Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Najbolje online kladionice

Re: Najbolje online kladionice

Postby Tufi » 05 May 2015, 09:22

Bet365 daje bonuse za oba meča LŠ. Za uplatu prije meča do 25 eura daju ti da igraš sa istim iznosom uživo na taj meč.
Fora je da moraš imati novca za obje uplate a da ti oni kasnije vrate ovu uzivo, ako si promašio nju.

Uz pametnu igru ne možeš završiti u minusu, a uz malo sreće i hrabrosti možeš biti i u dobrom plusu
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Najbolje online kladionice

Postby VMJunior » 22 May 2015, 10:00

Pricali smo o onome da ne moze kod nas preko Skrilla da se kladi (nase banke, uplata, blokade, bla, bla).
Nasao sam resenje. Banka Inteza - devizni racun, Visa Electron kartica koja moze i za net da se koristi, i nema problema. Uplatio na racun, prebacio na Skrill, obelezio gambling, nikakvo odbijanje, prebacio na Mocart da probam i radi. Sad cu da vidim za neku stranu.

Probao na Pinnacle i prebacio normalno.
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Najbolje online kladionice

Postby Remy Bonjasky » 22 May 2015, 11:44

VMJunior wrote:Pricali smo o onome da ne moze kod nas preko Skrilla da se kladi (nase banke, uplata, blokade, bla, bla).
Nasao sam resenje. Banka Inteza - devizni racun, Visa Electron kartica koja moze i za net da se koristi, i nema problema. Uplatio na racun, prebacio na Skrill, obelezio gambling, nikakvo odbijanje, prebacio na Mocart da probam i radi. Sad cu da vidim za neku stranu.

Probao na Pinnacle i prebacio normalno.

Ja imam Visu Electron?
Ali,ja igram na bet365.
O Partizane, grmi pesma sad sa južne strane, oo... Ne daj da stane, jebi, gazi, kurvu, dok ne svane, oo...

KUMANOVO JE SRBIJA!
User avatar
Remy Bonjasky
 
Posts: 11941
Joined: 27 Dec 2012, 01:17

Re: Najbolje online kladionice

Postby VMJunior » 22 May 2015, 11:58

Sta ti znaci taj znak pitanja? :biggrin:
Kod tebe u Makedoniji nemas problema jer nije zabranjeno kladjenje preko interneta, tj. banke ne blokiraju uplate na naloge stranih kladionica. Kod nas blokiraju. Ali eto, vidim da je sa Banka Intesom ok.
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Najbolje online kladionice

Postby Jorgovan » 22 May 2015, 17:06

sa banka inteza internet karticom (visa elektron sustinski) provereno prolaze sve onlajn kladze, i uplata a i isplata, bez obzira sto sam u ugovoru procitao da se ne sme koristiti za internet kladjenje :D

mada, meridian mi je sada n1, barem za lajv basket. mnogo je prakticno oko uplate i isplate, mozes da uzmes pare sa racuna kad i koliko zelis, a onlajn kad se kladis, povuces novac i nedelju dana cekas da ti legne na karticu. to mnogo smara.
Krenemo ti mi tako iz Zeleznika u Maderu, a ono daleko u picku materinu... Ljuba Tadic
User avatar
Jorgovan
 
Posts: 2905
Joined: 13 Jan 2014, 17:49

Re: Najbolje online kladionice

Postby Pinturicchio » 22 May 2015, 17:14

Ja koristim visa electron karticu Credit Agricole banke i za sada nemam problema, pre 10-ak dana sam uplacivao novac na Skrill i proslo je bez problema...

Ja sam do sada cuo jedino da su ljudi imali problema sa rajfajzen bankom, za ostale jos nisam cuo da je bilo problema...

@Jorgovan, uzmes mastercard od Skrilla i imas novac za 10 minuta na racunu, mozes da povlacis na svakom bankomatu... Mnogo bolje kvote imaju online kladionice, posebno za kosarku Pinnacle i Marathon, gde je na hendikep egal @1,96 - 1,96 za razliku od Mozzartovih 1,85 - 1,85 a na neke lige cak i 1,80 - 1,80...
User avatar
Pinturicchio
 
Posts: 1526
Joined: 23 Aug 2012, 18:22

Re: Najbolje online kladionice

Postby VMJunior » 22 May 2015, 17:24

Rajfajzen Master Card i Erste Visa i MAster Card ne sljakaju... E sad, ima ona Virtuonka RF, ona je pre zavrsavala posao, meni je istekla, tako da ne znam kako je sada...

Tako da, dobro je da znamo da hoce Credit Agrikole i Banca Intesa.
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Najbolje online kladionice

Postby Remy Bonjasky » 22 May 2015, 22:11

VMJunior wrote:Sta ti znaci taj znak pitanja? :biggrin:
Kod tebe u Makedoniji nemas problema jer nije zabranjeno kladjenje preko interneta, tj. banke ne blokiraju uplate na naloge stranih kladionica. Kod nas blokiraju. Ali eto, vidim da je sa Banka Intesom ok.

Plasim se da ne uzimaju danak,mada brat igra vec dugo vreme i kaze da nije mu nikada stizalo da plati danak.
O Partizane, grmi pesma sad sa južne strane, oo... Ne daj da stane, jebi, gazi, kurvu, dok ne svane, oo...

KUMANOVO JE SRBIJA!
User avatar
Remy Bonjasky
 
Posts: 11941
Joined: 27 Dec 2012, 01:17

Re: Najbolje online kladionice

Postby Tufi » 23 May 2015, 06:24

Na bet365 igram gotovo dvije godine, bez ikakvog poreza ili čega god
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Najbolje online kladionice

Postby Zemunac » 24 May 2015, 17:44

Ja igram preko Virtuonke RF banke, preko Netellera, bez problema za sada.
User avatar
Zemunac
 
Posts: 420
Joined: 13 Apr 2011, 15:16

Re: Najbolje online kladionice

Postby Pit Bull » 05 Jun 2015, 13:52

Extra trailer za bet-at-home :D

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58252
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Najbolje online kladionice

Postby Tufi » 24 Aug 2015, 22:17

Tufi wrote:Bet365 daje bonuse za oba meča LŠ. Za uplatu prije meča do 25 eura daju ti da igraš sa istim iznosom uživo na taj meč.
Fora je da moraš imati novca za obje uplate a da ti oni kasnije vrate ovu uzivo, ako si promašio nju.

Uz pametnu igru ne možeš završiti u minusu, a uz malo sreće i hrabrosti možeš biti i u dobrom plusu


Danas su ponudili ponovo ovo, i ja prije pocetka meča odigrao 1+ citav meč, a uzivo sam odigrao 0:0 tačan rezultat, i zavrsim dobar 225 eura.

Radi se o meču Arsenal-Liverpul. A ko je gledao meč zna koliko je šansi bilo na obje strane
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Najbolje online kladionice

Postby Dare » 29 Sep 2015, 17:00

Tek sad vidim da na mozzartovom sajtu može se igrati i ova sranja iz "kazina". :D
Jel vrijedi da ulazim , može li se šta uzeti , ili da zaobiđem to? :D
https://youtu.be/LI4u63mvQ-Q
User avatar
Dare
 
Posts: 13828
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

Re: Najbolje online kladionice

Postby Pit Bull » 29 Sep 2015, 17:02

Ja sam ostavio 5 maraka na BJ sinoc, bolje nemoj igrati, nema sanse da ostanes u plusu, mene privuklo jer nisam imao priliku nikad da igram a 0,5 po ruci uzimaju.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58252
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Najbolje online kladionice

Postby Corba do groba! » 29 Sep 2015, 17:57

Ja ovako radim, i sljaka bez problema. Istu stvar sam ponovio 6-7x(otvorao na drugare, rodjake, zbog bet365, william hill i sl. koji igrace s naseg podrucja veoma brzo limitiraju ako igraju "rizicne lige", npr ja sam par puta limitiran istog momenta cim sam uplatio neku utakmicu KLS-a na live. Bitna je stvar da ako ste jednom limitirani ne smete ulaziti na drugi nalog s istog kompa ili istog wirelessa jer skontaju i istog momentalno popijete limit. Tako da se znalazim. Imam par telefona, pa obucavam drugare za uplate i sl :D Jebada, ali tako je.).

Ovako ide postupak:

Otvorim u Intesi devizni racun i uzmem Visa Electron card. Napravim skrill, verifikujem, i onda ne uplacujem na skrill preko inteze vec samo prebacim s nekog drugog skrill naloga na moj. Tako izbegavate da banka zna da je novac(koji cete kasnije podici preko visa cartice) stecen online kladjenjen. Naravno, jedino ako imate vec nekog ko se kladi online, ili ko ima lovu na skrillu i ko je voljan da vam prebaci, pa mu vi date na ruke ili na neki drugu nacin. Kad verifikujem karticu stavim non-gambling, i onda onaj iznos od 2-3e koji se koristi za verifikaciju, ne mogu da koristim za kladjenje, ali mi to ne igra nikakvu ulogu. Sto se tice isplate, sljaka bez problema. Skinem lovu sa kladionice na skrill, pa sa skrilla na karticu i najnormalnije podignem u banci. Postoji i opcija preko skrill kartice, gde novac podizete na bilo komp bankomatu u drzavi ili inostranstvu. S tim sto je dnevni limit 250e, i ako se podize u Srbiji izgubicete izvestan procenat zbog konverzije valute, jer je kod nas isplata moguca samo u dinarima.

Sto se tice online kladionica, zavisi kome je sta potrebno. Za ozbiljne igrace na pinnacle i u azijskim(izuzimajuci 188bet koji je zesce sranje) nikada necete biti limitirani. Preporucujem sbobet i dafabet od azijaca. Pinnacle je najbolji za kladnjenje na kosarku, a sbo na fudbal. Bet365 ima ogromnu ponudu, ali problem je, kao sto sam vec rekao, jer za nas sa Balkana vaze drugacija pravila. I cim vide da igrate rizicne lige, i slicno, vrlo brzo popijete limit. Za nekog prosecnog kladionicara, oni su najbolji izbor. I za ove ozbiljne su nuzda, ali znajte da ce biti jebanja. Za nekog ko ne uplacuje puno Marathon je isto ok izbor. Imaju odlicnu ponudu i odlicne kvote , ali jako slabe limite za uplate. Takodje i oni limitiraju cim preterate sa uplatama iz ovih liga s naseg podrucja. Za prosesne je ok izbor i william hill ili cak ova bosanska wwin.
>I-I-I>
User avatar
Corba do groba!
 
Posts: 697
Joined: 14 Sep 2013, 14:51

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests