb 2019, 23:12

Pa nisam rekao da ima cimanja oko toga nego da ubija u pojam, a cekanje necega mesec dana je za mene ubijanje u pojam :biggrin:

U pocetku jeste zanimljivo, drzalo je mene jedno 3-4 meseca i onda sam zbog tokena poceo da igram drugu igru kako bih stigao do odredjenog nivoa, igrao ih uporedo i onda batalio FM i nastavio tu igricu koju sam krenuo da igram zbog tokena u FM-u :D

Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Гроф Тинторето

Postby Pit Bull » 07 Feb 2019, 23:16

A jbg. ovde nema tih tokena. Novac zaradjujes primarno na osnovu sponzorskih dogovora i prodaje igraca. Ne moras ti uopste nadogradjivati stadion i ove zajebancije, samo je pozeljno, pre svega omladinsku akademiju i trening centar.

Ja sad recimo parking i ove zajebancije nema svrhe da nadogradjujem koji pojacavaju posetu jer mi je stadion pun. :D To su neke zanemarljive stvari u igrici, sekundarne.

Primarne su utakmice naravno, taktika i zajebancije :D

Pit Bull

Postby Гроф Тинторето » 07 Feb 2019, 23:25

Znam za sve, omladinska i trening jesu najbitniji. Dobro je sto nema tokena.

Svu vam srecu zelim i da se lepo igrate. Ja mozda krenem da igram ako mi zatreba za neku drugu igricu :D

Buzz' Beater wrote:

Гроф Тинторето

Postby Pit Bull » 07 Feb 2019, 23:27

Ja generalno gotivim ove igre koje nisu komplikovane i drago mi je kad vidim da se za 10 godina nista nije promenilo. Igrica je taman kakva treba da bude, sto se kaze "niti bih sta dodao niti oduzeo".

Pit Bull

Postby Rajs » 07 Feb 2019, 23:27

Kako sam ja cepao hattrick u srednjoj :blue:

Secam se vikendom kao trebam da ucim, a ja zakucan za komp gledam celu tekmu :D
Rajs

Postby Ron Swanson » 22 Feb 2019, 01:27

Novi Metro se pojavio na torentima.
Ron Swanson

Previous