Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Najbolje online kladionice

Re: Najbolje online kladionice

Postby Hezonja » 03 Nov 2013, 01:58

Pit Bull wrote:
Hezonja wrote:
Pit Bull wrote:Ma treba mi neko ko igra da mi prebaci cent da mogu pratiti prenose


Mislim da ne mogu da se prebacuju sa jednog na drugi nalog.


Moze u svakoj online kladionici, ne vidim sto bi bet365 bio izuzetak


Nisi u pravu.

Rosie E You are not able to transfer money between bet365 accounts.
Hezonja
 
Posts: 15235
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Najbolje online kladionice

Postby Pit Bull » 03 Nov 2013, 12:01

Znaci moracu nekoga da nateram da mi uplati minimalnu uplatu(10,20c) cisto da mogu da gledam meceve :biggrin:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58226
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Najbolje online kladionice

Postby Hezonja » 03 Nov 2013, 14:03

Pit Bull wrote:Znaci moracu nekoga da nateram da mi uplati minimalnu uplatu(10,20c) cisto da mogu da gledam meceve :biggrin:


Neko ko ima SKrill...
Hezonja
 
Posts: 15235
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Najbolje online kladionice

Postby Joli » 05 Jan 2014, 18:22

Alonzo wrote:
Vigo wrote:
Zasto preko moneybookers-a,mozes direktno sa kartice izvrsiti uplatu i isplatu.To je mnogo prostije.Uplata dodje za 2-3 radna dana.Najcesce treci dan legne novac.


Zbog zakona u Srbiji koji ne dozvoljava da se kladimo u stranim kladionicama.

Ovako - ne znaju kada legnu neke pare - da li su od kladjenja ili od ko zna cega.

Jednostavno - ne razmisljam, posto ovi nasi mogu da smaraju. Nisam imao problema, ali eto - cisto da budem siguran u sve to.




Naletih slucajno ,pa da vam pomognem.Ako zelite da se kladite online i ne zelite da imate posla sa domacim bankama,da morate pravdati prilive novca ,jel od kladjenje ili je poslala tetka Stana iz Njemace ,onda koristite NETELLER .radi se o e-walet servisu poput Skrill moneybookersa samo sto ovde dobijete plasticnu Mastercard koja je vezana za vas neteller racun..i sa kojom se dizu novci na bankomatima diljem planete ili placa u trgovini.I od prosle godine prihvataju i ljude iz Srbije.A podrzavaju ga sve kladionice.Vise info imate na linku gore

Dalje ,ima mogucnost koja se zove ecopayz ili po starom ecocard ,potpuno isti servis kao neteller samo sto ovaj entropay ne prihvat puno kladionica ,od poznatijih kladionica prihvata ga samo Betsson kladionica koja je prevedena na Srpski

A sto se tice ovog pitanja koja je najbolja kladionica.Ja mislim da je za nas obicne koristnike Bet365 kladionica najbolja.Ljudi imaju sve sto jednom obicnom igracu treba.Ali ako se misli ozbiljnije igrati odna mislim da je bolji izbor Pinnacle Kladionica koja se smatra ladionicom za profesionalce sa visokim limitima.
Joli
 
Posts: 1
Joined: 05 Jan 2014, 11:41

Re: Najbolje online kladionice

Postby kotrljko » 26 Jan 2014, 13:58

koliko znam,uskoro bi trebao da bude donesen zakon o internet kladjenju ...
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Najbolje online kladionice

Postby Pit Bull » 27 Apr 2014, 16:01

Jel' se moze napraviti u william hillu da se kladim da ce BB u Fener :biggrin:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58226
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Najbolje online kladionice

Postby Jorgovan » 29 Apr 2014, 09:06

to probaj u meridianu. reci radniku da zelis ''slobodnu igru'' i objasni sta hoces, i operater ce ti ponuditi kvotu.

inace, sto se tice onlajn kladza - bet 365, william hill, paddy power, unibet... to je ono trenutno najbolje po mom misljenju. bet at home je ubedljivo najgora.
Krenemo ti mi tako iz Zeleznika u Maderu, a ono daleko u picku materinu... Ljuba Tadic
User avatar
Jorgovan
 
Posts: 2905
Joined: 13 Jan 2014, 17:49

Re: Najbolje online kladionice

Postby Zemunac » 29 Apr 2014, 13:45

Jorgovan wrote:to probaj u meridianu. reci radniku da zelis ''slobodnu igru'' i objasni sta hoces, i operater ce ti ponuditi kvotu.

inace, sto se tice onlajn kladza - bet 365, william hill, paddy power, unibet... to je ono trenutno najbolje po mom misljenju. bet at home je ubedljivo najgora.

Ne moze to da se igra u Meridianu. Slobodna igra u Meridianu se odnosi samo na ponudu iz liste...
User avatar
Zemunac
 
Posts: 420
Joined: 13 Apr 2011, 15:16

Re: Najbolje online kladionice

Postby Alonzo » 04 Jun 2014, 09:45

Sa skrilla ne mogu pare da se povuku, iz banke Raiffeisen mi kazu da je od 11.05.2014. zabranjeno stavljanje para na online kladjenje.

Fazon je sto ja i kada idem na non gambling - i dalje ne mogu da stavim pare na skrill. Izgleda mi kao da su zabranili mbookers zbog paypala. Ako neko ima bolji info, neka napise nesto vise o tome.
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: Najbolje online kladionice

Postby Pinturicchio » 04 Jun 2014, 10:47

Ja sam povlacio neki dan sa Skrilla na racun u Credit Agricole banci i sve je bilo u redu...

Neteller je trenutno najbolja stvar za online kladjenje, dobijete plasticni mastercard i niko ne zna koliko novca imate jer nemas veze sa nasim bankama... Novac se dize direktno sa bankomata, provivzija je 4e i ako se konvertuje valuta jos 3% (najbolje je podizati u inostranstvu direktno u evrima da ne placate ta 3%)... Moze se sa njom placati po prodavnicama...
User avatar
Pinturicchio
 
Posts: 1526
Joined: 23 Aug 2012, 18:22

Re: Najbolje online kladionice

Postby Sre10 » 07 Jun 2014, 14:43

Ajde ovde da pitam :D
Zna li neko gde sve ima pinnbet u Beogradu?
Na sajtu vidim da pise samo u bloku 70,ali mi deluje nemoguce da je samo jedna u Bg-u :)
Silne mutacije zarad lecenja frustracije...
User avatar
Sre10
 
Posts: 1623
Joined: 28 Nov 2011, 15:35

Re: Najbolje online kladionice

Postby lima » 20 Jun 2014, 11:44

Alonzo wrote:Sa skrilla ne mogu pare da se povuku, iz banke Raiffeisen mi kazu da je od 11.05.2014. zabranjeno stavljanje para na online kladjenje.

Fazon je sto ja i kada idem na non gambling - i dalje ne mogu da stavim pare na skrill. Izgleda mi kao da su zabranili mbookers zbog paypala. Ako neko ima bolji info, neka napise nesto vise o tome.


Isti slucaj i kod mene :colera: Ali mozes da uzmes Skrill karticu i ides pravo na bankomat.
Imam i Neteller karticu, ali iz nekog razloga ne daju mi da podizem novac sa bankomata, zvao sam Neteller i objasnjavao da svi koje poznajem mogu to da rade, a oni kazu da sa njihovom karticom mogu samo da placam na netu :question:
Skrill kartica provereno funkcionise :)
lima
 
Posts: 783
Joined: 15 Aug 2012, 14:34

Re: Najbolje online kladionice

Postby Alonzo » 20 Jun 2014, 11:48

lima wrote:
Alonzo wrote:Sa skrilla ne mogu pare da se povuku, iz banke Raiffeisen mi kazu da je od 11.05.2014. zabranjeno stavljanje para na online kladjenje.

Fazon je sto ja i kada idem na non gambling - i dalje ne mogu da stavim pare na skrill. Izgleda mi kao da su zabranili mbookers zbog paypala. Ako neko ima bolji info, neka napise nesto vise o tome.


Isti slucaj i kod mene :colera: Ali mozes da uzmes Skrill karticu i ides pravo na bankomat.
Imam i Neteller karticu, ali iz nekog razloga ne daju mi da podizem novac sa bankomata, zvao sam Neteller i objasnjavao da svi koje poznajem mogu to da rade, a oni kazu da sa njihovom karticom mogu samo da placam na netu :question:
Skrill kartica provereno funkcionise :)


Preko netellera funkcionise za sada, ali sam samo stavio pare...jos ih nisam podizao...cekam kraj WC-a. :D
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: Najbolje online kladionice

Postby Zemunac » 21 Jun 2014, 12:34

Pa funkcionise meni i preko Raifajzena, ne znam odakle vam to...
User avatar
Zemunac
 
Posts: 420
Joined: 13 Apr 2011, 15:16

Re: Najbolje online kladionice

Postby sekretar » 26 Jun 2014, 15:56

Zemunac wrote:Pa funkcionise meni i preko Raifajzena, ne znam odakle vam to...

Probaj da uradis depozit sa virtuonkom na bilo koju kladionicu ili na skrill a da stikliras gambling
sekretar
 
Posts: 157
Joined: 25 Mar 2011, 11:41

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests